Atributy ženství

28.08.10 | autor Ada

Netušila jsem, že to máme i u nás, ale nález jedné z pekelnic mě přesvědčil o opaku. Uvědomování ženství dorazilo na Fler. Džíny se stylizovanou... slečnou pod kolenem můžete mít za pár kaček. (A obraťte si ji vzhůru nohama a něco uvidíte - koukej, Freude! My máme taky penis!)

Zdroj: fler.cz (Majlada)

Pokusila jsem se o nalezení dalších podobně laděných kousků, ale našla jsem jen jednu keltku se symbolem rozevřeného lůna matky země a jednu cudně intimní keramickou lampu Nemravku a to bylo všechno.

Zdroj: fler.cz (Ateliér TEWA)

Zdroj: fler.cz (Koule Svatopluka Vaněčka)

Zkrátka Češky (a Češi) si asi své pohlaví uvědomovat nepotřebují. Zato v Americe je to teď velká móda, takže se přesuneme na americký Fler. Říká se, že Evropana vyděsíš násilím, ale sex mu nevadí, kdežto Američanovi nevadí násilí, ale vyděsíš ho sexem. A zároveň je Amerika země neomezených možností, takže když si žena uvědomí své ženství, může to dát najevo s patřičně velkou slávou a ověsit se atributy ze všech stran.

Zdroj: etsy.com (VulvaLoveLovely)

Zdroj: etsy.com (Vajaja)

Veselá záplata ve tvaru zevních rodidel, kterou si můžete našít kam chcete. Slovy autorky: "Kouzelně psychedelický vagíno-odznak, který se nosí s hrdostí. Bude vypadat úžasně na vaší bundě, šátku, svetru, batohu nebo kdekoliv. Tyto záplaty jsou znamením mého přechodu od nenávisti k sobě samé k lásce. Během dospívání mě pronásledoval špatný pocit z toho, že jsem dívka. Vyrůstala jsem na místě, kde měli přednost chlapci, a s chytrými, talentovanými a přímočarými dívkami si lidé nevěděli rady. Pak jsem se odstěhovala z malého města do velkého a začala jsem chodit na uměleckou školu - a objevila jsem feminismus a další chytré, talentované a přímé ženy. Brzo mi došlo, že být ženou je přesně tak radikální, jak jsem to vždy cítila!"

Zdroj: etsy.com (forelock)

A vhodné využití záplaty - jako ozdoba spodního prádla:

Zdroj: etsy.com (forelock)

Plstěná vulvička s perlou jako brož:

Zdroj: etsy.com (artbywinona)

Zdroj: etsy.com (Vajaja)

Červeno-oranžový píčodrak (sprostá nejsem já, ale autorka, prosím!) na krk:

Zdroj: etsy.com (Ninjettelikewhut)

A aby nepřišli zkrátka pánové: gotikům a gotičkám bude slušet tento přívěsek ve tvaru penisu pokousaného upírem.

Zdroj: etsy.com (rudeandreckless)

Prodejce MemberzOnly nabízí úžasné barevné penisy z vinutého skla. Můžete mít ztopořené i neztopořené, s kapkou ejakulátu nebo předejakulační tekutiny, ve všech myslitelných barvách - a každý výrobek doprovází krátká erotická povídka.

Zdroj: etsy.com (MemberzOnly)

Nejen sebe můžete na Etsy vagínově a penisově ozdobit - co takhle něco do domácnosti?

Například vyšívaný pytlíček na drobnosti nebo třeba na bylinky na premenstruační syndrom:

Zdroj: etsy.com (ScarletTentacle)

Do postele nebo na pohovku patří mazlivý polštářek ve tvaru dělohy s vaječníky:

Zdroj: etsy.com (VulvaLoveLovely)

Nebo spíš menší s  decentně naznačeným orgánem a klitorisem z jemně zdobeného knoflíčku?

