Nemrač se, zůstane ti to

04.10.10 | autor Ada

*

Jen taková malá připomínka pro mláďata. Protože takovýchto fotek vídám mnoho, kdykoli se octnu na nějakém seznamovacím či chlubicím serveru okupovaném mládeží. Nevím, jestli to dělají i dnešní maminky, ale ta moje mi jako malému robátku říkávala: nemrač se, zůstane ti to! Asi tím myslela něco jiného (když se budu kabonit, vryje se mi tento životní přístup do mysli a zůstanu navždy protivou), ale platí to doslova a do písmene.

Zdroj: facebook.com

Čím víc cool ksichtů zamlada uděláte, tím dřív poklušete na botox.

Vrásky nejsou módní peklo (ačkoli móda fotit z podivných úhlů svůj psí pohled a našpuleným kachním zobákem je pekelná), tak přecitlivělá nejsem.  Prostě to s vámi myslím upřímně dobře. Nedělejte na sebe trapné obličeje a budete mít hlaďoučké čelíčko až do důchodu.

(Notorickým ksichtilům pak doporučuji vyměnit cool výraz za úsměv. Plodí hezčí vrásky.)

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
tvargy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 12:32

na to tu je výborná stránka: http://antiduckface.com/

Špulení
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.12 21:04

Čím dál tím víc si přijdu,že žiju ve světě kachen :D nebylo by lepší si dát párkrát botox a špulení by šlo samo?

atrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.12 03:51

Nejšílenější pohled je na ty chemické platinovky pořádně vytuněné solárkem a pak rtěnkou mrtvolné barvy nanesené lopatou… To už mi připadá jako čistý masochismus! :D :D

paris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 12:38

taktiez toto spulenie pusy nechapem. ale je to pravda, ja sa mracim ked zaostrujem (mam zly zrak) a uz v mojich 22 rokoch mam kvoli tomu dve hlboke vrasky

Lucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 12:51

Mě by - z čistě psychologického hlediska - zajímalo, jaký význam to má, resp. jaké pocity to má vybudit v pozorovateli/příjemci.
Jakože nechme stranou, že ve mně/nás to budí hnus, to jistě není účel těchto submisivních kachních ksichtů.
Kde to vzniklo? Jak? Proč zrovna tento úhel fotky a tento škleb? Co má znázorňovat?
Proberme tuto choulostivou problematiku podrobněji! :)

atrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.12 03:52

Možná s tím začaly modelky, aby jako byly ejhlenáhle fáááákt sexy. U nás to do dokonalosti typu „100%ní kachna“ dotáhla Agáta Hanychová. :D

Dáša
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 12:56

Něco jako „rozhněvaná mladá žena“? Třeba není cool prezentovat se jako příjemná a usměvavá. Ostatně nevím, odkud je fotka, třeba slečna jen blbla. Ono je to přejde:-)

atrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.12 03:55

Nemyslím, že by to byl pouze důsledek puberty, spíš to bude důsledek dutohlavosti - např. tahle kachna má pubertu jistě už dávno za sebou: 

Evina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 12:56

Asi bych to viděla tak, že našpulená pusa = jasný sex. podtext (jsem sexy jako pornohvězda), psí oči a pohled zezdola = jsem nevinná (jako děťátko) a submisivní (jako nejlepší budoucí manželka na světě). Jinak si to vysvětlit neumím.

Pavlí. Ká
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 12:56

Co si o tobě myslím? Při pohledu na tvou fotku mě napadá - nebolí tě ruka od toho držení foťáku/mobilu jednou rukou? Asi bolí, viď, proto se tak šklebíš. Jasný tohle je tvůj bolestý ksicht, protože tě právě chytla křeč do zápěstí, vykloubeného na nejvyšší míru. Copak nemáš nikoho, kdo by tě vyfotil? Aspoň bys pak mohla nasadit normálnější výraz…

Kate
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 13:00

Tak tohle je síla.....

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 13:50

Podle mě kachní zobáky vznikly degenerací vzdušných hubiček.

