Zrádná zvířátka

30.07.10 | autor Ada

*

Kdykoli si berete světlé oblečení, dávejte si velký pozor na to, co dáte pod něj. Každá světlá látka, není-li to zrovna silnější vlna, manšestr nebo něco jiného, co se nosívá v zimě, aspoň trošku prosvítá. Takže prádlo zásadně tělové, přinejhorším v jiné světlé barvě, a jedině jednobarevné. Pak se vám nestane to, co paní na obrázku, totiž že si celé město bude prohlížet veselá zvířátka na našem zadku!

Foto: Amna

 

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 10:55

Sladěné s kabelkou, koukám. :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 15:29

Jdi do pr..... tvůj názor mě absolutně nezajímá ty škeblo jedna hnusná zakomplexovaná, i kdybych chodila nahá, tobě to může být u pr..... hlavně, že se cítím dobře já, nikdo tě nenutí na to čumět a už vůbec ne to fotit, urychleně řekni dr. ať ti předepíše antidepresiva, pravidelně je ber a ať ti k tomu prosím tě připojí i nějaké ty terapie … uděláš tím laskavost všem liberalistům, DĚKUJI

Ada Pekelná
973 příspěvků 30.7.10 15:49

A sakra. Tak už víme, kdo je na té fotce.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 15:56

Potrefená husička. Já jsem tenhle web objevila nedávno a už dlouho jsem se tak nepobavila.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 15:56

:D Bod pro Adu :D.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:04

zásah, potopená :-D slečno či paní Evo, je super, že se cítíte pohodlně, ale to vám ani trochu nevadí, že při letmém pohledu to takhle vypadá, jako by se vám stala nehoda? je to čistě vaše věc, ale pak se nedivte, že jste jiným pro legraci


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:19

Vyvedu vás z omylu, jsem čistě náhodná návštěvnice, a s klidným svědomím mohu říct, že tento web mne pohoršuje více jak kalhotky paní na fotu.(kalhotky mne nechávají naprosto ledově klidnou). Přijde mi nechutné, že je někdo někoho schopen na ulici bez jeho vědomí vyfotit a pak tu publikovat takové bludy. Z celého tohoto webu čiší touha po pocitu nadřazenosti a aroganci, já myslela, že takto infantilně se chovají žákyně na základní škole. Je mi líto, že někdo nemá dost svých zájmů a starostí, a musí anonymně kárat a ponižovat. Ubohý je už přinejmenším fakt, že autorka neodkryje svoji identitu, jen anonymně do světa hlásá své povrchní a naprosto slabomyslné názory, proč nezveřejní svoji fotku, své úžasné modely??? Z čeho má strach? Stydí se za sebe?? Stydí se za své názory?? Možná bychom byli hodně překvapené, jak ošklivá a zakomplexovaná osoba to je:-)).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:21

Já myslím, že to, co autorka píše, nemá nic společného s její osobou. I sebeošklivější člověk může kritizovat vzhled ostatních.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:29

dobře, a ona má ten pocit, že je dokonalá?? Že je bez chyby?? Že je hodná toho někoho takto kritizovat a ponižovat?? Když si za svými nekompromisními názory stojí, proč nevystoupí z anonymity?????? Řekne mi někdo, proč se chová tak uboze a zbaběle?? Někdo ji musel hodně ublížit, neb se mi nezdá normální, že inteligentní a dospělá žena má tohle zapotřebí. Já si myslím, že Ada má nějaký problém sama se sebou, protože kdyby byla vyrovnaná, na svět by se dívala jinýma očima a malichernosti by nechala stranou, tipla bych to i na to, že chodí za psychologem…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:33

Empatický internetový psychOLOLog, to tu už chvíli nebylo!

