Jako dva kmínky

24.12.10 | autor Ada

Ne, ani na Vánoce nedám pokoj. Ostatně tady v Pekle se žádné Vánoce neslaví. Zahořkle sedíme kolem kotle, popíjíme ohnivou vodu a vypouštíme do světa hnusné pomluvy, abychom vyvážili ten příval náhlého dobra a lásky, který emituje zblblé lidstvo.

Proto budu dneska zvlášť ošklivá a místo šatů pomluvím těla.

Triumph uspořádal přehlídku spodního prádla. Od dob, kdy Victoria's Secret uspořádala první ze svých slavných přehlídek, na nichž nejde o prádlo, ale o krásné modelky a velkou show, to tak chtějí všichni. Takže Triumph dal v Česku dohromady pár missek, doplnil je neznámými modelkami a udělal šou. A byla z toho přehlídka povolených zadků.

Autor: Dalibor Puchta, dostupné z: http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=ona&c=A101206_102326_modni-trendy_ves&strana=4

Autor: Dalibor Puchta, dostupné z: http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=ona&c=A101206_102326_modni-trendy_ves&strana=2

 

Autor: Dalibor Puchta, dostupné z: http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=ona&c=A101206_102326_modni-trendy_ves&strana=2

Autor: Dalibor Puchta, dostupné z: http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=ona&c=A101206_102326_modni-trendy_ves&strana=2

Abyste rozuměli, proti běžným ženským tělům nemám vůbec nic. Sama jsem majitelkou zadku velmi nemodelkovského. Ale, kruci, když chci dělat modelku, zvlášť modelku spodního prádla, neměla bych se o své tělo trochu starat? Udržovat ho, stejně jako jiné profese udržují své pracovní nástroje? Mladé slečny, zpitomělé kultem štíhlosti a krásy, drží časopisové diety, ale trochu si zasportovat nebo máknout v posilovně je zřejmě nenapadne. Výsledkem je hubená postava, na níž není vidět jediný pevný sval, pouze vrstvička tuku, která přežila diety, se ustrašeně třese pod kůží.

Děvčata, prosím vás, nechte už ty debilní diety plavat a radši cvičte. Ve  filmech chceme vidět dobré herce, v galeriích obrazy nadaných malířů a na molech pěkné modelky. A když to není pevné samo od sebe, musí se to zpevnit tvrdou prací.

Zdroj: connect.in.com

Aspoň že je lenost celosvětový neduh a netrpíme jím jen v Česku; Karolína Kurková, světová topmodelka (byť českého původu), na to taky očividně kašle a řeší to liposukcemi. Pozadí má netopmodelkovsky třaslavé a liposukce břicha už ji připravily o pupík.

Zdroj: www.gossiprocks.com

Edit: Karolína je v tom nejspíš opravdu nevinně (přísahala bych, že jsem viděla neretušované fotky z dávných začátků její kariéry, ale očividně si se mnou má uondaná paměť pekelně zahrála), avšak pro pěkný příklad mizerné liposukce netřeba chodit daleko. Tara Reidová a její hrbolaté břicho jsou zaručeně plastický drb.

(Zadek nekritizuju. Není modelka, může mít špíčků podle libosti.)

Zdroj: celebritymovie428.pbworks.com

Příčí-li se vám téma článku, tedy povrchní nimrání v nepodstatných nesmyslech, běžte si dát ještě trochu cukroví. To pomáhá.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:08

Ta horní fotka, hnus.

A co jsou ty prapodivné nařasené záševky na prádle vedoucí do půli zadku?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:12

když předvádí vyhublé a plandavé holky, většinou si ani nevšimnu co mají na sobě, ale z hrůzou sleduju, jak proboha může se svým tělem někdo provést něco takového DOBROVOLNĚ! o tom, že to pak za peníze ukazují, radši mluvit nebudu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:19

Páni ta v plavkách s černými tangy, kdo to je? To je prostě nádherný ženský tělo. Ty hubený věšáky se mi taky nelíbí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:21

Jen k tomu pupíku Kurkové:
http://bleskove.centrum.cz/…clanek.phtml?…
sice zdroj bleskove.cz není zrovna nejvěrohodnější, ale tato vada skutečně existuje a nemusí se k ní přijít jen liposukcí :-)

Ada Pekelná
973 příspěvků 24.12.10 22:29

Anonym: u pupeční kýly to připadá v úvahu, ale když si najdeš starší fotky Karolíny, tak tam má pupík zcela normální. Přišla k tomu až později a liposukce je velmi pravděpodobná.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:23

Mno, zrovna nemodelkovské tvary mi příliš nevadí… neměly by být přehlídky spíše o oblečení než o tělech? Na pěkné zadky si můžeme přeci pustit Miss. Pokud má modelka nedostatky, nevadí mi to, protože takové má prostě 90% žen. Chlapi si pak myslí, že těch zbylých 10% je normální tvar a měly by tak vypadat všichni, a kdo ne, tak je sprostě liný a zanedbává se… tohle alespoň zobrazuje realitu, která se jinak v dnešní době koc nevidí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:36

Díky milé Peklo, Ada mě v hromadě vánočního sentimentu zachránila zdravou dávkou sarkasmu. :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:50

Fuj. A nejen zadky - na těch kostřičkách se koukám třese a visí úplně všechno! Do toho dloubnout, tak tam zůstane ďolík jak v chcíplý rybě…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 22:53

Kiwi :)))))))))) To je přesný popis.

