Však opicím je to jedno!

16.09.10 | autor Ada

*

Mládenci, kterého čtenářka Lenka vyfotila na výletě do zoologické zahrady, se podařil vpravdě husarský módní kousek. Zasloužil by sprdnout už za to horolezecké oblečení, protože procházka v ZOO je podle mě příjemné korzo mezi zvířátky, nikoli náročná turistická výprava. Kombinace rejoicek a saka (apartní bílé tenisky nepočítám) je ovšem klenot, jaký se hned tak nevidí.

Foto: Lenka

Už chybí jen ten umolousaný batoh na rameni.

-------------------------------------------------------------

Edit: podle zjištěných indicií se zdá, že mládenec na sobě nemá pravé rejoicky, ale nějakou tržnicovou kopii. Je to možné? Viděli jste takové kalhoty u Vietnamců? Proč by to dělali, když pravé Rejoice kalhoty stojí cca tisícovku?

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 17:18

lezec-intelektual, ne? ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 17:43

Na toto nemám slov…:-/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 17:44

Horizontální schizofrenie.

Toto vzácně se vyskytující duševní rozpoložení způsobuje, že pacient trpí bludem, že trup (horní část těla) je nutno oddělit od končetin (dolní části těla), nejlépe čistým horizontálním řezem. Toto onemocnění, zůstane-li neléčeno, může mít tragické následky, kdy touto chorobou postižení pacienti vrhají se pod ozubená kola pil a podobných zařízení, podléhajíc nutkání rozdělit své tělo (nenáviděné, neb nacházející se v jednom kuse) na polovic.
Na fotografii vidíme pacienta pro přeléčení. Pacient se již nachází v život neohrožující fázi, kdy se chorobné nutkání rozříznout se vejpůl transformovalo do pouhého vizuálního vyjádření řezu. Tohoto efektu se zde dosahuje volbou oblečení tak, aby oděvy pro horní část těla působily dojmem, že spodní část těla patří zcela jiné, pro jinou příležitost oděné, osobě.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 18:01

tak to je fakt sila :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 18:38

To není úlet, to je fashionista! :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 19:44

Ale hlavně ta apartní délka nohavic,ta mne dostala!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 19:57

Teda…nevím jestli je návštěva ZOO příjemné korzo mezi zvířátky… aspoň ne v těch kopcovitých (jmenovitě Praha, Plzeň a částečně i Brněnská)…ale pravda, na rejoicky to opravdu není :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 20:12

Kreativni typek, ne? Sako k lezeckym kalhotam se ani na ceskych ulicich nevidi prilis casto :-D
( sice je kluk absolutne bez vkusu, ale treba by s nim byla sranda:)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 20:29

Ehmmm, pane (paní) utahrapore. Výlet do Pražské Zoo jsem absolvovala před týdnem a žádné namáhavé části jsem si nevšimla. Asfalt, lavičky, plůtky, schody, nájezdy pro vozíky, stánky a záchodky, prostě městská procházka.

Ovšem mne mile překvapilo, že v Zoo bylo minimum turistů od Anděla, téměř žádné pohorky a obří ruksaky, téměř žádné kostičky. Za to docela dost lidí v přiměřené eleganci - saka, polobotky, sukně. Jo docela dost vycházkových variací na tenisky a prestige, sportovní bundy a menší batůžky, ale to je na pár hodin chození přiměřené. Já jsem měla menší podpatky, kabelku a sukni a ani jsem nebudila pozornost. Asi že tam bylo dost cizinců.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 20:53

kdo se na to vydržel dívat dýl než pět sekund, je módní masochista…

MP Kultakutri
34 příspěvků 16.9.10 20:58

Chlapec mi připomíná mého bratrance. Tak pitomý nápad by odpovídal, ale bratranec je fajnovka, triko, které vypadá jako dávno po posledním tažení (všimněte si rozepraného lemu u krku) by si na sebe nevzal.
Nicméně, všimli jste si, že mladík doplňuje dámu o kus v pozadí? Ta má kostýmové kalhoty a oranžovou bundu, za kterou by se nemusela stydět Horská služba.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.10 21:10

