Už stačí, Lucie!

08.09.10 | autor Ada

*

Posledně jsem si ve zprávách všimla, že pokožka Lucie Borhyové má stejnou barvu jako pleť Reye Korantenga.

Zdroj: videoarchiv Novy

V momentě, kdy získáte stejný odstín jako kolega, který má tatínka z Afriky, je nejvyšší čas zahodit permanentku do solária.

Možná to není ze solárka, ale z dovolené, každopádně to chtělo cílené rovnoměrné opékání. Což je jednak hazard se zdravím a druhak cesta ke vzhledu levné děvy, zvlášť s peroxidovými vlasy a tvrdošíjným používáním svůdných lesků na rty.

Zdroj: videoarchiv Novy

Lucie, my bychom tě měli rádi i přirozenou!

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Lukáš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 15:06

S tím opálením nelze než souhlasit. Nicméně lesk na rty, ostatně jako celé líčení je záležitost televizních vizážistek. Toto již Lucie nejspíše moc ovlivnit nemůže. Ostatně i ty vizážistky mají dány nějaké mantinely. Zda do nich patří i používání lesku na rty těžko říci.

Georgina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 15:56

Lukáš: Na drohou stranu, co jiného může udělat vizážistka s mulatkou s peroxidem?

MP Kultakutri
34 příspěvků 08.09.10 17:27

Lukáši, on té paní nikdo nedrží kudlu na krku, že se musí nechat napatlat něčím v barvě rozdrcené cihly. S maskérkama musí být nějaká domluva přinejmenším proto, že musí brát na vědomí, že se klientka může po tom nebo onom patladle osypat a že na ni tedy nutno použít něco jiného. A paní Borhyová je televizní hvězda, takže myslím, že si nemusí ani dupnout, že seksi lesk na rty ne a ne a nechce, že jí stačí prostě říct.

Georgino, ona právě není mulatka, ona je jenom smažená.

Barbucha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 17:31

Borhyová vypadá děsně a vizážistky a kostymérky ji buďto nemají rády nebo neumějí svoji práci, protože líčení i oblečení má vždy příšerné…A Koranteng je občas „pěkně“ napudrovaný, fleky a nánosy pudru jsou vidět i na dálku:)

Elis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 17:42

Já osobně nesnáším veškerý perleťový líčení a na Borhyový dvojnásob..

Georgina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 17:45

Kultakutri, je mi jasné, že je vyrobená na grilu. Jenom si neumím představit, jak by se z plastikové na hnědo natřené barbie s peroxidovými blond vlasy dalo udělat něco koukatelného, obávám se, že vizážistky moc možností už nemají co s tím.

bara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 18:04

Úroveň vizážistů tv Nova je katastrofální a paní Borhyová už léta i mimo obrazovku pilně dokazuje, že vkusu (rozumu) také moc nepobrala. U mě prototyp k maringotce

Lukáš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 18:06

To, že se ji musí zeptat na případné alergické reakce je snad samozřejmostí u každé vizážistky a navíc tady jsou to stále ti samí lidí, tak už vizážistky ví, co komu sedí. A nakonec vizážistky najednou na nějaký styl líčení a ten víceméně nemění - ono to ani není moc žádoucí. Teď mám na mysli líčení pro Televizní noviny, samozřejmě. Na to nemusí být ani hvězda, aby řekla, že něco nechce. Nikdo nikomu nic necpe násilím, jelikož i ten člověk se pak musí cítit příjemně v tom, co má na sobě. (Platí jak pro make-up, tak pro styling). Že si Borhyová oblíbila lesk na rty, to už je něco jiného. Celkově vzato ovšem není problém lesk na rty sám o sobě, ale ta až nevzhledná kombinace osmažení a peroxidu, kterou má ovšem šanci málo co zachránit. Snad si tedy již rozumíme.

Jana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 18:09

toto nie je problém len borhyovej… toto je problém všeobecne vyzážistiek TV Nova…

opticky.klam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 19:19

Vy mi snad ctete myslenky Ado,zrovna nedavno me napadlo to same kdyz jsem se divala na televizni noviny..je to fakt hnus.Nehlede na to ze tak vyrazne opaleni uz nekolik let neleti a tak vubec..

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 19:21

Vizážistkám by měli přerazit pazoury, o to nic…leč mám takový neblahý pocit, že Borhyová bude vždycky vypadat jak ze Star Treku.

Mau
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 19:48

Jojo, Ado, presne tohle jsem si rikala o vikendu, kdyz jsem videla zpravy na Nove na obrovske HD televizi u taty. No, myslim, ze ohledne liceni bude asi chybka i na strane vizazistek. Narazila jsem na fotky z zenskeho ceskeho casopisu, kde je s Borhyovou rozhovor a jsou tam i fotky a vypada docela vkusne - http://www.zenaazivot.cz/files/2148.jpg

K8Z
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 20:17

já si to říkám snad pokaždé, co ji někde vidím. ale není tam jediná, ta její kolegyně, Markéta Fialová, taky stojí za to. Zvláště ty její neonové oblečky. Tv Nova sice nesleduju, ale když už to někdy zapnu, tak je to většinou děs, jak vypadají.