Ty holky z přehlídky nemají hezký těla, jsou jenom hubené až vychrtlé, nic víc.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 23:07

Ada: ale ona ho mala taky aj v case, ked bola velmi stihla, len grafici to vraj na fotkach vzdy vyretusovali. Na fotkach z prehliadok to ale bolo vidno.
http://www.contactmusic.com/…_5543400.jpg


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 23:11

Všem vám dámy vřele doporučuji tento odkaz - o kategoriích ženského těla od fitness trenéra http://www.f-sport.cz/print.php?…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.10 23:56

Mně se vychrtliny líbí, ale ne plandavý.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 00:27

Je to takový menší bulvár, ale mně to stejně vždycky zvedne sebevědomí:) Já teda necvičím vůbec a v jídle se moc neomezuju, ale zadek mám mnohem hezčí než tyto „modelky“, i když v nemodelkovské velikosti 38. To jim to jako není vůbec blbý takhle vylízt na molo?? Tam to photoshop fakt nezachrání. To je jako platit zpěváka, co zpívá falešně nebo matematika, co nezvládne ani trojčlenku.
Jo, ale nejděsivější je ta druhá fotka - při pohledu na ty záda jsem se otřepala hrůzou.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 00:58

Možná jste to zaregistrovali, ale neodolám a hodím to sem ;-)
http://www.novinky.cz/…roticke.html


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 02:00

Hahaha, výborné! Ať žije cynismus o Vánocích!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 08:51

Christy, když se podíváš pořádně, takhle většina žen nevypadá. Většina (alespoň v mém okolí) má plnější tvary a ne plandavé „cosi“ navěšené na kostře. Nemyslím si, že po mole mají chodit výhradně štíhlé modelky, právě naopak, ale když je tělo zpevněné, i přesto, že nemá ideální míry 90-60-90, hned je to příjemnější pohled.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 09:20

Karolína nemá pupík od dětství kdy jí odstranili pupeční kýlu. Na všech pozdějších - modelkovských - fotkách jí ho vždy počítačově dodělali.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 09:39

Ten zadek v černých tangách je výstavní, takovej bych brala :-) Kdo je to?

Vychrtliny se mi nelíbí, vypadají nezdravě, nemocně.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 09:58

copak pozadí, ale ty záda a ochablé ruce, opravdu ošklivé.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 10:09

Kromě toho, že tam pochodovaly vizuny opravdu podivné, tak problém bude i tom „skvělém“ pozadíplacatícím prádélku, v kterém podobně nevábně vypadá 99% zadků.
Ado nebuď labuť, cvičením se hubendíry požadovaných velikostí nemohou udržovat, svalová hmota je objemově větší - to by holka s výškou 175-180 cm těžko mohla mít přes boky těch požadovaných 89-95 cm


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 10:12

Uf, tak tohle bylo výživné, nechápu, jak můžou tak plandat, taky jsem vychrtlina, nijak extra nesportuju, ale proti těmhle horror dámám jsem jak šutr.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 10:15

Drahá Ado, Karolína nepřišla o pupík při liposukcích, ostatně plartičtí chirurgové ho umí vymodelovat, ale po operaci v dětství. Nechcete pracovat pro Aha nebo Blesk? Vlohy by tu byly.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 10:41

Mylím, že v pohybu na té přehlídce to až tak nevyniklo, ale fotky jsou opravdu maso. O Kurkové toho sice moc nevím, ale s tím pupíkem spíš nesouhlasím, viděla jsem jakési staré fotky, když ještě nebyla tolik slavná a ještě vůbec nebyla součástí Victoria´s secret a ten pupík stejně neměla.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 10:56

Toto je podle mne tyický příklad rozporuplnosti naší doby. Jsme bohatá společnost, chceme být bohatí a tak vypadat, ale módní diktát velí vypadat vlastně chudě. Tj. hubeně a tak, že jsme odkázaní na vlastní pohyb při přemisťování.
Postava, kterou vyžaduje modelkovská profese, se udržuje tvrdou askezí. Takže málo masa, žádné kafe, alkohol, cola, sladkosti, naopak pravidelný režim, hodně spánku a žádné estrogeny navíc! Všude chodit pěšky, pravidelně cvičit a nebrat hormonální antikoncepci.
Proč chtějí být slečny modelkami? Mně vychází, že proto, aby se v důsledku měly dobře. Člověk, co se má dobře, není hubený! A nikdy nebude. Kromě pár vlastně chudáků, co nemůžou přibrat, i kdyby se na hlavu postavili.
Proto ty návrhářské domy recyklují každou sezónu nové patnáctileté modelky. Je to hnus, ale děláme si to samy.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 10:56

Myslím, že i ty postavám nelichotící plavečky z prvních fotek by na onom výstavním (brazilském?) zadku v černých tangách vypadaly úžasně… ty povislé vychrtliny jim ale zatloukají poslední hřebíky do rakve…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 11:00