Martina: Slečna utahraptor by těch osm, devět hodin v zoo opravdu neodchodila v podpatkách.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 09:59

Buďte rádi, že ho vidíte jen od krku dolů :D Ovšem mne zaujala délka kalhot a ty fusky, odznáček a zjev ala dobré ráno od popelnic!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 10:28

Moniko: :D :D :D A co Ti další dva, co nechali projevit svou tendenci se maskovat? Ve městě, v zoo? Taky nějaká nemoc? Neumím si vysvětlit…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 10:53

Mně se nejvíc líbí nadpis článku! Protože to slýchám pořád. „Však to je jedno, co je komu po tom“ atd. .. Lidi halasně kašlou na to, co si ostatní myslí, protože je přeci kůůůůůůl být sám sebou.. - Mě dostala hlavně nedélka nohavic, no ale… ehm.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 10:58

Podle mně jsou to tříčtvrťáky, jenže „model“ je má oblečené jaksi níže než je pas, a proto vlastně nikdo neví jak to s tou délkou je. No, je to síla. Celkem pěkná postava a takovej vohoz.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 11:03

Aha tříčtvrťáky, to mě holt nenapadlo >:D

Ada Pekelná
973 příspěvků 17.9.10 11:04

Dělá vůbec Rejoice tříčtvrťáky?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 11:08

Tak že by byl tak hubenej a měl dětskou velikost? ;oD. V tom případě je ale kupoval jako tříčtvrťáky.

Ada Pekelná
973 příspěvků 17.9.10 11:14

Tak jsem se koukla na web Rejoice a musím konstatovat, že ty kalhoty vypadají divně. 3/4 rejoicky existují, ale končí hned pod kolenními záplatami. Klasická délka je zase pod záplatami delší. Záplaty vypadají jinak a nemenší záhadou je ta kulatá nášivka (?). Má-li to být značka, je na špatném místě a má špatný tvar (rejoicky mají hranatý štítek na levé nohavici).
Dámy a pánové, myslím, že jsme narazili na tržnicovou kopii!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 11:41

A není to třeba tato značka http://www.mhsport.cz/…oty-mhsport/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 11:44

Odpovídám si sama - není, tam takový tříčtvrťáky taky nemají.

Ada Pekelná
973 příspěvků 17.9.10 11:45

Jj, nevidím tam žádné, které by odpovídaly.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 12:12

Odpověď na dovětek: ANO viděla jsem falešné rejoicky u čongů .-(


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 12:42

Já viděla „rejoicky“ zase dneska ráno v Intersparu v odd. hadrů. Tyhle kopie už se dostaly všude, stejně jako harampádí od D&G.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 12:47

ANO, prodávají je zhusta u větnamců, na stánku bývá stojan s kostičkami dokonce předsazený, asi to hodně frčí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 12:53

Hihi, mladík na obrázku by si mohl prohodit svršek s tou paní,co stojí vedle.I tak by to byl děs, ale podstatně menší,než na obrázku.Protože nosit sako k těm děsným rádobyrejoice gatím a paní vedle má divnou sportovní bundu ke kalhotům–to je prostě výsledek jako když pejsek s kočičkou vaří dort:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 13:32

Znám jedno malé město, kde je jeden nevímjaký značkový obchod, jeden Bushman a jedna Česká móda, jinak všude vietnamské krámy.. A jo, Rejoice se tam dají pořídit za stovku za dvě.. přiznám se, že jsem se dočetla až tady, že Rejoice je značka a dokonce česká. Do té doby to pro mě byly „ty ošklivé kostičkované kalhoty z tržnice..“ Takže jsem se tu poučila :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 15:25

Odpovídám na otázku autorky- proč se vyrábí padělky rejoicek, když originál stojí cca 1000kč. Ono to může být tím, že patří mezi řadu lidí, kteří si to skutečně dovolit nemohou. Může se vám to zdát těžko uvěřitelné, ale jsou lidé, kteří ke konci měsíce před výplatou jedí několik dní třeba jenom chleba s margarínem. Já to znám, v takových podmínkách jsem vyrostla, a když jsem byla dítě, nejen že mi nikdy nikdo nekoupil žádné oblečení (dědila jsem buď po matce nebo co pro ni kdo dotáhl do práce ať si to přebere a zbytek vyhodí), a když jsem dostala boty, byly od ťonga a musely mi vydržet min. 2 roky, a to jsem je nosila do školy, na výlety, do hodin tělocviku atd. a když už vteřiňák nefungoval, tak se mi koupily nové, taková prostě chudoba je. Tam, kde jsem teď, jsem se dostala díky brigádám - nejdřív v továrnách (od 13 let, načerno), poté v kancelářích. I tak si nemůžu moc vyskakovat, mé nejdražší kalhoty byly z CaA za 800, a v mé rodině mně považují za „snobku“. Otázka autorky působí dojmem, že si nevidí za špičku vlastního nosu, což si myslím že není pravda, nicméně by to chtělo trošku přemýšlet.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 15:44

Dovolím si nesouhlasit: Padělky se nevyrábí proto, že existují chudí lidé.

Tady si autorky neukazují prstem třeba na bezdomovce a neposmívají se jim. Lidé, kteří poctivě a často tvrdě pracují málokdy kupují vyložené šunty - jasně, neprolézají exkluzivní butiky, ale jsou hodně vybíraví a koukají na materiál a zpracování, „aby to chvíli vydrželo..“ Tedy aspoň podle mé zkušenosti. Znám paní, která se stará o pět dětí, sama si doslova utrhuje od huby, ale upravená milá dáma je vždycky.

Tady nejde o to, kupovat si drahé věci, ale dbát na sebe a taky se o ty věci dobře starat..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 19:12

„rejoicky“ jsem viděla i v Alberu za 300…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.10 19:12

*Albertu


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.10 10:54

Čtu to tu už dlouho, ale ještě nikdy jsem neměla potřebu reagovat. Až teď, protože se tohle trefilo zrovna do mého nedělního přemýšlení, když jsem brouzdala po ZOO.

Pána komentovat nejde, ale někdo takový chodí šíleně oblíkaný zřejmě furt, protože pochybuju, že průchod plotem změní jeho nastavení v hlavě.

Ale zrovna v neděli jsem dumala, proč někdo vyrazí do ZOO v podpatcích. Pro mě je tohle celodenní výlet, na kterém nachodím spousty kilometrů, něco naběhám za dcerou, tlačím kočárek či tahám vozík a moje nohy by klidně snesly i trekový boty, možná by mi byly i vděčnější, než za ty placatý balerínky, ve kterejch jsem tam poskakovala tentokrát.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.10 07:39

miluju chlapy v saku :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.10 13:45

sharka: :-)))))))))) Třeba si to vzal kvůli nějaké sakomilovné dívce?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.10 13:59

Placate balerinky su nahovno, nema to ziadnu podperu, to je tak do parku na piknik, v lete okolo chalupy, ale behat v tom dlhsie je morda na nohy. Nemoze sa mi dobre chodit v niecom, co ma hrubku papiera ked v tom planujem behat v meste po betone. Podpatky v rozmedzi 3 - 5 cm su najzdravsie (tvrdia ortopedi) pretoze nutia nositelky stat rovno, drzat nejako panvove svalstvo apod. a pritom nie su prilis vysoke, klenba nohy netrpi. A na tych 5cm podpatkoch som tu ZOO celu presla a v pohode. Otazka zvyku.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.10 16:00

