Mám změnit zobrazování článků?

30.11.10 | autor Ada

Jsou dvě možnosti, jak zobrazovat články: buď je vidět rovnou celý článek, nebo je vidět jen začátek článku a k celému se dostanete kliknutím na odkaz "Číst dál". Mně se to tak nějak víc vyhovuje takhle, takže jsem to tak udělala, ale dám na vás. Hlasujte:

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 23:38

Osobně je mi to vcelku jedno, jelikož sleduji peklo přes RSS, nicméně pro občasné návštěvníky, nebo pro ty, kteří přijdou prvně, by myslím bylo lepší, kdyby byly vidět jen začátky článků. Čtenář si může rychle „proletět“ přehled článků s krátkým úryvkem, o co v nich asi tak jde. V případě zájmu pak rozklikne.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 23:49

Presne jak rika Lukas.

Pri malem mnozstvi clanku to nebude moc vadi ale az jich bude padesat a navstevnik bude rolovat pulhodiny dolu a jeste u toho hledal kde ze ja vlastne zacatek a konec kapitoly tak bude pekne otraveny.

Prehlednost je zaklad


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 01:18

Mam radsej len zaciatky. Je to prehladnejsie a ked hladam konkretny clanok, nemusim listovat donekonecna…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 03:19

Preferuji celé články, protože tak nemusím z rss čtečky otevírat prohlížeč. Což je otrava obzvlášť na mobilu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 04:46

Mně se extra líbí zobrazení pouze nadpisu a perexu, když jsou ve vztahu k sobě vtipné, sarkastické, citující nebo jinak zajímavé. Dodává to čtecí apetit.

Na druhou stranu je celkem fajn, když člověk přijde na stránku a nemusí nic rozklikávat.

Takže v podstatě je mi to jedno.. člověk si zvykne i na šibenici :-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 04:48

Jo ale „krátké články ať jsou vidět celé, u dlouhých jen začátek“ radši ne, někdo by pak moh skončit už tam, kde konec není a jinde ho zas třeba vůbec neobjevil.. :-))

Buď tak nebo tak.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 08:15

To Panenka_bohemica: pod úryvek článku většinou systém připojí Číst dál/Číst celé

Jinak mně osobně se nová grafika líbí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 08:25

Rozhodně pouze nadpisy a začátek článku. Je to přehlednější a praktičtější.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 08:38

Zobrazování článků mi je jedno, ale měla bych tip na jiné zlepšení. Vyhovovalo by mě buď sledování reakcí u jednotlivých článků nebo možnost výpisu posledně komentovaných článků - ale pozor, tak, aby se od každého článku zobrazoval pouze jeden poslední komentář. :)

Nyní se zobrazují jen poslední komentáře bez ohledu na článek.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 09:36

Jen bych chtěla upozornit, že hlasy pro rozklivávání článků se dělí mezi možnost 1 a 3 - já jsem třeba hlasovala pro 3, ale klidně bych mohla dát i 1, protože prostě preferuji rozklikávání.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 09:37

Lesina - dobrý nápad, připojuji se.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 09:55

Nemám ráda změny… Zobrazování článků s nutností rozklikávání mi nevadí, ale už jsem si zaprděně zvykla na starou grafiku, ach jo. Holt si ale musím zvyknout, stojí mi to za to.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 11:13

Nový design vypadá moc pěkně, modernější a přitom stále decentní, neodvádějící pozornost od obsahu.. jen tak dál.

Mám takový námět na článek, i když je trochu na pomezí módy a kosmetiky. Všude se mluví o barvách, ale ne o tom, že ne každé slečně/dámě ty které barvy také sednou. Docela by mě zajímalo odívání ve vztahu k barevné typologii. Na internetu se sem tam něco objeví, ale většinou jsou to informace strohé a moc neříkající. Jen nápad - je mi jasné, že do módního pekla to spadá jen z části..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 12:27

také bych měla nápad na článek - čepice, hučky, kloboučky, kulichy, ušanky, prostě zimní pokrývky hlavy, co ano a co už raději ne :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 14:19

mimoon: To je sice fakt, ale než se k tomu rozklikávacímu odkazu člověk dopracuje, nemusí to podvědomě řešit, když ví, co ho čeká.