Pěknej zadek se v pohodě dá udržet pravidelnou chůzí. Stačí cca 10km denně a máte to doma. To musí zvládnout každej, kdo není invalida. Fakt je, že v lodičkách se to chodí hůř.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 11:06

ty holky totiž NEMAJÍ zadky. to je ten problém. postavte na molo normální ženský, který zadek mají - bude se jim to sice klepat, ale nebude to tak ošklivý.
navíc si stejně myslím, že jim ty zbytky zadků pochroumalo to převelice divný prádlo. to je totiž dost hnusný.
jo, a jedno rýpnutí - vážně se nedá srovnávat se stojící modelkou (to má zadek hezký každá, když stojí) a s ženskýma, který mají zadek ve srovnání s klasickou modelkou rozměrnější. modelky prostě mají plochý zadky. najděte hezkej plochej zadek.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 11:22

Ja by som nebola taká kritická. Skúste nafilmovať svoj zadok pri chôdzi v ostrom žiarivkovom svetle a budete nemilo prekvapení :) Samozrejme pri modelkách je to iná vec.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 11:27

Konečně má někdo stejný názor na věc jako já!
(Mimochodem, v Česku má opravdu málokterá modelka postavu na spodní prádlo. Takové přehlídky vyžadují štíhlostˇ, ale hlevně štíhlý pas, výraznější boky a prsa aspoň B. Viktoria's secret chodí jiné holky, než ostatní přehlídky - jsou snad dvě nebo tři vyjímky. )


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 11:53

Ado a ty se něčemu divíš?Máme nejstarší modelky na světě!
Jen se děsím kdy půjde předvádět i Livie.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 13:15

Ty záda na druhý fotce sou fakt děsivý…brr… ale zase na tý slečně ze třetí fotky (ta co kouká k nám) je vidět že aspoň trošku cvičí… má hezký stehna…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 13:22

Alena Čechová: Docela mě pobavila vaše poznámka o tom, že každý, kdo není invalida, může v pohodě ujít 10 kilometrů denně. Vážně si myslíte, že když někdo dejme tomu dělá 12hodinové směny od šesti do šesti a má sedavou práci u pásu nebo dělá na kase v supermarketu má ČAS a PŘÍLEŽITOST denně ujít 10 kilometrů? Myslím si, že to ani teoreticky opravdu možné není…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 13:37

Jéé díky…zjišťuju dnes,že mám postavu hodně podobnou Karolíně Kurkové,sem tam špíček,třaslavý zadeček(ikdyž já teda pravidelně cvičím(tančím)…a skoro žádná prsa:)Hned mám lepší pocit…
A zdá se,že Lady Gaga trénuje a pak si může dovolit jen tak nalehko odskočit do obchodu http://revue.idnes.cz/…/lidicky.asp?…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 14:15

Taky mě ty fotky z tý přehlídky Triumpfu vyděsily. Vážně nechápu, proč společnost z týhle přehnaný vyhublosti dělá kult těla, podle mě to neni vůbec hezký.
(A Ado sorry, nechci rejpat, ale Tara ReidOVÁ?!)

Ada Pekelná
973 příspěvků 25.12.10 14:20

Myrthie: a jak jinak? Pravidla češtiny mluví jasně, jakkoli je teď v módě se proti přechylování ohrazovat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 14:28

Souhlas s Myrthie, její jméno není Tara Reidová, ale Tara Reid. Stejně jako například princ Charles je v češtině pořád Charles a ne Karel. Přechylování jmen aktuálních celebrit je stejně jako jejich překlad nechutná úchylka českého jazyka.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 14:31

Myrthie a všichni, co jsou proti přechylování (sorry za OT): Nepřechyluje se, když je jméno opravdovým pojmem (Monroe atd.). Ovšem zásadní věc: protože čeština skloňuje, většinou nemůže nepřechylovat - zkuste si představit, že „Graf přihrává Hingis“ nebo něco podobnýho. Leda pořád opakovat křestní jména, ale to je zrovna při komentování rychlých sportů trochu nepraktický.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 14:34

Panebože, přechylování je něco úplně jiného než překlad a naprosto to odpovídá pravidlům češtiny, tak už se proboha s tímhle otravným rýpáním jděte bodnout!!! (Sorry za křičení, ale už mě to fakt vytáčí.)

Něco jiného jsou samozřejmě hrubky, překlepy a podobné chyby, tam chápu nějaké to rýpnutí či upozornění (s mírou), ale tohle vzdychání za jazykovou čistotou tady vážně nemá co dělat, je to výrazně off topic - založte si na to laskavě diskuzi někde na webu pro amatérské lingvisty.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 14:54

Díky za vánoční dárek:-) Nelze než souhlasit, s podobnými nezpevněnými těly by slečny na molo lézt neměly. Za neestetický zážitek z takové přehlídky může hlavně někdo, kdo vidí, jak vypadají a přece je objedná. Na takové akce se snad pořádají castingy.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 14:57

Theya - to je normální, grammarnazi se zjevuje vždy a všude všude:-) tedy i pod touto diskuzí.
Nejlepší jsou věty - ..nechci rýpat, ale…:-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 15:48

Milé dámy,

jestli ono to náhodou nebude i genetikou a tedy typem postavy! Některá dívenka se může válet po gauči celé týdny a cpát se vším, na co z toho vodorovna dosáhne, a přesto vypadá štíhle, hladce a pevně jako bohyně.
Jiná, co zobe jako ženatý vrabec, prolítá po stadionu téměř všechen volný čas (a prsa už má vysportovaná až na nulky) - tak ta má ta svá stehna stejně furt, pořád a stááále ďolíkovatá jako ceďák na nudle..!
Poskytnu příklad z vlastních řad.

Moje kamarádka, která se v životě neshýbla a kotrmelec by neudělala ani pod trestem smrti, vypadala jako filmová hvězda, oudy štíhlé a hladké, zadeček krásná broskvička. Jediný důlek, co kde na těle měla, byl právě jenom ten pupík!
Moje sestra již v outlém mládí cvičila jako divá, naběhala kilometrů (až hanba, že raději nepomáhala mámě, že), v posilovně bývávala pravidelně třikrát týdně, jedla střídmě až opatrně - a co myslíte?
Jak asi vypadala její stehna ze zadní strany, ha?
Vypadala tak, že si mohla při otáčkách před zrcadlem říkat akorát toto:
Jaká je to klika pro nás, ženské slovansko-věstonického typu, že některá místa na vlastním těle bez zrcadla samy nevidíme.. Jinak bychom se chtěly asi každý den věšet..:)

Tak, a teď dámy raď te - co s tím?
Protože při těchto zkušenostech mám radu jenom jedinou:
Udělat z celulitidy přednost, a hotovo! :)
Vždyť ji mají kolem dokola skoro všechny, dokonce i ty krásné pomeranče…a jaké jsou většinou chutňoučké uvnitř, no ne? :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 15:58

Gomo - haha, fakt výborná rada:-) Jen jestli funguje v praxi.
A jestli sis nevšimla, mluví se tu o ženách, kteří se živí ukazováním těla, tudíž by měly mít co ukazovat ( tedy pěkná těla, na kterých spodní prádlo vynikne:-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 15:59

Sakra, pardon, jak jsem to přepisovala, přehlédla jsem-takže oprava:
původně jsme psala o lidech, pak radši o ženách, takže jsme zapomněla doopravit :…ženy, které se živí…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 16:33

Na normální ženě je to něco jiného. Ne každá to máme geneticky dané, ne každá máme čas se takhle udržovat. Ale modelku živí její tělo, tudíž nemá v podstatě nic jiného na práci, než držet diety, mořit se v posilovně, chodit na kosmetiku a nevím, co. Celý módní průmysl je naleštěné vyphotoshopované pozlátko, na které se hezky kouká. Ale chtít se tomu podobat je zaprvé nereálná blbost a za druhé, co člověk, to názor na krásu, proto jsme každá jiná.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 16:43

Nebyl by s tím (téměř) žádný problém, kdyby se pradélko nosilo stále jako za časů France Josefa - prostě kalhotky s dlouhými nohávy a basta.. (a v soukromí by tiše plakali akorát ti vědoucí partneři.) :)
Po pódiích by pak mohla lítat kdejaká hezká holčina (třeba i ta moje sestra) a z ceďáku by byl pak k vidění stejně jenom malý kousíček!
Nenechávejte si od zavilých nepřátel žen nutit rozličné tříniťovky, vraťte se ke klasickým délkám a vydělají na tom nejen výrobci textilu i prádla, ale především zoufalé dámy s ďolíkytídou.. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 19:57

Já k tomu můžu přidat jednu drobnou poznámku ze strany těch, které se někdy po molu prošly. Spousta modelek „udržuje postavu“ následovně - přes den se nejí, večer se jde na večírek, aby vás bylo vidět - tam se samozřejmě pije a kouří. Abychom vypadaly při takovém životním stylu zdravě, často se válíme v solárku, dáme si umělé vlasy, nehty, řasy… Píšu to ironicky, ale takhle to často chodí. No a pak prostě vypadáte takhle… Btw - znám třeba tu slečnu ze čtvrté fotky v pink prádle - to je holka, co sportuje a cvičí, takže vypadá fakt dobře.
Mě na tom zaráží jedna věc - od spodního prádla očekáváme, že bude praktické, účelné, ale také že bude „sedět“ a třeba zkoriguje nějaké nedostatky - což není příklad prádla na této přehlídce. Kdybych znala jen tyhle fotky, řekla bych si, že si nákup u téhle značky rozmyslím, když i modelky v něm vypadají tak… divně…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 21:15

GoMo: Jasně celulitida je celulitida a holt některým se vyhýbá a druzí se ji nezbaví ani by 100× chtěli. Ale na těch fotkách víc než celu mi přijdou odporné ty vyfouklé plandavé zadky (na kterých je celu už jen třešnička na dortu) a viz další nezpevněné oblasti.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 22:15

Speciálně na té první fotce vedle podivných postav zaráží i zřejmě nevhodná(menší) velikost prádla. Nebo to majínějak nesmyslně vytažené nahoru. V každém případě nechápu, jak je takhle divně upravené mohli vypustit na molo:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 22:39

Mám nápad proč to tak divně sedí. Mě se zdá, že chtěli udělat prádlo co bude hezky tvarovat zadek a tak tam dali poněkud nešikovně ty záševky. Něco jako udělal pán tady dobře: http://www.patternschool.com/?… Tohle se udělat ve stahovacím prádle, výsledek bude geniální (je to zkouška střihu na nějáký potápěčský něco co musí dokonale padnout). Jinak, pro švadlenky je to hodně zajímavá stránka, pěkně matematika a geometrie, žádná čísla a vůbec postupy o kterých nevíte kde se vzaly jak u některých návodů na střihy. A spusta dalších zajímavostí - to tak na okraj.

Jinak, nebrala bych pozadí těch modelek tak tragicky. Nikdo není dokonalý, a třeba to aspoň někomu dojde když uvidí jak to vypadá i na molech.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.10 23:58

Ten zadek v černých tangách patří Vidě Gueřře (vypadá to příšerně, takže - 1. pád VIDA GUERRA). Tady se můžete podívat na sbírku fotek jejího pozadí http://forums.superiorpics.com/…42/site_id/1#…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 11:06

Docela to zazdili tím ostrým nelichotivým světlem, kde každej celulitidní důlek krásně vynikne, nešlo by to nasvítit jinak?

Tara Reid mi na těch fotkách připomíná mumii.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 11:34

vidím dobře nebo ty modelky na hoře mají i celulitídu?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 19:49

tak celulitidu bych taky nikomu nevyčítala…ne že by to bylo něco krásnýho, ale prostě některý ženský jí maj, pokud nejsou obézní, tak v rozumný míře a dá se na to dívat a je to normální, znáte přece tu historku o tom, že jméno pro celulitidu vymyslela kosmetická firma L´Oréal, že. Ale na těch holkách je vidět, že prostě necvičí…nebo cvičí nějakým fakt divným způsobem. A ani na tom by mi nepřišlo nic tak hroznýho, dokud jste zdravý a vypadáte slušně, proč se honit v posilovně…ale když někdo hubne a jakože si udržuje postavu, ale necvičí u toho, to fakt nepochopim. Znám pár takových, co maj kostru obalenou tukem a rádi jí vystavujou, jsou přece hubený, že jo…to je fakt divnej trend a dělá se mi z toho nějak šoufl. Mě se líbí ženský, který vypadaj především zdravě a šaty jim sluší, ne že na nich visí…a jsem fakt ráda, že je nás tady víc takových. Doufejme, že i pánové by se přidali:o)) A když ne, jejich smůla, že jo…a btw. Natalie Portman…ach. Ona asi není smrtelnice, protože i obličej má nadpozemsky krásný. Na takový se chci dívat, ne nějaký přechýlený Reidový:o)) Ale všimli jste si někdy, že nemá moc vkus? Na spoustě fotek z různých událostí má hrozně divný šaty, který jí vůbec nelichotí…tak možná nakonec je smrtelnice a není dokonalá:o)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 20:35

Jé, já si připadám krásná! Zadek i břicho mám rozhodně větší než kterákoliv z modelek, ale nesrovnatelně svalnatější!
Slečnám by stačil pravidelný a pořádný sex. Po něm by se musely i trochu najíst a nějaké svaly by přibyly. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 21:14

Celulitida je daná geneticky a nedá se s tím dělat nic.
Pokud to dáma chce mermomocí ukazovat, tak si způsobuje jen nepříjemné pocity. Chce to jen odpoutat se od problémového nedostatku a soustředit se na jiné věci - nikdo nejsme dokonalí! Byla by to nuda.
Mám kamarádku s těžkou celulitidou a stále se s tím zabývá, i když je to už starší dáma. Nejraději je oblečená v mini plavkách . Nechápu to, protože oblečená vypadá výborně na svůj věk!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 08:19

Ona ani zpevněná sportující ženská nemusí při určitém světle a vhodném záběru vypadat hezky, zvlášť při doskoku a při ostrém světle - viz. poslední fotky.
Ale tady udělal Triumph chybu s výběrem modelek - vždyť na spodní prádlo byla vždycky speciální sorta modelek - ne tak hubených, ale s hladkými a pevnými tvary.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 11:34

Celulitida není dána geneticky,jen dispozice k tomu aby jsme měly ďolíčky trochu více ¨nebo méně jsou zakodovány!!Takže vždycky se s tím dá něco dělat.To je jako s parodontozou,člověk ji nezdědí,ale dědí návyk špatně pečovat o dásně a zuby,protože to tak dělali rodiče a tak má potom taky záněty…no a svádí to na genetiku.Blbost!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 12:15

Na druhou stranu, já bych uvítala přehlídku nebo jen fotky „obyčejných žen“ klidně s třaslavým pozadím i popředím, kde by je předem ukázali v obyč spoďárech nebo tangáčích a pak by řekli a teď se podívejte, co s těmi prdelemi udělá naše dobře navržené spodní prádlo. :-) A to prádlo by jim opravdu dobře sedlo, postavě zalichotilo…asi utopie, že?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 12:51

Pokud vim, tak Kurkova ma tenhle „pupik“ jiz od zacatku kariery (cili od narozeni?!!!) a pochybuju, ze by tedy treba v 17, kdyz se poprve objevila na titulce Vogue mohla projit liposukci, v zadne „slusne“ zemi se v tak mladem veku liposukce nedela. Ehm…Kdyz uz neco pisu, zjistim si vice, ze. Ale jinak fotky z Triumph hnus hnus a hnus. Ale to se v Cechach tak dela, bookuji se Missky a je jedno, ze maji silikony, celulitidu a odsata kolena a jeste botox v ksichte.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 15:19

Ale jak to ta Verešová dělá? Fota ze stejné přehlídky a Vereška je fakt o třídu nad ostatníma,hmmm? http://ona.idnes.cz/foto.aspx?…
A Kubelková moderovala asi taky ve spodním http://ona.idnes.cz/foto.aspx?…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 23:52

Ale ne, to děvče vpravo na druhé fotce odshora je strašidelné! Pod její lopatku by se dala nacpat peněženka, kterou by bylo možné ušít z té láple kůže visící pod páskem podprsenky…
Ach jo, s tou krásou je to nějaké zapeklité.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.10 01:15

Celulitida a povislosti na dámách z přehlídky mě nepobuřují. Podobný obrázek by poskytlo 90% žen, které by eventuelně prádélko pořídilo. Na fotkách je to dryák, ale je to blíž k reálnému životu než vymasírované a vyvakuované modelky.
Z trochu jiné oblasti- ale kde to jsme, když v reklamě na řasenku je mravenčím písmem pro klid nakých vyhlášek připsáno, že z reklamních či ilustračních důvodů byly použity umělé řasy?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.10 09:37

On si možná Triumph ty dámy vybral s rozmyslem - je to „funkční prádlo“, které dělá křivky. Bey něj by to bylo zlé!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.10 14:22

80%zenskych/holek z prehlidky ma proste ceskou postavu-aby se priblizili zahranicnim modelinam proste hodne z nich zhublo a to se na zadku podepsalo.

Vidim problem v tom, ze modelka by chtela byt temer kazda i ta ktera ma typicky cesky dlouhy trup+kratsi nohy

Dnesnimu idealu modelky odpovidaji uplne jine typy a vetsina tech in holek to ma proste v genech, ale je jich fakt malo
Proste se na tehle fotkach pozna kdo se tak narodil a kdo musi drzet brutalni dietu

(bude to znit namyslene, ale diky tomu ze se mi obcas rysuji nekde svaly-diky cviceni, dietu nedrzim, tak i pri horni hranici BMI (smerem k nadvaha) vypadam v plavkach lepe)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.10 14:50

Jako kdyz to pradlo nesedi „modelkam“ se splasklym zadkem jak bych si to asi nasadila ja se svym slovansky zenskym? Musi se to desne zarezavat, no fuj. Triumph si teda dobrou reklamu neudelal!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.10 09:13

Moc dekuji za odkaz na clanek o zenske postave, pekne jsem si pocetla a myslim ze ziskala i par uzitecnych rad!

Jinak modelky - je to porad dokola, proste mi nejde na rozum, proc je idealem vyhublost bez svalu a tuku, proti cemuz se „bojuje“ nasazovanim pro zmenu „modelek“ na hranici obezity. Kdyz pominu asijsky kontinet, kde je velmi casta devcatkoidni drobounka postava bez boku a prsou, a tech par milionu nordickych zen a divek, tak zbyvaji priblizne 2 miliardy cernych, bilych a jihoamerickych zen, ktere az na vyjimky nemeri metr osmdesat a nemaji v pase 60 a pres zadek 90. Nechapu, proc tedy obleceni a navrhy obleceni urcene pro tyto trhy nemohou predvadet normalne vysoke a normalne stavene a zpevnene modelky, rekneme ve velikosti 36-40. Hezke, stihle (ne vyhuble a ne tluste), pevne, zdrave vypadajici telo, ktere nepotrebuje do prsou silikon aby clovek na vsech tech modnich prehlidkach pohledal…Skoda.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.10 15:53

Vysvětlete mi jedno: jak mohla mít 90-60-90 Marylin Monroe, a jak to můžou mít ty dnešní věšáky na šaty? Třeba ty nahoře?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.10 18:47

Ovec: jestli ono to nebude tím, že ty modelky mají sice míry 90-60-90, ale jsou o 10 až 20 cm vyšší než MM?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.10 22:12

No jo, to jsou, ale třeba ty prsa a tak…a i vysoká ženská může mít postavu přesýpacích hodin, kdežto tyhle jsou spíš rovný. Nebo Lorenová, ta má ca 175 a ta postava…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.10 10:13

175 je dneska pro modelku spodni hranice, vetsina z nich ma pres 180 (leckdy i hodne pres 180). Myslim tedy samozrejme modelky, ktere delaji prehlidky, ne missky a podobne. A protoze kombinace velke vysky a prirozene stihlosti (respektive spise vyzablosti) je celkem vzacna, vypada to pak takhle. Sophia Loren nikdy neusilovala o to, mit 45 kilo i s posteli, byla a je stihla, ale boky a prsa ma normalne tvarovane, skoro bych rekla ze italsky plnejsi. Mit ve dvaceti kuzi jak francouzsky buldocek je ovsem katastrofa - jak bude takova namahana pokozka vypadat v padesati?! :-(


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 14:55

Boze. Tak z postavy Tary Reid se mi udelalo soufl. Kdybych ji zakryla hlavu, budu si myslet, ze je to telo petasedesatilete, hubenoucke duchodkyne.
Povoleny zadky mi nevadej, spis mi vadi, jak se jim do toho to spodni pradlo zarezava, kdyby bylo o malinko vetsi, nebude to tak „bolet“…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 16:56

scully: rádo se stalo :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 17:49

Ráda bych se Kurkové zastala…četla jsem několikrát v časopisech,že celu i macatější postavu získala kvůli nemoci se štítnou žlázou…chtěli ji kvůli tomu vyhodit od viktorky,ale nakonec to snad sundala dolů a teď je ok…

jinak české modelky taky nic moc…dělala jsem jednou asistenku na modní přehlídce jiřiny tauchmannové…pomáhala jsem modelkám…kdyby všechny holka co drží diety viděly to co já, tak se na to vykašlou..celulititu měly ta nádhery jako pr*se a dokud je nenalíčili, tak bych do nich v životě neřekla,že se živí tělem…hodně mi to zvedlo sebevědomí :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 19:11

Dadina a jiné: Nesouhlasím a byla bych ráda, pokud je tento web o vkusu, tak aby se tu neděla taková nevkusná věc jako kritizovat něco, za co člověk fakt nemůže! celulitida se dá mírně ovlivnit, za cenu velké disciplíny zredukovat tak o 10%-15%, ale rozhodně ne nijak výrazně omezit. Nejlepší příklad (jasně, potrefená husa…): mám takové míry, že napsat je sem, tak mě rovnou pošlete do psychiatrické léčebny, necvičím ani trochu a celulitidu mám. Kamarádka má silná stehna i lýtka, taky se ani nehne, životospráva hrůza a ani ďolík. A její maminka v 50 letech taky ne (taky bez sportu). A vice versa - jiné kamarádky cvičí, hlídají si, co jí, pijí atd. a stejně tam mrcha je.
Tohle konkrétně mi přijde jako jeden z naprosto uměle vytvořených fenoménů - kdyby se o ní nemluvilo, tak to nikoho netrápí, protože je normální. Jenže dneska i chlap (znáte určit ten vtip, proč chlapi nemají celulitidu…) Vám řekne, že celulitida je hnus a pak si jí na reálné ženské ani nevšimne…
A pokud se budeme bavit o top v „řemesle prádlové modelky“, tak je to podle mě fakt VS. Ty baby jsou samozřejmě hubené, ale zadek i prsa mají, k tomu trochu svalů, aby to prostě vypadlo zdravě a pevně, myslím, že se musí líbit chlapům i ženským… na rozdíl od většiny jiných modelek, které by se podle mě v reálu nelíbily nikomu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 19:29

Ava: Proč chlapi nemají celulitidu?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 19:44

to Alča: Chlapi nemaj celulitidu, protože je to hnusný :)

to Ava: Ten článek není ale o kritice celulitidy jako takové, proboha! Kritizuje těla modelek - je to jejich „pracovní nástroj“, tak by měl splňovat nějaká kritéria. Když chcu být modelka, tak na to musím vypadat, to dá rozum. A pokud uspořádá Triumph přehlídku a najme takové modelky, tak je to prostě ostuda.
Jo, a nějak jsem si nikdy nevšimla, že by modelky VS měly nějak zásadně „víc“ prsa a zadek než jiné modelky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 20:03

Avo…já nekritizuju celulitidu,protože nerada kritizuju něco ,za co se sama stydím......ale tvrdím,že se tady nemáme ohánět genetikou.Dá se to ovlivnit a to né mírně(vím a znám to podle sebe),nevím odkud čerpáte ty čísla,ale odůvodňovat se dá ledacos…
Já ale trvám na tom,že geneticky jsoun ám dány jiné věci,které neovlivníme,jako výška,barva očí,vlasů,pohlaví atd.......ale celulitida mezi ně opravdu nepatřííííí,jen ty dispozice má holt někdo větší!!!!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 20:07

Loca: Já bych řekla, že chlapi celulitidu nemají, protože neví, co to je:)

Jinak ty modelky se mi taky nelíbí. Aspoň jim měli natáhnout punčochy nebo tak něco, na molu se přece nechceme dívat na rosol, když ho máme doma.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 20:08

Já vím, že článek ji nekritizuje, jen mi přišlo, že některé commenty ano… pokud ne, super, a ráda si od Dadiny poslechnu tipy:) s článkem jako takovým plně souhlasím.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 20:22

Avo…kromě cvičení,tance a plavání,je výborné občas si zajít na lymfodrenáže-k tomu,kdo to umí a nebo lymfatické masáže,ale to už umí málokdo.Ovšem kupování kosmetických „zázraků“ je jen vyhazování peněz,dokázala to i řada testů special.firem a né těch,kterými se zaštiťují výrobci v reklamách.Možná ještě tohle by stálo za úvahu,díky dlouhodobějšímu působení to může mít nějaký efekt http://www.zestihlujicikalhoty.cz/produkty/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.11 20:34

Ava : genetické předpoklady jsou i pro celulitidu jen jedním z faktorů - vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a v důsledku stárnutí podkožního vaziva. Ke zmnožení tukových buněk dochází zejména působením ženských pohlavních hormonů, hlavně estrogenu. Všeobecně se odborníci kloní k tomu, že za jejím masovým rozšířením u mladších věkovývh kategorií je změna životního stylu - méně pohybu, změny v jídelníčku, stres, používání hormonální antikoncepce, opakované prochládání rizikových partií, redukční diety apod.
Stačí se rozhlédnout třeba na koupališti - generace 50+ jí trpí mnohem méně než mladší (do 40 let ji většina vůbec neměla), v generaci mojí matky (70+) ji bylo možno spatřit po padesátce (klimakteriu) jen u pár opravdu hodně obézních. Zatímco dnes není nic až tak mimořádného potkat 12-15 dívku s hodně rozvinutou. Možná nás ve škole při tělocviku víc honili a množily se jen ty geneticky nevhodné kusy ;-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.11 23:00

Já si myslí, že tady jde především o to, že ty naše modelky jenom drží diety (tedy nejí) nebo jim postavu udržují geny a vůbec necvičí. Kdyby cvičily a zdravě se stravovaly, tak jsou stejně štíhlé, ale pevné a hezky vytvarované. Když se oblíknou, tak je to OK, není to vidět. Btw. já mám asi podobnou postavu jako ony - postavu mi udržují geny a necvičím, ale řeknu vám, že se stydím jít i na bazén natož abych měla odšlapat nějakou přehlídku v nesedícím spodním prádle v záři reflektorů! Ty holky maj neskutečnou odvahu!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.11 21:10

Mne sa ta Tara nezda. Je to akoby mala 80, skoro by som povedala, ze sa dany web snazi vyrobit senzaciu a priretusoval jej to. Karolina sa mi tiez uplne nezda, na kope fotiek z prehliadok vyzera podstatne lepsie.

Ale ten Triumph je zly sen… fuj. O dve cisla vacsie telo moze byt pevnejsie a vyzerat lepsie…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.11 21:33

Nikdo mi nevymluvi, ze celulitida a potazmo kuze jak ta co si usil Buffalo Bill z Mlceni jehnatek je zpusobena sedavym spusobem zivota, nulovym pohybem a stravovanim ve fastfoodech a restauracich. Je mi 26, geneticky zaklad mam ze vsech stran typ presypaci hodiny nebo hruska, co se tyka stravovani, nejim dietne, dopreju si i tatarak a vepro knedlo zelo (ovsem oboje si uvarim sama), absolutne se vyhybam junk-food typu baleny croissant, McDonalds vic nez 3× rocne, cokoladove tycinky typu Mars a Snickers, lacinym uzeninam s primesi masa 5% atd. Moje cviceni dnes uz spociva v tom, ze rada chodim pesky. Plus ve volnem case opet jen a pouze chodim - miluju tury, dlouhe prochazky, spani pod stanem nebo na plazi atd. Vsude kde to jde, vetsinou v podpatcich a jeste s tezkyma taskama. Celulitidu mam tak max. stupen jedna, treba na fotkach mi neni videt vubec. Kremy pomohou na zvlacneni a hydrataci pokozky, plus maji podpurny ucinek, o tom zadna, ale na celulitidu jako takovou fakt moc neucinkuji (sestra je kosmeticka, info mam z prvni ruky od zasvecenych). POkud je vule, neni potreba utracet za permanentku do posilovny, fakt staci vykaslat se na autobus nebo auto (stejne se ve meste tezko parkuje) a chodit, chodit a chodit. Vysledkem jsou vyrysovana pekna lytka a zadek a stehna bez celulitidy. Nejde tim radikalne zkubnout, ale hodne, hodne zpevnit rozhodne jo. A je to zadarmo!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.11 22:29

Scully: já tomu moc nevěřím. Obávám se, že tam bude vlivů víc a těch „vnitřních“ skutečně dost. Já jsem například chodila pěšky do školy - přes celé město, tj. tři kilometry tam a tři zpět přes údolí ostrým tempem, takže z kopce do kopce + navíc kroužky, dále aerobic, kolo, u McDonalda jsem byla poprvé až ve Vídni jako dospělá… a mám celulitidu a strie na stehnech, kolenou i lýtkách, vyrýsovaného tam není nic, lýtko mi končí až u kotníku, stehno nelze rozlišit od zadku, v létě chodím jako námořník, protože holá stehna pod sukní ze sebe navzájem sdírají kůži… a hlavně se toto vytvořilo právě v tomto období a dnes (po patnácti letech od maturity) to vypadá pořád stejně (no dobrá, přibylo pár křečáků), pohyb nepohyb.
Nakonec, kolik jsem viděla děvčat, krásná prsa, ploché bříško, paže, ale nohy měly, chudiny, jako když začíná tát sněhulák.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.11 23:02

No, univerzalne to asi neplati, podle toho, co pisete…presto za tim ,ze rozumna strava a aspon minimalni pohyb (chuze misto autobusu, pokud je to mozne) je dobry na kondicku si stojim. Zrovna dneska za mnou v obchodaku stala zena, mohlo ji byt tak 30 a postava slonice po narocnem tehotenstvi. V ruce samozrejme ctyri zabalene sladke croissanty a nic vic jineho…takove kdyz pak zacnou fnukat, ze na jejich postavu (za kterou samozrejme ani trochu nemuzou, vona ta stitna zlaza je mrcha mrchovata), se nedaji sehnat saty, tak bych jim dala tim sladkym rohlikem poradny pohlavek…

Jeste doplnim, ze od utleho veku celkem dodrzuji pitny rezim - kdyz dam denne mene nez 2 litry tak se citim zizniva, ovsem nezacala jsem s tim az po nejake osvete, vzdycky jsem takova byla, ze jsem mela porad zizen i jako dite…A samozrejme hresim a hresim dost - neodpiram si pivo, vino, nebo slivovicku a rada si k tomu dopreju cigaretu, rano zahajuji cernou kavou bez cukru a mleka. Junkfood nejim hlavne proto, ze kdyz davam svemu telu zabrat takhle, tak ho nebudu zbytecne poskozovat jeste stravou.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.11 11:40

to Bara: No ono je dneska požadováno i mnohem míň 90-60-90 bylo in za c.schiffer…dneska maj misky 85-59-85…nevím jestli jen mě teda ten starej model příjde lepší

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Minimalismus: Je v jednoduchosti nuda?

Autor: Kateřina

Neustálé nakupování nových módních trendů, produktů a objevování... Celý článek

Podzimní kombinatorika

Autor: Ada

Ne vždycky je pekelný materiál skutečně kvalitní nebo je jeho... Celý článek