Zdroj: etsy.com (VulvaLoveLovely)

Na večírek využijete nápadité psaníčko, které zvenčí vypadá nevinně, ale po otevření vydává naprosto jasný signál:

Zdroj: etsy.com (labelledesert)

Na stěnu obývacího pokoje bude vhodný umělecký vulvotisk:

Zdroj: etsy.com (VinnyCons)

Do autobusu užijete  polštářek ve tvaru pánského přirození, zde v afroamerickém provedení. (Jen bych se obávala, jestli mě chloupky nebudou šimrat do ucha.)

Zdroj: etsy.com

A otázky do diskuze: je to ujeté, pohoršující, nevkusné nebo skvělé? Co byste si pomysleli, kdybyste potkali ženu s vagínopřívěškem na krku? Co byste si pomysleli, kdybyste potkali pětapadesátiletou ženu, která by měla devadesát kilo, tříčtvrťáky z tržnice, vytahané tričko, na hlavě mahagonový drn a na krku vulvošperk?

Máme u nás už fázi uvědomování ženství za sebou, nebo nás  to teprve čeká?

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 16:24

Zase docela síla :-). No pani v třičtvrtakoch a vytahanem triku - no to si moc představit neumim, ale dovedu si představit tu pani v batikovaném šatu - že by měla naušky s kundami…byla by to mě třeba šefka „rozkoši bez hranic“ nebo jine nadace :-)
Jako na mě je to fakt mooc. I když jsem na Code mode viděla naušky ve tvaru a se znakem kosoštvercu - a to bylo ještě vtipné - i když ja bych už stejne neměla odvahu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 16:27

Jinak ten první džínový model - tak to je faaakt zlý sen, opravdu tragedie - něco jako hrnek s kozami, nebo soška šuk… prasatek. Katastrofa.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 17:01

Přítel tu vědle mě poznamenal, že ten pytlíček může být třeba na píčoviny.. :D

Osobně bych si přívěsek s přirozením nevzala, ale najiných lidech mi nevadí, i když si dovedu představit, že by mi to nedalo a musela bych po přívěsku pořád pokukovat.. Přece jenom to není až tak obvyklé jako přívěsky se srdíčky, křížky a já nevím, s čím vším..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 17:32

Nemůžu jinak, než řvát: „Uááááááááá, uééééééé, o bóóóže.....“


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 17:36

Je to trapný, uvědomovat si své ženství přišitím odznaku ku..y na bundu. Ale po pravdě, ten píčodrak mě rozesmál, to ke král všech pí..... tomu dávám nejvíc bodů, i když náušnice a prstýnek jsou taky slušně úchylný :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 17:42

K Fleru ještě:
http://www.fler.cz/minimon
i když na Etsy to teda nemá..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 17:43

eh omlouvam se za duplicitu ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 18:10

Kristova noho,tohle fakt neeeee!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 18:10

Minimon má mimochodem i mnohem lépe zásobený kamenný obchod v Brně, s úžasnými prodavačkami. no irony
Jejich výrobky podle mě ale stále spadají spíše do kategorie roztomilé recese (pravda, občas se trapnému kýči nevyhnou, např. nápisy na krk „hovno“ a „kunda“).
Stejně jako píčodrak mi osobně přijde docela vtipný, alespoň v kontrastu k té trapnosti okolo.
Je to prostě individuální aneb každý má hranici „úchylnosti“ nastavenou jinak :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 18:10

píčodrak :D :D :D :D :D :D :D :D ďakujem za tento blog, na takýto blog čakalo celé česko a slovensko

no, ja som túto „módu“ zatial u nás zaznamenala len na sladkostiach - bonbóny alebo lízátka v tvare vagíny či penisu aj s patrične vykresleným ochlpením už patria k folklóru rodinných osláv


