Tanga Jitky Čvančarové

05.09.10 | autor Ada

*

Jitka Čvančarová, jedna z hvězd nového seriálu Dokonalý svět, dorazila na premiérovou projekci prvního dílu v balonových šatech v mé oblíbené šanžánové kombinaci (modrá + fialová). Byly by fajn, kdyby...

Zdroj: nextfoto.cz

...kdyby je nešil blbec. Nebo kdyby si toho Jitka všimla (jasně, na vlastní záda se špatně kouká, ale někdo jí to mohl říct!) a vzala si radši něco jiného.

Korzetové šaty by byly krásná věc, kdyby nebyly nadužívané, ba zneužívané, a nesloužily jako univerzální pytel pro každou postavu a univerzální dílo krejčovských diletantů. Má-li být zachována důstojnost nositelky, je potřeba pod šněrování umístit látku, která zakryje případnou mezeru, v níž prosvítá kůže. Některé šaty to mají, spousta těch levných to nemá, takže na plesech (zvlášť maturitních) ci člověk může prohlédnout spoustu prosvítající kůže, občas i podprsenek.

Daleko horší průšvih je ale nevzhledná díra v zadní části sukně. Šněrování s nezadělanou mezerou lze svést na to, že to má být rafinovaně sexy (ač nechápu, proč bych měla vzrušeně zírat zrovna mezi tkaničky, když si můžu pohodlně prohlížet celý dekolt, kus zad, paže a skoro celé dolní končetiny), ale k čemu slouží ten otvor? Proč není šněrování vedené hned odspodu, nebo proč tam není malý zip nebo aspoň nějaký háček či knoflíček? Čtenáře bulváru bude jistě zajímat, že si Jitka Čvančarová vzala fialová tanga s kraječkou, ale  jako návštěvníka společenské události by mě to zcela určitě nezajímalo.

Zdroj: nextfoto.cz

Příšernou prací odvedenou na šatech, dá-li se sešití pár švů a naražení několika průchodek vůbec nazvat prací, jsem tak zhnusena, že nebudu kritizovat ani soudnost Jitky Čvančarové, ani ostatní oděvy z premiéry.

(V komentářích prosím vynechte názory na seriál Dokonalý svět.  Mám nezvladatelný odpor k diskuzím českých amatérských expertů na film a televizní tvorbu.)

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Pája
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.10 18:20

Na tomhle místě přece bývá zip! Nějak mám pocit, že ho švadlena ve spěchu zapomněla našít… Jinak se tahle ostuda snad vážně obhájit nedá…

Mau
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.10 18:31

tak to si Jitka trhla dobry trapas :D :D no na nekterych maturitnich plesech jsem videla i ty levne saty korzetoveho typu, ktere mely v zadu u snerovani latku a u sukne zip!

MP Kultakutri
34 příspěvků 05.09.10 18:45

Ještě bych si troufla odhadnout, že efektní výhled na spoďáry souvisí s faktem, že šaty jsou o číslo menší než nositelka.

Bullshitař BigLebowski
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.10 20:12

Ta díra je tam na to, aby ty šaty nemusela svlékat, když…

Petra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.10 20:43

vzhledem k tomu,že si vzala tanga v barvě šatů, bych tipla, že o tom ví. jinak je to teda extrémní náhoda. jestli si ovšem myslí, že je to rafinovaně sexy, tak je bohužel mimo. je to naprosto otevřeně kurví.

Lily
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.10 21:13

Petra: ja mám VŽDY zladené spodné prádlo s farbou oblečenia a nevystavujem ho ľuďom na obdiv.

Michaelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.10 22:26

Bullshitař Biglebowski : :D ;) to mě vůbec nenapadlo, každopádně rozesmálo.

Chuděra (ale zas tak mi jí líto není.. ). Po té, co foto s její obnaženou zadnicí proletělo Čr, bych na jejím místě vzala šaty, šla za švadlenou a omlátila jí tuhle zrůdnost o hlavu ( mimochodem- šaty nejsou zrůdnost jen kvůli té díře..)

Warholette
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 04:57

suhlasim s kultakutri, mozno tam ten zips aj je, ale nejde zapnut…

Jarka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 06:17

Taky mám pocit, že šaty jsou jaksi menší než nositelka. Z pohledu zepředu má nějak divně spláclá prsa a vzadu ten přetékající špek nahoře…

Bramborka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 09:44

Zdá se mi, že tam je zip. Teď jsem na vlastní oči viděla, zapínala a rozepínala korzetové šaty, které měly toto vypracované úplně, ale ÚPLNÉ jinak. Asi jsou slečně Čvančarové tyto spíš malé (jestli to teď není sexy), ale i tak jsou v první řadě odfláknuté.

Malatí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 10:57

Taky mívám sladěné spodní prádlo s tím, co mám zrovna na sobě. A to chodím zahalená skoro od hlavy rozhodně až po paty…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 12:02

Bohajeho, za chvíli budem děkovat osudu, když celebrity vůbec nějaký spoďáry budou mít!

hypacuda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 13:02

Kalhotky jsou sladěné do barvy, obávám se, že totok byl záměr, taková umělecká díra. Ale za mě blee.