Asi beztak irrelevantní, jak koukám na výsledky ankety :-) Nicméně za sebe prostě říkám buď a nebo.

..................

R. U barevný typologie potřebujete hlavně zjistit, jestli Vám sluší studené nebo teplé barvy. Pokud to víte, pak zjišťujete, jestli Vám víc sluší odstíny jásavé nebo tlumené. To je všechno, co potřebujete vědět, předpokládám, že barevné spektrum plus černá znáte :-)

Zjistíte to tak, že si vezmete šátek nebo něco v studený a teplý barvě - skvěle funguje lososově růžová a chladná růžová nebo zlatá a stříbrná. Vlasy z obličeje a šátek přiložit na dekolt a k obličeji. Jedna barva vás úplně rozzáří, v druhý budete neduživá.

Než to zjistíte, přečtěte si článek o neutrálních barvách tady :-)

Jinak přečíst si „jsem jaro a tak mi sluší zlatavoučká atd.“ a pak podle toho v krámu ignorovat všechno, co v článku nebylo, moc nepomůže. Co Vám individuálně sluší, zjistíte jen vy.
Musíte to ale zhodnotit nekriticky, protože ne všechno, co se nám líbí, nám sluší, že jo a naopak. Takže až budete hodnotit nebo se ptát na názor okolí, ptejte se „nevypadám v tom bledě/nemocně/unaveně?“ a ne jestli je ta blůza hezká :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 14:36

Nekriticky… se mi zas podařil blábol. Pardon. Jasně že kriticky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 14:36

Panenka_bohemica: v té teoretičtější rovině tohle všechno vím, ale nějak se ne a ne dopátrat nějakých ukázek, se kterými by se člověk třeba mohl porovnat. On je právě problém v tom co se líbí mně a na druhé straně nějaký nezaujatější pohled. U sebe mám problém s tím, že typově si přijdu mezi podzimem a zimou (i známí, když mají pomoci, pendlují mezi těmihle dvěma), což je už z principu nesmysl. Některé barvy si myslím, že mi sednou více v teplé podobě, některé v té chladné, nemám problém střídat stříbrné šperky se zlatými atd. Vím, že bych místo pátrání po netu měla vyrazit k nějaké vizážistce nebo se prostě nechat někým objektivně zhodnotit, ale mám už takovou povahu, že dokud můžu, zjišťuju všechno na vlastní pěst. Jinak ale díky za odkázání na neutrální barvy. MP jsem začala číst později, takže tenhle článek mi samozřejmě unikl. Užitečné :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 14:57

Zas taková blbost to není, nikdy nic neplatí stoprocentně. Fialová, zelená nebo tyrkysová - to jsou taky smíšený barvy, který můžou slušet typům chladným i teplejším. Takže záleží, který barvy zkoušíte, musíte začít s jednoznačnými odstíny a pak zužovat výběr.

A nebo zajděte k 5 různým vizážistkám, schválně, jestli se shodnou…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 17:26

Hlasovala jsem pro začátek článku a pak rozkliknout, je to přehlednější :)

Ale hlavně bych chtěla požádat o malou drobnost. Nešlo by dát pod článek (pod komentáře) odkaz na předcházející a následující článek. Rozčiluje mne rolování až na horu, nájezd do menu a pak zase dolů k nějakému článku, co jsem nečetla. Doufám, že píšu srozumitelně…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 19:24

Čiré peklo je pro mne 1/Pro/2010 at xx. Tenhle formát je otřesný, napůl česky, napůl anglicky, písmena s číslicemi. Fuj!

R. zkuste si na sobě porovnat černou a podzimní hnědou. Pokud jste zima, v hnědé budete působit nudne. Pokud jste podzimní typ, v černé budete smutná a podzimní hnědá vám bude lichotit.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.10 23:26

Trochu úkrok stranou.
Mně by vyhovovalo, kdyby při hodnocení fotek předcházela fotka komentář. Abych si ji napřed vyhodnotila sama a pak se podívala, nakolik se shoduju a rozcházím s autorkou, nebo kolik jsem toho zasklila. Ne vždy s autorkou souhlasím, ale pokud ano, připadám si přitakávačka.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek