Jsem módní návrhářka

25.01.12 | autor Ada

*

Nadpis neprozrazuje nějaké mé velké tajemství. Je to novinka: právě teď jsem se totiž rozhodla, že jsem módní návrhářka. Nemám na to žádnou kvalifikaci, nejsem nijak zvlášť zručná švadlena, nevystudovala jsem oděvku a nikdy jsem nic nenavrhla. Naštěstí to vůbec nevadí!

A co víc, už jsem se naučila záševky a taky většinou šiju rovně, takže mezi českými návrháři budu king. Pro jistotu bych si prosím dopředu zamluvila přezdívku "česká Jeanne Lanvinová", aby mi ji někdo nevyfoukl. Kdyby přece jenom, spokojím se s Coco Chanelovou.

V minulém článku jsem zkritizovala některé oděvy z Miss Haná. Pozorní čtenáři mě upozornili, že u nich je schováno jméno návrhářky, jen mi uniklo: Brigita Ročňáková. Pak mi napsal správce, že Módní peklo přetížilo servery, i podívala jsem se na návštěvnost a vzpomněla si na aféru Mimibazar. Mailem mi začaly chodit odkazy na Salon Brigita, na návrhářčin Facebook a na další miss a přehlídky, které si prý mám podat. Může se to hodit na další články, ale dneska se chci podívat na práci paní Ročňákové.

Většina její tvorby, a především pak hanácké missí extempore, je důkazem, že módním návrhářem může být vážně kdokoli. "Salon Brigita vytváří každým rokem dvě autorské kolekce luxusních společenských šatů zn. Brigita, které prezentuje na módních přehlídkách a festivalech po celé České republice a v zahraničí", píše se na webu. A dál: "Kolekce The best creation 2011 obsahuje mimo nových modelů právě ty nejúspěšnější z tvorby návrhářky Brigity . Mnohé z těchto modelů získaly ta nejvyšší ocenění v celé řadě mezinárodních vizážistických soutěžích, jiné modely pak oblékaly finalistky Miss ve finálových kolech soutěží krásy." Následují fotky.

autorka modelů: Brigita Ročňáková, fotograf neuveden, dostupné z: http://www.salonbrigita.com/pagedata/kolekce/thebestcreation_2011/1611.jpg

Autorka kolekci označuje za "démonicky smyslnou, dráždivou a sexy nositelnou extravaganci, která v nás probouzí fantazii a zdůrazňuje krásu a přirozenost žen". Ach bože. Dráždivé to rozhodně je, podráždilo mi to dávivý reflex, žlučník, žaludek i sedmý pekelný smysl na detekci průšvihů. Nositelnou... hm, obléct se to dá a z člověka to hned nespadne, to je pravda. Fantazii to neprobouzí, na to už není prostor, vše je vyzrazeno. Šaty ženy na fotce (holčička naštěstí dostala zahalenější verzi) jsou za hranicí vulgárnosti: předek kryje jen takový obdélníček, sukně je obtažená, rozparek do půlky stehna, k tomu křiklavá kombinace dvou třpytivých materiálů. Na další fotce je vidět, že sukně se dá dokonce sundat a pod ní se skrývá ultrakrátká mini. To nejsou sexy společenské šaty, ale úbor z porna nebo hodně odvážný clubwear.

autorka modelů: Brigita Ročňáková, fotograf neuveden, dostupné z: http://www.salonbrigita.com/pagedata/kolekce/thebestcreation_2011/088.jpg

Úsporný vršíček a sukně pospojované přes břicho šňůrkami korálků či kamínků? Jako fakt? Kde je proklamovaná originalita? Upachtěný efekt odhalující celé břicho se nehodí na žádnou slušnou společenskou událost. A také se mi zdá, že ten vršek a sukně nejsou nijak zvlášť dobře ušité.

autorka modelů: Brigita Ročňáková, fotograf neuveden, dostupné z: http://www.salonbrigita.com/pagedata/kolekce/thebestcreation_2011/33.jpg

Červenočerná trojice je celá špatně. Šaty uprostřed jsou víceméně kusem průhledného hadříku. Prosvítá všechno, a co neprosvítá, na to se můžeme kouknout rozparkem. Na velkých zahraničních přehlídkách také chodí modelky v průhledných věcech, ty se pak ale tak nenosí (nebo jen výjimečně). Jestliže tohle má být "nositelná kolekce", je to špatně. Na ples pod takové šaty patří podšívka. To chlupaté cosi na prsou je obrovské a nelichotivé.

Šaty vlevo - druhá ukázka viz dole - opět nejsou sexy ani fantazii probouzející, jsou vulgární. Nejsem prudérní, snesu ledacos, ale zkombinovat břicho zahalené toliko proužkem něčeho průhledného s rozparkem až po kalhotky je nevkus. Na ples opět nevhodné, na soutěž miss taky. Peří může na šatech vypadat dobře, pokud je extravagantním zdobným prvkem na jinak umírněném modelu. Pak ten kontrast funguje. V takovéhle kombinaci se stává proprietou pro bordelmamá.

autorka modelů: Brigita Ročňáková, fotograf neuveden, fotografie dostupné z: http://www.salonbrigita.com/kolekce/thebestcreation_2011

A třetí šaty? Návrhářka se zřejmě snažila dosáhnout tohoto nebo podobného efektu:

Zdroj: http://flywaygarments.en.busytrade.com/products/info/1492028/Sexy-Mini-Dress-Sexy-Babydoll-Lingerie-Babydoll-Lingerie.html

Odhlédneme-li od toho, že to jsou opět šatečky do filmu pro dospělé nebo oděv na odvázanou party, návrhářčino provedení za ním dost kulhá. Když něco šiju, nestačí upatlat to tak, jak si myslím, že by to zhruba mělo vypadat. Je potřeba zkusit to na modelce a kriticky se podívat, jak to vypadá. Model Brigity Ročňákové modelce zcela zakrývá pas (-1 sexy bod) a díly živůtku pod ním bezradně visí a připomínají hodně dlouhá visací prsa (-2 body). Démonicky smyslné šaty musí slušet setsakra jinak!

Prohlédnete-li si celou kolekci, podobných kousků najdete neúrekom. Laciné materiály, divné zpracování, zvláštní kombinace, odhalené pupky (na ty si návrhářka zvlášť potrpí), nohy, rozkroky.

Tyto šaty jsou čítankovým příkladem bezradného splácání různých prvků ve snaze vyrobit "originalitu". Pytlíčky na prsou jsou divně ušité, zřejmě nabrané z moc velkého kusu látky, protože podivně zvětšují poprsí a mění jeho tvar. To na břiše vypadá jako vyhrabané z pytle se zbytky ("jé, to se hezky třpytí, to tam dáme!") Poněkud zvláštní tvar má i sukénka. A vlnitý lem na šikmém okraji přímo volá: "zkoušela jsem to olemovat rovně, ale nešlo mi to". Samozřejmě, může to být schválně; dobrý návrhář by nicméně měl vědět, jak blbě to působí (zvlášť když má tendenci je nadužívat).

autorka modelů: Brigita Ročňáková, fotograf neuveden, fotografie dostupná z: http://www.salonbrigita.com/pagedata/kolekce/thebestcreation_2011/08.jpg

Další kolekce

Na webu najdete i starší kolekce. Nechci je to rozebírat podrobně, i tak bude článek dost dlouhý. Kolekce Vampiressa je taky dost odhalená a navíc dost blbá, promiňte, že to říkám tak nekonstruktivně: pod takovým názvem bych čekala něco démonického, třeba jako byla Muglerova kolekce na podzim 2011, místo toho se mi dostalo karnevalových masek, růžových šatů s volánky a kytičkami a svěšeného poprsí v pytlíčku ze žlutozelené krajky. Baile 2007 je barevně střídmá, ale zase jsou tam ty tylové proužky na břiše, vlnité okraje, cárovité asymetrie a tak dále. Jo, a Renata Langmannová. Tolik k tomu, že návrhářčiny kreace nosí významné osobnosti. Baile 2008 jsou polonahé holky v metalickém úpletu. A tak dále.

Zakázková tvorba

Salon Brigita šije i na zakázku. Na odhalení návrhářova umu či neumu jsou nejlepší kostýmy (nebo obleky). Tady je to vcelku ok: zákaznici vpravo sako sedí, vlevo vidím nějaké varhánky na prsou, nebo možná by to dole mělo být širší, aby si to lépe sedlo, ale může to být mizernou fotkou nebo postojem. Jinak vypadá sako dobře. Takže tady ok.

autor fotografií neuveden, dostupné z: http://www.salonbrigita.com/zakazkova_tvorba

Najdou se i pěkné, normální šaty:

autor fotografií neuveden, dostupné z: http://www.salonbrigita.com/zakazkova_tvorba

Jiné fotky však ukazují nekonzistentnost tvorby salonu. Přestože má Brigita Ročňáková podle webu dlouholetou praxi, v ukázkách zakázek je to ode zdi ke zdi. Zelené šaty vlevo by mohly být velice pěkné, kdyby se zahodila organzová šálička (přehozy z materiálů lesklých jako... vy víte co jsou jedním ze zatuchlých stereotypů, z nichž se naše salony nějak nemohou vymanit) a rozparek by se udělal pořádně; v tomto případě je vlnitý okraj velmi špatná volba. Slečna vpravo má k modrým šatům, jež by samy o sobě nejspíš také vypadaly ok, bordelové doplňky: černé rukavice + černé péřové boa, aneb další "sexy" stereotyp, nad kterým se už dlouho nikdo pořádně nezamyslel.

autor fotografií neuveden, dostupné z: http://www.salonbrigita.com/zakazkova_tvorba

Kreace na dalších fotkách jsou rovnou nepoužitelné. Spodní lem fialových šatů je zfušovaný, průsvitná vsadka v předním dílu tam nemá co dělat, nebo aspoň ne v takové délce (kousek pod prsa by stačilo!). Světle modré šaty mají nezbytnou průsvitnou vsadku na břiše (musím opakovat to o těch upocených sexy stereotypech?), sukně je divně nasazená, šikmý kanýr divně visí.

autor fotografií neuveden, dostupné z: http://www.salonbrigita.com/zakazkova_tvorba

Prezentace

Pro jistotu připomínám, že nesoudím postavu, obličej, povahové vlastnosti ani osobnost návrhářky (a byla bych ráda, kdybyste se toho v komentářích taky zdrželi). Zajímá mě toliko její tvorba a prezentace. A ta je velmi nešťastná:

screenshot z http://www.salonbrigita.com/novinky

Od módní návrhářky a majitelky krejčovského salonu bych čekala buď něco extravagantního, nebo by mohla pózovat v precizně vypracovaném kostýmu či šatech, zkrátka aby přilákala zákazníky, po jakých touží. Vyfotit se na web v neumělé sexy póze, síťovaných punčochách a průsvitných šatech mi přijde mimo, i když je to vlastně trefa: je to laciné, neumělé a vulgární jako návrhářčiny modely.

Facebook a tleskači

Jelikož nějaký dobrák návrhářce prozradil, co si Peklo myslí o jejích návrzích pro Miss Haná, došlo k reakci. Brigita Ročňáková dala odkaz na článek na svůj Facebook a vesele děkuje za reklamu (po zkušenostech s návrhářkami, které jsem kritizovala v minulosti, tiše počítám, jak dlouho jí to veselí vydrží). Přečtěte si však hlavně reakce v komentářích.

Dushick Hulman některým lidem by měl být zakázanej přístup k internetu za ty kecy co dokáží napsat!

Já si občas taky myslím, že by mi ten počítač někdo měl sebrat. Vo tom žádná.

Veronika Verka Stupková me by zajímalo, co to píse za ubozaky a co oni v zivote dokazali :-D Brigit neres, jsi stejne nejlepsí navrharka :-)

Ubožáci, kteří v životě nic nedokázali, píšu si do seznamu nadávek... vlastně ne, už to tam mám stokrát.

Mirek Soukup Brídžo , děláš nejlepší šaty co znám, a nějaká bezvýznamná internetová "diskuze" kterých se účastní většinou primitivní póvl, protože inteligentní člověk na tyhle pi.....y nemá čas, Tě nemůže ani rozházet, ani poškodit ! :-)

Primitivní póvl, který má čas na blbosti, že by... ne, to už tam taky mám...

Radka Kovářová no já koukám, jako blázen, tak bych řekla, že se ti snažil někdo ublížit ... že by konkurence, které ležíš v žaludku? to je síla, jak jsou ti lidi závistiví a co dokážou ...

Jasně, Peklo konkuruje všem českým návrhářům a chce si místní trh uzurpovat pro sebe. Jen čekám, až to po mé zdrcující kritice všichni zabalí, a v ten okamžik založím salón a vrhnu na vás své vlastní saténové a monofilové příšernosti. Máte se na co těšit.

A teď bez humoru: já ty hadry, které Peklo kritizuje, fakt nikomu nezávidím. Styděla bych se produkovat takovou hrůzu. Nechci nic takového šít ani nosit. Doporučuji vystrčit hlavu ze zadku a nahlédnout, že ty výrobky nejsou žádná krása hodná závisti.

Lada Rozehnal Myslím si,že ženy chtějí býti krásné a líbit se,je to prostě tak přirozené a normální.A proč by měli nosit něco co zakrývá jejich přednosti.Život není přeci klášter a celibát.ŽIVOT je o ŽIVOTĚ

A to je, vážení, závěrečné poučení a rada do života. Nenosme nic, co zakrývá naše přednosti. Odějme se do modelů Brigity Ročňákové, vystrčme pupky, stehna, rozkroky, zbavme se svazujících pravidel celibátu a užívejme života zahaleni síťovinou a proužky úpletu. Smrt zapšklým závistivcům!

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 14:46

Haha, Ado, těším se na ten Váš salon :-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:20

Viď musim přijít! :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.12 15:30

Tak toto je ina kava! V zivote si niekto nemoze hovorit modny navrhar ked toto navrhne, vsak to nema hlavu ani patu. Myslim ze tie odhalene pupky a rozkroky mozu kupit! a nosit ! len ludia co nemaju sebareflexiu…Ved to akoze umelecke foto p.navrharky hovori za vsetko.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 14:52

Teda to je rychlost s těmy články!

Ty růžové šaty si dost připomínají toto http://img.fdb.cz/…5092075m.jpg


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:04

Ale na tom přece není nic špatného, když přijde polonahá žena muži sexy. Špatné je, když to žena tahá někam, kam to nepatří (kdo je asi tak na plese zvědaví na její odhalené boky, stehna, pupky).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:05

sakra, to mělo být k moničce

monicka
566 příspěvků 25.1.12 15:17

Pochopila jsem, že je to reakce na mě :).
Moje poznámka se ale vztahovala právě k tomu, že můžům tohle přijde sexy i na plese (jinak co si kdo nosí doma je mi celkem ukradené). Nedávno jsme s kamarády byli na plese a pánové nejvíc oceňovali slečny oblečené v podobných modelech. Což je očividně důvod proč se podobné věco pořád prodávají.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:28

Nezoufejte. To oceňují jen hloupí muži, kteří by si nebýt maminky/manželky na ples oblékli džíny nebo tenisky. Nejspíš hodnotili ženskou postavu a né to, zda je oblečení vhodné k danné situaci.
Na ples přece nejdete šokovat nebo dělat dojem na muže. Sice se chcete se líbit, ale nechcete přece říkat „dneska bych si za****la“ každým kouskem svých šatů - nebo toho co znich zbylo. Že ne?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:19

Jajo, myslim ze motate dve veci dohromady.
A) prvni odstavec je o NICH (muzich, kterym se to libi a zenach, ktere se tak oblekaji) B) druhy odstavec je o NAS (zenach, ktere to nechapeme a podobne prisernosti proste nenosime). Tady jsem rozhodne pro!
S prvnim ale musim nesouhlasit. Muj nastavajici je chlap se soudnosti, rozhodne neni hloupy (to bych si ho nevybrala :), oblikat se umi a ma spoustu dalsich skvelych vlastnosti. Ale to, ze je az takhle seksiii odhalene maso opravdu hnus fijalovej, to mu bohuzel vymluvit nedokazu. To lacine pozlatko na plesech a party proste laka na prvni pohled mnohem vic. To, ze vy (a ja a ostatni) takhle vypadat nechcete, neznamena, ze to tak maji nastavene vsechny a ze se to chlapum nelibi - viz opalcovany komentar jednoho z nich v minulem clanku. Je to beh na dlouhou trat a urcite to neni tak cernobile…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:31

Muži jsou přece lovci. Polonahé masíčko se jim líbí, rádi se kouknou, popřípadě poplácají, ale domů by to nechtěli. Někteří na jednu noc.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.12 11:40

Podle mého názoru chce být každá žena na plese za přitažlivou a půvabnou dámu, jen ne každé maminka vysvětlila, že ta hranice je velmi úzká a velmi snadno překročitelná ke kurvímu modelu á la E55, kde pracují ženy, jež se dámou nedají nazvat ani v pominutí smyslů…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:15

Spíš snahu o ty šaty… :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 01:12

Taky říkám,že mužům se líbí odhalené maso i na vážném plese,ale běda,kdyby to na sobě měla jeho žena!!Jeho žena přece není žádná běhna!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:50

Takto „oblečené“ ženy sú podľa mňa pre chlapov ako obchod s výkladom -90%. Zaujme vás - zareagujete, no niekto rýchlejšie, niekto menej rýchlo zistí, že tieto handry nechce ani s 90% zľavou. Toto „oblečenie“ kričí na chlapov: -90% lovu, - 90% snahy, -90% lásky, - 90% úcty, - 90% galantnosti … Takteda zareagujú. A stále je dosť poľutovania hodných žien, ktoré si túto reakciu zamenili s uznaním a ešte im to aj zvyšuje sebavedomie. A ten, kto sa odhodlá takto sa doobliekať, má moje poľutovanie. K pani Brigite sa nemá význam vyjadrovať. Keď nebude mať zákazníkov, dúfam že s tým „tvorením“ prestane.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.12 16:22

Dobrý obrázek pro srovnání. Dvoje podobné šaty a tak rozdílné zpracování a výsledná podoba.
Ty od Brigidy jsou neforemné, dělají té dívce taková divná malá prsa - toho nahoře je tam nějak moc.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.12 15:44

keby to bolo aspoň z malinkej časti tak dobre ušité ako originál…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 14:55

Zdá se mi to, nebo Brigitka pohnula Adě žlučí jako ještě nikdo?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:08

P. to sa vám skutočne len zdá. Nemám pocit že by bol článok sarkastickejší ako ostatné pekelné články ktoré Ada písala predtým.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:16

Gulietto a další, kdo jste mne evidentně nepochopili, ne že by na tom záleželo - Právě, že ten článek sarkastičtější NENÍ. Je až pozoruhodně věcný, vodopádů z borůvek apod. je v něm poskrovnu. Podle mne je evidentní, že tohle Adě vyrazilo dech takovým způsobem (viz Miss Haná: „dostala jsem ji rovnou mezi oči“), že nechtěla/nemohla/dosaďte si, použít styl, kterým většinou píše.

Ada Pekelná
973 příspěvků 25.1.12 15:23

Zřejmě jsem se nějak podvědomě snažila Brigitě pomoct. I když je to marné. A nedokážu pochopit, proč jí tolik lidí tleská - jsou slepí? Opravdu to nevidí, nebo nechtějí, nebo to vidí a nechtějí zranit návrhářčiny city nebo jak to je?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:01

Nejsou slepí, jen vychovaní dle hesla: Hezké holce sluší i pytel od brambor. Tady je pytlová celá kolekce. Takže jim to přeci sluší!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:04

To by mě také zajímalo, já ten nevkus vidím i se zavřenýma očima.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:35

Tolik lidí tleská? Mě přišlo že jí tleskají všehovšudy tak 4 lidi, což je docela nepoměr vůči těm, kteří jí.. ehm… netleskají.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:45

Tak jsem mrkla na ten její FB a taky na kolekce a hrozně mě mrzelo, že nemůžu na její FB přidat komentář… no jo, to se pak nedivím, že jí tleskají, když jsou to všichni její „přátelé“. A nejlepší je, co se člověk v takových komentářích o sobě dozví, že? :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:44

Nejsou slepí, jsou .. jednodušší. Netuší, jak by dobré šaty měly vypadat. Takže radostně skočí po těchto hadrech.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:21

Ja bych rekla, ze se ji bojej. Ja bych se teda bala urcite :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:05

Slomic, pytel od brambor by byl ještě pěkný :o)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 23:32

Samozřejmě, že slepí jsou, protože tzo jsou v drtivé většině kamarádi a známí, takže odstup nulovej. Říct kamarádce, že to co produkuje je fialovej hnus a že by měla honem rychle najít něco jiného, v čem by se realizovala, vyžaduje víc, než slepičí mozek i geny. A sama autorka už dávno právě díky svým věrným kamarádkám, které jí ubezpečují jak je skvělá, ztratila jakoukoliv sebereflexi a zdravý odstup. Což je pro někoho, kdo něco vytváří, smrtící kombinace…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:43

Kdyby jenom Adě a kdyby jenom žlučí. Mně to, přátelé, pohnulo žaludkem.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:08

Tady je vtipny, jak Ada vlastne potvrdila to, co napsal P., ale jeden za to ma palce nahoru, druhy dolu. Holky, myslete trochu

Ada Pekelná
973 příspěvků 25.1.12 19:18

Stane se… diskuze je živel.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:10

Zdá.
Dle mého názoru nějaká Brigita nemůže pohnout žlučí nikomu soudnému, protože je ubohá a směšná.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 10:28

Bylo by špatný, kdyby nepohnula.

Po celou dobu, co jsem si prohlížela Brigitiny modely, jsem přemýšlela, jestli náhodou Petrklíč nebo uniforma smutné ponožky (volná halena a tříčtvrteční béžové kalhoty, vše z trhu) není lepší.

monicka
566 příspěvků 25.1.12 14:57

Takže vlastně celé peklo je jen chytrá reklamní strategie, kdy Ada nejdřív pomluví konkurekci a potom založí vlastní návrhářský salón. Chytré, velmi chytré :).

A relativně smutné je, že znám poměrně dost osob mužského pohlaví, kterým podobné modely přijdou sexy


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:12

U chlapů je to normální, horší je, když jsou o tomtéž přesvědčeny ženy!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:58

Ne, to u chlapů rozhodně NENÍ normální.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:13

souhlasim s Mih, tohle u chlapu neni normalni.
peklo sem tam davam precist nekolika chlapum, ktere mam kolem sebe, ruzneho veku i „zamereni“ i sexuality a rozhodne jim toto sexy neprijde


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:47

No, môj chlap by niektoré tie veci za sexi označil (napr. rozparky boh vie kam), ale keby som v tom chcela ísť ďalej než do kúpeľne, už by mu to moc sexi nepripadalo :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:47

U chlapů je to smutné. Znamená to totiž, že normálně oblečená žena pak nemá šanci.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:34

Dodala bych u českých chlapů je to normální, ti bohužel mají absolutně zdeformovaný vkus stejně jako stále hodně žen tady. Chtěla bych znát názor znalého Francouze, Londýnana či Itala na tyto … ani nevím jak to nazvat levné hnusné slepené cosi, co zřejmě po použití vzhledem k použitému materiálu může rovnou do plastu. Proč to paní „návrhářka“ nezkusí třeba na New York, Milano, London fashion weeku, třeba by ostatní návrháři padli na zadek…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:59

Není to normální ani u českých mužů - bohužel je to běžné, ale ne normální. Přece nemůže jít jen o to, že kouká nějaká ta nožička nebo prsíčko, proboha. Ty hadry by jim prostě neměly připadat sexy a je mi špatně z toho, že to některým mužům sexy připadá.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 08:57

Já si myslím (a není to bohužel nic neobvyklého), že náctiletá holčina fintící se na svůj první velký bál přesně tak přemýšlí - jak se líbit ostatním a hlavně chlapům. Nějaký cit pro přiměřenost nebo rozum jdou v náctiletém mozku stranou, dívka si vizualizuje situaci kdy v průsvitných hadýrcích stane na schodišti vedoucím do sálu jejich kulturního domu a všem přihlížejícím chlapcům/mužům spadne čelist. Tak nejdřív přemluvíme rodiče (aby nás v něčem podobném pustili) za použití frází „Ty to nechápeš“ a „Vůbec nevíš co se dnes nosí“, utíká do salonu Brigita, no a ta pak „prezentuje na módních přehlídkách a festivalech po celé České republice a v zahraničí“ …


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:06

Tady bych ten problém viděla trochu jinde: smutné je, že jsou lidé (obou pohlaví), kteří nechápou, že sexy není totéž co hezké a že věci, které jsou primárně sexy, se nosí večer doma a se staženými roletami.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:30

Ale vždyť sexy může být žena i přes den!!! Je to jen o tom, jaké jsme tomu slovu vdechli postupem času nádech… Sexy může být i hezké (viz spousta dílů What not to wear). „Sexy“ bohužel může být i vulgární (viz např. dnešní článek). A mezi tím může být ještě další široká paleta toho, jak „toošklivéslovo“ a vše okolo něj vnímáme.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:40

A já myslela, že jsem se vyjádřila dobře.
Tedy „není totéž co“ neznamená „vylučuje se“.
A „věci, které jsou primárně sexy“ neznamená „hezké a ženské - třeba i v rozumné míře erotické, nevulgárně sexy - oblečení“.
Jo a produkce paní Bridžit je sice primárně (čtěte prvoplánově) sexy, ale tak ohavná, že ji nepovažuju za nositelnou ani za těma staženejma roletama a potmě.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:46

ok, jsem rada, ze jsme se pochopily :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:49

Naprosto souhlasím s Mori. Až na pár výjimek v kolekci 2005 a na zakázku je to ohavnost. Tady není pro závist žádný důvod :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:22

Tak já si myslím, že jsou chlapi, kterým to sexy přijde, ale pak jsou taky ženy, co si myslí, že to chlapům sexy přijde :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:01

Jeden z mých přátel mi řekl: „Ale to víš, že se podívám, když se mi to tak nabízí, a zahodnotím, udělám poznámku ke kamarádovi. Ale to neznamená, že bych s takovou štětkou chtěl jít na kafe! Ty se taky projdeš Palládiem a ani tě nenapadne chtít kupovat!“


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 10:25

Kdyby to spoustě mužů nepřipadalo sexy, tak by se prostitutky oblíkaly jinak. Prostě šlapky mají vyzkoušené, že to na chlapy funguje, a některé jednodušší ženy jen tenhle kurví styl oblékání napodobují a nechápou, že vypadat jako šlapka (a přitom třeba ve skutečnosti šlapka nebýt) může přinášet určitá nedorozumění.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 14:59

Uh, link na tento salon som nasla tusim predvcerom, ked som hladala stranku svojho svadobneho salona (ma zial podobne meno, Studio Brigit)…no, prave prijemne prekvapenie to nebolo %)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:00

Jistě, Ada je závistivá zmije, Bridžit přece ušila kostýmy pro dva ročníky Broňa show! https://www.facebook.com/…320051434643


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:25

Říkala jsem si, že toho chlapa od někud znám, tak jsem si ho vygůglila… No řekněme, že scénka z Československo má talent je opravdu reklama hodná salonu Brigita.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:51

Tím se ovšem všechno vysvětluje!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 10:11

http://www.bronashow.cz/akce.php
No comment. Věnuji ke třicetinám své největší nepřítelkyně.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:30

Co ti ta nebohá duše provedla? :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:12

snažila jsem se být nezaujatá, ale po tomto už to nejde… to je jak z jiného světa, pro mě nepochopitelné… darovat mi někdo toto, v životě s ním nepromluvím!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.12 19:53

Středověké mučení je trestné!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:00

Jestli mi něco dokáže zaručeně zvednout náladu, tak je to příjemné ohřátí tady v Pekle. Dnešní článek mě fakt dostal. Ještě jednou děkuju :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:14

přidávám se, dneska mě fakt Áda rozsekala :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:00

„Autorka kolekci označuje za "démonicky smyslnou, dráždivou a sexy nositelnou extravaganci, která v nás probouzí fantazii a zdůrazňuje krásu a přirozenost žen“. Ach bože. Dráždivé to rozhodně je, podráždilo mi to dávivý reflex, žlučník, žaludek i sedmý pekelný smysl na detekci průšvihů. " tlieskam :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:01

Kdysi jsem narazila na profil týhle paní na lide.cz a celkem ho sledovala - byla jsem fascinovaná tím, jak někdo dokáže dávat najevo svoji sexualitu. Pokud se teda sexualita dává najevo vystrčeným poprsím a přehnaným make-upem. Inu, proč se sexuálně nepromítnout i do navrhování…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:56

lide.cz nesleduji, ale kdybych hledala krejčovou a z hlavní stránky webu na mě vyskočil transsexuál, zcela jistě bych si tam nic ušít nenechala


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:01

Ha a teď jste se prozradila :D

Jinak bych chtěla říct jenom, že něco tak úděsnýho, strašnýho a nechutnýho jsem dlouho neviděla a to už sleduju Peklo nějakej ten pátek ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:01

Pro drahé tleskače jen jedno: Víte co to znamená „lhát si do kapsy?“ - popátrejte na internetu a zjistíte, že je to činnosti krajně nesmyslná.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:48

No tak pro „mínusáky“ polopatě: Lhát si do kapsy znamená něco si nalhávat, tzn. dobrovolně dělat něco, co Vám nejenže neudělá službu, ale ve finále Vám to uškodí, případně Vás to znemožní.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:02

Ještě si pro rozveselení smutného odpoledne představuji jak se zmiňovaná konkurence válí smíchy.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:03

ZLO


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:05

Saten treba zakazat. Nech to davaju do rakvi ako vystielku, ale nie na spolocneske saty. Okrem toho by pani najlepsia navrharka mohla obcas otvorit nejaky web a nakradnut lepsie napady.

Ja viem, ze som nudna a „usedla“, ale co sa s talo s obycanymi „peknymi“ satami? Preco musi byt dnes vsetko za kazdu cenu „sexi“ (= kozy von, nohy von, vsetko von, vsetko ukazat)??? Preco?!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:16

Prý do rakví :D:D:D hahaha…to sedí :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:27

Jo! Přesně tohle jsem chtěla přesně v tenhle moment napsat. Copak existují jenom leské materiály, ze kterých se špatně šije?! Kdybych neuměla šít satén (jakože to neumím), tak si vyberu jakýkoli jiný z desítek dalších materiálů. V čem je problém? Řekla bych v představivosti. U ošatní návrhářky dost podstatný nedostatek. Z doložených fotek je zřejmé, že ne každý má schopnosti k volné tvorbě a měl by se radší plnu parou věnovat tomu, co umí - tj. zpracovat zakázku, která má dané nějaké mantinely (dodaný materiál, dodaná postava, dodaný účel).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:20

No nevím, ta zakázková tvorba je sice oproti jejím módním výtvorům výrazně lepší, ale jako taková tedy opravdu nic moc. Spíš nic.Vždyť nic z toho pořádně nesedí!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:36

Zuza: Ale řemeslo se, narozdíl od kreativity, pílí zlepšit dá.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 10:34

Když ono je asi těžký přiznat sám sobě, že něco neumím, že neumím ten satén ani nic jiného blýskavýho, že neumím navrhovat…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:18

Včera sem koukala na film, který byl zasazen do roku 1910…celou dobu jsme obdivovala kostými ženských postav - dlouhé sukně s vysokým pasem, kloboučky atd. Rozhodla sem se, že jakmile najdu švadlenu, která to ušije, rozhodně si něco takového nechám ušít…protože podle mě například toto dělá ženu dámou:-)…ale asi sem zamrzla na začátku minulého století…když já si potrpím i na přidržení dvěří a kabátů od můžu:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:24

Zkuste www.simplydresses.com, tam se ještě něco nelesklého objevit dá


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:34

Nádhera. To si schovám na dlouhé zimní večery. :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 19:04

K tomu není třeba dodávat nic víc…koho nepraští ten rozdíl mezi tvorbou a „tvorbou“, tak tomu už pomoci není a šaty ze salonu Brigita si plně zaslouží. Nááádhera,mít prachy a postavičku jako na těch fotkách,tak už mám pár těch šatů doma. I když asi ne,já bych si nedokázala vybrat :-).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 19:25

Tak tam by se dalo vybrat. Ale mám trošku OT dotaz: Víte někdo o nějakém obchodu, i internetovém, kde mají společenské šaty vhodné pro starší dámy? Něco v délce alespoň ke kolenům a s rukávy, popřípadě šaty se sáčkem? Mám dojem, že s touto početnou věkovou kategorií dam, které také chtějí chodit pěkně a vkusně oblékané a dnes už na to konečně mají, tak nějak nikdo nepočítá.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 12:38

Fler, včera jsem zkusila zadat „plesové šaty s rukávy“ a našla tohle: http://www.pujcovna-satu-pardubice.cz/…vy11111.html