Eva: V pravém horním rohu prohlížeče je takový křížek, na ten si klikni a už to zdejší ZLO nebudeš muset snášet.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:36

Já si myslím, že „Modní peklo“ je od toho, aby poučilo, poradilo a k tomu jsou nejlepší názorné příklady. A forma, kterou to Ada podává je vtipná a myslím si, že hodně lidí zaujmula, pobavila, proto to tady všichni tak sledujeme. A koho to uráží, tak to sledovat nemusí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:37

Eva: sorry, ale kdyby jsi třeba šla po ulici a chovala se jako hulvát, tak taky nikdo nemá právo ani ceknout? A jakej je rozdíl mezi neslušným chováním a neslušným oblečením (samozřejmě pokud to první někomu fyzicky neublíží)? Myslím, že neslušný oblečení je jeho součástí… stavět na odiv své vzorované kalhotky může být pro okolí stejně nepříjemné, jako třeba hlasité říhání. Jasně, taky můžeš říct ostatním, aby to neposlouchali (případně nečichali), že ty se můžeš chovat, jak chceš, hlavní je, že ty se cítíš dobře…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:40

Paní,nebo slečno Evo
I kdyby byla autorka sebeošklivější,ale měla pocit že je podle Vás dokonalá bez chyby,tak Vám to může býti jedno. ;) Poslechněte radu Sadako a šupky dupky pryč. ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 16:44

Eva: s mnoha vecmi zde na webu taktez nesouhlasim, ale nikdo mne nenuti je cist. S nekterymi naopak souhlasim.

To, ze autorka natajno foti lidi na ulicich sice je asi neeticke, ale Vas to nikdo delat nenuti a z hlediska prava, pokud neni porusena ochrana identity (pokud maji postavy rozmazany oblicej a identita se neda urcit) je vse naprosto v poradku … Leda by se ony postavy na fotografiich poznaly, mohly by pozadat o stazeni nebo autorku fotografie i zazalovat (pokud by to uznaly za vhodne) ale vzhledem k uprave fotek si myslim ze by to nemelo smysl, neb z fotek se identita skutecne urcit neda a tudiz neporusuji zakon.

Internet je svobodne medium (ano tenhle termin nesnasim, ale v tomhle pripade ho obhajivat budu) a sebezakomplexovanejsi, sebeosklivejsi a sebeblbejsi primat ho muze vyuzit k sireni svych nazoru, pokud tyto nebudou primo napadat konkretni osoby (tahle divcina jmenem XY ma otresny styl oblekani .. atd.). Autorka zde „napada“ akorat uniformni styl oblekani a nesoudnost lidi, ale jak sama rika, je to jen jeji nazor a nikomu ho nenuti.

A jen tak btw, nikdo Vas tu nedrzi …

P.S. Prominte Ado toho primata, je to mysleno obecne, nikoliv na Vas :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:00

..s těma kalhotkama se to fakt povedlo, se směju ještě teď! Objevila jsem tento web teprve před dvěma dny, ale od tý doby sem pořád klikám, lačná po novinkách..
Myslim, že Eva je taková ta netolerantní česká pani/slečna, která vše, co neni standartní, tj. průměrný, považuje za divný a neváhá se rozčilit a od podlahy kritizovat, snad aby spasila svět a všem těm divnejm bologařkám ukázala co proto! Mimochodem to mě vlastně taky dost pobavilo :-)
Zkrátka supr blog!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:07

Vážená osobo Evo, když tě Adin názor nezajímá, tak proč tě tak rozhořčil, že jste ji musela poslat kamsi a vysvětlit jí, že je případ pro psychiatra? Opravdu ve svém vlastním tvrzení nevidíte rozpor? A liberalisté od kdy přesně doporučují psychoterapii těm, se kterým nesouhlasí? Já myslela, že oponenty na psychušku zavírali sovětští soudruzi… nebo tedy sovětští soudruzi byli liberálové (to je to správné slovo, mimochodem, ale to je asi pod tvou rozlišovací schopnost.

Stručně řečeno, Evo, jsi ulhaná koza a táhni pryč.

Ada Pekelná
973 příspěvků 30.7.10 17:11

Sadako: tisíceré díky! Dlouho jsem hledala správný termín pro tenhle typ komentářníků a přitom je to tak prosté. Internetový psycholog. Odhalení detailů vašeho psychického zdraví, komplexů, problémů z dětství a sexuálních potíží snadno a rychle!
Jako by snad jízlivou mrchu nemohl dělat úplně normální člověk.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:12

Dobře, ať se světu tedy ukáže, když tu může zveřejňovat lidi, které ani nezná, a hlásat na ně svoje kritiky, ať ukáže její modely, její vzhled, ať alespoň ti lidé vědí, s kým mají tu čest, na to mají snad právo, ne? Přijde mi to fér :))) Protože pokud ne, v tom případě její názory/kritika/ponižování nemají žádnou hodnotu ani význam. Chce něco/někoho napravovat? Ať to zkusí, ale s noblesí a dávkou emancipace, ono to totiž jde i bez toho povyšování a arogance. Pokud si je svými názory jistá, pevně si za nimi stojí, a nestydí se za ně, tak to udělá:)), pokud ne, je to zbabělec bez osobnosti a špetky charakteru. Jenže ona se určitě bojí konstruktivní kritiky, kterou ona sama vytváří, no není to ironie??