Georgina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 14:09

Je to malé zezadu, je to malé zepředu a nevejdou se jí do toho prsa, asi je jí malá i sukně, jestli se nedopne zip (pokud by tam byl, což je možné, protože ho mají i nejlevnější maturitní šaty) …proč? To je takový zakrslík, že by si o dvě čísla větší šaty přišlapávala i na podpatcích? I tak by to nebyla omluva.

Malatí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 15:00

Na druhý pohled bych řekla, že zip tam je a prostě byl zapomenut… a slečna nebyla upozorněna právě proto, že to přihlížející považovali za záměr…

MP Kultakutri
34 příspěvků 06.09.10 15:54

Malatí: já až taková Ladislava nejsu, ale pravda je, že pod džíny nosím černé gaťky, aby se mi do nějakých světlých neotíralo indigo. Blbě se to pak pere.

Panenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 16:22

Tak Jitka si nikdy s módou příliš nerozumněla a podobná věc se může stát každýmu(jednou jsem například šla do opery v šatech naruby a všimla jsem si toho až o první přestávce). Spíš bych řekla, že je to ostuda Novy, že pro protagonistku seriálu, kde jednu z rolí hraje luxusní móda, nezařídila půjčení honosnějších šatů. A co se týče zařezávajícího korzetu, tak tohle korzety zkrátka holkám „krev a mlíko“ jako je Jitka, dělají.

Georgina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 18:19

„co se týče zařezávajícího korzetu, tak tohle korzety zkrátka holkám „krev a mlíko“ jako je Jitka, dělají.“

Leda ty nepadnoucí, co na holky krev a mlíko nejsou šité. Tenhle se nejen zařezává, ale splácává celá prsa, takhle to opravdu vypadá, když pár cm (tak deset) chybí. Stejně zmáčkle by vypadala i v o 3 čísla menší košili, to fakt není korzetem, ale tím, že to je prostě malé. Nejlepší je korzet na míru, ten se nezařezává nikde nikomu, pokud to jako u historických nebyl účel, nebo aspoň něco blíž reálné velikosti nositelky.

Michaelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 19:30

Georgina : Přesně tak.

Panenka : Ale no tak, copak máme pouze jedno číslo?? Už jsem viděla tooolik holek ,,krev a mlíko´´, kterým se nic nezařezávalo .. jak je to možné?? Že by si nechávaly šít šaty na míru, nebo si prostě koupily tu správnou velikost?

Panenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 20:37

Jitka v opravdu malém korzetu:
http://www.televize.cz/…6/26/9-5.jpg

Jitka ve výše uvedeném korzetu zepředu:
http://image.tn.nova.cz/…//669033.jpg

IBRAHIM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 22:58

Já si myslím že to dobře véděla!
Já se na sebe podívám asi desetkrát než někam jdu!

MayB
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.10 23:29

Toto je opravdu hustý! :-)))

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.10 15:43

To je vskutku krásná reklama na Dokonalý svět, nové to veledílo. Diva, přetékající z nepadnoucích laciných hadrů. Úroveň bude mít zmíněná kulturní bomba patrně stejnou.

Lucator
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.10 17:36

Takova krasna latka a tak slendrianska prace..
Ze si toho Jitka Cvancarova nevsimla, tomu neverim.. kazda zena se toci pred zrcadlem jak kaca v cepici, obzvlaste, jedna-li se o nejakou vetsi udalost..

Sibyla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.10 16:45

To mi silně připomíná scénu z Čtyři svatby a jeden pohřeb, kdy potrhlá družička, spolubydlící Hugha Granta, úprkem na poslední chvíli ztratí ohromnou mašli, kterou měla mít vzadu v pase. „To nech ležet!“ Když pak důstojně vystupuje v průvodu, zeje na béžových šatech veliká trhlina, kterou civí bleděmodré bombarďáky. Pamatujete?

Majka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.11 15:03

Katalog všech firem prodávající kalhotky přes internet a články na toto téma najdete také na http://kalhotky.org/

Dixi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.11 11:54

Bože! Vy všetci ste to ale vôbec nepochopili. Veď keby si stiahla tie šaty Tak by si všetci mohli myslieť, že sa chce predvádzať, pretože by jej z tých šiat vytlačilo veľký prsný sval (m. pectoralis major), malý prsný sval (m. p. minor) a predný pílovitý sval (m. serratus anterior). Svaly steny hrudníka a vnútorné medzirebrové svaly (m. intercostales). No a rovno by mohla ísť na súťaž Muscle and Fitness do 100kg. Vyhrala by.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek

Zrádná zvířátka

Autor: Ada

Kdykoli si berete světlé oblečení, dávejte si velký pozor na to, co... Celý článek

Kabelka z Fleru aneb vem si radši igelitku

Autor: Andrea

Dlouho jsem se Fleru vyhýbala. Nepovedené batiky a úplety mě... Celý článek