( http://www.examiner.com/…Blowing-Kiss(1).png )

Fotky se fotí shora (popř. s úklonem hlavy) asi proto, že se líp drží foťák, není vidět případná dvojitá brada a opticky to zeštíhluje obličej… řekla bych. :-)

Scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 14:13

Nezačala éru kačeřích tlamiček před pár lety Agáta Hanychová? :-) Moc nechápu, co vede člověka k tomu, sám sebe fotit s našpulenou pusou a vykulenýma očima…Jinak asi mi tady neposlouží ke cti, že „tvořím“ (vyrábím bižuterii), ale taky samozřejmě často potřebuji fotku toho, jak náhrdelník nebo náušnice vypadají při nošení (na fotce pouze šperku se těžko odhaduje délka, poměr atd.) a ne vždy je po ruce někdo, kdo by mi udělal obrázek. Naštěstí má každý foťák, dokonce i ty, které nejsou digitální, tzv. samospoušť a s trochou cviku se člověk naučí fotit sám sebe úplně v pohodě samospouští ze stativu. jenže to asi není dostatečně cool a in, a navíc to chce o trošku víc práce a času…

Hanča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 15:36

chi, tato slečna mi někoho připomíná.. že by jednu druhačku od nás ze školy? nebo není to spíš ona?:) no nejspíš je..

jinak vrána k vráně sedá, kachní ksicht ke kachně.................

Aailyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 15:47

No, duckfaces jsou pro módní peklo téma jak vyšité, děs běs

Aailyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 15:59

Jinak si myslím, že by za tu větu s chybou a ještě prohnanou wypatlátorem měla slečna dostat od češtinářky na zadek…

VLT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 16:10

Copak to, já bych slečně i napsala, co si o ní myslím, ale aby mě pak za ta upřímná slovo nepopoháněli za mravní zkázu mládeže :-)

VLT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 16:10

Copak to, já bych slečně i napsala, co si o ní myslím, ale aby mě pak za ta upřímná slova nezavřeli :-)

VLT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 16:11

Pardon, odeslal se první text s chybou, kaji se :-)

Hanča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 16:45

muhehe.. jestli chcete, tak já jí to s chutí vyřídím..:D vzhledem k tomu, že se mnou chodí na seminář z chemie a chce být doktorkou, tak se i modlím za nesmrtelnost..:D

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 16:58

Jo použití samospouště.. - Mě zas vždycky dojme, když někdo neumí ani se svým automatickým kompaktem, ale zcela vážně si myslí, že ho spasí koupě zrcadlovky a polezou mu najednou super fotky samy od sebe.

(Tvoření mě nejvíc baví předvánoční a s malejma dětičkama. Na vyblbnutí skvělé :-))

A.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 17:02

to Panenka: Jj, tak to bývá. Ony totiž obvykle zapomínají, že to nejdůležitější pro focení je mezi fotoaparátem a zemí :D Jinak osobně miluju dotazy typu - chci zrcadlovku do tolika a tolika tisíc, co mi poradíte? :D

Jinak mě tyhle výrazy taky dostávají. plus ještě zajímavé jsou takové, kde se slečny snaží mít pootevřenou pusu (nevím, jestli proto že si myslí, že je to sexy ;) Jednu holku jsem viděla vyfocenou takhle - očka mrkací panenky s nasazeným pohledem laně a se „svůdně“ pootevřenou pusou - a pak normálně vyfocenou, usmívající se. Můžete hádat na které fotce vypadala líp :D

Superstar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 17:21

Ajajaj…Za tyhle rádoby sexy xichty by dotyčné zasloužili nakopat. Ještě to korunuje stupido textem „napiš, co si o mě myslíš..ale pravdu“…No obávám se, že by borka pravdu asi nerozchodila, proto se radši zdržuji(vulgárního)komentáře( i když si to číst asi nebude:-)

Linomada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 17:31

Souhlasím naprosto s Evinou. Tenhle způsob focení se je kombinace kurvy a štěňátka, něčeho, co zřejmě přitahuje chlapce/muže od 16ti nahoru. Vlastně mi na fotce ještě chybí víc „náhodně spadlých pramínků do obličeje“, jak říká můj dobrý manžel - bordel v ksichtu.

Klarax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 17:39

Opravdu škoda, že slečny, které se takhle s oblibou fotí, postrádají sebemenší známku sebekritiky. Je to kýč, je to hnus. A mrzí mě, že to dělá tolik lidí .-D Asi si fakt myslí, že vypadají ultimátně roztomile.

sharka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 17:42

Žeru tenhle blog! Vždycky sem přibude článek o něčem, co mi už dlouho přijde hrozné. Ada to naprosto dokonale „rozhrábne“… jojo jo jo jo!

sharka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 17:44

Ale nadruhou stranu tyhle xichty chápu… zhora a s nakloněnou hlavou se fakt člověk sám vyfotí snáz a hlavně člověk vypadá líp. Já sama jsem dost podobných fotek mívala na svým profilu… ale copak nevidí, že to, jak se tváří, je trapný? No, asi ne. Kachní zobák patří a sluší jen Agátě, na kteru teda já osobně nedám dopustit…

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 18:05

Jo, protože pohled do nosních dírek je hrůza, vezmou to dívenky z druhé strany. Už jen chybí úprava kontrastu a barevnosti na supaumělecké foto.

(Fotky by se zpravidla měly dělat z výše očí, tzn. k čivavě si třeba lehnu).

Trinity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 18:54

Mno, u fotografií duckfacu z nadhledu bývá ještě stěžejním prvkem necudný výstřih. Zde není přítomen, ale o ten jde na většině podobných fotografií především a co jsem tak letmým přehlédnutím obsahu FB vykoumala, je fakt, že oko heterosexuálního mužského přitáhne jako první. Následuje necudné uslintnutí v komentářích a slečinka je spokojená. A zdá se mi to, nebo má slečna i neodmyslitelný kovový beďar?

Věřím, že je hezká, když se usměje a nekoukáte na ni zrovna ze střechy, ale takhle si dobrovolně tvořit vlnobití na čele, nechápu..

Aailyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 18:59

Nepochopila jsem to, jako vyšpulené rty mají být svůdné a sexy? Nebo co to sakra je?

esie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 19:36

Na FB existuje skupina s názvem „Nesnáším fotky před zrcadlem s našpulenou držkou. Nějaký nový druh postižení?!“

Asi tak :-))

Scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 19:39

Nevím proč mi připadá, že jsou všechny tyhle fotky focené na mobil a za dost špatného osvětlení…zrcadlovkou, nai vlastně nějakým normálním kompaktem to asi nebude (už proto, že zrcadlovku by slečna těžko udržela v jedné ruce a ještě aspoň trochu zaostřila…:-D Každopádně mi zůstává utajen účel fotek, kde se dotyčná fotí sama tak, že je vidět, že se fotí sama (tzn. bez využití kamaráda, nebo i jen stativu), a podobných jen v jiné barvě tílka má na profilu na facebooku třeba dvacet…Proč?

Zuza2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 20:24

Myslím si o ní, že je blbá jak zákon káže, když tam má takovou hrubku! :-D

Zuza2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 20:31

Proboha, jestli studuje medicínu, tak prosím přítomnou Hanču, aby uvedla okres, ne-li kraj, abych věděla, kde si dát pozor :-)

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 20:32

Neříkám, že se tady slečna fotila zrcadlovkou. Jen mi Váš výrok (..s trochou cviku se člověk naučí fotit sám sebe úplně v pohodě samospouští ze stativu…) připomněl, že spousta lidí neumí ovládat svůj vlastní foťák a stěžuje si, jak je ten přístroj k ničemu. Vím, že tohle není fotodiskuze, tak pardon.

Lidi se takhle fotěj, protože si chtěj dát fotku do profilu za každou cenu. Profily bey fotek ostatní přejdou bez povšimnutí.