Marianna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 20:49

Jéééžiši, vy mi čtete myšlenky, přesně tohle jsem doma předevčírem řikala, že má Ray i paní Řekyně Lucie stejnou kůži :D

Monika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 20:55

Konečně si toho taky někdo všiml. My jsme si z Lucie dělali s přítelem srandu celý minulý týden, kdy se objevovala ve „zprávách“. Opravdu by se na nově měli zamyslet a alespoň domluvit stylistovi. Když už se Lucie přes léto dopracovala k tak „přirozenému“ opálení a ještě k tomu má tu „přírodní“ platinovou blond, měli by se alespon snažit nepodpořit to klišé pravé blondýnky líčením a oblečením. A ne to jako obvykle dorazit perleťovými stíny až k obočí a růžovým nebo pastelově žlutým sáčkem.

Maruš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 21:12

Už dlouho si říkám, co je to za vizážistky na té Nově. Černě orámované oči, křiklavé stíny kolem celých očí až někam k obočí, výrazné rtěnky, spousty lesku, dekolty až bůhvíkam… Ochotská je stejně kýčovitá jako Borhyová. A je to novácká specialita, na jiných kanálech působí hlasatelky decentněji.

Lenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.12 21:24

Ono to bude celou tou televizí. Stačí si ty jejich „zprávy“ zapnout a už slyšíte, kde se kdo opil, co všechno zdraží, jaké hrůzy se uděly apod. Je to prostě jedna velká senzace a bulvár, jediné štěstí, že sérii katastrof zachrání na konci roztomilé zvířátko. K tomu by se přece nehodila nějaká decentně nalíčená a slušně vypadající moderátorka. Musí tam strčit takové stvoření, aby jejich image podpořilo. Mimochodem, na Borhyovou se nemůžu ani podívat, zvláště pak na to její neustálé pomrkávání, křivení pusou a špulení cecků. Ale co bychom od komerční televize čekali.

Anička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 22:00

Je to fakt děs běs. Navíc mám pocit, že tam někoho fascinuje kombinace nalíčit a obléknout Fialovou do fialový. Přitom je to taková pěkná ženská, jen kdyby byla trochu decentněji nalíčená. No a Borhyové by taky prospěla odlišná image než Barbie. Výrázná je sama o sobě dost, tak proč solárko + platina + lesk jako blesk + výstřih, proboha?

emef
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 22:43

wow, tak ted jste me dostala. Netusim, jestli to bylo v ten samy den, ale nevericne jsme zirali na televizi a dosli uplne k tomu samemu. Navic uz pred nekolika lety jsem si vsimla trosku jineho jevu a to, ze tvar Raye den za dnem svetla:-D

dasa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 08:59

Ray mi taky přijde světlejší než dřív. Lucie je prostě žena výrazných rysů- velké, výrazné oči i rty…a takto šíleně ji nalíčit, co vznikne jiného než katastrofa?

Marianna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 09:40

Mimochodem nedávno byl sladěný do totálního bezvědomí povedený páreček Voříšek a Fialová, On - svítivě zelená kravata (možná i ponožky, ale to tam nebylo), ona - svítivě zelené sako, šperky, stíny (mopžná i prádlo, ale to tam taky nebylo). Oba - oranžové akcenty.
Je překvapující, že jsem vůbec neposlouchala, co říkají (A to mluvili o záplavách!), ale fascinovaně zírala na to duhovou smršť?!?!
God save the Nova…

Dina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 12:33

Konečně si někdo všiml,jak je Borhyová přesolárkovaná a jak lacině je nalíčená a taky si myslím,že kdyby nechtěla tento typ líčení,tak stačí v maskérně říct,navíc kamera zvýrazňuje,takže i na to by se mělo myslet.

Beena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 13:08

Katastrofální. Shodou okolností na to taky vždycky nadávám, když už nestihnu zprávy v sedm, a přítel se po mně dívá stylem: Tím, že ještě osmdesátkrát zopakuješ, jak hrozně vypadá a že ty stíny jsou jako pěst na oku a že vypadá jak přestárla barbie, jí nepomůžeš a já NESLYŠÍM ZPRÁVY. Naštěstí mě to nechá osmdesátkrát říct, člověk si uleví…ale jsem ráda, že to někdo koncentroval a dal na web. Třeba si nebudu muset tolik ulevovat. :D A Ochotská, to je tragedie č. 2, zmalovaná, vlasy vždycky jako kdyby to nebyly jednotivé vlasy, ale kus plastového čehosi a ten nepřítomnej výraz z ní dělaj kus plastu. Panenka. Ale pěkně strašidelná… A ještě ty novácký vtípky… Pak se má člověk na ulici divit, když je Nova mainstream… Díky Ado! ! !

pedro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 13:54

je mi u prdele co dela Borhyova

Lukáš Vodička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 14:06

Já myslím, že jí to sluší. Mě se takto líbí.