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:05

tohle už není ani k smíchu, to už je jen k zoufalému skoro až hysterickému pláči… :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:18

tak aspon k hysterickemu smichu, coz…at mame trosku nadeje v tom usmevu :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 12:10

taky fakt :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:06

poslala som link na salon spominanej pani mojej kamaratke, ktora uci na jednej z univerzit v usa webdizajn citujem:
Mala som nahodou pat minut a to stalo za to!!! Nevedela som, ze existuje miss porno :-)

Ukazem to deckam na webdizajne cez semester ;-)

Dik velmi

B.
A pani ADO ,dakujem, ani neviete ako ste mi vcera zlepsila den a doslova som sa tesila na dnesok, pretoze som vedela, ze clanku k danej teme neodolate :) . Vela zdaru :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:06

Kromě průpovídek o potrefených husách, kuřích okách a lezení Brídže někam, mě napadá ještě: „Milí zákazníci, dobře vám tak!“ :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:07

Marně přemýšlím, jaku vadu zraku musí mít Ti, co tak paní Brigitu tak bezmezně chválí… Mám to, je to slepota.
Každopádně její tvorba je dost „různorodá“ její „společenské“ šaty vypadají jak pro levné společnice, ale světe div se, našla jsem tam jeden kabát, který byl celkem Ok.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:28

přesně vím který, včera jsem si ho také prohlížela… ale jelikož se objevil v sekci „zakázková výroba“, je jasné, že hlavní slovo měl tentokrát zákazník a ne ujetá návrhářka.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:50

Ano, návrhářka asi nemohla projevit svou kreativitu. Mylsím si, že to bylo tak, že paní přišla s fotkou a řekla „toto chci“ a moc se toho zprznit nedalo, i když kdo ví, jaký byl originál :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:08

Kdo nemá vkus, do toho se asi nevtluče ani palicí :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:10

Známé osobnosti, které tohle nosí, hovoří za vše! Namátkou - Regina Holásková, Renata Berousková, Anife Vyskočilová, Zdeněk Izer… stačí? :-)))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:13

TREFA!!! :D:D:D:D kdo by nechtěl vypadat a působit jako „slavná pornoherečka Regina Holásková“ :D:D:D umírám


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:15

No z vymenovaných poznám len toho Izera,lebo nám jeho meno oznámil predavač pri kúpe skylinku,že on učinkuje v ich reklame,ale nevedel si spomenuť na nič iné v čom ten pán učinkoval,tak neviem či je až taká známa osobnosť.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:18

Jak to říct…pan Izer asi známý je…nicméně v oblasti vkusu a vůbec sebeprezentace bych ho spíš překvalifikovala na „nechvalně známý“…alespoň tedy pro mě


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:23

Infected takže to by som mala začať čítať český bulvár,ak je nechválne známy,tak ho najdem asi tam. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:09

No Regina žije, tedy alespoň žila, poté co vypadla z VyVolených a přišla o byt po matce v brněnské městské části Bystrc, v téže m.č. v chatové oblasti u přehrady v jedné z chat.Prý tam žila ještě s nějakými dalšími lidmi a sousedé z nich byli dost nešťastní. Taky se poté soutěži snažila prezentovat jako malířka naprostých šíleností. Je to takové střelená excentrická postavička, která se k Salónu Brigita výborně hodí :-) Tím, že ji neznáte jste o nic nepřišla :-)

Frankie
213 příspěvků 25.1.12 19:04

,

Příspěvek upraven 12.11.12 v 13:46


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:45

Frankie, pokusím se vysvětlit:
Regina Holásková - osoba z nějaké realityshow,
Renata Berousková - neznám, ale jméno je cirkusácké,
Anife Vyskočilová - Turkyně z Bulharska s čatým výskytem v Blesku,
Zdeněk Izer - vrchol trapnozábavných scének.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:05

Taky neznám, ale Berouskovi, oj, ti se dřív psali Berosini a byli cirkusáci, ano!!! Jednu Berouskovou měl za ženu taťkův kolega. Dělala guláš v neckách, a pak ho jedli, dokud ho nesnědli…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:21

Renata Berousková je dcera pana Berouska, majitele cirkusu Berousek. Nechala si rodné jméno.
Je to rodina s dlouholetou tradicí a pěkným vztahem ke zvířatům.

katango
1356 příspěvků 26.1.12 00:31

Jo, kdysi jsem slyšela, že Berousek umlátí každej rok medvěda (bez ironie!!). Toho myslíte?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:41

Ježíš to ne?????? Berouskovi jsou rozvětvená rodina,ale umlátit zvíře......to proboha ne?!

katango
1356 příspěvků 26.1.12 20:48

No, agentura JPP - jeden příbuzný povídal…Já cirkusy a vůbec drezuru zvířat nesnáším, výjimka - výcvik psů.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:10

„Jste nejlepší návrhářka, jakou jsem viděla.“ …AU.
Pššš, pššš, malá malá, máma koupí slona a sežene lístky na Lagerfelda! (Nebo koupí poslední vydání časopisu Burda)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:12

Mno…co dodat :) Na konec celého článku bych napsala asi jenom AMEN :) Je super vědět, že nejsem jediná kdo nad výtvory podobných rádoby „návrhářek“ kroutí hlavou. Mimochodem, máš můj obdiv Ado…tolik přívlastků na svou osobu jako máš v seznamu nadávek jsem ještě neposbírala…a že jich mám díky své prořízlé držce taky požehnaně :D:D:D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:12

Nejlepší je:
Lada Rozehnal: A věř,že za pár let,dají lidé moc a moc peněz,aby jeden model od SALON BRIGITA mohli vlastnit.Povíme si to za nějakou dobu.

dost dobrý…už se nemůžu dočkat, až budu slintat u modelů od Brigity někde v Paříži…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:18

NESTRAŠ!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:50

Mně se ten fejsbůk neotvírá. Moc mě to mrzí, protože Laďa Rozehnal napsal jistě ještě další pěkné myšlénky a já teď o to přijdu:((

Nevíte někdo, jestli se tihle Humělci vyskytují taky jinde ve světě? Je to české specifikum? (Zdá se mi, že je jich tu nějak moc.)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:14

ale jistě - regretsy.com


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:17

Mi to taky nefunguje.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:16

Tak se zkuste přihlásit a pak by se vám to mělo zobrazit.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.12 21:18

Další pochvalný komentář (nebyl od Ladi, ale od jiného kamaráda) byl v tom smyslu, že některé autorčiny výtvory sice nepobral, ale obdivuje ji za to, že si jde pořád svou cestou a nenechá si do toho mluvit… co k tomu dodat?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:51

Takáto nekonštruktívna kritika je najhoršie peklo, ale aby sa nepovedalo, zakladám si svoj osobný fond na kúpu šatov zo Salónu Brigita. Ani cigánky, čo nám vyhrabávajú koše, by si také niečo nedali, vlastne dali.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:13

Chi chi, známe osobnosti -) přední česká malířka: Alena Ciková…omlouvám se za neznalost, ale doteď byl v mém žebříčku předních českých malířů zhruba Čapek, Kupka a ze žijících tak Kulhánek…Chápu, že mít na webu mraky „známých osobností“ není záruka vůbec ničeho, ale než si tam dát Reginu Holáskovou, to tam radši vyfotím našeho psa…protože oboje bude mít stejný marketingový efekt.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:14

upřímně…náš pes (vlastně, kterýkoliv pes) je mnohem, MNOHEM atraktivnější než paní Holásková :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:40

http://www.obecsazava.cz/foto33.htm

To je ta slavná malířka, rozená ve znamení Vodnáře, přece…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:38

Taky jsem neodolala a „přední českou malířku“ si vyhledala na googlu… AU


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:19

Alys, děkuji z aodkaz na přední českou malířku za jejíž neznalost jsem se hluboce styděla ;-) Nyní jsem ráda, že jsem ji neznala a lituji toho, že jsem si pohledem na její díla zkazila večer. Sákriš, jako by nestačila ót kytýr z Olomouce :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:57

Efekt určitě nebude stejný, psi jsou sympatičtí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:14

Pouze dokazuje to, jak je na tom česká společnost špatně. Jak se má změnit smýšlení lidí o oblékaní, když „návrháři“ neznají meze a paskvily prezentují jako své veledílo?! Marná snaha, bohužel.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:15

To jsou takoví ti věční podporovatelé, většinou autorčini známí, kteří, i kdyby sešila 5 umolousanejch pytlů k sobě a prostříhla díru na hlavu, ruce a nohy, budou tvrdit, že je to nádherné odění na bál! :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:22

Ano. Skoro to vypadá na výhodnou symbiózu ve stylu „jednou já tobě, pak ty mně“. Vzájemně se propagují a dohodí si kšefty.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:16

Koukala jsem na fotky jejích šatů na facebooku. Najdou se (myslím, že jsem tam viděla jedny), které bych si sice na sebe nevzala, ale řekla jsem si „dejme tomu“. Ale jinak mi to všechno přijde moc lesklé, moc vyšívané, moc lacinné. Jasně, proč neukázat svoje přednosti? Takže od téhle chvíle budou ženy chodit do divadla, na společenské akce a tak v šatech ala dobrý den, kozy ven + vykoukne mi spodek zadku, a chlapi, pokud mají svaly, si nebudou brát pod sako košili, aby to vyniklo. To bude žůžo.
(Přesně o tomhle jsem se bavila nedávno s kamarádem a byl stejného názoru jako výše uvedený „Láďa“. „Když máš prsa, tak proč je neukážeš? - já nevim, jestli se my, ženy, chceme oblékat "slušně“ a decentně jenom kvůli nám samotným, když to muži vlastně nechtějí? Au au)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:57

Ale jo, oni se muži rádi podívají, a i na jednu noc by nejspíše rádi zasunuli, ale nepředpokládám, že by tu dámu „dámu“, co ukáže všechny své přednosti chtěli za svou životní partnerku :-)

katango
1356 příspěvků 25.1.12 16:04

Přesně tak.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:24

Na to má jeden známý oblíbenou prupovídku: „Na hraní dobrá, pro život nebrat.“


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:00

Většině mužů se to sice líbí… ale na cizí ženě. Kdyby si to oblíkla jejich vlastní manželka/partnerka, nejspíš by většina z nich protestovala.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:18

A proč by měli nosit ......???? Snad měly, ne? Když už......
Právě jsem zjistila, že asi žádné „přednosti“ k ukazování nemám, bo jsem zahalená od hlavy k patě :D a nebudu to měnit :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:20

tie komentáre museli písať slepí ľudia , jej modeli sú nechutné a lacné a každý normálny človek to musí vidieť -_-


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:20

Haha… tak alespoň komentáře mě pobavily, jsem prudce neinteligentní primitivní póvl a zatěžuji svou svobodnou mysl tím, že čtu, jak bylo řečeno pí****ny zde, na pekle… Tady bych řekla, je vidět inteligence obou stran. Já osobně být finalistkou miss a strčit mi takové šaty pod nos, abych si je oblékla, tak raději odstoupím. Je něco jiného být v šatech sexy a mít šaty vulgární. Velký rozdíl. A pokud ho autorka modelů nevidí, měla by prohlédnout přes svou originalitu a trochu se zajímat o světovou tvorbu… ale mám takový pocit, že to nemá zapotřebí, jelikož je přece dokonalá a šije nejlepší modely, co lidé znají - viz komentáře. Je smutné, že místo toho, aby se ona návrhářka zamyslela nad kritikou, ji začne pranýřovat…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:52

Pokud bys toužila po soutěži krásy, tak bys rozhodně neodstoupila jen kvůli tomu, že na tebe navléknou nenositelné věci. Ostatně prací modelky je odchodit přehlídky v čemkoliv a tvářit se tak, jak stanovuje požadavek návrháře. V tomto případě bych jim tedy rozhodně nezáviděla. Pomsta za Sudety.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:22

Řekněme, že chci ušít společenské šaty a hledám na internetu možnosti. Když jsem klikla na stránky této ehm „návrhářky“ měla jsem pocit, že jsem zabloudila na stránky prezentující spíš porno. Když už ze sebe dělám velkou návrhářku tak si alespoň na stránky nedám fotku, kde vypadám jako laciná- promiňte mi ten výraz- štětka. U této paní bych si nenechala ušít ani pytel na na věci na cvičení natož pak šaty- jestli se ty hrůzy dají takhle nazvat. Jó to je tak když někdo objeví pro svět svoje zlatý český ručičky, odhodí soudnost a inspiruje se bordelem. Achjo..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:26

A já si říkala, jestli nárhářka nebyla zachycena v pozici při akutním záchvatu hexenšusu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 14:47

Nickoll - no, ale zase bys ten pytel mohla mít saténovej s peříčky a organzovým lajblíčkem…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 17:47

Pravda, holky na józe by mi mohly závidět..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:22

Mimochodem…Ado, když jsem se v článku dostala ke jménu mého vůbec nejoblíbenějšího návrháře (pro mě spíš parfémáře, bez jeho parfémů nedám ani ránu) Muglera, málem jsem se vyvrátila…to se snad ani nehodí, aby jméno takového formátu bylo napsáno v článku o „salonu“ p. Brigity,že :D nicméně, máš recht, ta podzimní kolekce byla naprosté porno (v dobrém smyslu a nadneseně, samozřejmě :), ostatně jako celá jeho tvorba…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:24

Jo jo, všechny jsme ošklivé, zapšklé a závistivé řepy.
Paní Brigita má očividně sebevědomí na rozdávání a hodně zákazníků, co rádi nízkorozpočtové porno. Budiž jí to přáno. Pro nás ostatní taky dobře, smích totiž léčí.. :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 11:22

Jeden „dislike“ ? Dobrý pokus, paní Brigito :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:26

Výborný článek, u té diskuze na FB jsem se fakt pobavila!

Katie12
42 příspěvků 25.1.12 15:26

Áda ruleeezzz!!!!!! juhuu, jsi fakt nejlepší!!! :DDD ale obdivovatelům salonu bridžit se vážně nesměju, to je spíš k uzoufání, že mají někteří lidé pořád zatměno!! ale jinak skvělý článek, to je to pravý peklo!! :)))))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:27

A co víc, už jsem se naučila záševky a taky většinou šiju rovně, takže mezi českými návrháři budu king
Jestli to není spíš kontraproduktývní nudnej oldskůl…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:42

Já „umím“ záševky taky - teda já se je neučila, prostě jsem se podívala, jak vypadá záševek a pak jsem ho ušila všude tam, kde jsem ho potřebovala. Vzhledem k tomu, že něčeho podobného nejsou schopní lidé, kteří se šitím oděvů živí, stojí to skutečně za zamyšlení. Nemyslím, že bych byla prudce inteligentní, spíš taková od přírody česká selka.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:27

Tohle je neuvěřitelné. Ne vždycky s Peklem souhlasím, ale tohle je vážně děs a ta naprostá absence sebekritiky u paní Ročňákové je fakt zábavná. Ale co já vím, jsem přece zkostnatělý moravák :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:28

S tím tvým posledním komentářem naprosto souhlasím. Vždyť žena nemůže být sexy pokud jí nekouká minimálně půlka pr… pozadí nebo nemá rozparek až ke kalhotkách. Jenže se obávám, že většina mladých dívek dnešní doby (je mi šestnáct a chodím na gymnázium, takže to mám z první ruky)přemýšlí přesně takhle a snaží se vystavit, co nejvíce masa.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:51

Však taky časem příjdou na to, že méně je vždy více. A to zejména co se společenských šatů týče.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:26

Noo…
Jednou jsem viděla dokument o dětech, o tom jak chápou svět kolem sebe, jak se formuje jejich myšlení vlivem okolí s tím, jak rostou atd.
Vzali dvě 8.-10. leté děti do obchodu, dívku a chlapce. Děti měli za úkol vybrat a obléct si cokoliv se jim líbí. Holka se měla obléknout žensky a chlapec mužně.
Možná by jste se ani nedivili, včem děti přišly. Holka měla na sobě boty na podpatku, síťované punčochy, minisukni, nějaké tílko a k tomu si vzala růžové péřové boa.
Chlapec měl kalhoty s rozkrokem u kolen, velké tričko, na hlavě kulicha a řetěz kolem krku (pistoli asi nesehnal).
A teď se můžeme zamyslet, co vede desetiletou holčičku, která by si klidně mohla hrát s panenkami a nikdo by jí to neměl za zlé, k tomu, aby se oblékla jako šlapka?
Stačí se podívat do televize, na obal časopisu atd. Dneska každá 14.letá holka kouká na Sex ve městě, seriál určený dospělým ženám. Určitě jste taky nepřehlédli články o šestiletých Američankách chodících pravidelně do kosmetických salonů. Pokud jste v 15ti ještě panna, jste na pomyslném dně popularity u svých vrstevníků. Tak to bohužel dneska je.
A jestli se mi někdy narodí dcera…no, to bude ještě sranda :-/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:30

:D
jo a narodili se mi dva kluci a stejne se bojim


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 11:21

Nejspíš budu tak trochu OT, ale… Děkuju Bohu (ač jsem ateista), že můj šestiletý syn chodí rád (i do školky) v košili, manchestrových kalhotách a svetru. Pevně doufám, že mu to ještě nějaký pátek vydrží. Když šli se školkou do divadla (na nástěnce bylo důrazné upozornění, že rodiče mají děti obléknout do společenského oděvu), byl nadšený, že si může obléct košilu, kalhoty, vestu a motýlka!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:01

Když ono je to o výchově! Když dětem ve tvárném věku Lenčina syna vštípíte zásady správného oblékání (jakož i jiných věcí) - a pokud je rodina funkční a milující, tak si sice v pubertě zarebelují, ale nehodí všechno za hlavu. Pamatuji si to z vlastní puberty, kdy jsem sice opovrhovala vším, co mamka vyznávala, ale její kritika mě zasáhla (byť jsem to tajila). A vidím to na dětech mé sestry, které propluly pubertou bez excesů, drog a sexuálních afér - i když se někdy tvářily a vyjadřovaly, že bych je s chutí odstřelila.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:21

No ty holčiny ( snad ) samy časem pochopí, že lidi se k nim chovají podle toho, jak se oblékají a když se jim nebude líbit, že se k nim chovají jak ke štětkám, tak oblečení změní.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:32

Ovšeeem…na stránkách salonu Brigita jsem našla EXTRA KURVÍ (prý že) svatební šaty…nic co by bylo více kurví jsem teda ještě neviděla, alespoň teda ne mezi svatebními šaty…pokochejte se také http://www.salonbrigita.com/…vatebni_saty (obrázek 6)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:33

vlastně celá ta galerie doslova „bere dech“…šílené!! :-O


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:40

vau… ty rukávy jsou k tomu takový… Epesní :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:58

Nemám to ve zvyku..ale po shlédnutí extra ku… šatů mě posedl hysterický smích:-)Je toto vůbec možné?..jinak na tvorbu této karikatury návrhářky jsem narazila díky Miss haná, které se účastní jedna holka z naší obce a říkala jsem si..to si snad dělají srandu..takové modely…no nedělají:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:46

Tenhle odkaz měl být s varováním… udělalo se mi značně nevolno.