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 20:34

(Sakraqwertz! Holt psaní po paměti..)

prorsum
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 21:12

chichi…ach ano tolik agátek a agátů
je to spam je to všude kolem,ještě jsou verze kdy se fotí shora s nožičkama do X a nebo XXX

Erinayet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 03:56

Důvod, proč takováto stylizace fotky je dle mě celkem jasný.
Foceno shora - optické zeštíhlení, zvětšení očí, efekt psích očí, neb k foťáku vzhlíží (To, jestli tento způsob focení výše zmiňované efekty dělá či ne je už věc druhá. Stačí, aby to bylo v pár článcích na blogískách v dobře míněných radách jak být koťátko, ňufánek, sexy, nevinná a zároveň hříšná).
Oči - vyvalit, nanést tolik vrstev řasenky, až to je na hranici únosnosti = mám krásné hluboké nevinné oči.
Pusa - vyšpulit či vykachnit ⇒ dostat co nejvíc materiálu, který se dá ještě nazvat rty dopředu, aby bylo vidět, že mám krásná plná sexy ústa jen k políbení. Případné smutné krabacení ve stylu smutných kachen = předtím zmíněné + podtrhnout smutný pohled hlubokých psích očí.

K dokonalosti je dále nutné - nadmout hrudník a zatáhnout břicho co to jde = ukázat kozy (které se díky focení shora také zvětší, o nadechnutí nemluvě - viz. dobře míněné rady) a jak jsem hubená. A proč? Tlustý holky nemá nikdo rád, navíc potom by se nedalo pod fotku slintat jako "JaCiBiTtAkyTaKhUbEňOuCzkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :,oO <3 ". A dále proto, že kozy = sexy, andílek s ďáblíkem v těle.

atrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.12 04:08

Tak tohle mě fakt rozchechtalo! :D :D :D

sharka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 05:31

„JaCiBiTtAkyTaKhUbEňOuCzkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :,oO <3 ".
Hezkyyyy!

Petra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 07:04

http://badoo.com/0174054643/me?…

Stačí se podívat na ty komentáře pod fotkami a je jasné, že slečnu to hned tak nepřejde :)

atrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.12 04:10

Ve fotkách u profilů uživatelů na xchat. cz se to kachními ksichty taky jen hemží. :D

Beena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 08:29

Petra: třebe tenhle: Loztomiloučkáá :-*

Loztomiloučkáá? Loztoco? Grrrrr!

Scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 08:53

Puberta je asi děsná v každé době, ale jsem tak nějak ráda, že ta moje proběhla v druhé půli devadesátých let, kdy k tomu být frajer stačily černé zvonáče, batikované tričko a barevný pletený bágl místo aktovky :-D :-D Žádné zrcadlové autoportréty s kačeřím zobákem, vyvěšené k pochlubení na internet…

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 10:02

No slečně je 18, nebo aspoň to tvrdí, tak by už trochu soudnosti mít mohla.

?
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 10:48

Nemohlo by vam spravedlive rozhorcenejm to bejt zkratka jedno? Vase starosti na moji hlavu.

Scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 11:06

Ale nám to je jedno, mám pocit, že většina lidí tady se nad vrásčitými kačery spíš baví, než že by byla spravedlivě rozhořčena :-))

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 11:11

Mě osobně to nijak nerozhořčuje, jen mi přijde zbytečné se vykonstruovaně shazovat, když přirozeně by to bylo lepší. Vlasy by braly nějakou tu kúru (v dobrém).

VLT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 11:17

?: Rozhodně bych si netroufla někomu bránit v jeho svatém a nezadatelném právu dělat ze sebe na netu pitomce a ještě žádat o zpětnou vazbu ;-))

Lucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 14:29

VLT: :-D Tak to se mi moc líbilo :-D

Christophery
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 16:15

Já bych byla přece jenom trochu vulgárnější a řekla bych jí narovinu: „Nešpul tak tu držku,pýčo.“

Scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 16:35

Mně by spíš z čistě historického hlediska zajímalo, kde se tahle móda vlastně vzala. Našpulené rty začala u nás Agáta Hanychová, to chápu, ale ty vykulené smutné oči a focení sebe sama foťákem půl metru nad hlavou, případně z boku o zrcadlo, to vymyslel kdo? I jazyk, který nazývám debilština „JaCiBiTtAkyTaKhUbEňOuCzkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :,oO <3“, případně všechny ty Evušátqo, Weerunka, Januulincaaa, Kristineczka, atd.? Odkdy je infantilnost považována za cool? V osmdesátých letech se nosily džínové mrkváče proto, že to to nosila Cindy Lauper a Depešáci, trička nad pupík se kopírovala po vzoru Britney Spears a Christiny Aquilery, jasné byly i kapsáče s rozkrokem u kolen, které si oblíbili fanoušci hip hopu, ale skupinu a životní styl, který inspiroval kachní autoportrétisty buď neznám, nebo asi ani neexistuje…:-D

VLT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 16:51

Jestli ono to loštomilé jméno prostě nekopíruje oblíbený zvukový projev autorky: Evuš-kvá-tko. Že by se to hodilo k té kachní tlamičce :-)

Jarka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 18:15

Jsem totálně out avšichni se mi budou smát, ale tuhle módu jsem ani nezaznamenala. Nejspíš na facebooku nemám mezi přáteli žádnou mladičkou drůbež. Jestli je to vážně trend takhle se ksichtit na fotkách, tak potěškoště. Jó taky bych loštomiloučké šlečince napsala, co si o ní myšlím, ale pochybuji, že by to chtěla vědět.

Hanča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 19:22

slečna ještě nestuduje, je zatím ve druháku či třeťáku na gymplu..;)

pokud je to ona, dvě slečny mi řekly, že je, dvě zase, že ne.. no když se tak ksichtí, tak se to přesně nedá identifikovat…:D

Mmuck :-*
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 20:20

YaKo nWm, Co wAaAm nA ToM WaDiIi, TeN KuKuCz pRoStE DeSnE SeXi =D. uRcZiTe sEm cHoDeY YeN StArYyY OsHkLiWyYy zAkOmPlExOwAnYyY CzArOdEyNiCe wOe, Co nAaAm zAaAwIdEy, ZhE YsMe mLaDyYy a kRaAaSnYyY A ChLaPy pO NaAaS YdOu :P ^_^ <3 :-***

Lily
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 20:49

Mmuck, ha ha ha :) trapny pokus.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.10 23:01

Já opravdu nechápu, co všichni máte. Slečna je prostě trochu přemýšlivější a dojista jí leží na srdci i naše životní prostředí.

Anna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 05:33

Takovýhle fotky přece prakticky povinně dávaj na internet holčičky tíhnoucí ke stylu Emo. Mě to nijak nerozčiluje, ony z toho vyrostou…

atrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.12 04:23

Obávám se, že nevyrostou. Jak říkal Jan Werich: Každej blbec – starej – byl taky jednou mladej blbec. A co jsem tak viděla profily na sociálních sítích, i ženy nad 40 let jsou schopny se vyfotit přesně tímhle způsobem, jen těch vnad tam je vystrčeno do prostoru ještě mnohem víc. :D

Salinas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 08:54

Bude te se divit, ale podobně stylizovaná fotka na mě vybafla z indexu jedné studentky. Do té doby jsem ji řadila k inteligentnějším lidem…snad ji to přejde…

D.D.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 09:20

myslím si že tu jde hodně o to co jednou řekl František Koukolík: že většina lidí nechce na fotkách vypadat tak jak skutečně vypadá..když se na ni podíváme my tak nám ta fotka přijde debilní ale jí se ta fotka líbí..ukazuje ji jinou. i „nehezké“ oči vypadají z pohledu trochu zvrchu líp…jinak…našpulená pusa má zvýraznit a mění některé rysy v obličeji které nám na fotkách nedávají dobrý pocit…a ty vrásky už k tomu bohužel nutně patří když chete aby vaše oči vypadaly větší..

vím že byste se tady nikdo nesnížil k tomuhle ale jentak ze zajímavost a ze srandy si zkuste každá nějakou takovou fotku vyfotit odhoďte předsudky a sledujte jestli se některé vaše rysy nezměnily tak jak by se vám to i líbilo..pak možná pochopíte jak uvažují…

F.E.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 10:01

tu slečnu znám. jezdí se mnou autobusem na metro. když jsem ji potkala poprvý, přesně takovýhle fotky jsem si na jejím FB představovala. je jasná už od pohledu.

Hanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 10:32

Proč se děvčata fotí zezhora? aby kluci viděli, jak vypadaj při kouření.. ještě našpulit rtíky a je to jasný…
Ty holky fakt vypadaj jak retardi :-/

Žaneta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 10:38

Naprosto souhlasím :-D Je to děs na tohle koukat a čím dál tím více jsem rozhodnuta děti radši nemít, pokud by z nich mělo být tohle :-D

Aailyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 10:44

D.D.: nemám pocit, že by v tom byla až takováhle sofistikovanost. To by někdo musel nafotit normální fotku a tuhletu a pak nad tím přemýšlet a porovnat je. Mně se spíš zdá, že věková skupina šestnáct a méně podobné fotky seká jak Baťa cvičky, snad z nějakého pocitu, že je to teď takhle IN, ale kdo to rozpoutal, pán Bůh ví. (Mohlo by být něco na tom, že nějaký vliv emo stylu.) Našpulený rty=domněle lákající k polibku a tudíž v uvažování těžce pubertálních jedinců sexy, to jo. Ale ty psí oči a smutnej kukuč, to fakt nechápu… Jinak jestli je slečně fakt osmnáct, tak potěš.

JaSof
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 10:47

Hanka: Tak na tomhle tvém postřehu něco bude! Ta prostřední fotka je jak vystřižená z Lea, chybí tam už jen to pánské nádobíčko. :)))

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 11:14

D.D. - Jasněže s mírným úhlem/natočením hlavy člověk většinou vypadá líp - vylezou lícní kosti, které normálně kulatý ksicht neukazuje apod. Ti, co dělají průkazková fota o tom vědí svoje - lidi se hádají, že na fotkách vypadají blbě a vadí jim, že musí držet hlavu rovně. Atd.
To s těma vráskama je ale kontraproduktivní blbost na entou.

Nicméně, to může být jak chce, někdo může nakrásně chápat co je k tomu vede, to ale nic nemění na věci, že výsledek prostě vypadá debilně, ať už je korunovaný jakýmkoliv vyšším úmyslem.

flavio
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 11:37

Hanka: toto ma presne napadlo)
Ešte mi tam chýba ten „banánek“ ala „levnej orálak“.
Mala by tam spravit tú korektúru.

Dana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 17:23

To urcite nechce vedet, co si o ni myslim:

  • kachni zobak ⇒ kachni mozecek
  • psi pohled ⇒ wanna be sexy (ale to fakt neni)
  • plech v obliceji ⇒ mindrak
  • hnusne odbarvene, odrostle, znicene vlasy ⇒ nema na kadernika
  • foti se sama ⇒ nema kamosky
  • hrozna kvalita fotek ⇒ cpe se na web za kazdou cenu

⇒ uplne obycejna pubertacka, ktera se snazi byt stredem pozornosti, jenom jaxi nema cim zaujmout.

PS: jeste mi na fotkach chybi odporne gelove nehty, vsadim se, ze je ma ;o)

Kateřina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 22:32

Mmuck :-* Says:

Říjen 5th, 2010 at 8:20 pm
YaKo nWm, Co wAaAm nA ToM WaDiIi, TeN KuKuCz pRoStE DeSnE SeXi =D. uRcZiTe sEm cHoDeY YeN StArYyY OsHkLiWyYy zAkOmPlExOwAnYyY CzArOdEyNiCe wOe, Co nAaAm zAaAwIdEy, ZhE YsMe mLaDyYy a kRaAaSnYyY A ChLaPy pO NaAaS YdOu :P ^_^ <3 :-***

Ze tvé plynulé brilantní češtiny se mi chce zvracet.

A Evuš bych vzkázala - byla by z tebe hezká holka, kdyby jsi ´opět našla´ svoji původní barvu vlasů, a nasadila normální výraz s normálním úsměvem, jestli ti ale lichotí zájem uslintanejch chlapů, prosím, proti gustu.......
PS: Existuje mnoho jiných způsobů jak uspokojit svoje nedomrlé ego.

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 22:59

Hurá, zaveďme znovu spřežkový pravopis!

FiaLenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 23:34

:D se bavím jak nikdy.

Všechno je trefné, prostřední je z porna asi tak třídy F.