MayB
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 14:49

Že by poslední trend byl chtít stát se černoškou? Zatím jsem slyšela jen o černoších, co chtějí být světlejší… Líčení děs, přece jí není deset let.

Zuzkaou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 15:46

Vizážista zprávařů na Nově je očividně misogynní homosexuál.

MP Kultakutri
34 příspěvků 09.09.10 17:16

pedro: tak proč si čteš články o ní a trávíš čas komentováním?

K8Z
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 18:55

:D tak neměli by domluvit jen vizážistům, ale podle mě rovnou zakázat celou novu.ty jejich shity každého jenom obtěžují.

Pertinacia
25 příspěvků 26.12.16 16:25

Mě neobtěžují, protože TV vůbec nemám. Doporučuji.

Hodna vila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.10 06:42

Dusledek ekonomicke krize. V ramci skrtu rozpoctu se ted Lucie a Rey deli o stejnou permanentku do solarka a o jediny odstin pudru.

Jarka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.10 07:19

Možná je to i tím, že vybělili a napudrovali Reye:-))) Zas tak moc je slaďovat nemuseli, stačí, kdy má kravatu v barvě Luciina sáčka.

Lee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.10 18:01

Mně by nevadilo, že je opálená, ale ona je ORANŽOVÁ.

DekadentniMisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.10 20:37

Já myslím, že to bude problém vizážistek TV Nova. Ochotská je taky vždycky napatlaná jak holka od kolotočů.

Anna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.10 05:59

Nikdy by mě nenapadlo, že opálení, odbarvení a nalíčení Lucie Borhyové můžou některé divačky prožívat tak emotivně…:)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.10 07:47

Bodejť by ne, když tam Nova zapomněla dát ten titulek „Následující záběry jsou drastické“. Bez varování je to nefér.

Agrafína
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.10 18:48

Fotka s dooranžova zabarvenou slečnou Borhyovou mi okamžitě připomněla můj maturák, respektive období těsně před ním, které dobrá polovina holek ze třídy trávila pravidelnými návštěvami solárka. Den ode dne byly barevnější,na plese samotném pak jejich barva splývala s barvou parket v tanečním sále. Doteď si nemyslím, že byly opravdu krásnější, než kdyby si bývaly ponechaly svou přirozenou „bledou“ barvu, doteď si nemyslím, že na ně oko návštěvníků plesu pohlédlo s větším zalíbením než na ty ostatní, nevybarvené. Tak PROČ se dobrovolně opékaly a ničily si kůži? Opravdu si tolik lidí myslí, že nepřirozené opálení a přepálení je hezké/vkusné/módní? Nevím, ale dokud se budou na očích veřejnosti objevovat vysolárkované nebo anorektické hvězdy, těžko budou rodiče vysvětovat holčičkám, že normální a hezké/vkusné/módní je hlavně to, co je zdravé…

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.10 11:19

Přemíra lesků je vážně děs, speciálně těch průhledných na jinak nenalíčených rtech nebo těch ve vyloženě jetých odstínech - není nad to mít místo šťavnatých rtů jakousi slizkou blánu na xichtě..

mimoon
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.10 22:55

Kdyby to nebylo tak smutný, tak je to sranda k popukání…

L.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.10 11:16

Co se vam nelibi, vzdyt peroxid a bronz ze solarka je tak strasne IN ! (Uz nejmin 20 let !)

mimo.ň
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.10 17:00

A jo… a já si řikám, že jsem nějaká tvarohová a vůbec.

Suzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.11 19:06

No to je pravda, že je to strašné. Tiež sa jej občas zľaknem. Asi ich líčia samozvané vizážistky z Mary Kay :-D Akože u nás je problém zase s Joj-kárskou hlásateľkou. Nie je síce takáto tmavá, ale za to ako strašidlo vyzerá, či už ide o vlasy,alebo make-up

mrouba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.12 11:20
POZOR

Pozor, pokud jejich obličeje nepochází z jedné jediné fotky (s rovnoměrným osvětlením), tak se tím dá dokázat, že i Hitler a Obama mají stejnou barvu kůže:

http://2i.cz/…0d27f4.f.jpg

Což ale nemění nic na faktu, že to „Lucka“ se solárkem opravdu přehání.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek

Témata článku

Došla barva

Autor: Ada

Grafik, který balil slečnu z Redialu do plastu, si zřejmě odskočil... Celý článek

Svatební devatero

Autor: Ada

Nějakou shodou náhod jsem teď ve svém okolí a v diskuzích narazila... Celý článek