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 18:42

Když na to tady koukám vzpomněla jsem si na jednu historku z mého dětství. Matka koupila nové krajkové záclony, ušila je, pověsila na okna. Přišel domů otec, koukl na okna a prohlásil:„To snad nemyslíš vážně, vždyť na těch záclonách jsou samé p–e!“. Záclony šly dolů a byly uschovány na dno skříně. Po několika letech je matka vyhrabala a pověsila na okna chalupy. Ozvalo se: „Kde si zase ty p–e vyhrabala ?“. No ono asi není třeba zobrazovat věci natvrdo. Stačí mít fantazii a používat jen jemné náznaky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 18:46

No nejspíš jsem prudérní, ale mě by nikdy ani vesnu nenapadlo něco takového vlastnit. Člověka s takovými artefakty bych považovala za úchylné hovado první kategorie. Nahota v umění mi nevadí, akty mi nevadí, ale čeho je moc toho je příliš. Ženství si mohu uvědomovat i jiným způsobem.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 20:45

cokoliv, jen tohle ne! V květnu jsem byla obhlídnout slevy v Zaře a potkala jsem tam kluka, přibližně v mém věku. Na čistě bílém tričku měl napsáno: Suck my dick!. Připadá mi to naprosto pohoršující. Tohle ať říká své přítelkyni, ale ať to netroubí na každého anglicky mluvícího člověka. Myslela jsem, že z něj budu zvracet, vsadím se, že jsem bypa červená až na zadku. S tímhle ať jdou někam… Je to jeden velký nevkus


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 21:14

Poklady z etsy na jednom místě - takový malý Kunda Koncentrát: http://www.regretsy.com/…ory/vaginas/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 21:18

A pro pány tu máme taky něco. http://www.regretsy.com/…ory/penises/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 21:25

Nevzala bych si to, nicméně bych řekla, že to plní účel šokovat a tak za mě bod. .-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 21:49

Do dneška jsem neměla představu, že tyhle věci taky existují. Třeba takový vulvo-portrét, aby každý věděl, co tam máte… http://www.etsy.com/…ion/20919246
Přemýšlím, jak asi vypadají ti lidi, co to nosí/vyrábějí, nebo co je to vlastně za typ lidí..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 22:05

Novinka pro zasmani … kazdopadne jak mi mama neustale komentuje muj uces „nos si na hlave treba ho*no, ale hlavne at tim neobtezujes okoli“ (ale aplikovat se to da na cokoliv). Pokud to bude nekoho obtezovat, at se nekouka, nikdo nas nenuti to nosit … aspon ja to tak vidim.

Neodpustim si male rypnuti ze sveho zivota: Kdyz jsem ja schopna poburovat starsi spoluobcany na ulici faktem, ze je mi dvacet ale musim bohuzel chodit o holi jak oni (bez toho ze by bylo zjevne proc ji nosim ala sadra/orteza), tak mne nejaka pi*a na krku nebo v usich nerozhodi … lidi budou poboureni dycky, jen hledaji nove a nove sance a cesty jak ho projevit a hlavne nad cim.

Kazdopadne za pobaveni to precteni a zkouknuti clanku stalo, i kdyz ozdobu si na svuj cteny krk vyberu jinou a tezce timto trendem pohrdnu :P


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 23:04

Salinas, díky za ty záclony, taková blbost, ale směju se až k slzám a nemůžu přestat :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.10 23:46

No jediné co se mi líbí je ten penis s ejakulátem, a to proto že se mi líbí jeho provedení, muselo to být velice pracné, jen škoda že se tím plýtvalo na takovou „kokotinu“ :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 03:26

To máte tak.
Některé ženy si myslí, že feminismus znamená vyšvihnutí ženství na post něčeho speciálního, na co je třeba být hrdý. A přitom ono je to o zrovnoprávnění.
Ale zkuste si srovnat věty: „jsem hrdá na svou vagínu“, „jsem hrdý na svůj penis“.

Takovéhle vystavování sexuality na obdiv mi vadí už z principu.
Nehledě na to, že je to vulgární.
A ještě k tomu kýč jak vrata.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 04:42

Porno ok, nuda pláže ok, … ale chodit s píčou na krku??? Stačí mi ta, co mam v kalhotkách.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 10:10

:-DDDD píčodrak, to mě fakt pobavilo.

Osobně s tím problém nemám,at si každý nosí,co chce, i když tohle je už opravdu nářez a přijde mi to úchylné,nevkusné a vulgární,ale pokud je někdo takový pako,že si to na ten krk dá,tak prosím.....


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 10:39

Co bych si pomyslela, kdybych potkala pětapadesátiletou ženu, která by měla devadesát kilo, tříčtvrťáky z tržnice, vytahané tričko, na hlavě mahagonový drn a na krku vulvošperk? Že ji nenapadlo přemýšlet co to znázorňuje.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 12:09

Asi bych si pomyslela p*ča na druhou.
Koukám, nová móda, jestlipak to taky dorazí k nám ve větším, ať se tu pobavíme. Potkat ty džíny na někom, asi na ni budu civět jak na zjevení. BTW je to pěkně hnusně zpracované, přestože motiv má myšlenkovou hloubku, hehe. To druhé české tričko - takových motivů vídávám spoustu, to mně nijak nevadí, ba po bližším zkoumání mi to leckdy přijde vtipné a Koule Svatopluka Vaněčka - název nemá chybu. Tolik k českým výtvorům. Z amerických výtvorů se mi líbí skleněný péro, ale tak leda na nějaké avantgardní výstavě a naušky-kundičky na nějaké puberťačce možná.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 13:06

Tak ja bych tak akorat prodavala sve picotisky, mozna by to nasi cesti fetisiste ocenili…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 14:02

Proc bych mela nosit p..u na obleceni/krku/ruce to teda opravdu nechapu. Ze jsem zena snad kazdy vidi a pokud ne, tak tomu tyto uchylne nasivky/privesky asi taky nepomuzou. Moc nerozumim tomu, co dotycne vede k porizeni neceho tak nevkusneho. Vcera jsem sla na podpatcich a v cernych satech kolem stareho dedy, ktery me okomentoval slovy: „ze se nestydis“, tak nevim, co yb chudak rekl na podobne vytvory :D (saty jsou z luxusniho maerialu s 3/4 rukavem, delka do puli stehen, opravdu nci vulgarniho)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 14:29

Tak to je dobře ujeté:D:D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 15:42

Prudérní si nepřipadám ani náhodou, ale tohle je prostě vulgární, úchylné, nevkusné a jednoduše hnusné! Nechápu, co to jako znamená? Když to budeme nosit, tak si uvědomíme, že jsme ženy? Já to teda vím i bez toho a považuju za chudinky ty, který k tomu potřebujou takovou krávovinu - teda vlastně pí*ovinu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 16:13

Nemohla jsem si při tomto článku a lincích z regretsy nevzpomenout na českou fotografku Lucii Michnovou, která si pravděpodobně také uvědomuje samu sebe (možná trochu víc, než je zdrávo), a fotí své vlastní menstruující pohlaví ze všech světových stran.

Kdepak, píčotisk nevynalezla žádná tvořilka z Etsy. Lucka obtiskávala vulvu po stěnách ještě dávno před Vagina monology.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 16:18

Je to nechutné a z některých těch „kousků“ se mi vyleženě zvedal kufr. Osobně myslím a doufám, že u nás se to neuchytí :D Jinak, například náušnice s kosočtverci jsou vtipné, zato tohle „naturalistické“ vyobrazení… to je opravdu nevkus


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 16:35

Tyhle modely v uvozovkách jsou většinou trapné


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 16:54

Geisha: K těm Monologům vagíny.. já na nich byla a líbilo se mi to, tam taky šlo o to vytvořit si dobrý vztah sama k sobě. A to skupinové řvaní „kunda!!“, to stálo za to:D
I když tamto „povídejte si se svou vagínou“, to bylo na mě moc, ehm.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 18:56