Ta první ala utrápené štěně mě vážně dojímá, vyvolává ve mě maximální nasazení empatie nad tou nebohou postiženou dívkou s IQ 65… A co když to tak vážně je, co když to je retardovaná dívka, která neví jak se zařadit do dnešní společnosti a snaží se nešťastně napodobit jiné mírně retardované mladé (hovno mladé lidi to sou dědi) lidi co se taktéž snaží zařadit do společnosti, třeba to ti chudáčci jen špatně pochopily, a nepoznají rozdíl mezi vzdušným polibkem a hybridem zvaným: štěněcíkachnou obvykle karotková barva pleti a místo rtěnky rozmáznutý jogurt po ksichu!!!

Doplňte si ironii podle vlastní fantazie :D

Scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 07:17

Kateřina: Byla bych v tomto případě velmi opatrná s použitím slova „chlap“ - aspoň já za chlapa považuju tvora mužského pohlaví přibližně od pětadvaceti let výš a zaplaťpánbůh neznám žádného, kterého by rajcovaly fotky vykulených odrostlých dětí (nebo to aspoň úspěšně tají). Porno s prsatou černoškou, nebo silikonové blondýny, to jsou aspoň klasické atributy „ženskosti“ (jakkoli okoukané, povrchní a laciné, ale prostě to v mužské fantazii přežívá), ale tahle mláďata berou dech taky spíš puberťákům :-)))

JaSof
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 08:17

Scully: Těm bere dech všechno, co by jim mohlo pomoci k uvolnění toho děsného tlaku na mozeček. :)))

Aailyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 14:44

Chudák Hus, on se tak snažil… (Ad spřežkový pravopis…)

Dana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 17:04

Toto sem nepatri, ale kam jinam to napsat nez k poslednimu tematu.

Modni peklo je ocividne velmi zname, protoze je zminovano i na serveru iHNed v tomto clanku: http://digiweb.ihned.cz/…alni-amateri

Gratuluji vsem autorkam zdejsich clanku, opravdu si chvalu zaslouzite!

Dina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 17:08

Evušátkvo,kvo,kvo…já si o tobě myslím,že z češtiny zasloužíš šestku,pětka je málo,že by ses neměla fotit sama a nebo když už,tak z lepšího úhlu a lepším foťákem,protože tohle je fakt nepěkná fotka a neměla bys přebírat manýry další kvokalky Hanychové a špulit pusu jako kachna.Jo a mimochodem,ta žluť na vlasech je taky taková kachní,takže sorry,Evičko,ale pokud jsi chtěla pravdu,máš ji,je to škoda,jsi mladá a pohledná holka,tak se sebou něco udělej,když už se takhle veřejně vystavuješ.

Ellis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 17:46

To mi připomíná tuhle hrůzu http://www.facebook.com/BaJuShInEk Ty holky by potřebovali pořádně zaměstnat něčím smysluplným aby na takové pí*oviny neměly čas..

Agrafína
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 17:53

To je hnus velebnosti! Mohlo by mi být slečny asi spíš líto, ale neni a tak jí aspoň děkuju, že mě rozesmála…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.10 08:33

Při dalším, zevrubnějším ohledání přiložených podobenek musím opravit svůj původní názor, že slečnu trápí naše zdevastované životní prostředí. Ji trápí něco daleko horšího (důkazem budiž zejména první obrázek)…třeba by jí pomohli zde: http://defekace.cz/…a-plynatost/?…

Colour
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 17:38

Je mi 14 a když vidím podobné fotky holek v mém věku taky si ťukám na čelo. Asi jsem exot…Zase ale musím říct, že u nás ve třídě to skoro žádná holka nedělá, možná je to tím, že jsem na gymplu. Je tam vyšší míra inteligence

Lily
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 21:36

„možná je to tím, že jsem na gymplu. Je tam vyšší míra inteligence“ tomu nikdy never :D ja koncim gympel a keby si videla, co niektore tie baby robia, ake maju fotky… a ako chodia oblecene, a zmalovane… fuj

medabeda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.10 10:45

Teda…na tohle rádobysexy xichtění jsem alergická, ale je to jen slepá závist, když to zkusím já, tak vypadám jako stará panda. Myslím, že tento výraz má nalákat movité staříky:-))