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:13

Jitt, stručně řečeno, pro účely kritiky, reportáže nebo umění jest povoleno fotit kohokoli kdekoli na veřejnosti. Vzhledem k tomu, že je to tu bez ksichtů, tak asi dotyční identifikovatelní jsou, svými osobami blízkými, které znají, vimjá, tvar jejich zadnic, chodidel nebo čeho, ale jinak ne. A pochopitelně lze žalovati blogísek, ale dotyčný by musel dokázat, že ho uveřejnění fotky nějak poškodilo…
Mimochodem, onehdy jsem si fotila na ulici lidi já. Obrovským foťákem s obrovským objektivem. Nikdo na mě nevlít, že nechce. Ale možná se fotit nechtěli, jenom se báli, že jim nabančím, když budou protestovat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:20

IMHO má cenu se komentáři zabývat pouze, pokud mají určitou úroveň. Mám pocit, že v případě Evy je počet otazníků za jednou větou nepřímo úměrný inteligenci a věta „Ať to zkusí, ale s noblesí a dávkou emancipace…“ je perla:).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:20

co na to říct, vrána k vráně sedá… :)) To nemění nic na faktu, že je to neetické, a za názorem, že by se měla přestat anonymně schovávat si stojím.
Nechme se překvapit, za pár dní na blog zavítám, a snad mne autorka překvapí:))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:22

Otazníky tam peru, protože nikdo není schopen mi na ně odpovědět, vy to snad víte?? Pokud ty dvě slova neznáte, zkuste pohledat, možná to i pochopíte:))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:23

Paní Evo, už jsem to tu jednou myslím psala, ale už 3 roky píšu recenze na filmy a zatím jsem ale žádný sama nenatočila. Obecně neznám snad jediného filmového kritika, který natočil film, jež se promítal v kinech, přesto tihle lidé (i já) napíšou, že nové Stmívání je debilní film. A hotovo. A já ani točit filmy nehodlám, protože vím, že bych to neuměla. Zato vím, že zhodnotit je umím.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:24

Když někdo vyjde na ulici, musí počítat s tím že bude viděn…má-li odvahu vzít si něco takového na sebe jistě má odvahu a snad i nadhled ustát toto „peklo“

Milá paní Evo, co kdybyste s odkrýváním identity začala první? :)
Nebo je ve vás malá dušička, že by vás někdo mohl vyfotit? To znamená jen nedostatek sebevědomí a za psychologem bych poslala spíše vás.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:27

Eva: Kupodivu význam obou slov znám, ale „noblesa“ se v žádném případě takto neskloňuje a „emancipace“ nedává v této větě smysl.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:29

Evo, radši už nechoď, evidentně ti to nedělá dobře. Pravá dáma dokáže odejít s noblesí!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:30

Myslím, že Eva si trochu popletla emancipaci s empatií.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:30

No, hodnotit x ponižovat je podstatný rozdíl, myslím, že Ada hranici překročila, působí to na mne trochu jako fraška, díky které si na druhých pomocí posměšků nahání sebevědomí, ale absolutně ne solidně a seriozně , proto píšu, ať se nestydí, a odhalí světu své já :)), ať ti lidičkové, co tu publikuje aspoň vědí, s kým mají tu čest, vám to nepřijde fér?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:31

Ovšem Tara to rozsekla:)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:33

Milá paní Evo,

jménem Lékařské komory ČR Vám doporučuji omývat si nejméně dvakrát denně přirození vlažnou vodou, to by vás mělo zklidnit alespoň natolik, abyste nekladla přílišný odpor, až si pro Vás přijdou Chocholouškovi zřízenci.
Neuniknete, ale mohla byste ušetřit zbytečnou námahu sobě i jim.

Proto, prosím, vypněte počítač, vylezte před dům, jebněte si chleba s paštikou o čelo a zakřičte z plných plic: „Jsem to ale piča“.

Tak Vás Hlídka mentálního zdraví (HMZ) snáze lokalizuje.

Děkuji za pochopení a kladné vyřízení žádosti.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:33

Nesnáším slovo lidičkové!!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:38

Bývalo u nás takové rčení… DON'T FEED THE TROLLS. S trotlama to funguje stejně :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:39

Ovšem teď to rozseknu já, tuším kdo je Ada, a tuším, že je z omlazení… :)))) Mám pravdu, Ado? No nic, dámy, užívejte si tu své malicherné problémy, nahánějte si očividně chybějící sebevědomí, a hlavně se neberte tak vážně , však on vás ten smích přejde až se tu jednou objevíte:))))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 17:45

Evo, já se těším až mě někdo vyfotí :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:06

Prosímvás, a je to teda opravdu Eva v těch medvídkových spoďárech? Protože na Omlázku psala, že má Vuittonku a tahleta má jen takovou nějakou… pytlík od Vietnamců. To ta Eva nějak kecá, ne? Evo, o to šlo, že tě tady holky přistihly při lži, to tě tak nasr.?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:13

Je těžké si připustit, že Vaše milované spoďáry „monday“, odfocené na Vaší ctěné zadnici ve čtvrtek se objevily zcela anonymně, tedy bez Vašeho obličeje, na internetu?

Když Vám je to všechno tak k smíchu a neberete to vážně, odpusťte si ty hysterické salvy smajlíků, otazníků a vykřičníků, a prostě tahněte pryč. Je to vážně TAK jednoduché.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:20

Geisha bod!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:27

Mysím si, že paní Eva by si mohla otevřít detektivní kancelář. Paní Evo a pro příště, mějte prosím na paměti, že aby někdo pochopil co chcete říci, není třeba psát opakovaně otazníky a smajlíky. Kdo to pak má číst, Váš projev odpovídá nějaké puberťačce.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:31

Pokud jsem dobře pochopila „Ada z omlazení“ jestli myslíte nedávno odkazované video s recenzemi nějakych parfemu. Tak musím řict že ste se asi zmílila .. ma to dokonce i v nějakym z posledních članku napsane že se jedna o jinou Adu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:40

Nechte Evu na pokoji, ať si píše co chce, má na to právo a já čekám na odpověď ohledně té kabelky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:57

ke článku: Není co dodat. Pravidlo číslo jedna: Cokoliv se dá na sebe obléct (tj. má to příslušný počet otvorů na končetiny) se taky dá nosit, ne? Pravidlo číslo dva: Zrcadlo je jen pro narcisy. A už to jede…
K hysterické Evě: já nechápu, jak tu někdo může neustále dostávat takové záchvaty. I když jsem většinu pranýřovaných hříchů také spáchala a páchám, tak si to něberu nijak osobně. Fotky a články ukazují nešvary natolik obecné a široce rozšířené, že je jakákoliv osobnost jejich nositele naprosto volná, pro mě je to jen ilustrace naprosto abstrahovaného jevu. Žádosti o osobní fotku aby jsou totálním nepochopením, a projevem vlastní omezenosti a zaprděnosti. Kdo chce na oplátku fotku ady, aby do ní mohl házet šipky, jen ukazuje jak se nedokáže oprostit od osobní malichernosti a ani minutku přemýšlet na jiné úrovni než pomluv.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 18:58

Cituji:
Tee Says: Červenec 30th, 2010 at 4:21 pm

Já myslím, že to, co autorka píše, nemá nic společného s její osobou."

No to byste se divila, jak psaní může mít mnoho společného s autorem, ať už vzhled, komplex nebo jedovatost a zahořklost vůči druhým nebo touha být populární za jakoukoliv cenu.
Vy to tu nemusíte sice číst, ale nějakou Adu zase přece nikdo nenutí se pohoršovat nad modely druhých, ne? Odvrátím pohledy jinam a je to. I vy jedny rádobytolerantní ženy! :D
Sice to tu čtu, ale nestačím se divit, jak někdo může být tak krutý a shledávat jen chyby na druhých. Díky za to, že ještě dneska existují dobří lidé, kteří tyto maličkosti neřeší. :)
Kdyby to Adě tak moc nevadilo, jak dělá, tak by přeci nemusela psát ani ten příspěvek o vysvětlení, kdo je, co je atd.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 20:54

Nejsem ženská. Dostal jsem se sem přes jeden link. A chci všem zde kamenujícím paní Evu poděkovat za nemalé pobavení. A nejen pro to, že souhlasím s názorem, že celý tento blog je větší peklo než prosvítající dámské kalhotky, což je věc, u které fakt nechápu komu a proč může vadit. Na rozdíl od povýšených hlasatelů módních pravd. No jen tak dál :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 22:05

Jitt: „Leda by se ony postavy na fotografiich poznaly, mohly by pozadat o stazeni nebo autorku fotografie i zazalovat …“

S chutí jsem se zasmála při představě, jak u soudu vysvětluji, že jsem měla spoďáry, které vypadaly jako bych se po… a někdo mě vyfotil, čímž jsem utrpěla újmu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.10 22:28

T. JE ženská a Tee není T. Že?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.10 10:39

JJ, moje babička říkala: vždy měj pěkné spodní prádlo, nevíš co se může stát, porazí tě auto a to se pak budou v nemocnici doktoři divit. A já říkám: vždy měj pěkné spodní prádlo, protože nikdy nevíš koho můžeš potkat:o))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.10 13:12

me to babicka rikavala taky a mela pravdu!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.10 23:50

raději se koukám na hezké věci,ne na něcí prosvítajíví kalhotky.no můj názor,jiným se to tady očividně líbí.takže mizím dámy.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.10 23:50

*něčí


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.10 06:21

Odpurci modniho pekla by se mohli od toucan hodne naucit…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.10 17:41

Lidem je proste jedno, co na sebe natahnou a nevadi jim, ze ukazuji pr… desitkam lidi. Protoze na to nikdo nepoukaze. Stejne tak smradlavci. Je povazovano za netaktni nekoho upozornit, ze pachne. Kdyz se ale nekdo navoni, tak uz to za kriticke a pekne hlasite komentare stoji!
Zeru ceskou mentalitu!
Skvely blog. Jen houst a vetsi kapky!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.10 23:27

:-D Nedávno jsem viděla v práci něco podobného. Chlapovi pod bílýma kalhotama prosvítaly nechutný boxerky se žlutýma káčátkama. Humus.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.10 11:45

Hanka: „Je povazovano za netaktni nekoho upozornit, ze pachne. Kdyz se ale nekdo navoni, tak uz to za kriticke a pekne hlasite komentare stoji!“

Samozřejmě, protože ten páchnoucí je chudáček, na kterého je třeba brát ohledy. Silný člověk kopanec ustojí, tak co si do něj nekopnout ( a ještě si tím dokazovat, že na to mám)

Mne méně uráží slyšet (oprávněnou) výtku, než aby se na mě ostatní koukali se soucitem jako na nesvéprávného debila a omlouvali mě.

Jenže přírodní zákony fungují neúprosně. Protěžováním „slabých“ a pliváním po seběvědomých a soběstačných zvyšujeme počet slabých v populaci.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.11 21:49

Tak neviem, prečo väčšina komentárov riešila soptiace výlevy pani Evy , namiesto toho podstatného, na čo Ada upozornila .Nie je to totiž len o nohavičkách s obrázkami. Skúste si pod letné biele nohavice zobrať biele nohavičky - ako to presvitá . Ale nohavičky v telovej farbe, nie veľmi výraznej, to poriešia . A ono nejde len o to, že to presvitá.Nie je pekné ani to, keď na s prepáčením tučnom pozadí vykukujú rôzne faldíky, ktoré vytvárajú príliš tesné nohavičky , a cez materiál nohavíc z jemnejšieho materiálu je to jasne čiteľné .
Rozumejte / napr. pani Eva / nie je to trestné, ale kazí to dojem, a možno len preto, že si to dotyčná ani neuvedomí. Takže toto je vlastne osveta , a netreba kameňovať.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Přispějte do kasičky

Autor: Ada

Delší pauza mezi posledním článkem a tímto novým příspěvkem nebyla... Celý článek

Slečno, kouká vám... ne, to už fakt nemá cenu

Autor: Ada

Pro čtenáře, kteří nestojí o šicí návody, tu mám pěkný úloveček z... Celý článek