Amíci to pojímají vesměs nehumorně a naturalisticky. No, nešokuje mě to a hnusí se mi to zhruba stejně jako http://www.google.cz/images?….
Jakožto nekrofob jsem asi irelevantní, iritují mě i do nedávna módní lebky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 19:20

Nechápu tohle troškaření. Proč se stydět za zcela přirozenou součást našeho těla? Zítra všichni bez spoďárů!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 19:43

Mně teda z píčotvorby přijde přijatelná jenom ta lampička. Je totiž dobře řemeslně provedená a je taková diskrétní. Ostatní… spas se, kdo můžeš.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 20:44

Geisha: našla jsem si tu fotografku. No to je hnus, fakt. Zvedl se mi žaludek. Čemu všemu se bude ještě říkat umění? Kdo je tak mocný, že i toto prohlásí za umělecké dílo a ostatní mu přikyvují????


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.10 21:02

Geisha, Zuza2: Taky jsem se na ni koukala,opravdu zvláštní,ale tohle umění asi nechápu..

Jinak tohle beru s humorem,každý ať si nosí co chce:) a mě se náhodou líbí ten skleněný barevný penis s kapičkou:D provedení krásné no ni:D ale na krk bych si to nedala,leda tak do pokoje někde na pověšení nebo jako vtipný talisman:D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.10 15:10

já hloupá si myslela, že stačí, když se ke svému ženství, které si rozhodně uvědomuji, obléknu do sukní a jiných záležitostí. a ono ne. ono je asi potřeba si minimálně nějaký atribut přišpendlit ještě navrch - to asi aby neofouknul a nenastydnul originál


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.10 17:42

Masový trend to není a tipuju, že ani nebude. Ani zmíněné otřesné pětapadesátnice ty naturalistické šperky pravděpodobně nebudou houfně nosit. Ale není nad to si zalamentovat…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.10 18:01

Pohoršovat se nebudu, ale ženská co si portrét svých stydkých pysků pověsí na krk a myslí to fakt vážně, má komplexy jak Matterhorn a nechtěla bych být v její kůži:D Prudérní jsou spíš američanky, co mají ze svého přirození takové komplexy, že je musí řešit pseudoterapií na řetízku kolem krku.

Trička s Instruktory sexu (první lekce zdarma) jsou taky kapitola sama pro sebe a osobně mám podezření, že je nosí přednostně muži, co mají nějaký problém. Taková ta nadrženost chlapů co už půl roku minimálně neměli žádnou jinou, než svou levou ruku je odpuzující spolehlivě.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.10 18:04

Můj otec dostal na padesátily „skleněného čuráka“. Druhý den si ho provázkem připevnil k pasu, vzal si baloňák a šel klepat na sousedy. (Jedna sousedka k nám poslala svého manžela, že s ním chce můj otec mluvit.) Jiné ne-trapné využití takovýchle atributů mě nenapadá


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.10 18:41

„Jedna sousedka k nám poslala svého manžela, že s ním chce můj otec mluvit.“ Zapeklité souvětí… :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.10 19:00

No, mě osobně ty výtvory neurážejí, docela jsem se zasmála.. píčodrak je prostě jen bizarní věc na úrovni většiny fleru, nicméně některé ty věci jsou poměrně zdatně řemeslně vyvedené. Pokud je to teda jen taková srandička. Pokud ale k těm věcem někdo dodává nějaké naprosto jeté manifesty a chápe to, že si pověsí píču na krk jako manifest svého ženství, pak se jedná o naprosté a nespoutané peklo, v tom s autorkou článku souhlasím a děkuji za rozšířejí svých obzorů :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.10 22:01

Stale premyslim, co si ti tvurci mysli, kdyz to vyrabeji - mysli si, ze to pujde na odbyt? Kdo si muze tohle koupit? Jediny co me napada je, ze by to snad slo koupit jako recese nekomu treba k narozeninam, to by ale musel byt nekdo otrly a s hodne velkym smyslem pro humor…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.10 15:00

Nevím proč, ale nemůžu se zbavit pocitu, že tyhle „odznaky ženství“ si na sebe přišpendlí nějaká typická lesana v dlouhý, osm metrů široký batikovaný sukni a vytahaným svetru, aby ukázala, že miluje své tělo.....


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.10 18:44

Protože soudíte lidi podle sebe. Jenže lidi jsou různí. Loni bylo na Fleru v nabídce (a možná ještě je) háčkované pouzdro na takovou tu stolní krabičku s kapesníčky. Znázorňovalo dobře vyvinutou koupající se ženu a kapesníčky se jí vytahovaly z podbřišku.
Nějaká slečna si to objednala na zakázku a tryskalo z ní nadšení, jakou bude mít tatínek radost, až to najde pod stromečkem.
A víte co? Věřím, že měl.
Bohužel.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.10 17:16

No prostě hnus hnus hnus… Tohle muselo napadnout nějakého oplzlého ožralu. A kombinace kundího prstenu a hnusných nehtů (viz. obrázek 9) mluví sama za sebe…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.10 08:06

Kruci, padám smíchy! :))))) Skoro jsem to vydržela až do konce, ale ten „upírem pokousaný penis“ mě zabil :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.10 00:02

Se obávám, že to u nás není jen záležitost Fleru. :-( Šla jsem kolem výlohy ateliéru Donát a zřejmě to byl můj masochismus, co mě přimělo podívat se blíže a důkladněji. Na jednom hadru visela jakási (z)mačkaná kožená „brož“ velice píčoidního tvaru…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.10 09:23

Když nahota - tak decentní. Tohle je jednak nechutný kýč a jednak autoři těch „veleděl“ musí být zřejmě uprchlice z jeskyní. Je to vulgární, nehezké - a to k ženským nepatří.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.10 11:31

http://www.fler.cz/…icek-1075551

Ado, jak mohlo něco takového utéct Tvému oku? :D :D :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.10 12:01

Ta koule od Svatopluka Vaněčka se mně osobně moc líbí. Ale džíny, vyšívané pytlíčky, polštářek s vejcovody.. no vlastně ten zbytek, to je děs.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.10 21:11

Osobně bych si ani jednu z těch věcí na sebe nevzala, ale když jeden umělec daroval své pískovcové sochy naší nemocnici jako jako dar, tak mě tam taky zaujali 2 skulptury. Jedna, na kterou jsme měli krásný výhled vypadala z naší strany jako takový pěkný, velký penis a před oddělením gynekologicko-porodnickým stála jedna co vypadala též jako vulva. a to byl prosím akademický umělec........... jméno jsem už tedy zapoměla :o)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.10 17:13

Kyc jak bic a k tomu vulgarni!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.10 17:24

Sochu vulvy před gynekologicko-porodnickým oddělením celkem chápu, a tak nějak myslím, že je to asi jediné místo, kde to nikoho neuráží a kam se taková socha hodí (dobře, možná ještě do nevěstince, nebo bytu nějakého avantgardního umělce, či do muzea sexu)…:-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.10 17:34

vrecusko je podla mna na menstruacny kalisok ci ako sa ta vec vola (taka eko naharada tamponov ci tak) ale teda prispevok „pytlicek muze byt treba na picoviny“ ma dostal, dakujem milionkrat autorke a jej priatelovi a myslim, ze sa nom budem smiat minimalne do buduceho tyzdna, skvele:-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.10 17:00

Kdyby si L. Michnová „jen“ fotila své menstrující genitálie, neřeknu téměř ani popel. Joo, člověk má potřebu šokovat, umělci a pseudoumělci zvlášť. Ovšem pokud si menstruační krev rozpatlá po břiše, obličeji, rukou, stehnech, bála bych se, že se právě stala obětí znásilnění…
Otázkou nadále zůstává, je tohle:http://www.fstop.cz/…va/untitled/ nebo tohle http://www.fstop.cz/…nova/utreni/ ještě umění? Kde je ona hranice? Mez? Nebo (dnešní) umění žádnou mez nemá?
K vulvo-šperkům - „píčo-drak“, „pytlíček na píčoviny“ i záclony s „píčovým motivem“ mě opravdu rozesmály :)Asi bych neměla moc potřebu vešet něco z toho na sebe (já raději korálky :) ), ovšem dobré jako recese (jak už tady padlo). Ženy, své ženství si můžete dokazovat i jinak ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.10 17:01

http://www.fstop.cz/…va/untitled/
Pardoon, špatný hypertext :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.10 20:14

Koukám o co uměleckých prožitků bych přišla, kdybych nenavštěvovala tyto stránky :-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.10 10:21

Kristova noho … že jsou amíci praštění vím, ale co ta michnová, nepotřebuje ona psychiatra?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.10 20:59

to je akurat tak pre stetky bez stipky citu a sudnosti. my vyrovnane zeny, ktore vieme o svojej krase sa obliekame a posobime ako damy.. ja mam 21 a take nieco mi pride nechutne


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.10 20:15

Barevný penis je moc hezky vyroben. Škoda, že autor nedělá spíše zvířátka :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.10 22:15

pro MirkaP. a Pavlí. Ká.
Dotyčná Michnová by odbornou pomoc potřebovala (psychiatrickou určitě), o tom není pochyb. Ale mezi umělci a hlavně pseudoumělci se najde celá řada nejrůznějších duševních poruch a psychopatologií, to není nic nového, ani ojedinělého.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.10 22:33

společenské šaty s vagínou…

http://mod.portlandmercury.com/…526024-4.jpg


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.11 16:43

„Pytlíček na pičoviny“ pobavil - podobnou věc (náznakově pičulkový náušnice s cibulákovým vzorem) jsme ze srandy koupily na Code Mode kamarádce, ale tohle je vážně… peklo!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 21:46

Jako ten vaječníkovej polštářek mě skácel :-D Krize imaginace si sáhla na dno :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.11 14:08

Jako vtip - fajn.:o)
Jako projev feminismu? Tak to tedy nevím..:D Tvůrkyně nejspíš feminismus nepochopily?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.11 19:01

Konečně někdo začal vyrábět něco natolik debilního, že ten, kdo si to koupí s vážným úmyslem se uvědomovat, bude rozpoznán dřív, než napáchá nějakou škodu. No řekněte, nechtěli byste poznat blbce na první pohled?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.11 16:49

No tedy…já tedy … můj názor..ehm. Možná snad,… nebo raději..... ten penis s kapičkou mě dostal…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.11 17:10

Velice pěkně prosím Soňu, aby si své komentáře raději odpustila. A navíc u všech článků…
Omlouvám se (je to každého právo napsat co chce a kam chce), ale toto je hrůza!

Karolina
193 příspěvků 1.8.11 17:56

Samantha: proč by jako nemohla okomentovat každý článek? a proč by nemohla komentovat hrůzným způsobem? Vy to tady máte občůrané? :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.11 12:50

Milá Samantho, prostě jsem najela na módní peklo, přečetla články, pod každý, který jsem přečetla jsem hodila komentář,když jsem to uznala za vhodné a až budu mít za půl roku čas, tak to tady zkouknu a udělám to znova - ostatně to byl asi záměr autorky tohoto webu, aby to lidé četli a případně okomentovali - nebo ty máš jiný pocit? Pod některými články je až 350 komentářů, ty ti nevadí? Pochybuji, je psalo 350 lidí, pravděpodobně někteří čtenáři přidali komentářů více - takže jestli ti nic nebrání (třeba nedostatek invence, nebo potíže se čtením), rozepiš se taky:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.11 09:23

Já jsem ráda ženou, ačkoli jsem v dětství chtěla být radši klukem, páč s holkama byla nuda, ale ted si to uzívám, presto chut nosit pí*i nemám. Každopádně, pokud bych přišla ke kamarádce na návštěvu vulvotisk na stěně by mě asi přemluvil obrátit se a odejít, protože to je už i na mě moc. jinak mi to spíš přijde jako snaha šokovat, něco jako moderní pojetí dekadence. Mě se však víc líbila dekadence ze začátku 20.století. To bylo vážně umění a ne jen hledání něčeho vulgárního…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.11 00:56

Už dlouho jsem se tak nezasmála. Fakt mi přijde absurdní, že na sebe někdo něco takovho pověsí a hned potom mi to přijde totálně nechutné. Ale když teď nad tím přemýšlím, tak jestli si tímhle amíci potřebujou demonstrovat svoje ženství, tak je to spíš k pláči.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.11 22:21

http://www.votocvohoz.cz/…vazne-tricko
Hned, jak jsem na tohle narazila, vzpomněla jsem si na tento článek :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.11 01:17

->Karolína: myslím, že to je tady nejvíc roztomilý zlo:)

Takže říkáte udělat korzet s předním panelem do kosočtverce, ozdobit růžovou krajkou a hurá do světa? Možná bych je mohla nabízet i s panenskou blánou…

Mám novou noční můru, jmenuje se vulvotisk.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.11 02:14

při názvu píčodrak jsem se hodně nasmála… Jinak nevkusné na entou :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.11 06:28

Jo, z názvu píčodrak jsem taky málem umřela smíchy. Jinak je to všechno nechutné. Nejhorčí je vaječníkový polštářek. Jo, a ještě penis s kapičkou. Holt v Americe mají lidi asi jiný vkus.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.12 17:00

A já myslela, že ženství/ženskost se dává najevo tím, že se jako žena nejen oblékám, ale i chovám…právě jsem zjistila, že to asi platí úplně naopak :-D Jinak ta fotografka, to je hodně velká síla. Jsem ochotná pochopit, že ji asi na tom pravděpodobně něco fascinuje, nějaký vyšší princip, symbol ženství, naděje, tajemství zrození, početí a já nevím čeho všeho ještě, ale nemělo by to tajemno, teda doopravdy zůstat tajemnem? Probohaaaa. Jo a ještě mimochodem, nechtěla bych jít s díětem po ulici a potkat paní s p…u na krku, nedejbože, aby se mě zeptalo, co to tam ta pani má :-D :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 01:23
Zajímalo by mě

jak se vyrábí ten vulvotisk… :-D

Remenie
2 příspěvky 13.1.13 16:31

Píčodrak :D :D :D :D :D já bych to na sebe nedala, ale ten kdo jo, tak má můj obdiv, nebo výsměch, ještě jsem se nerozhodla :D

prokera
10 příspěvků 9.9.13 12:07

Teda - upřímně řečeno - DOBŘE se bavím u všech zdejších článků Ado, ale tentokrát jsem vážně poprvé naprskala na monitor:)! To se nevidí:)!!! Nemůžu uvěřit, že existují lidé, kteří by TOHLE na sebe navěsili!

Lucienka_M
223 příspěvků 20.1.15 15:24
Panebože, to snad ne!!!

Nechci být zlá, ale jak tvůrkyně, tak nositelky (možná je tam někde i nositel) potřebují odbornou péči, nejlépe psychiatrického oddělení.

Metalhop
7 příspěvků 11.7.16 14:49

Tak to je úlet! :D Ale co se týká toho tílka, byla bych shovívavá, ten potisk bude nejspíš originál vytvořený nějakou domorodou kulturou, bylo mi to povědomé a pak jsem si uvědomila, že stejný obrázek je na obalu knihy Věčné tabu I, kterou jsem si loni koupila :)

Příspěvek upraven 11.07.16 v 15:01

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Letní válečky

Autor: Ada

Každý ví, že letní šaty se nejlépe nakupují, když léto končí a... Celý článek

Jablonec: muzeum bižuterie

Autor: Ada

Dostanete-li se někdy do Jablonce, určitě navštivte zdejší muzeum... Celý článek