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.1.12 12:25

nedávno jsem byla na společenském večírku tady v Praze a byl to děs a hrůza. Doslova ples příšer. Botox a silikony ze všech stran a zakryté jen to nejnutnější.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 11:46

prosím Vás, vy na Olomoucku - opravdu chodíte v tom nejlesklejším a nejlacinějším materiálu a v modelech Salonu Brigita ? Mám z toho dojem, že na Olomoucku letí jen laciný satén - čím lesklejší materiál, tím lépe !


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:01

Na plesech jo.
Civilizace končí v Jeseníku, dál je jen bída, nedostatek práce, málo peněz......a lidé skromní,smíření s tím že musí vyjít s málem. Na nákupy se jezdí do Polska......a v Jeseníku je nejlepší nemocnice co znám, skvělí lékaři, nejhodnější sestřičky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:31

Pozor- paní Brigita v rozhovoru uvedla, že nejvíce šatů prodala do Prahy!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:03

Jo…tyhle.
http://www.salonbrigita.com/…aty/1469.jpg

Z náhledu jsem měla pocit, že to bude mít JENOM krátkou sukni (rozumně krátkou) a živůtek kombinovaný z bílého a oranžového materiálu (takového, z jakého jsou šaty 3).
Ale pak jsem si ten obrázek zvětšila.

A víte co? Myslím, že to vůbec nemají být šaty na normální svatbu, ale kostým na erotický role-play. Jako je sexy sestřička, sexy policistka, sexy požárnice, sexy vojačka - kostýmy, které to povolání připomínají jenom barvou prádla a služební čepicí - tak tohle je prostě erotický kostým Sexy Bride :)))

http://www.sexycostumes.com/…ostumes.html


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 14:43

Pro striptérky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 15:49

Me prijde jako by se na nevestu vrhnul nedockavy zenich a saty „pocuchal..“ :))

Pak by me zajimalo,co na takove saty rikala madam tchyne :)))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.12 19:57

Tchyně? Už nic. To nemohla žádná přežít.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 17:43

No tak to je nářez!! Ty „šaty“ mi naprosto vyrazili dech !


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:33

zejména facebook slečny návrhářky dost pobavil :D
ikdyž teda pozor, od tý doby co Rádio Haná kvůli vám(!) zrušilo hlasování o miss, tak už Brigika není jen návrhářkou a zarputilou bojovnicí proti neoriginalitě (a vkusu), děvče se pouští do politiky!
„Který , že se to píše rok ?? Jaj… děcka z intru, za mě, cinkaly klíčemi ve druháku… To už je dávno… Nebudeme a nebudete tedy spolupracovat s Rádiem Haná, nemůžem si dovolit výsměch… koho … ??? 23 let po tzv. Sametové … ???“

…chtěla jsem to ještě nějak okomentovat, ale na tohle asi slova nestačí :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 11:25

Netušila jsem, že je o rok mladší než já. Podle fotek jsem si tipla, že jí táhne na 50 křížek…:o))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:33

Peklo čtu proto, abych se tu a tam něco zajímavého dozvěděla, ovšem vždy s takovým tím shovívavým pohledem - ať si každý nosí co chce , protože v životě jsou i věci důležitější než móda.
Nicméně co se Brídži týče, tady jde každá shovívavost stranou, dělá se mi fyzicky nevolno a to mě OPRAVDU jen tak něco nerozhodí.
To jsme na tom vážně tak špatně? Tak moc, moc špatně?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:39

A ještě jsem chtěla dodat co mi ukrutně pije krev (nejen) na webové prezentaci Brídži -ty otřesný fotografie cvaknutý mezi rolema látky… úplně vidím, jak pani vedoucí běží s natřásajícíma se loknama pro kompakt .
Chjo.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:33

Ne a ne a ne -já odmítám věřit, že žiju v jednom světě s lidma, kterým se TOHLE líbí. Co probůh mají ti nekritičtí tleskači za motivaci?(bojí se kriticky myslet? nebo jen myslet?) Oni mi vadí víc, než samotné „modely“. Nad těmi se maximálně nevěřícně pousměju, ale že se za to někdo někde bije a že dotyčná dáma získává kšefty (ač na lokální úrovni), to už mi trochu zvedá mandle.
P.S.Mae West řekla „žena která se musí svléct, aby byla sexy, není sexy“


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:40

Amen.

Dokonce i o Marilyn Monroe se říká, že před odchodem z domů mrkla do zrcadla, a co ji „bouchlo“ do očí nejvíc, to nechala doma. V případě paní Brigitty by člověk musel nechat doma celý šaty a jít radši ve spodním prádle, ne?!?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:42

možná by to působilo méně vulgárně :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:44

Třeba se bojí, že je Brižit zbije, nebo pomluví, já bych ji v setmělém podchodu potkat nechtěla.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:00

…Oni mi vadí víc, než samotné „modely“.

Přesně.
Ty jejich komenty budu muset ještě hodně dlouho vytěsňovat, ještě teď mi běhá mráz po zádech …


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:33

tak to vypada, ze se na ten fb budu prece jenom muset kuknout


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:36

Bohužel ty nositelné šaty nejsou dílem paní nábrhářky. Tak jen upravovala velikost, alespoň tak soudím z názvů a popisků fotek. Takže ani světlo na konci tunelu, nic, hrůza, čirá a krystalická. Nedokážu si představit člověka, který by si tohle dobrovolně oblékl.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:36

Jsem si teď uvědomila, že v mém okolí nikdo podobné modely nenosí, ale ani po nich nebaží. Mám já to štěstí, žiju v kultivované společnosti. Jen ať produkci paní Brigity oblékají, aspoň budeme na první pohled rozeznatelní. Stop egalitarismu!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:36

A to chtějí všechny ty krásné dámy, vypadat v modelech této samozvané návrhářky jako sexuální pracovnice?
Proč? Proboha.....


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:34

Myslím, že je tohle všechno je problémem, který je u nás bohužel zakořeněný - nedostatek výchovy ke vkusu, vhodnosti oblečení atd. Před lety se jedni známí z Německa podivovali nad tím, proč u nás tolik žen chodí oblékaných jako kurvy (podotýkám, že to byli ještě poměrně mladí lidé a žádní puritáni). Dnes už takových mnoho nevídám, ale přece jen občas na nějakou narazím. Nejhůř to snad vypadá na paních, kterým je už minimálně kolem padesátky. Minisukně nebo minišortečky, kratičký topík, vše ve řvavých barvách a nejlépe lesklé nebo třpytivé, taktéž barevné vlasy, špičaté botky a vůbec všechny náležité atributy. Změnit to může jen výchova, dostatek příkladů, jak by to mělo být. Za to patří velký dík Adě, že se o něco takového pokouší. A myslím (doufám), že úspěšně.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 18:20

tenhle popis „paní kolem padesátky“ přesně sedí na moji mamku! bohužel..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:37

Trefa do černého Ado, máš můj obdiv za to, že se nebojíš říci svůj názor. V dnešní době to moc lidí nedokáže a pak to tady vypadá, tak jak to vypadá!
Paní návrhářka by měla začít hledat jinou cílovou skupinu - v nočních klubech by možná její snahu ocenili!!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:37

Přikláním se na stranu autorky textu. Opravdu si myslíte, že to oblečení je originální a kvalitní, bezvadné a perfektní, když se podobné modely dají sehnat na každém rohu za pár stovek? Autorka zde popsala celkem trefně zpracování i materiály a osobně s ní souhlasím. Kolekce jsou vulgární nevkus . Skutečně byste šli na firemní večírek nebo ples v těchto „šatech“?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:39

No to se povedlo :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:39

Ha ha ha při čtení diskuze na téma jak je peklo zlé a závistivé a že brigeta je best of na celým světě jsem šla pod stůl. Ještě teď se chlámu a ohýbám v pase… takovej fór jsem dlouho nezažila


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:42

Myslím, že prorok Mohammed vynalezl burku po spatření modelů tohoto typu, čistě v sebeobraně.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:52

Po-o-o-om-oo-ho-oooc, u-u-u-mírá-há-hám smí-í-chy!!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:43

Neznášam, keď niekto v takýchto prípadoch hádže slová ako závisť. Iný názor sa rovná závisť? Hlavne, keď nie je práve lichotivý? Inak komentáre na jej stránke sú funny, stádočko bez vkusu, čo nevytiahli päty zHornej Dolnej.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:47

Kromě dalšího pěkného článku se mi líbil i odkaz na diskuzi na facebooku paní návrhářky. A jak říká jeden z jejích fanoušků - „… bychom všichni muži a nebo ženy vypadali stejně?!?! To by byla síla,co?“ - jen ať si nosí holé pupky a odhalené boky a bobry. Vím, že se to míjí se záměrem Pekla, ale asi se mi líbí, že se na ulicích hemží i nevkus.
Ale srovnávat nepochopení tvorby Picassa s kritikou paní návrhářky - to je moc.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:07

Tak ať si to oblékne ten pán sám, ať ví jaký to je…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:48

Tvorba „přední malířky“ Cikové do tohoto typu vkusu docela zapadá…
http://www.cikova-art.tym.cz/gal/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:35

Chtělo by to MALÍŘSKÉ PEKLO!
A k tomuto je údajně inspirací Muzika .........nebo Dalí.......


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 11:58

Myslím, že psala že je jako mladá zkoušela kopírovat, nejsem sice malířka, ale vím, že se to dělá, aby si člověk ujasnil technickou stránku věci. (Jak to vypadalo v případě téhle paní by mě docela zajímalo:)))
Z toho vyvozuju, že tyhle věci už nejsou inspirované Muzikou a Dalím, ale je to výsledek toho, že „vidí dál“. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 18:50

Tak tohle patří k věcem, které jsem se nechtěla dozvědět.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:48

Většinou se zdržuji jakýchkoliv komentářů pod internetovými články, ale tentokrát mi to nedá… Musím se přiznat, že výtvory, které prezentuje paní návrhářka mě opravdu dostaly. Nicméně komentáře jejich příznivců, tak ty mě doslova usadily… Abych to zkrátila, jsem mladá (ve 23 letech se za stařenu opravdu nepovažuji), se svojí postavou si také mohu ledasco dovolit, ale opravdu je nutné rozlišovat mezi odvážným a vulgárním… Nečekám, že místní salon bude srovnatelný s haute couture, ale očekávala bych vkus, který zde jasně chybí. Jaký kontrast tohoto v porovnání s novou kolekcí Dior, na kterou jsem na Pekle našla odkaz. Fandím Peklu, protože kdo se má na podobné se už opravdu nedá dívat!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:06

Naopak bych očekávala že místní salón bude ještě malinko zdrženlivější, než světová přehlídková mola. Už se nebudu vyjadřovat, paní návrhářka je mentálně na úrovni 13 leté holčičky. Reakce, že jí MP dělá reklamu, typicky trapná na úrovni 7.A. Ta baba mě nebaví. Kdybych chtěla být zafačovaná v lurexu zajdu do sekáče.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:51

Super članek, nechci se tady opakovat. Ale když paní Brigita Ročňáková tak děkuje za reklamu, tak by si to měla dat na svoji www stranku do sekci Napsali o nás, néé?? :D To by teprv byla ta prava reklama :)))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:51

a soudě podle příspěvku opěvujících Brigitu, i tato. Já jsem si ušila něco podobného, když mi bylo 14. Blbě jsem to ustřihla, takže zavinovací sukně zavinovala jen stehna… ale co, bylo to aspon vic sexy, ze joooo? Čtrnáctileté puberťačce toto asi přijde origiální a provokativní… Ale pokud mám soudit za sebe… i moje noční košile je víc sexy a líp ušitá.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:53

Ty napletený copánky v tomto století jako dělají co?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:57

Marně hledají tanečnice makareny :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:03

Ona celá ta tvorba je tak nějak neintýs.....


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:56

Nevím, co je smutnější… zda to, že někdo takové ohavnosti tvoří, či to, že je někdo kupuje a obhajuje. A Lada Rozehnal by si za svůj velice inteligentní výrok měl dát facku.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:57

Na ty její stránky jsem se dívala s pocitem, s jakým se lidi dívají na autonehody… že jako je to děsné, ale nemůžu od toho odtrhnout zrak, i když se mi z toho zvedá žaludek. Jdu si pustit Gossip Girl bez zvuku, jen ať si uzdravím oči. An.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:45

„Ať si uzdravím oči“..:D…vtipné a trefné:D … je to fakt KAKAstrofa


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:13

Přesně! Já si včera pustila Le Divorce pro zlepšení chuti z Miss Haná. Když je takových fotek hodně, člověk se opravdu začíná dusit, takže honem, honem, Paříž a oblečení se šmrncem: ano, jsem normální. Ano, celý svět není zbrigitěný.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:58

Ado, bozí! Osvěta s vtipem. Směju se nahlas… Dík za ty články.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 15:58

Tak jsem se teď koukala a po celé „missí“ akci už není vidu ani slechu :D A při hledání jsem narazila i n fotogalerii loňské Miss, kterou oblékala také paní Bridžita - http://vecernikol.cz/…olomouc.html
Já říkám - chudery holky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:10

I vloni to stálo za … doplňte si sami. Ale je vidět, že se paní Brigita lepší… ;-) Jen by mne zajímalo, co na to sponzoři… vždyť si vlastně platí reklamu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 11:58

Dívala jsem se na všechny fotky a je evidentní, že i krásné dívky z Moravy s krásnou postavou vypadají hrozně v těchto šatech. Paní Brigita byla i členkou poroty !!!
Nemáte na Hané někoho lepšího ??? Opravdu je tam jedinou expertkou na módu ?!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 17:35

Já teda z Olomouce jsem, pár zakázkových krejčovství tady je, ale přehled o nich moc nemám. Rozhodně si ale myslím, že nic tak strašnýho tady není … :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:04

Ado, máte naprostou pravdu. Právě jsem zhlédla autorčinu kolekci Vampiresa a nemohu než konstatovat, že jsem v životě neviděla tolik zk…eného materiálu pohromadě. Je to parodie na módní přehlídku, nic víc. I hadry do bordelu vypadají líp než tohle.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:04

Zcela bez závisti se válím smíchy.:-))))))))))))))))))
A to jak nad modely - červená chlupatá prsa mě úplně odrovnala, u mě mají jednoznačně první cenu za největší příšernost na hodně dlouho.
A ještě lepší jsou výlevy z facebooku - zažila jsem nedávno něco podobného, v jiném oboru, ovšem kecy úplně stejný.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:06

musím říct, že po přečtení článku jsem se hned šla podívat na stránky veleúžasného salonu Brigita ! Jestli mě dnes něco rozesmálo tak je to titulek k tomuhle článku :
http://www.salonbrigita.com/…ny%20009.jpg … no prostě to člověk musí mít v sobě :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:12

A právě tam se stala chyba. Stála ve špatné frontě. :-)

Frankie
213 příspěvků 25.1.12 18:45

,

Příspěvek upraven 12.11.12 v 13:46


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:13

Me docela zaujala sekce zname tvare. Cekala bych tam zname osobnosti, ktere „navrharka“ oblekla. Misto toho mi spis prijde, ze je potkala nekde na ulici a poprosila je aby se s ni vyfotili :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:13

Tak jsem si tak vzpomněla jak jsme si v létě o dovolené vyšli na promenádu a v jednom obchůdku jsme zahlédli paní - dlouhé zrzavé vlasy, černé šaty až na zem s dlouhým rukávem. Jedním slovem nádherná, démonická a sexy. Určitě nejsem daleko když řeknu, že látky měla na sobě víc než pět modelů paní Brigity dohromady. Přesto o i pánské části výpravy přišlo přitažlivější, než výběr modelů na Miss Haná a další.
Ok. Každý si myslíme o tom co je sexy něco jiného. Máme svobodnou volbu a většinou si nemusíme kupovat co se nám nelíbí. Ale na celé věci je prima to, že někde můžeme vyjádřit děsivé pocity, které zažíváme, když vidíme něco nelibého.Nikdo mně neplatí za to abych otvírala někomu oči a přesvědčovala ho, že má zabalit krám když to neumí, ale můžu svů děs ventilovat. Díky módní peklo.
Prima a jen tak dál.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:19

Jojo, přesně to mám na mysli, když jsem psala o „zakryté módě“ !! (vaše zmínka o démonické paní)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:16

Jejda mane! Právě jsem lehce pod vlivem dočtené knihy od Jane Austen (má oblíbená, mnohokrát omílaná dokolečka Pýcha a předsudek) - jsem si jistá, že i bez tohoto vlivu by se mi modely paní/slečny Ročňákové nelíbili ani za mák!

  1. jak už kdosi psal, odhalenost je na místě ve strip klubu, k tomu určené párty, či v ložnici. Ne na plese! Nejsem zas taková cíťa, ale tohle je vážně moc.
  1. I můj přítel, který má samozřejmě rád ženy, a sexy modely na nich (i když má naštěstí dost vkusu aby to považoval za nevhodné na plesech apod.) řekl při pohledu na fotky šatů „Brigita“: „ježišmarja!“ a rozesmál se. Že prý jestli to paní návrhářka myslí vážně, a že ty „šaty“ by mu nepřišli sexy nikde, ani v ložnici, natožtak někde na plese.

nechápu fandy této návrhářky, nechápu jestli jsou slepí, jestli sou blbí, nebo jestli prostě nemají vkus…? Brrr. Vždyť to ani není o názoru, vkusná věc může vypadat na milion způsobů jinak, ale tohle prostě není vkusný v žádným univerzu!

Zpět k úvodu - někdy si přeju aby ony dámy poznaly eleganci dob Jane Austenové, tu přitažlivost toho, že na pány-gentlemany dámy hned neukazovaly při prvním setkání mezinoží, pupky a vykukující prsa. A přesto byly půvabné, někdy až neodolatelné. (I když jsem v té době samozřejmě nežila, opravdu si to myslím). Něco na té „zakryté“ módě prostě je! Sice už v té době nejsme, ale jestli se nemýlím, tak i dnes existují elegantní, a přesto velmi šik alternativy oblíkání! =/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:22

Ahoj Ado, gratuluju k zaslouženému úspěchu, články jsou trefné a výstižné a jsem ráda, že je tolik lidí co souhlasí s tvým názorem a tvými připomínkami. Jen tak dál :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:23

Kolik ta její nádhera vlastně stojí?
Je smutné, že leckteré lingerie je víc zahalující než šaty na ples: http://froufroufashionista.blogspot.com/…11-2012.html


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:31

To prádlo je nádherné.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:23

neco je spatne,… ta … ublizenost, neochota prijmout radu,… vzdyt co fotka, to pravdivy komentar.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:31

Ježiš, to je neštěstí:-) Přitom některé šaty by mohly být tak krásné, nebýt toho jednoho pekelného nápadu je ozvláštnit něčím strašně sexy…Třeba ta divná šedá věc co má přes břicho jen šňůrky-kurnik, taková pěkná sukně by to byla. Bože, pomoc! škoda látky… Ty pudrové šaty na zakázku jsou ovšem moc hezké, ale je vidět, že je navrhovala sama slečna nositelka…:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:31

FB diskuze je opravdu vtipná, zvlášť jsem se bavila těmi „babičkami“, co tu diskutují, a přirovnáním zmiňovaných šatů k Picassovým obrazům - taky je holt třeba pochopíme až za půl století. Podle všeho má asi paní Brigita svoji práci fakt ráda a když si najde zákaznice, tím líp pro ni. Na maturitních plesech se to asi ujmout může, podle komentářů se to pánům líbí, slečny si užijí démonický večer - stejně si ale věřím, že časem většina odloží cancourovaté šaty do skříně a oblečou si něco, v čem si pánové všimnou i toho, že mají kromě těla i mozek..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:46

Ou, škoda, že na FB už nejsem :o).
Navíc mi začíná být líto, že lidé tak rychle stárnou. Být babičkou v jedenadvaceti, hihihi :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:33

fandím Vám každý den víc a víc!!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:33

Hele, lidi, zas ty bránící komentáře chápejte. Třeba za to dostanou nějakou slevičku, nebo tak něco. Kupříkladu by jim ona slovutná návrhářka mohla dát šaty za takovou cenu, jaká je jejich skutečná hodnota. No kdo by je za tu dvacku nebral?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:43

Například já. Nechtěla bych je ani zadarmo. Vždyť tam nejsou jediné ze kterých by dal psovi udělat slušný pelech.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:48

Vidíte, já bych to nastříhala a našila z toho parádní myšky kočkám na hraní. Je to lesklý, občas i třpytivý, ručím Vám za to, že by jim nedaly pokoj… XD


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:17

Kdepak, já bych to zvířatům nedávala, je to umělé a jedovaté! Oni to poznají, nemyslete, moje kočka mi vytahovala hedvábné šátky škvírou a válela se v nich: jenom hedvábné. K tomuhle by čichla a mňoukla by: „mněě néééé!“


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:36

Sibyla: No zas s jedovatostí bych to nepřeháněla. ;) Ta naše jedna, co na hraní ještě není moc velká, není ani v nejmenším vybíravá. Hraje si prostě s tím, co je zrovna po tlapce… =D

katango
1356 příspěvků 26.1.12 00:35

Takový myšky bych ani našemu kocourovi nestrpěla.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:52

No ani kdyby mi dala 10 tisíc, tak to na sebe nevezmu. Blééééé.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:35

za co panebože za co, trestáš tento prostý lid, za co panebože za co…Klus si myslí, jakej nesložil báječnej protestsong a přitom to je hymna našeho Pekla :-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:41

Prigito, pokud si tuto diskuzi přečtete, chci Vám vzkázat jedno. Neznám Vás ani Adu, takže na Vaše modely koukám nestranně. Jsou opravdu ošklivé, špatně ušité a laciné, naprostou většinu z nich bych se styděla prodávat nebo na sebe obléct.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:44

Ty komentáře :'DD jsme se zasmála :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:45

Co oči mé dnes viděly, pláčem zkrvavěly.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:45

Připomíná mi to modely, které prodávají vietnamci na tržišti. Možná je mají vkusnější.
Bohužel, to vypovídá o estetickém cítění tohoto národa :-(


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:49

Ježíš! Co furt máte, lidi s tím národem! Z jedné ženské, která má zbytečně vysoké sebevědomí a z dovozu luxusu z Číny usuzujete na vlastnosti „tohoto národa“? Nebo máte na mysli ten vietnamský?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:43

Tak snad je srozumitelné, že estetické cítění tohoto národa je někde jinde - stačí si přečíst tuto diskusi.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:42

Velrybo, Soňo, vřele souhlasím! Říkejte mi klidně teta Kateřina, ale dovolím si dvě přísloví - sousedova tráva se zdá vždycky zelenější a všude je chleba o dvou kůrkách.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:50

V pátek jdu na ples… asi bych měla své usedlé puntíkaté šaty po kolena trochu prostříhat a zkrátit… :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:07

A hlavně si TAM a rovnou i ONAM nezapomeňte došít červený chlupy, popř. péra jak vidíte na čtvrtém obrázku. Třeba vám to přinese vítězství v soutěži Miss Haná.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 17:13

Prostříhat, přilepit netopýra a jde se na věc!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:56

http://www.salonbrigita.com/…aty/1469.jpg

Tak z těchto svatebních šatů jdu do kolen. Chudák kněz, kterému by v tomto nevěsta vkročila do kostela, ještě týden poté by plakal ve zpovědnici a omílal otčenáše…

Nehledě na to, že ten materiál, ze kterého jsou nastříhané ty cáry jakože vršek šatů, vypadá jako ta polopropustná tkanina, kterou se přikrývají záhony.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.12 12:32

no dop…:D :D tohle je neuvěřitelný :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:56

btw. já vždycky věděla, že ta věta MÁ ještě pokračování:

„Až v pekle nebude místo, budou mrtví chodit po zemi … a nosit modely ze salonu Brigita“.
(dAWN OF THE dEAD, 1978)

Jako mi tyvole neříkejte, že kusy látky sešitý tak strašidelným způsobem jako viz výše, nejsou jasný ďáblovo znamení :D I ten si musí zakrývat oči hrůzou.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:50

tak toto mě sundalo :-DD


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:38

Mě též - ta poslední věta :DDD


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 11:55

Nestraš. Máme tu apokalyptický rok 2012 :)) ještě, aby se ta tvá prognóza splnila :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 16:04

Heh, tak víš jak, Mayové možná měli vizi modelů od Brží a logicky si řekli, že vsadit si na fallout v takovým roce je předpověďová tutovka.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:57

nejlepší je Lada Rozehnal: ŽIVOT je o ŽIVOTĚ :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:00

ÁÁÁ bože moje oči!!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:03

Tak tohle se k dokonalosti v podstatě blíží , jenom to není z té vkusné strany :-).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:17

Z kterých myslíte? Já tam žádné šaty nevidím.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:32

„dámy“ na jedné straně fotky vypadají, jako by právě proletěly roštím. „Dámy“ na straně druhé vypadají, jako by během šití došla látka… tak, a co je lepší? Přitom ty orvané šaty s „dlouhými“ rukávy mohly být tak pěkné…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:03

No to si děláte KOZY! Co to je ty gatě s průstřihama v mezinoží… ????????!!!!!!!!!! CO TO JE?!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 02:12

to jsou takzvané „gaťky samoserky“ :-) do lesa na hříbky ideální :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:16

To je pomůcka pro modeling spodního prádla. Cože? Že máš na stehnech celulitidu? Že to v prádle neodchodíš?

Tady máš futrál na nohy a šup na molo!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:28

to je „sexy nositelná extravagance“ :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.12 14:16

katjes: skvělý komentář, Vaše gaťky samoserky mě dostaly do kolen:D směju se už dva dny v kuse:DDD


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:31

Pokud jde o ty šedé modely, na rej čarodejnic dobrý…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:14

Vsadím se, že tenhle článek si na svý stránky do rubriky ‚Napsali o nás‘ asi nepřidá :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:19

No jo.. ale bedlivě jsem prošla stránky salónu Brigita (a zadělala si tak na pěkných pár nocí nočních můr), ale nenašla jsem téměř žádné potvrzení, že by tyhle fujtabl seksí kousky a kousíčky někdo OPRAVDU nosil. Fotky na mole teď nebudu počítat.
V zakázkové tvorbě je to umírněnější (svatebky a la původní šaty mi roztrhala žárlivá sokyně a nic jiného s tím narychlo nešlo provést jsou focené taky na mole), navíc úsměv některých děvčat v sekci společenské šaty je dost zaražený až strnulý, takže je otázka, jestli ty šaty venku provětraly aspoň jednou. Ňešťastné missky počítat nemůžeme. Žádné - naši spokojení zákazníci v šatech z nové kolekce nebo tyto modely jsou k mání tam a tam.
Naskýtá se otázka - není to jen masážní akce přebujelého ega? Dejme tomu, že obchod s látkami paní designerku uživí tak jako tak, takže z čisté radosti ze své tvořivosti, originality a smyslu pro to, jak co nejlépe předvést ženské vnady svoří dvě, tři kolekce ročně, které potom nosí sama doma? A protože je to ženská - až na potřeby svého ega - v podstatě šetřivá, používá co nejlevnější materiály, protože to stejně nikdo nekoupí? A organizátoři missích soutěží ji mohou vítat třebat jen proto, že za zapůjčení svých šatů ještě sama tučnou sumičku zaplatí - konenců, jak je vidět, vítá každou reklamu.
Strašně moc chci věřit, že prostě nikdo tak nesoudný není, že by v takových „šatech“ jel i třeba jen na nějakou tancovačku přes město …


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:27

Brigita Ročňáková
Já Té , která nemá jméno a píše pod přezdívkou opravdu za reklamu neplatím ! :) Takže koho to ještě nenudí, ať si přečte její nový, rádoby žurnalistický výplod …

http://modnipeklo.cz/2012/01/​jsem-modni-navrharka/

Ona to fakt nechápe.

Ada Pekelná
973 příspěvků 25.1.12 17:29

Oh yes. Nemohla jsem se dočkat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:34

Rychle rychle sehnat všechny kamarádky, ať naklikají líbí!
omg Kristýno, Brigito nebo kdo …


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:40

:) je to zkopírované z jejího profilu na který jsem se dívala. ‚Ona to fakt nechápe‘ je můj komentář, dá se číst i jako ‚Brigita nechápe, že jí chce Ada pomoct a bere to jako útok na svou osobu‘

Jinak tu vaši reakci nechápu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:19

aháááá, já to nepochopila, pardon, stydim se:-) bez ironie


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:56

Protože je krutej fakt, že ti nejhorší autoři (čehokoliv), jsou taky ti zdaleka nejvztahovačnější a nejpřecitlivěji reagující na jakoukoliv, byť i dobře míněnou kritiku. A nikdy, ale NIKDY nepřiznají, že někdo, kdo nesouhlasí, by mohl mít třeba jen MALIČKO pravdu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:29

V těch komentářích píší že její šaty jsou vždy VKUSNÉ ! Aha takže ženy ve filmech pro dospělé se oblékají vkusně…:D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:40

Eva napsal:
25.1.2012 v 17:29
V těch komentářích píší že její šaty jsou vždy VKUSNÉ ! Aha takže ženy ve filmech pro dospělé se oblékají vkusně…:D
a není to náhodou překlep, nechtěli napsat místo VKUSNÉ - HNUSNÉ?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 16:17

Je to dosti možné :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:38

Ony tam jsou oblečené??? ;-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:37

Vše ohledně nevkusu a hrůzostrašnosti této návrhářky již bylo 1000× vyřčeno, já bych se ale ráda rozepsala o tématu článku - „Jsem módní návrhářka“.
Nevím, zda znáte americkou show Project Runway, je to velmi zajímavé a inspirativní pokoukání, ve zkratce je to o tom, že tým módních odborníků vybírá mezi nadějnými módními návrháři toho nejlepšího. Kandidáti musejí umět nejen originálně navrhovat, ale také šít, v průběhu soutěže si své modely totiž sami vyrábějí.

Takže, PANÍ BRIGITO A VŠICHNI, KTEŘÍ NEVIDÍTE TEN KENTUS NA JEJÍCH MODELECH, doporučuji shlédnout aspoň jednu sérii, tuším, že ta první vyšla na DVD s českým překladem - viděla jsem ji na stáncích. Na přebalu bude Heidi Klum a několik pro vás nejspíš neznámých tváří. Kdybyste pořád tápali, Heidi Klum je ta, co se teď rozvádí s tím černošským zpěvákem, co mají 4 děti, je toho plný Blesk…

..Už u minulého článku o Klírovi jsem se bavila představou, jak by mu to v Project Runway natřeli, za to bych i zaplatila, abych to mohla vidět.. :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:55

Díky za tip! :-) „Project Runway“ neznám, ale už googluju a hledám, bo mě to zaujalo.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:39

Možná jsem ještě měla varovat, že to je návykové. :-)

Psala jsem to tady hlavně proto, že v této televizní show se člověk podívá na skutečnou práci návrháře - je to dřina a kromě té je pak třeba tuny talentu. Zajímavé je, že poslední sérii vyhrála holka, která se k návrhaření dostala, když soutěžila na Miss Universe - naučila se šít 4 měsíce před soutěží a byla tak dobrá, že i to jí stačilo.

Brigity a jí podobné můžou šít celý život a bude jim to houby platné :-(


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:36

OK, taky to zkouknu. (snad to bude dobré jako terapie k léčbě posttraumatického šoku z paní Brigity). PANÍ BRIGITA ROČŇÁKOVÁ JE NEJHORŠÍ ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ NÁVRHÁŘKA.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:44

Viděla jsem asi 3 série a doporučuji. Návrháři tam dostanou zpětnou vazbu bez servítku. A je tam k vidění i spousta pěkných šatů.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:37

Tak to jsi nám zase po dlouhé době předložila pěkný hnus Ado, podobný kalibr jako byl mimibazar - to jsem skoro hrůzou nemohla spát, komentáře pochlebovačů madam návrhářky jsou fakt vtipné, tohle není ani cool ani šokující, je to jen prostě hnusné v navíc vulgární, nehodí se to ani na břišní tanec (i tam se vyžaduje na profi kostýmu jistá dávka vkusu) ani do veřejného domu (zač by zákaznik platil, když je téměř vše již odhaleno?)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.12 14:28

Přesně tak. Orientálnímu tanci se věnuji dlouho, a ani tam se vulgární kostýmy typu Brigita nenosí. Občas se ale najde tanečnice, která to trošku nevychytá a kostým působí lacině až vulgárně. Doporučuji stránku http://uglycostumegoddess.blogspot.com, je tam spousta různých obrázků bizarních až vulgárních kostýmů. Navíc některé tanečnice tančí naostro a při vysokém rozparku a otočce mají diváci doslova kino… O tom že takový kostým snižuje kvalitu vystoupení a úroveň tanečnice není sporu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:40

Ado, vy mi vždycky spravíte náladu. :-) Prosím příště proberte zase nějakou návrhářku, které to fakt jde.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:42

ježiš to je humus! zakažte jí to dělat, prosím!! tohle je urážka všech módních návrhářů a návrhářství obecně!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:51

Dokud se najdou lidi, kteří podobné šaty budou chtít a budou je kupovat… najdou se i lidi, kteří je budou tvořit. Bohužel, teda :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:38

kdysi jsem po studiu návrhářství pokukovala taky… nakonec jsem na tu školu nešla jen proto, že jsem neuměla šít (a neumím dodnes). Když na paní B. tak koukám, mohla jsem u toho snu zůstat a dneska být slavná. :-)))

katango
1356 příspěvků 26.1.12 00:37

Mayim, vy byste stála o takovouhle slávu?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 07:43

Katango: zapomněla jsem na uvozovky… a stejně si myslím, že něco takového vytvořit bych ani neměla odvahu :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:42

No dobře, najde se spousta lidí, kterým to připadá děsivé a nepochopitelné, stejně jako mně.Jenže ona je asi úspěšná, jak je to možné???? A pozor, otevřela i kurzy šití, takže se to množííí.Nerozumím, nerozumím, nerozumím tomu!!!
http://vecernikol.cz/…zy-siti.html


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:52

No jo no, člověk se musí pochválit sám, nikdo jiný to za něj neudělá! ;-) Naštěstí je tam to foto z minulého ročníku, které alespoň někoho odradí!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:33

Líbí se mi jak tato levoruká osoba nazývá potenciální účastnice svých kurzů blahosklonně švadlenkami - to sedí. Škoda, že i ona není alespoň ta malá švadlenka.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:22

Ale, to že má někdo web, neznamená, že prodal jedinou věc! Ty kurzy taky nemusí trpět tlačenicí. Nakonec, i pochvaly si člověk může posílat sám, nic není snazšího než vystupovat na webu jako několik osob. Co já vím, nežije se u nás růžově ani zavedeným návrhářkám.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:14

A není náhodou „úspěšná“ jen v Olomouci, protože tam nikdo jiný není???
Místní by se měly ke své návrhářce vyjadřovat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:44

jestli ada zacne sit pripadne si zalozi „atelier“, tak u ni zacnu klidne nakupovat. navrhy co sem tam v pekle hazi sou krasne a clovek bude mit jistotu ze veci co kupuje nejsou krive usita sexy organza. s tim bych fakt problem nemela(teda kdybych se dostala sem tam do brna)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:50

Já vím, co by paní Bridžita mohla navrhovat - soutěžní kostýmy na sportovní tanec. Zvlášť ty latinsko-americké ukazují hodně masa a jsou barevné a korálkové. I když ne, kostýmy mají poměrně striktně určené, co musí být zakryto, a to by mohlo paní návrhářku omezit v tvůrčím rozletu. Chudinku. A kromě toho většina tanečních kostýmů vypadá líp…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:11

A hlavně ty kostýmy musejí být dobře ušité. Marná sláva, paní Briketa neumí šít.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:50

Briketa, hehe, dívala jsem se na není web…neuvěřitelnéééé…a někdo si to koupí a vezme na sebe !!!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:15

No sranda je ale v tom, že tie tanečné šaty musia sedieť dvakrát tak dobre ako normálne, tým pádom musia byť precízne vypracované. Si predstav tanečnicu pri ráznom ča-ča ako jej rupnú švy a ona tam zostane stáť ako tá oná ééé deva poveterná. Takže k tomu by som pani Bridžitu radšej nepúšťala…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:17

no tak ceny jejích šatů by těm kostýmům možná odpovídaly… Ovšem ty kostýmy musí být ušité pořádně, žádná tanečnice nepotřebuje, aby jí šaty spadly.. :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.12 14:35

I kvalitní profi kostým na orient (raks sharki) si tanečnice ještě posichruje zavíracím špendlíkem nebo dvojitým zapínáním:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:24

ony totiž ty kostýmy na profi tanec jsou především z kvalitních látek a jak někdo psal, musí být velmi kvalitně vypracované, většina pokud není přezdobených tak jsou opravdu nádherné a nejdou za hranici vkusu, všívají se tělovky aby nic nevykouklo.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:39

Já s váma všema souhlasím. Řekněme to takhle - mohla by je možná navrhovat, ale rozhodně ne šít. Nikdy jsem závodně netancovala, ale kostýmy navzdory jejich přezdobenosti obdivuju , hlavně to, že připomínají hadýrky paní Brižity, ale navzdory tomu drží na místě.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:51

Hahaha! Sranda musí bejt :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:54

Ach, máloco tak potěší jako zžíravá pekelná kritika. Ty fialovo stříbrné šaty se sexy štítem proti vkusu jsou prostě perfektní.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:30

asi překlep, ale nedá mi to - Sžíravá kritika…
BTW: 3. a 6. pád: mně x 2. a 4. pád: mě
Tolik jazykové okénko:-))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:52

Překlep to nebyl, zkrátka to tam naskakuje. Asi že ty žíraviny člověka tak nějak…úplně…zežerou.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:57

Upřímně řečeno, já se nedivím, že Brigitě tleskají. Takové 15 leté i starší v lesklých časopisech vidí podobné modely a přijdou jim tedy normální. Já si v takových časopisech listuji u kadeřníka, takže jsem tedy poučená!Haha.
Paní Adě jsem vděčná za osvětu.Díky ní jsem si uvědomila, že „i ty hadry jsou důležité.“ Protože, marná sláva, šaty dělají člověka. Můžeme nesouhlasit, ale nezměníme to.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.12 15:39

Prosím Vás a v jakých časopisech si to listujete? Já si u kadeřnice taky ráda počtu, ale tohle jsem ještě opravdu nepotkala…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:59

Celá tato zvrácenost stojí na špatně pochopeném slovu ,,sexy''. (Což má nejspíš příčinu v klesajícím vkusu lidí. ) Chci zaujmout, ale nemám peníze. To nevadí! Stačí když to bude laciná látka a bude ji málo, ušetřím a odhalím -zaujmu!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:07

Tedy Adélo, musím říct, že tenhle článek je naprostá pecka:). Myslím, že jste to opravdi vystihla a ten poslední odstavec mě opravdu odrovnal…ještě že tu máme stránky jako ty vaše:P

pixie
232 příspěvků 25.1.12 20:54

Proč Adélo? Ada přeci nutně nemusí být zkráceně Adéla.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:46

To nemusí, jenže „Ado“ je moc krátký na to, aby se tam vešly všechny ty emoce… :-)

Mě ovšem dorazilo oslovení „Brídža“.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:10

No, zase na druhej strane, keby všetci odvádzali tak dobrú prácu ako dealer pani Brigity na svete dávno panuje blahobyt. Odmietam uveriť tomu, že táto kolekcia sa netvorila po zvlášť krutej opici :-DD


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:12

„Mirek Soukup Brídžo , děláš nejlepší šaty co znám, a nějaká bezvýznamná internetová "diskuze“ kterých se účastní většinou primitivní póvl, protože inteligentní člověk na tyhle pi.....y nemá čas, Tě nemůže ani rozházet, ani poškodit ! :-)"

Spíš si myslím, že inteligentní člověk nemá čas na to aby šil takovýhle „šaty“…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:17

Huhl… prolistovala jsem návrhářčiny stránky na FB - a asi taky budu návrhářkou, modely, co jsem si čmárala v patnácti do sešitu, mi totiž připadají výrazně lepší. Ale abych nekřivdila, část by se dala využít, i když jen jako rajcovní prádlo pro intimní chvilky. A našla jsem dokonce asi troje výtvory, které vypadaly nositelně!

Stránky salónu, evokující od prvního pohledu sexshop, komentovat nebudu, jen se divím, že se zde v přehledu nejvíc „sexi“ hrůz neobjevily tyto rajcovní kalhoty https://www.facebook.com/photo.php?… díky kterým rozparky po pás vypadají téměř cudně…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:03

No, podobná nehoda se mi stala kdysi - rozjel se mi vzadu zip a vypadala jsem dost podobně. A já, hloupá, jsem myslela, že se do země propadnu studem, když jsem na to byla upozorněna cizí paní a uvědomila jsem si, že vlastně vůbec netuším, kdy se mi ten zip rozjel a že jsem tak možná dělala parádu půl dne na ulici. No nic, příště budu chytřejší a budu to vydávat za přednost.

katango
1356 příspěvků 25.1.12 19:13

Aspoň se nemusí svlékat na WC…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:18

Na FB najdete nejen její osobní profil, ale i stránku jejího salonu - http://www.facebook.com/…115055225242


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:46

Dívala jsem se, a pekelníci se do ní pustili teda zhusta :-)
Na jednu stranu je mi té paní líto, bo než takovou „popularitu“, to radši chodit kanálem. Ale zase na druhou stranu… někdy je kritika potřeba. I když trochu drsná. Pokud má kolem sebe jenom lidi, co jí všechno pochválí, ať to vypadá jakkoli… to taky není dobré. A zvlášť v tomto případě je kritické oko myslím víc než vhodné :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:01

Líto mi jí teda rozhodně není. Podle mě je to ten typ, kterému naprosto chybí sebekritika.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:20

Koukám, že Ada to nemůže rozdejchat. :-))) Několik měsíců píše a snaží se nás naučit o tom, jak je to špatně a jak je co dobře a stejně to nemá budoucno :-( Ale mezi námi - když vidíte jaký typy to nosí, tak se není čemu divit.
A propo - kdyby to kritizovala protivná blondýna, bylo by to ještě vostřejší. Dnes nám s manželem tekly slzy nad jejími komentáři o scrapbooku :-))))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:49

Ano, scrapbook se Blondýně povedl :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:33

Tentokrát Ada fakt zabodovala, smála jsem se celou dobu, co jsem to četla. Nechápu nesoudnost některých lidí, já bych se styděla vzít si za takové šaty byť pětikorunu. A vydávat to za luxus? Ten vypadá jinak. Líp jsou oblečené i prostitutky z E55.
A že Ada závidí? A co by asi tak měla závidět? Zprzněnou kolekci šatů? Ada vlastní dva weby, které jí musí slušně vydělávat, je zasloužená odbornice na módu a parfémy, navíc má literární talent. A troufám si říct, že by se nikdy nesnížila k tomu, aby psala články na zakázku, aby pokořila něčí konkurenci. Pouze poukázala na skutečnost, že nevkus Českem vládne.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:42

Ada myslím s parfémy nic společného nemá, potvrzené je jen to, že se živí překládáním.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:47

Na Arome se ženské usnesly, že „jejich“ Ada je Ada z módního pekla. Ovšem na módním pekle se tvrdí opak:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:44

Ale jistě, že je to ta samá Ada…někde na netu už byl rozhovor s fotkami Ady z Arome, a kdo viděl Mladou Frontu, ví, že je to ona:)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:38

Muhahaaa, tak to bylo drsné čtení :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:38

poslední „modrý komentář“ mě pobavil nejvíc - protože to slychám dnes a denně :) na FB stránkách místního týdeníku (nebo jak často ty noviny vychází) začala „plesová módní policie“ - většina nehodná komentáře - hnusné dortíky, hnusné vlasy, hnusné boty, hnusné postoje (chápu, že maturák není ples ve Vídni, ale tak nějaká úroveň by být mohla), tak jsem si k jednomu modelu dovolila poznamenat že jako krátké šaty OK - ale aby z nich lezl jak zadek tak prsa (určitě víte jaký styl mám na mysli - takové ty obepnuté, co nesluší vůbec nikomu a leze z toho všechno i když má holka 40 kilo :D) tak to mi i na maturák přijde trochu nevhodné…a hned se servala diskuze, jak jsou holky mladý a proč nebejt sexy a proč to schovávat - PROBOHA, MŮŽETE BEJT SEXY I V DELŠÍCH ŠATECH - viz. blog mezi nebem a zemí - jasnej důkaz, že i sukně ke kolenům může bejt ukrutně sexy


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:42

No průšvih je, že pod pojmem „sexy“ si nemálo lidí představí rozparek až ke krku a výstřih až… no čím větší, tím lepší.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 18:58

Radši bych se obalila alobalem než si na sebe navlíknout něco z toho hnusu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:30

Haha, to jste mi teď něco připomněla!

Na táboře jsme se s dvěma dalšími vedoucími převlékli na maškarák za „Slunečnici, Větrnici a Měsíčnici“ - modely vlastní výroba, použito vše co bylo po ruce.

Jako Měsíčnice jsem byla pěkně bílo-stříbrně (spousta alobalu) naparáděná, a myslím si, že to opravdu vypadalo líp než modely paní Brigity! :D

Frankie
213 příspěvků 25.1.12 18:59

,

Příspěvek upraven 12.11.12 v 13:46


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:11

Nedalo mi to a slečně Brigitě jsem napsala mail.
Dostalo se mi vysvětlení toho, proč všechno vypadá stejně a jak pro lehké děvy:
„Osobně bych si neodvážila nikoho z oboru komentovat,
natož kritizovat, jelikož každý návrhář má svůj styl a dle něj je lehce
rozpoznatelný , což je snad podstata sama.“ Dále mi ještě psala, že kritiku si přečte, ale nemá naštěstí na její tvorbu žádný vliv.
Takže tak, Brigita má jasno.
Nicméně musím přiznat, že v mailu byla celkem milá :).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:28

Naštěstí pro nás - když je zlo pojmenováno, snáze se mu vyhýbá.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:55

Brigita má velkou sebedůvěru !


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:12

Milá Ado, jak panu Klírovi, tak paní Brigitě chybí vkus a inteligence. Jenom pan Klír umí líp šít. Existuje umění a náhražka umění…slaboduchý, podbízivý kýč…výtvory obou mi přopomínají discopísně Michala Davida a reklamu z rádia Beat…i netopýr ři poslechu jeho písní spáchá sebevraždu nárazem do zdi…má totiž nejen dokonalý sluch- ale i vkus. No- já jsem právě spáchala uměleckou sebevraždu :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:00

teď jste mě s tím netopýrem teda dostala. úplně se cítím být v jeho kůži:-))) Klíra nijak zvlášť neznám, ale Davidovi se člověk nevyhne.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:14

Ano, tak přesně tohle je to pravé módní peklo. Neřešila bych starší lidi nuzných sociálních poměrů, ale přesně tuhle zjevnou zaostalou lacinost. Nepředpokládám, že by se podobná hrůza objevila nebo dokonce uchytila třeba ve Francii…Vítejme v Česku.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:16

Za posledním ostavcem už chybí jen: Amen! :D
Jsem vážně ráda, že máme v Čechách někoho, kdo se nebojí otevřeně zkritizovat místní „návrháře“. Možná že Ada vystupuje částečně anonymně, ale vezměte si tu neuvěřitelnou návštěvnost Modního Pekla a to, že se nebojí před tolika lidma vypustit do světa !konstruktivní! kritiku tvorby konkrétní osoby. Šplhat někomu do řiti před dalšími tisíci lidí umí u nás kde kdo, ale nenapadá mě jediný český web, který by se aspoň přiblížil tomuto. Možná Protivná Blondýna, ale ta ještě nemá tak velký „vliv“. ;)
Kéž by to tomu našemu návrhářskému božstvu trochu otevřelo oči, ono božstvo přestalo poslouchat jásot svých (p)oddaných fanoušků, podívalo se na svojí tvorbu střízlivým okem, vzalo si z toho ponaučení a zapracovalo aspoň na provedení…

Long story short: Ado, smekám.

katango
1356 příspěvků 25.1.12 19:16

Lemplovství a neumětelství vydávané za UMĚNÍ prostě nesnáším.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:24

To je ten hřebík na hlavu! …A můžeme to tady zapíchnout a jít v klidu večeřet. :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:26

Celkem jste to vystihl. Autorka shitů by se měla chytit za nos a ne ještě trapně prskat. Naštěstí mě nikdo nenutí utrácet moje těžce vydělané peníze za její WTFmodely, ale i tak mě to její opovržení zákazníkem docela nadzvedlo.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:19

nektery ty jeji saty mi pripominaj, kdyz jsme si jako desetilety s kamoskama hraly na princezny a ovazovaly se kouskama latky, co jsme ukradli matkam… ty nase „saty“ byly zhruba na stejne urovni


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:20

Ano, vyvolalo mi to ty samé vzpomínky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:01

Takže je to vlastně takové docela milé retro :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:23

WTF! Co to je za módní návrhářku? Fakt, ať se nechá zaměstnat jako kostýmní výtvarnice (spíš údržbářka pracovních oděvů) pro nějakej lacinější bordel… Z těch jejích „kreací“ je mi fakt špatně a navíc nechápu, jak se jí lidi můžou zastávat. Je mi jasný, že to jsou ty typy, co si neuměj namalovat oči, který maj stejně věčně přilepený na mimibazaru!!

…a líbí se mi reakce Ady na Mugler Fall/Winter 2011-12, to je skutečně vampiristická kolekce zároveň oživující všechno dědictví po tvorbě samotného Thierry Muglera. Nešlo sice o žádné zázračné invence, ale mezi skutečně sexy outfity z šifónu (ne organzy nebo jiné záclony), latexu, silikonu a neoprenu se objevila i spousta modelů nositelných.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:27

tak jsem koukala na ty kolekce (tedy… sem tam par fotek, moc dlouho se to vydrzet nedalo) - a nahodou jsou tam dobre napady - v jedne z tech kolekci je strasne pekna zlata latka (teda ten vzor a barva myslim, ne ta latka jako takova), v dalsi super strukturovana ramena satu (aspon na pohled), a ten perovy vrsek kolem ‚krku‘ na tech cervenych satech je taky super napad podle me. JENZE
ona na ty spore zajimave napady (jsou vubec jeji?) naplaca vsechny ty hruznosti okolo
ona neumi sit :(
ona kupuje jen lacine plastove materialy (a to je videt tak strasne moc na prvni pohled i na tech fotkach :( )
ona necha holcinam koukat pulku zadku a pulku predku a k tomu jeste cele nohy, ruce, bricho, prsa, … sakra, mluvime tu vubec o obleceni? :(
ona dala na svuj web TUHLE svoji fotku :(

chjo… chjo… chjo.. (da se tomu vlastne nejak pomoct?)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:39

Ado, jste prostě skvělá!!! Módní peklu čtu pravidelně už asi rok a půl (trošičku závislost, přiznávám) ale málokdy reaguji, přijde mi, že i beze mě je tu komentářů až dost a často na jedno brdo …teď už se ale královsky bavím několik večerů za sebou, jak rychle se tu objevují nové, na sebe navazující a stále výživnější články, tak jsem Vám to jenom musela napsat :)

MP může za to, že se žehlení kupí, že večeříme chleba, že po večerech okupuju noťas, ale perfektně mi zlepšuje náladu :) Přeju návštěvnost jako v těchto dnech a pište pište, jde Vám to!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:43

Opravdovou pozornost si zaslouží svatební šaty zmíněné paní návrhářky Brigity. Ježíši kriste, to by fakt někdo na sebe oblékl?!?!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:26

Třeba holka, která už neví, jak dotěrného ženicha odradit.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:03

Ale jo, na venkově se třeba šetří ale svatba musí být vidět…a vždyť je to módní návrhářka,žádná půjčovna. Takhle nějak ti lidé asi uvažují.
Přiznám se že chodím šmírovat stránky městečka kde jsem vyrostla a zlomyslně se chechtám fotkám z plesů,ty hadry se od hader paní Brigity moc neliší.
Satén, na to krajka, hnusné boty, vše umělé z Polska, pruhované vlasy,starostová trojbarevný melír takže vypadá jako dikobraz v útoku.....Jesenicko.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:50

Tak jsem přišla votrávená z práce a ejhle: celé mé dětství se mi vybavilo,když jsem viděla tu úúúžasnou kolekci nebo jak se to jmenuje. V pěti letech jsem vybrabčila babičce skříň, půdu a truhlu a ověsily jsme se s kamarádkou šátkama, starým kombiné a zbytky látek a běhaly po zahradě jako za princezny. Nepochopila jsem bohužel to puzení bytosti, já mohla bejt módní návrhářka, celej život jsem mohla sešívat něco k něčemu a hele, kam jsem to mohla dotáhnout!
A až bude mít Ada salón, chci od ní šaty na cokoli.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 19:54

Tak už si tam pani Brigita hodila odkaz i na tento článek a Láďa Rozehnal už to začal rozjíždět:
„Škoda že ta paní rádoby ,,znalkyně módy,vkusu atd.“nevystoupí z utajení a nepochlubí se něčím,co by nás vše zaujalo a nadchlo.Alespoň z 10% tak,jak nás zaujímají a okouzlují módní návrhy a UMĚLECKÉ výtvory SALONU BRIGITA" Ten caps lock tam dal on, ne já! :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:59

Nevím jak Láďa Rozehnal, ale nevystavuju to, co mě zaujme a nadchne. Já si to prostě koupím.
Peněženka se nezakecá. Kam jdou peníze, tam netřeba klaky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:26

Co je to Rozehnal? Otrok ty dominy?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:06

zaujímají…Laďa nebude intelektuál.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:38

Já prostě nechápu, že se tímhle někdo ohání.

Když má člověk vkus, a je-li kritika konstruktivní, nemusí snad dokazovat že umí práci líp. Jakože když je nějaká hudba hrozná a falešná, a člověk řekne „ne, to se nedá poslouchat!“ tak je snad jasný, že sám nemusí být super zpěvák.

To mám fakt nejradši „…nepochlubí se něčím,co by nás vše zaujalo a nadchlo“ - to si myslí, že kritizovat může jen ten, co to umí líp? Něco na tom je, ale mám takovej dojem, že každej nemusí umět všechno, já si třeba netroufám kritizovat kvalitu ušití, protože šít (zatím) neumím, ale to, jestli je to estetický, vkusný, pěkný a zajímavý, to teda můžu hodnotit z fleku, a bez studu! =/

Pardon jestli jsem napsala nesrozumitelně, ale úplně to ve mě bublá, z blbosti některých lidí! =/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 10:55

Ale Ada už ukázala - umí kritizovat. UMÍ kritizovat. Umí KRITIZOVAT.
A to je dobře. Tleskačů je dost.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 13:06

No tak tady právě máte jasný důkaz, že existují i určité typy mužů, kterým se takové šaty líbí a považují je nejen za třeskutě sexy, ale dokonce za umění. Pan Láďa patří mezi ně a zřejmě má radost, že se tyto modely rozšířily i mezi běžnou populací jeho obce a nemusí za ukojením své touhy po umění oblejzat bordely.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 14:26
:))

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 14:37

zajímalo by mne, od kdy se laciné porno považuje za umění…?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:05

Hezký článek nejen pro pobavení.
Musím uznat, že ty modely jsou skutečně většinou „hnusný“.
A také asi nejsem moc v obraze,jelikož by mě ani nenapadlo, že si tvůrce něčeho takového může říkat módní návrhářka.
Jaj,že by opět naše česká-moravská specialita :-(.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:55

Proč " naše česko-moravská specialita"? Myslím si, že většině se to nelíbí a ani většina tak naštěstí nešije, tak neglobalizujte, prosím.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:52

No právě,většině se to nelíbí, ale vidět to je na přehlídkách apd., a všichni tam tomu tleskají (viz.odkazy na videa). Udivilo mě, že u nás je prostě možné něčemu takovému tleskat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:40

Hezké, jak se paní brání, že jakási „bezejmená“ blogerka, samozvaná „znalkyně módy a vkusu“ jí nesahá ani po kotníky.
Ada - v čele žebříčku nejvlivnějších Čechů za rok 2011 (v časopise Týden to bylo?)
Paní návrhářka Brigita - má fotku s Reginou z VyVolených!!
Hmmmm?? :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:46

Opět kvalitní materiál na noční můry…vlastně ale celkově dobře zapadající do kontextu českého pojetí módy, takže nic šokujícího.
Nebohým obětem z Miss Haná se vůbec nedivím, že neucukly před nafocením předložených „modelů“, asi jim v rámci soutěže nezbýval prostor na vyjádření vlastního názoru, ostatně tam byly jen jako modelky. Překvapují mě spíše dámy z fotek, které si záměrně objednaly něco ze salonu paní Bridget, i když předtím shlédly její tvorbu. Vlastně se obdivuji jejich odvaze a sebevědomí, něco takového si vzít na sebe vyžaduje obojí v notné dávce.
Trochu to asi svědčí o tom, co zde Ada psala již několikrát - nevkus, lacinost a vulgárnost nás již převálcovaly natolik, že je považujeme za módní a slušivé, nutné pro společenský úspěch.
Došlo k naprostému vytěsnění citu pro hranice, co je ještě přijatelné a co už nikoliv. Pokud je nám řečeno, že paní návrhářka je úspěšná, světová, exkluzivní, sklopíme oči a stádně si u ní objednáváme, neschopni vlastního názoru, který si nemáme jak utvořit - nic jiného neznáme, nikdo nás to nenaučil, nikdo nám neukázal jak to dělat jinak, neumíme poznat kvalitu. Trochu jsem tohle vyjádření záměrně přehnala, ale skutečnost o moc růžovější není, stačí se na ulici či v mhd rozhlédnout po lidech kolem.
Jsem vážně ráda za Módní Peklo.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:54

Proč všichni pořád blemcají o Adě jako o anonymní zapšklé ženštině? Kdo je jenom trochu v obraze, tak si nemohl nevšimnout např. článku v příloze MF Dnes, takže až taková anonymita není. (Samozřejmě, neznám její jméno, ale vím, že je to žena z masa kostí, která pracuje a ve volném čase bloguje.) Ale chápu, že zákazníci paní Brigity asi nemají na čtení novin čas/sílu/intelekt.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:54

Milá Ado, tvůj článek ve mně vzbudil dojem, že u nás kdokoliv může dělat cokoliv. Stačí najít nějakého příznivce, který si to pak koupí. A protože u nás úroveň odívání není příliš vysoká, tak není divu, že nám tu vyrostli takoví pěkní módní návrháři.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 20:56

Teda … studovala jsem módní návrhářku. A kdybychom tam navrhli podobné kreatury, tak by nás mlátila bičem a stokrát by nás nechala opravovat o milimetr nepřesnej záševek. Spíše naše učitelka, která nás učila konstrukci oděvu, zároveň byla naše třídní a zároveň jsme jí měli na praxi, měla tendence přehánět. A my jako návrhářky sme jí furt mírnily :D Ale stejně to bylo hrozně přeplácaný.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:01

Salón znám, leckdy tam mívají kupodivu celkem zajímavé látky. Nicméně nevím proč, když jsem se dívala na fotky ve článku neodbytně jsem myslela na „signaturní“ šaty Elviry (http://www.iballer.com/…/e12_jpg.jpg) Taky poměrně laciné, taky prvoplánově sexy… a jako takové udělané a ve své kategorii narozdíl od šatů z článku fungují. Po pravdě do správného settingu se mi vážně líbí. Ovšem šaty od Brigity mě spíše matou než abych nad nimi slintala jako nad něčím, co by ta exhibovská lehká děva ve mě ráda oblékla kdyby jí to prošlo. Za mě total fail na všech frontách.

A asi si taky udělám salon, se záševky vycházejícími ze střihu podprsenky bych zřejmně fakt těžce bodovala :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:07

Znáte ten pocit, že byste rádi něco do komentáře napsali, ale slov se jaksi nedostává......???

katango
1356 příspěvků 6.2.12 13:09

Mně se slov dostává, ale nepublikovatelných.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:17

Jéj, většinou se v Pekle pěkně zasměju, procvičím si krk tím, jak furt musím kroutit hlavou a zase odejdu. Ale tohle mě fakt dostalo! Ještě víc mě ovšem odrovnaly komentáře příznivců „pí návrhářky“. Ty lidi to opravdu nevidí? Nebo proč ty modely tak hájí, chválí a pí Brigity se tak zastávají? Já to opravdu nedokážu pochopit, to musí být příbuzní nebo co. Já mám taky „skoro příbuznou“, která je majitelka krejčovství a taky se jí stalo, že zaměstnankyně (návrhářka, švadlena) „ujely“ a vytvořily nepěkné modely (které se ocitly i tady v Pekle), ale vím, že se to opravdu nepovedlo a proto mlčím a za nikoho se nebiju.
Chtěla jsem po dobrém a bez zášti objasnit pí Brigitě proč se její modely objevily v Pekle, co je na nich špatně a doporučila jsem jí ať vloží sílu do nějakých „jednoduchých šatů“. Můj příspěvek na FB zdi jejího salonu samozřejmě ihned zmizel (což jsem předpokládala) a nemám jí to za zlé, kdo by chtěl mít na svých stránkách takové příspěvky, že?
Ale stejně, fakt to nechápu, ačkoli myslím, že jsem inteligentní člověk - tohle prostě pochopit nedokážu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:23

Ale, co uz. Hlavne, ze to holkam slusi, no ni?!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:28

Hodím to i sem, kurví modely na videu: http://www.youtube.com/watch?…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 17:25

„A díky jeho šarmu měla soutěž důstojný průběh.“ střih a už to vidím!!! :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:29

Je to sice trochu mimo mísu, ale nejvíc se mi na jejím fejsbuku líbí album „Rockový ples“. To je něco pro Čechy, pane! Konečně si můžu vzít na bál svý oblíbený džínsy a černou košili, originální kostým jak stehno! A ženský zase 3 kilogramy mejkapu a špičatý kozačky. Juch!! :D :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:30

Ty polonahé šaty…
1, je tam málo materiálu → míň to stojí
2, chlapi maj na co čumět a nemusej utrácet za bar s polonahou obsluhou


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:38

Vážený paní Brigito, jsem dostatečně mladá (26) a mám vnady na ukazování, přesto bych si váš plesový model nezvala ani za trest, na plese totiž chci v chlapech vzbuzovat potřebu mi pomoct do kabátu a otevřít dveře, nechci v nich vzbuzovat naději, že mě můžou přefiknout někde na záchodcích, což vaše modely pro „ženu, jež si sama sebe neváží“ přesně nabízí… A snad i vy musíte vidět, že s materiálem neumíte pracovat, že máte švy nakřivo, že modely modelkám nelichotí, odstávají, trčí a čekala bych, že tuhle ADinu konstruktivní kritiku spíš oceníte a poučíte se. No, chtěla bych někdy v životě prožít jeden den s vaším sebevědomím. Inu, jak říkají v Číně: „kdo mě chválí, je můj nepřítel, kdo mě kritizuje, je můj učitel“. S přátelským pozdravem jedna stará, zakomplexovaná doktorka, která nemá na práci nic lepšího, než hanit vaše umění a číst tento blog a řešit s ostatníma starýma a zakomplexovanýma ty pí****ny…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 21:58

Navrharstvi musis mit prece v sobe: http://www.salonbrigita.com/…ny%20009.jpg


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:16

seběvědomí neuměrné tvorbě


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:04

Ado, ty budeš v příštím životě módní návrhářka…a Brigita bude podle její stránky na FB novinářka :D Takže vás asi čeká výměna rolí.
Jinak díky za super další článek, člověk to skoro nestíhá číst, jak to ze sebe chrlíš. Chápu, někdy je to opravdu třeba. A kdo tvoje články zná, tak pochopí a rozumně pouvažuje, kdo není soudný, bude dál plácat utěšující komentáře na FB. Palec nahoru pro Adu!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:10

Jsem taky profík a tuto sezónu jsem šila několik maturitních šatů, všechny holky chtěly bez vyjímky korzet a vlečku, snažila jsem se je usměrnit, něco se mi povedlo :)) nasměrovat trochu správným směrem. Spíš mě zaskočily jejich matky, které samy neměly ponětí o tom, co se pod tyto šaty nosí a co k nim, jak se to pak mají naučit ty holky? Ještěže existuje internet a Peklo:))!!
Paní Brigitu obdivuju:)), není to celé myšleno jako ironie? To přece nemůže myslet vážně?!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:11

docela by mě zajimalo kolik ty oblečky stojí, ale našla bych pro ně využití, vyhastrošila bych tak strašáka na babiččinu zahrádku, žádné zvíře by se nepřiblížilo

Karin
3948 příspěvků 25.1.12 22:45

Hned první noc by ti ho zneuctili chlapi, co by šli z hospody…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:18
:-D

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:24

tak to si chudák nezaslouží :D, dobře teď už to vidim maximálně jako hadry na podlahu

katango
1356 příspěvků 6.2.12 00:06

Any, byly by to hadry na prd; ty látky určitě nesajou.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:19

Takové šílenosti by nestrpěli ani na škole, kde se tohle učí a ona že má diplom?????? Sakra to dneska vážně dají každému..A ty komentáře v jejím profilu mně dorazily.Jeden větší negramot než druhý.Madam je z buranova, kde se možná takový model nosí.Ale s timhle jít na ples, tak bych je vyrazila hned u dveří.To je vulgární, na ples se to naprosto nehodí a hned bych dámu v takových šatech nasměrovala do nejbližšího night clubu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:22

Božebože, už dlouho jsem se tak nepobavila:-) Mimochodem plesové nebo vůbec společenské šaty je kapitola sama pro sebe. Když jsem tuhle přišla do jakéhosi „specializovaného“ obchodu, měli tam šaty, které nosí někdy mladé dívky na operu a vypadají tak hrozně, že jsem je ve své nevědomosti považovala za vietnamské zboží z podřadných tržnic.
Jak má potom mít člověk nějaké povědomí, jak vlastně mají pěkné šaty vypadat?
To se pak nevidím, že za vrchol elegance se považuje lesklý polyester. Než takovéhle šaty, to je snad lepší nějaký pěkný kostýmek - oko to neurazí, i když do divadla (na operní představení) to asi taky není nejvhodnější.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:23

Ado, držím palce, ať ty kritiky ustojíte a neberete si to osobně! Jen tak dál, díky čtení Vašich článků se mi budou tvořit vrásky pomaleji. Díky


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:23

Hele, je to fakt spatny… nemuzu rict, ze uplne vsechno, koukal jsem se na webove stranky zminene navrharky a jako tak 10% prima, 20% jde to a zbylych 70% bych nesahl ani tyci na skadleni pavianu:D

Btw, slecnu Reginu Holaskovou mohla vynechat..to popularitu nezvedne :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:29

Musím říct, že tohle je snad to nejhorší, co jsem na peklu viděla. Některé jiné „návrhářky“ byly strašné, ale u této osoby je smutnější to, že ona si o sobě myslí, jak je super a ještě to takhle cpe lidem a pozor, celebritám. Navíc sama návrhářka je k … zblití. Vzhled stránek celkově působí jednoduše odporně, uboze a odráží tak toho, koho prezentuje. Prostě tohle je modní průjem. To už bych si raději nechala vylejzat tanga z kalhot a podpsenku z tílka, než si na sebe vzít jeden z těch děsů.

Opravdu, díky Ado za to, že díky tobě mám příjemnější dny, spoustu srandy a nejlepší přehled ve světě mody :-D:-D:-D.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:30

Je to vážně katastrofa, asi je zbytečné k tomu cokoliv dalšího psát, většina už byla řečena. Škoda, že si stále hodně žen/dívek myslí, že čím víc ukáže, tím větší ovace to bude mít…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:34

Ádo obdivuji tvou inteligenci a zároveň moudrost, tím myslím schopnost umírněně a hlavně slušně reagovat na některé komentáře. Módní Peklo je pro tebe opravdu posláním.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:35

Ještě by se dalo pochopit, že se ty modely někomu líbí např. jako pracovní oděv do některých řemesel…nahota zvedá tržby nebo když slečna trpí nedostatkem tělesné lásky, tak prosím toto oblečení je vhodné použít jako signál, ale co nepochopím je to, že ti co ji brání nevidí to nekvalitní zpracování, dyt to musí vidět každý vlnkovité okraje, nesednoucí a špatný materiál … o bóooože btw. jsem 22ti letá babička :-D

Karin
3948 příspěvků 25.1.12 22:37

No co, každej návrhář prostě šije pro určitou klientelu… Jako třeba, já nevím, Chanel šije pro elegantní dámy, Vivienne Westwood zase pro milovníky extravagance… tak jsou prostě návrháři, kteří se našli v tvorbě pro lidičky z night clubů, městských privátků, escort servisů, travesti shows a okrajů vozovek první třídy v německém pohraničí… Klienti jsou spokojený, Brigitka je spokojená, takže co tady řešíme? Proč by měla dělat vkusný a kloudně ušitý věci, když to její zákazníci očividně nevyžadují?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:49

No, řekla bych, že i vkus pracovnic erotického průmyslu je snad větší. =/ Ještě bych tak možná tipla ty transvestity… ale jak tak přemýšlím, i oni mají větší vkus.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:58

Však jednoho ve svých facebookových komentářích má - prý až ona mu dokázala ušít šaty přesně podle jeho představ… Když jsem si prohlédla ty fotky, už se nedivím.
Někde nahoře už odkaz byl, tak jen pro připomenutí: https://www.facebook.com/…320051434643!/pages/Bro%C5%88a-show/119320051434643
Vlastně něco takového už někdo v diskusi psal. Co se dá dělat, když ono se o tom něco jiného snad ani napsat nedá.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 04:31

Chaaaa…jednou jedinkrát jsem nepřepla TV a tohoto pošuka jsem viděla,ale nejlepší bylo hodnocení Lucie Bílé " Trapný, hnusný, NE! A ven!! "

Karin
3948 příspěvků 25.1.12 22:42

Ty komentáře na Fejsku přece naprosto jasně ukazují, že Brigitčin zákazník prostě není člověk vyžadující nekompromisní kvalitu zpracování či člověk s nadčasovým vkusem pro hezké oblékání… Těmhle lidem to přemejšlí přímočaře: bejt sexy znamená „esli to máš, tak to vokaž!“ Bříško, stehýnka, kozičky, zadeček, jooo, to je vončooo… :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:47

Přijít na ples v těchto modelech, přijdu raději nahá… a pokud bych nutně musela mít péří, strčím si brka do zadku… :--D

madeleine89
5 příspěvků 26.1.12 00:27

Představila jsem si jak kráčíte na ples s brky v zadku =D a polila se čajem.Každopádně je to přijatelnější představa, než šaty paní „návrhářky“ .


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:31

A není to nepříjemné? :-)Myslím ta brka, ta představa je skvělá!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 01:48

To se omlouvám. Doufám, že čaj byl jen vlažný. ;--)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 01:57

Brka by v zadnici jistě byla nepříjemná, jenže mnohem větší osinou zadku by byla hanba nosit über-bordelózní šaty. Dámy ze Soho jsou jistě oblečené vkusněji a praktičtěji. Což mě přivádí na myšlenku, proč se lidé inspirují „E55-dálniční“ módou? A proč si myslí, že v přísloví méně je někdy více, slovo „méně“ je zkrácený pojem „méně zakrýt?“


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 21:07

Děcka, takhle jsem se už dlouho nezasmála.

Tahle diskuze je zatím nejlepší, co jsem četla


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:47

Paní „návrhářka“ Brigita v rámcí své sebeprezentace na svém webu uvádí že: pořádá přehlídky po celé České republice, obdržela již mnoho nejvyšších ocenění v celé řadě mezinárodních soutěží a její modely můžete v současnosti spatřit na osobnostech osobnostech z výtvarného, kulturního a politického života,…
Hmmm, opravdu zvláštní je, že jsem o takto významné české fashion dezajnérce nikdy předtím (než se ocitla v plamenech Módního pekla) neslyšela!

Karin
3948 příspěvků 25.1.12 23:19

A já chci vidět minimálně jednu osobnost z politického života oblečenou do šatů od Brigity. Jo! Chci vidět Jyrku Paroubka v tom borůvkovým průjmu!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:41

Milá Karyn,
viděla jsem na Markíze záběry z předávácí cen "Žena roka ". Paní Paroubková tam měla šaty od její oblíbené návrhářky ( jméno neuvedla), které vypadaly hodně podobně - několik druhů barevné krajkoviny, nesmyslné volánky, průstřihy atd.atd. Jen ten Jyrka je pořád v obleku. Ale borůvková by mu šla k pleti :)))

katango
1356 příspěvků 26.1.12 15:18

Markys: oblíbená návrhářka pí PP je Jana Berg. Této umělkyni taky už Ada v MP věnovala pozornost. Podle mne je její tvorba dost podobná Briketině, jen o pár levelů výš, ale hnusná je taky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 22:59

Já ultimátně miluju tohle házení hoven do větráků. Vždycky se pak tak škodolibě uchechtávám. Bude to tím, že jsem frustrovaná, hloupá a bez vkusu.
Hlavně se nikomu neostpravedlňuj, Ado. My tě milujeme, my tě chápeme a my jsme tvoje armáda.

Karin
3948 příspěvků 25.1.12 23:10

Jo, jsme armáda zapšklých, vošklivých a nešťastných starých panen, co nikdy nic nedokázaly a uměj akorát kritizovat a skrz větrák házet hovna na šikovný lidičky, který dávají do svojí tvorby srdíčko a proto je všichni milujou!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 16:11

Podle stylu těch modýlků do nich nedává jejich tvůrkyně srdce, ale jiný orgán ;-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:06

No páni! =D
Já prostě žasnu, jak jsou někteří lidé schopni si kolem sebe vytvořit bandu vlezdoprdelků, kteří mu sežerou každou pitomost, kterou vypustěj do světa…
Nechápu, že ta banda slepic kolem jedný slepičí královny, nevidí to všechno pitomý, co „královna“ vypustí do světa O.o


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:06

Takže paní Brigita působí dokonce v „olomoucké módní policii“?! Uhm.

http://www2.vecernikol.cz/…itelnji.html

Karin
3948 příspěvků 25.1.12 23:16

Jo, perfektně „rozebrala“ tenhleten páreček: http://www2.vecernikol.cz/…_policie.pdf muhehe, to je panečku policajtka…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:22

„Nezoufejte - s Olomouckým Večerníkem budete vždy in! Poradí
vám módní návrhářka Brigita.“ To jistě: co nenosit. A ta šelmovská salutující fotka: jak z předválečného kabaretu. Barevné ladění té stránky (řvavá žluť a písmo) evokuje masivní slevy. Lidi, to je bída!

Karin
3948 příspěvků 25.1.12 23:25

Předválečný kabaret? To ne… Já jsem si spíš bůhvíproč vzpomněla na Playgirls


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:32

ty vo*e! Já teda nedokážu zhodnit technické zpracování, ale na první pohled tam vidím 5 „nedostatků“ … Hlavně, že má pí Brigita reklamu :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:45

Koukám že „Pavel v šik obleku, kterému néni co vytknout“ má nohavice kalhot tak dlouhé, až mu opticky pokroutily nohy. …Ale to paní modní policistce a „návrhářce která si potrpí na kvalitu zpracování“ asi uniklo…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 10:28

Proč má na hlavě čepici dopravního policisty i se znakem??To nesmí, odporuje to zákonu o Policii ČR! Dopustila se minimálně přestupku.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:21

Přece nezkritizuje svoju vlastní tvorbu, ne?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 12:42

Je to tehdejší šéfredaktor olomouckého večerníku, v kterém byl onen článek vytištěn a jenž na oplátku tuto svoji kamarádku cpe kam se dá. Já na Petra, Petr na mě......Tady začíná cesta ke zviditelnění.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 22:23

To je ale montáž, ne? Někdo si musel udělat srandu, protože tohle svět neviděl a pes to nežral. „Deseti dílná“ sukně si rozhodně vyžaduje „méně výrazný náhrdelník“, protože jinak by to asi bylo vulgární.

lindiste
348 příspěvků 28.1.12 14:04

Když pominu obsahovou stránku, tak nad tou grafickou úpravou by jedno oko nezůstalo suché…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.12 13:39

„… materiály jsou VÍCE A VÍCE NOSITELNĚJŠÍ“ ! :))
Tvůrčí potenciál té dámy čouhá naprosto ze všeho, čeho se dotkne. S češtinou zachází stejně bravurně, jako s organzou a saténem!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:11

Já nevím, čím to je, ale mě tahle Miss Haná a ty šaty naprosto vyrazily dech. Přijde mi naprosto pobuřující, že se může taková fušeřina prezentovat na nějaké společenské události, no dejme tomu, že společenské události v uvozovkách. Jde o to, že ta soutěž je určitě pod něčím patronátem (města? kraje? mýlím se?), na soutěž jsou určitě pozvány osoby, které se (jakýmkoliv) způsobem považují za (jakkoliv) významné. Jaktože je něco takového možné?! To se všem líbí, nebo se to většině nelíbí, ale všichni se zdvořile usmívají, protože je to přece tak malicherné, že na tom nezáleží? kdy tohle skončí? To není záležitostí rodičů, ani těch holek, ani toho, že si Brigita Ročňáková s někým domluvila kšeft. Jaktože to my jako společnost vůbec strpíme? Nějak moje trpělivost vůči tomu, co se děje ve veřejném životě v ČR, v těchto dnech dosáhla svých hranic a myslím si, že by se proti takovým věcem mělo veřejně protestovat a normálně by se na ně měly psát veřejné stížnosti. Jak je možné, že se nekvalitní věci prezentují jako kvalitní a úchvatné? Jak je možné, že si třeba většina, která se toho přímo účastní, myslí opak, ale nikdo to ani pozdvižením obočí nenaznačí? Jaktože obsáhlá kritika na Módním pekle je považována za něco okrajového? Módní peklo je naprosto seriózní kritická názorová platforma, která má regulérní dopad a sílu.

katango
1356 příspěvků 26.1.12 00:44

Jo, je to podobný nákupnímu vozejku, co přetejká jídlem v akci, opékáčky, sojovými párky, gothajem, 30% eidamem, majolkou, kečupem, tatarkou, vegetou, podravkou, pytlíkovýma polívkama a naprosto umělejma oplatkama s náplní z umělého tuku.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 23:48

Kladu si úplně stejné otázky. Myslím, že bychom museli znát vztahy mezi pořadatelskou agenturou (tedy tím jedním strejcem, kterému patří), návrhářkou Brigitou a firmou Výstaviště flora Olomouc. Budou zřejmě velmi pevné a osobní jak už to tak bývá, protože nevěřím, že by se na Olomoucku nenašla Brigitina konkurence na nějakém vyšším levelu.
Vulgarita modelů a jejich prezentace mi přijde neúnosná už s ohledem na možnou spodní věkovou hranici účastnic soutěže - to je 14 let dovršených v den finále!!!
Takže je teoreticky možné, že pro tyhle lascivní fotečky zneužili třináctileté holky. To je prostě za hranou nejen dobrého vkusu, ale i zákona.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:21

Nějak mi nejde do hlavy, že se to vážně někomu líbí.. Je fakt, že ty dvoje šaty měla pěkné a tohle odhalování se mi taky nelíbí.. Pochopím to na nějaké techno párty,ale na ples? Co říkají rodiče těm mladým holkám? ( Je mi 20) Čekala bych od paní návrhářky dospělejší čin než plácnutí odkazu na zeď na fb. A komentáře dospělých žen typu urážek,nepochopení a tak? To bych čekala od své pubertální sestry.. Chm..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:52

Příšerný šaty…všechny…nic hezkého, vkusného a není to ani sexy.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:56

kdyby někoho zajímalo kolik ty výtvory stojí ?

V jakých cenách se pohybují tvé modely?
Od pěti tisíc korun – záleží na materiálu a střihu. Každý model je originál.

celý rozhovor, zajímavé čtení :) http://hranicky.denik.cz/…0080428.html

katango
1356 příspěvků 26.1.12 00:46

Kolik chce za ty díratý kalhoty? Že bych se připravila na stařeckou demenci již nyní?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.12 15:23

A vy nem