„Viděli jste takové kalhoty u Vietnamců? Proč by to dělali, když pravé Rejoice kalhoty stojí cca tisícovku?“ Proč by to dělali? Asi proto, že stojí PRÁVĚ tu tisícovku. Mně se to nezdá jako málo peněz.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.10 17:19

Tisícovka není málo peněz. Proto se lidem zdá škoda dát takový prachy za jednu věc, když si jinde za tohle koupí kalhoty i tričko a ještě něco navíc.. Lidi sice znají hodnotu peněz /na tohle bych musela makat tak a tak dlouho../, ale nákupy neberou jako investici, nýbrž jako.. nevím, doplňte si.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.10 09:24

U „našich“ vietnamců v Davli „rejoice“ detected. Stojí pár stovek. Dělají to pro to, že je to oblíbená značka (evidentně!) a lidi prostě hledí na korunu. Když budou za pade, tak jim urvou ruce.

Poznámka k materiálu: Ty vietnamský jsou ofkóz z dost levné a o poznání horší látky a šité je to dost horkou jehlou. Pravé rejoicky máme doma (na hory), takže mohu posuzovat. Ony jsou totiž na nošení do zátěžových prostředí (muž leze via ferraty) fakt dobrý a vydrží jak hrubé zacházení, tak časté praní. Navíc to byly první takhle vkusný a kvalitní gatě do terénu, který nestály majlant. A navíc jsou český…

Osobně nevím, proč si někdo kupuje falešný rejoicky - kalhoty jsou do terénu/na hrubou práci v poli a na zahradě/ a jako takový jsou odolný. Když si je koupím v tržnici, nemají ty vlastnosti, kvůli kterým si je lidé pořizují, takže do terénu se nehodí. Takže je budu nosit kam? Do města? To už si snad můžu koupit nějaký městsky vyhlížející gatě u těch samejch vietnamců, když už musím šetřit.
Jedinej důvod mě napadá, že chci vypadat jako kůl horolezec před holkama, přestože neudělám ani pět dřepů…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.10 09:48

Ada: Rejoice dělá všechny možné délky gatí. Já mám klasické šortky, muž má jedny dlouhé s odepínacími nohavicemi - slabé a jedny dlouhé v celku hodně pevné se zesílenými stehny (ta typická, dvoubarevná varianta). Přátelé mají jak tříčtvrťáky, tak takové ty delší kraťasy nad kolena.

Karolina: Dovolila bych si nesouhlasit s tím, že chlapec je chudý, proto nosí napodobeninu. Myslím, že kdo je chudý takovým způsobem, jak popisujete, ten si nevyrazí jen tak s přáteli do zoo za 150 vstupného (v případě Prahy). Protože ty prachy vydá za něco rozumnějšího.

Já odhaduji, že chlapec je student nějaké technické VŠ. (Odhaduji elektro/strojárna, páč architekti a dílem i stavaři mají vkus.) A prachy, které vydělá (a že jich nemusí být málo) radši než do hadrů vrazí do nabušeného serveru, externího harddisku, přídatné RAMky, nebo do něčeho, co je zase „španělskou vesnicí“ pro zde přítomné dámy.
Celkem těm technikům v tomto rozumím, protože to mám dost podobně - pro nějakou Hi-tech hračku bych si nechala klidně řezat nohu :-)
Ideálem oblékání pro mne byl vždy Jeff Goldblum v Mouše, který měl narvanou skříň naprosto identickými obleky a košilemi, aby ho přemýšlení nad oblékáním nezdržovalo od bádání. Inu nežijeme bohužel ve filmu, takže musím občas vyrazit do krámu pro oblečení. Barevné. :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.10 13:28

Jsem presvedcena, ze aspon 70% lidi, co nosej po meste rejoicy vlastne vubec nema rejoicy, ale kostkaty gate z Kauflandu!
Tidle serpove nebyvaj vetsinou horolezci, ani narocni vyletnici, jen nosej pohodove obleceni.

A k dotycnemu mladikovi: potvrzuje se muj nazor, ze co driv byly lidem maskace, sou dnes kostkaty hnusy. Par let nazad a mel by k saku maskace,nejspis urbany. Chlapec bude proste studentsky radobypunk. (na bigbitovejch koncertech vidam obcas obdobne modely a dycky mam touhu k nim pristoupit a zeptat se „zitra lezete na Matterhorn?“)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.10 13:49

Mount - tyhle kalhoty ale nejsou z Kauflandu, vypadaj dobře šitý a ten zpevněnej vnitřní šev je výbornej nápad. Ale kombinace je fakt tragická.

Možná že to je mimopražský student, kterému došlo čisté oblečení.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.10 09:17

a nebo hezka kopie brněnsky firmy www.mhsport.cz


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.10 11:36

chi, tak toto je opravdu peklo..

leč.. třeba před týdnem se v jihlavské zoo vidělo několik takových úkazů.. a to podle toho, kdo do zoo vyrazil hned ze závodů nebo ne…:P včetně mě, akorát nemám kostičkované hrůzy, ale klaśická sportovní kaťata..:)

na lodičky bych si netroufla.. těch 9 hodin v zoo jsme, navíc na podzim/jaře je často kosa, takže správně vycpaná bunda se fakt někdy hodí…:D

jo a koukat na dámu, jak se sklání k lachtanovi v minisukni, z toho má ten lachtan asi srandu doteď..:D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.10 20:40

to je strasne


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.10 18:38

napodobeniny to nejsou, myslím, že se značka jmenuje Monteverest a je k zakoupení i v obchodech na sport a turistiku zaměřených- hudy, rockpoint atp.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.11 15:02

Byť je už článek silně neaktuální, nedá mi to, abych neokomentovala. Kulaté logo používá mj. firma Neverest, která „pseudorejoyceky“ taky vyrábí, jsou to ty výše zmiňované kalhoty z Hypernovy, jestli i někde jinde, jsem nezkoumala.
Původ Neverestu je těžko k dohledání, ale našla jsem nějaké zmínky, že ho vlastní jakási česká firma.
Pokud jde o kvalitu Neverestek, já na ně nedám dopustit, mám je jako pracovní/sportovní/tepláky a zatím tři roky odolávají častému nošení velice dobře. (Znám lidi, jejichž Rejoiceky podobný provoz nevydržely.)

Kombinace na fotce je ovšem dosti neestetická, proti tomu ani slovo.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.11 21:30

Proč by si někdo kupoval ,,drahý" kalhoty cca za tisícovku? Protože úplně ,,stejný" jsem viděla u Vietnamců za 200 Kč,–
Myslím, že většina lidí, kteří čtou (nebo tvoří či spolutvoří) tento blog nepochopí tu mánii v nakupování okopírovaných odporných šmejdů… A v tomto případě ta kopie ani ,,nemůže" být pěkná, poněvadž i ten originál je děsivý..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.11 16:30

Celkově je osazenstvo fotografie takové zvláštní..Délka kalhot dopřávající pozorovateli zahlédnout centimetr nohy je určitě velmi praktická. Kombinace se sakem mi ovšem připomíná spolužáka z gymplu, který absolutně ke všemu a v jakémkoliv počasí nosil šedé sako se spoustou odznáčků…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.11 15:21

hlavně ten typas na té fotce je socka, který Rejoiceskám akorát kazí jméno jelikož má panč od větví, předpokládám, že všechni modní chytrolíni ví, že logem Rejoice je od jak živa kopretina :-D

jinak, budu nosit kostičky, páč jsou super, chodím sportovně oblečenej všude, teda krom divadla a plesů… je to otázka image, stejně jako, že někdo stále chodí v saku, hold mu to nezávidím :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.11 15:33

Někdo: a vy si cíleně budujete image horolezce? :-) Já bych tipovala, že vám nejde o image, ale spíš je vám v tom prostě pohodlně a kašlete na nějakou módu (vkus, styl, who cares?)…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.11 15:44

případně mu byla zima a nějakej chápavej kamarád zapůjčil sako, který vytáhl z popelnice, a ponožky z téhož zdroje :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.11 13:52

Vietnamská napodobenina rejoice se v Česku víc a víc rozmáhá… Nechápu to, před třemi roky nic, a pak najednou ze dne na den tu byly a hotovo! A co je horší, tyhle laciný hadry ála rejoice nejsou ani 100% bavlněný… Sh*t…

kurzatko
230 příspěvků 26.9.11 16:39

Rejoicky mám ráda, jako kalhoty na výlety mi připadají rozhodně lepší, než džíny, tepláčky adidas nebo maskáčové kapsáče. Vzorek kostiček a barevnost se mi taky líbí, jestli to někomu vadí, vyrábějí i jednobarevné (černé, tmavě modré). Jsou vzdušné a pohodlné a přitom ne tak drahé - na výlet do lesa opravdu nejsou potřeba outdoorové kalhoty s membránou (pokud celý den neprší…). Připadá mi to zkrátka jako dobrý nápad, podobné kalhoty tady dřív chyběly. Nevím tedy, co nosí do lesa ti, kteří tu křičí, jak jsou rejoice hrozně ošklivé (jestli ovšem vůbec chodí do lesa i mimo asfaltky). Problém je, že se vžily jako „univerzální oblečení“ a další problém je, že si spousta lidí řekne, že ta tisícovka za kus kostkovaného plátna je moc, když Vietnamci chytře nabízejí „totéž“ za pár korun.
Do přírody chodím, zase tolik peněz na vybavení nemám, tak na ně nedám dopustit. Před jejich pořízením jsem nosila do lesa ty nejodrbanější rifle, protože nic vhodnějšího jsem neměla.
Kombinace, kterou má kluk na sobě ale bezesporu pekelná je.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.11 19:04

..třeba je to zdravotní klaun…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.11 16:25

To by mě zajímalo, proč si každej myslí, že člověk co nosí kostkovaný kalhoty od vietnamců je má proto, že vypadaj jako napodobenina rejoiců, na který nemá… Co takhle, že si je prostě koupil jako levný tepláky a je mu naprosto prdel, že existujou nějaký rejoicky? Třeba ani neví, že existují … Stejně jako trapná otázka „proč se vyrábí napodobeniny, když originál stojí jen tisícovku“ .. tímhle u mě autorka hodně klesla, mě teda tisícovka za pláťáky nepřijde málo …

Renyted
85 příspěvků 17.2.13 23:36

Ach bože, spousta domácností asi nevede zrcadla…

Mototo
1 příspěvek 20.7.13 15:18
Já to celkem chápu, proč...

Ptáš se proč - odpověď je jednoduchá…protože kalhoty za 1000 je pořád pro někoho hodně… U nás ve Zlíně takové stojí 200,1500 i 2000… A když takový mladík jde okolo a řekne si: jé, to se mi hodí, vždyť já přece chodím sportovně oblečený do skautů…jé ale ta cena, na to nemám… A potom to uvidí na kámoších ze skautů za 400 ( a i to je na „vesnici“ jako je Zlín pořád moc) ;) tak je nadšený a bere to :) Takových gatí jsem u ťongů viděla mraky a už jsou tu v oběhu tak 5 let :)A hlavně - kdo je horolezec, skaut, alpinista a pod. ten je in! :) A musí to být vidět-to hlavně.

Příspěvek upraven 20.07.13 v 15:19

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Jarní ulice, pekelné jsou velice

Autor: Ada

Z jara každý ocení poetické odění: okopané křusky v jarním blátě... Celý článek

VIDEO: Luj Vitón všude, kam se podíváš

Autor: Redakce

Kabelky Louis Vuitton si velmi oblíbili padělatelé a trhovci z... Celý článek