MayB
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.10 21:48

Při pohledu na takový submisivní xicht si snad i nedomrlý puberťák mužského pohlaví může připadat jako pán tvorstva :-)

A.C.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.10 07:20

Vypadá, jako když nakopneš blbého pejska…

stern
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.10 14:51

Dana: pěkný článeček :-)
Díky za tip, nalakovaný blog jsem neznala, to ja, páni, barviček…

Radek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.10 12:13

Tak koukám roštěnky, že kritizovat je asi nejlepší koníček jak trávit čas. Co se podívat sami na sebe tak trošku - co když vás zrovna teď někdo taky tak pomlouvá. Já teda newim, ale tohle mi prijde hodně přiblblý nadávat a kritizovat a přitom samy jste hnusný a blbý až je to do nebe volající..měly byste si uvědomit, že celej tenhle web je jenom o pomluvách a vlastní neschopnosti cokoliv a kdykoliv vytvořit a podívat se sebekriticky sami na sebe..jste blbý nány a kravky nic víc…

diskutovat se dá i s klid
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.12 23:35

Podle Vašeho „newim“ se dá odhadnout spoustu věcí… že by potrefená husa… aneb biju se za svou generaci s módou kachních obličejů,protože jsem v tom věku, kdy si myslím, že vím všechno nejlépe a ty pózy jsou náhodou děsně „seksi“, protože jsem nevybouřený a přitahoval by mě i jablkový koláč? Jo a nakonec,když mi dojdou argumenty, tak začnu využívat vulgární výrazy, abych svému rozhněvanému komentáři přidal… na čem vlastně? :D

atrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.12 04:33

Radečku, alou zpátky na první stupeň základní školy a tam se věnuj zejména české gramatice, to ti rozhodně prospěje víc, než používání nadávek tam, kde ti scházejí jakékoli smysluplné argumenty.

Rajo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.10 16:39

Radečku, pošli nám nějakou svou fotku prosím :)

Panenka_bohemica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.10 16:44

Lidi se pomlouvaj navzájem odjakživa, páč jsou všichni blbí hnusní kreténi, co nemaj nic lepčího na práci než urážet se navzájem. Vítejte v klubu.

3youni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 20:26

toto je desne,
priklad toho, ako sa mlade nesebavedome dievcata zohyzduju a pozuju

scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.10 13:45

Radek: Pokud si pod pojmem „cokoliv a kdykoliv vytvorit“ predstavujete udelat kaceni ksicht a vyfotit svuj odraz v zrcadle, pak…pak vlastne uz neni co resit. A slovo „newim“ je cestinarske peklo, ktere zasluhuje poradnou slehu remenem.

Krosmanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.10 15:01

Se vám to směje ;-( .
Asi nemáte podobné „duchaplné“ stvoření doma. Já ano, sedmnáctileté střívko - pardón princeznu - přesně odpovídající komentáři: http://www.youtube.com/watch?…
Jsou jak naklonované.
Nám nebohým rodičům nezbývá než modlit se a čekat, až z toho vyrostou.

margot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.11 21:42

jo jo, takových fotek je plnej facebook..nejlíp když si slečny vytvoří několik alb se svýma vlastníma fotkama, to nepochopím, jedna jako druhá, stejně blbá jako je ukázka tady v článku:D ale jak se na to zmalujou a oblíknou a hodinu se připravujou, než se samy vyfotí mobilem nebo ještě hůř před zrcadlem, tak já si připadám uplně ošlivá, když mě někdo vyblejskne jen tak, nepřipravenou:D a že některý puberťačky maj plná alba i profesionálních fotek, tváří se jak kurvy, i ve skutečnosti se tak snaží chovat, o to víc je vtipný, když se pak člověk dozví, že jim je ani ne patnáct a chlapa neměly žádnýho, i když o tom mluví, jako by jich už vystřídali aspoň deset:D

Rajče
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.11 01:02

Mám zaděláno na hezčí vrásky. Juchůů! :)

kikuskus
1 příspěvek 26.08.14 20:39

Muzu se zeptat he tu nekdo emo kadernik? V praze??

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek