Miss Haná

24.01.12 | autor Ada

Někdo z vás mě upozornil na soutěž Miss Haná. Že prý tam finalistky mají příšerné šaty. Mávla jsem nad tím rukou: regionální soutěž, sponzorovaná místními městečky a majiteli stavebnictví, tam nemůžu chtít bůhvíco. Nějaká půjčovna z okolí dá holkám na slavnostní večer pár těch šlehaček, aby se mohla udělat přehlídka. Lidi si zafandí, zatleskají a půjdou domů. Nic pro Peklo.

Jenže pak mi to přišlo mailem ještě několikrát a vždycky s tak štítivými komentáři, že jsem nakonec klikla.

A schytala jsem to PŘÍMO MEZI OČI.

autor fotky neuveden, převzato z FB Rádia Haná: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150557324332593.396555.54873657592&type=3

Jméno toho, kdo "šaty" finalistek vymyslel a ušil, jsem nenašla, i když bych moc ráda, protože je to talent srovnatelný s Lenkou Uhlířovou.

Červený úbor na další fotce je jedním slovem strašný. Nedá se na něm najít vůbec nic pozitivního (udivily mě pouze úplně normální černé lodičky bez špice). Finalistka Leona, osmnáctiletá studentka střední školy, v tom vypadá jako slečna z katalogu nějakého maloměstského nočního klubu; něco tak strašlivě nevkusného se na soutěž miss absolutně nehodí, i kdyby to byla miss té nejzapadlejší Horní Dolní. Mini těsně pod zadek a nelichotivá podprsenka ze třpytivého materiálu, k tomu omotávka z černé síťoviny. Vulgární hnus.

autor fotky neuveden, převzato z FB Rádia Haná: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150557324332593.396555.54873657592&type=3

A další foto z katalogu erotického prádla. Sympatickou Tinu, patnáctiletou žákyni základní školy (!), navlékli organizátoři soutěže do lesklého hadru, který vypadá, jako by ho zapůjčila postarší pornoherečka s obříma prsama. Zase hnus.

autor fotky neuveden, převzato z FB Rádia Haná: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150557324332593.396555.54873657592&type=3

Finalistka Marie vyfasovala jakýsi čarodějnický kostým na maškarní. I s netopýrkem.

autor fotky neuveden, převzato z FB Rádia Haná: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150557324332593.396555.54873657592&type=3

Finalistce Denise fialová sluší, ale ty šaty, to je zase, pardonnez mon impolitesse, sračka.  Jakési hadýrky hologramové (to patří na gymnastický dres a ne na velkou večerní), odhalený bok a pod tím monofilový průjem. Někdo se přejedl borůvek a potom z něj na záchodě za velkého rachotu vyletělo tohle.

autor fotky neuveden, převzato z FB Rádia Haná: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150557324332593.396555.54873657592&type=3

A zase se musím ptát: PROČ? Který chorý kreatývní žaludek tohleto vyzvrátil? Všechno je špatně: použité materiály jsou nevhodné, nevhodně upravené nebo přímo laciné, jako třeba naše milovaná organza. Střihy prakticky neexistují, všechno je to na holkách jen různě navěšené a navázané. Plocha odhaleného masa je nepřípustná kdekoli mimo noční klub nebo diskošku pro barbíny. Oděvy jsou plné zoufalých jakože sexy prvků: průstřihy, rozparky, vykukující pupíky, peří.

Nemám slov.

Klíre, vrať se, vše odpuštěno.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.


Reklama

Líbil se vám článek?

Reklama

 Váš příspěvek
 
Nikuš  24.01.12 13:07

To je asi jako minišaty na ples když je holka maturantka…Kolem boků trošku zvlněný,saténo­vý,rudý,sekxi a jde se!!Nevadí,že se za ní na plese budou všichno otáčet,ona je čarovně krásná :-/

 
zůza  24.01.12 14:17

No na minišatech na ples nic špatného nevidím. Pokud mají šmrnc a nositelka na ně má postavu, proč ne. Pořád lepší než takové ty „princezny šlehačky“ s korzetem v roztodivných odstínech, kdy ve finále zpravidla třetina maturantek vypadá jak polárkový dort různých příchutí.. To je, řekla bych, o dost směšnější :)))

 
nesouhlasím!  24.01.12 15:21

Ne, ne, ne, s tímhle tedy prudce nesouhlasím. Ano, šlehačky jsou děs, laciné, ošklivé a odpudivě tuctové - ale aspoň to má nějaký nádech pokusu o slavnostnost. Neboť ples je slavnostní společenská událost. A přijít na něj v minišatech je nevkusné, ať má dotyčná nohy jakkoli pěkné. Je to vyzývavé a vyzývavost patří na jiná místa, na plese to působí jako vulgarita a nevkusnost. Tečka.

 
Tina  24.01.12 16:24

Podobne musím nesúhlasiť, ak je raz predpísaná veľká večerná toaleta, tak ani tie najkrajšie a najdrahšie minišaty či dokonca koktejlky sú jednoducho neprípustné. Je to proti pravidlám a najhoršie faux pas aké môže byť je nevhodne sa obliecť na spoločenskú udalosť. Napadá ma Liana Weissová na jednom z plesov v opere - síce nápadité šaty, stále ale len koktejlky…

 
...  24.01.12 17:06

Myslím, že dobře střižený small black dress se dá vzít téměř kamkoli .)

 
Mori  24.01.12 17:10

Dobře střižené malé černé pořád nejsou velká večerní:-)
Ale není ples jako ples, že? Na hasičskej bál víc než dobrý.

 
Alabama  24.01.12 17:14

Musím taky nesouhlasit. Měla jsem maturitní ples před třemi lety. Vůbec nejsem takový ten „princeznovský“ typ, oblékám se většinou do tmavých barev, spíš minimalisticky. Ale maturiťák je prostě asi pro každou holku taková zvláštní příležitost, kdy má možnost vypadat a cítit se jako princezna (to berte samozřejmě s nadsázkou). Většina holek od nás ze třídy měla tyhle šlehačkové šaty s korzetem a tím kruhem dole, nevím jak se tomu říká. Žádná z nás to nikdy doposud na sobě neměla a nejspíš už nikdy mít nebude, protože pro to prostě nikdy nebyla a už asi nebude příležitost. Chtěly jsme to všechny, chtěly jsme si to vyzkoušet, jaké to je mít na sobě takovéhle šaty. A musím říct, že v ten večer jsem se díky těm šatům fakt cítila neuvěřitelně slavnostně. Jasně, to by šlo i s nějakou elegantní hladkou róbou, ale tu si můžu vzít na jakoukoliv jinou významnější společenskou příležitost. Proč alespoň jednou v životě nevyužít příležitosti mít na sobě tyhle šaty.. Nehledě na to, že je to prostě tradice, na plesy se to nosí. Chápu, že se to někomu může nelíbit, a některé ty šaty jsou vážně děsné, když je na nich hromada flitrů anebo mají ty podivně vykrojené korzety, že z toho leze bůhvíco, ale můžou být i přiměřené, pěkné. Já jsem za sebe fakt ráda, že jsem je na svém plese měla, užila jsem si to v nich, odpovídalo to slavnostnosti situace. A už je na sobě nejspíš nikdy mít nebudu, tak proč bych toho nevyužila, když jsem mohla.

 
Johanka-k  24.01.12 18:51

Mně nedávno moje češtinářka říkala, že když byla mladá, tak se do tanečních nosily jen minišaty. Takže to opravdu spíš záleží na módě a samotné nositelce. Já bych si vzala dlouhé šaty, ale pokud se někomu zamlouvají VKUSNÉ minišaty, tak proč ne.

 
krisa8  24.01.12 19:39

to Johanka-k: do tanečních ano, nevím jestli už je máte za sebou, příp. kdo vás učil, ale ve velké večerní se tančit nenaučíte. Jiná jsou pak různé prodloužené (nebo jak se říkalo u nás půlkolony a šluskolony), tam se obvykle půjčují dokonce svatební šaty (resp. dlouhé bílé šaty a ty se špatně shánějí jíné než svatební)

 
klara53  24.01.12 23:29

jo, zlatá Plzeň. Tam maturanti mají celý večer šaty, ve kterých si tančí svoje předtančení, takže většinou to bývá jednotný styl pro všechny, ale s více či méně individuálními úpravami. Když se tancuje na Beatles, tak jsou to šaty z šedesátých, když je to styl meziválečný, tak jsou šaty taky takové. A je to pak o dost hezčí, ty šaty bývají většinou kvalitnější a navíc za sebe můžu říct, že „jednou za život“ budu radši slečna z montmartreské krčmy než slečna z první půjčovny na rohu. Maturák stejně není opravdový ples.

 
azavina  25.01.12 19:26

Já s vámi souhlasím a je mi jedno, kolik nesouhlasných komentářů máte. Kdyby si měl člověk primárně vybrat mezi malými černými skvěle padnoucími proti růžové (jinak pastelové) hnusné šlehačce s padajícím kruhem a navíc pokud je blbě „našlehačkováno“… určitě by zvolil na takový běžný maturiťák či jakýkoliv ples malé černé. Pořád lepší je vypadat dobře než vypadat směšně. Můžu se s dress codem minout, ale pokud mi to sluší… opakuji pro méně chápavé…SLUŠÍ (nikoliv supersexyodha­lených90procen­ttěla v nevkusném kýči), nikdo se nad tím nepozastaví, protože pokud to není extraples s velvyslanci z cizích zemí, pořád budu vypadat lépe v krásných šatičkách po kolena než ty šlehačkové nádhery.D

 
Peeeeeep  26.01.12 14:39

Maturitní ples je velice slavností událost na kterou by měla dívčina obléknou velkou večerní (vždyť je to jednou za život). Matka jako doprovod by mohla mít šaty koktejlového typu, decentní barvy. Rozhodně by neměla zastínit (ať v dobrém nebo ve špatném) dceru.
Rozhodně se ani v jednom případě nehodí mini šatičky pochybné kvality z Aukra zaslané přímo z Asie.

 
Irča  27.01.12 19:20

Rozhodně souhlasím, minišaty jsou na maturiťák úplně normální. Tak se třeba taky trochu koukněte co se nosí…V DNEŠNÍ DOBĚ !!! Ne, co se nosilo někdy…no coment. Minišaty jsou daleko lepší (na maturiťák) než nějaké dlouhé šaty nebo róby. Na maturiťáku se chtějí holky bavit, ne vypadat jak princezny z doby renesance =). Já bych si na sebe dlouhé šaty nikdy nevzala.
PS: Nemyslím dospělé, tam je to s délkou naopak (čím starší, tím delší…=D)

 
Áňa  30.01.12 14:27

Myslím že to s tou velkou večerní na maturáku nebude tak horký. Jednou mi na takovej přišel taneční partner ve smokingu. Chudák, byl tam nejlíp oblečenej a maturanti měli pod oblekem námořnický triko. Neni to ples v opeře - jen se puberťáci snažej vypadat dobře, tak je snad lepší vypadat dobře v koktejlkách než hrozně v dlouhejch (když se vám dlouhá sukně nelíbí, těžko si vyberete hezkou, nemáte na to cit).

 
Kejt  24.01.12 18:07

Tak já se teda z dovolením radši budu koukat na minišaty na plesu, než na něco, co zřejmě spadlo do rybářský sítě, nebo ho omotali alobalem… brrrr…

 
Loo  24.01.12 20:51

Pravda, o proti rybářské síti toho minišaty zahalují jěště mnoho :o)

 
Skrolew  24.01.12 23:07

No, malé černé na ples na menším městě jsou v pohodě. Akorát že malé černé nejsou primárně minišaty, nýbrž šaty po kolena, resp. těsně nad kolena.

 
Lenka  26.01.12 13:19

Little Black Dress:

http://girlsnightoutdinnerclub.blogspot.com/…k-dress.html
http://www.sensiblystyled.com/…black-dress/

 
souhlas  24.01.12 18:15

z tech prostitutek bych umrela, pokud je predepsany dresscode, nemaji tam co delat…ale kde dnes predepsany je, ze? ovsem takove ty saticky z pujcovny „korzet a krinolina“, ktere maji vsechny, z toho primo silim !!! je to trapne a vubec ne hezke, absulutne to na me nepusobi slavnostne, ale spis infantilne - proc chteji byt vsechny stejne? na svuj ples jsem si nechala usit satenove dlouhe jednoduche saty podle sveho navrhu a myslim, ze je rozhodne kde se inspirovat…vidite nekde na prehlidkach nebo na predavani cen slavnych ty krinoliny? a dobra zprava nakonec, vyjde to levneji.

 
Odkaz  24.01.12 22:21

Finalistky jsou v nové modelové kolekci CRISTAL DREAM COLECTION olomoucké módní návrhářky Brigity Ročňákové (www.salonbrigita.com), .........šatky byly přiděleny !!!!!!!!!!!!!!

 
Betty J.  25.01.12 07:31

Pokud se to opravdu jmenuje přesně tak, jak píše Odkaz, pak není co namítat…

 
Helča  24.01.12 18:31

Když čtu komenty, trochu váhám, ale chápu příspěvek Nikuš jako ironickou kritiku minisukní na maturáku a proto SOUHLASÍM.

 
Blair  24.01.12 18:53

Mám pocit, že tyhle pekelné šlehačky si na plesy oblékají nejčastěji slečny, které za normálních okolnosti nosí džíny a kecky. Ty, které eleganci a ženský styl nosí denodenně si nepotřebují dokazovat, že jsou ženy v jediný večer.

 
Nanynka  24.01.12 20:05

Kolik znáte maturantek, které „denodenně nosí eleganci a ženský styl“?;-)

Obecne na ples samozřejmě patří dlouhé šaty. Vždycky ale záleží, na JAKÝ ples. Např. na „ples“ svého zaměstnavatele si v březnu dlouhé šaty nevezmu ani náhodou. Sice se odehrává v Hiltonu, jenže ve skutečnosti je to „odborářský“ večírek s trochou tance a spoustou jídla zadarmo, na který velká část účastníků přijede z regionů a nedoveze si s sebou ani smoking ani róbu. Jdu tam už počtvrté a v dlouhých šatech jsem tam zatím pokaždé byla overdressed, letos to riskovat nehodlám.

Ohledně dlouhých šatů na ples prostě platí výrok stařenky Oggová: „It is not a law, just a guideline.“ :-)

 
bertulka  24.01.12 21:26

Minulý týden jsem byla na plese v Brně, byl tak trochu „hogofogo“ česko-rakouský v Besedním domě, takže vyžadující dlouhé šaty. Vlastním jedny černé,ale nějak mně intuice říkala, že v černé tentokrát ne. A vyplatilo se. Již při vstupu do předsálí bylo 90 % dam v černých róbách, byť vkusných a většinou ve správné velikosti, přesto to bylo černé stádo. Asi 7 % bylo v různých odstínech červené , 2 ženy byly v tmavě lahvově zelené, takže taky poměrně splývaly s davem. Moje šaty z půjčovny v duhově zelené, střízlivého střihu sklidily obrovský úspěch, protože prostě zářily. Dokonce mně je chválily mně neznámé dámy na plese. Byla to pro mě moje první zkušenost s půjčovnou společenských šatů a určitě ne poslední.

 
Em  25.01.12 14:30

Tak teď jste se trefila rovnou do černého!

 
Jersie  25.01.12 15:24

S tím rozhodně nesouhlasím - spíš zastávám názor, že slečny, co nosí nejraději džíny a kecky, si zvolí jednoduchý styl šatů, protože nejsou zvyklé se nějak přehnaně „zdobit“. Už jen díky těm večerním šatům proti „všedním“ dnům dost vynikne jejich změna. A naopak slečny, co jsou zvyklé se denně malovat a nosit co nejmodernější a nejelegantnější oblečení se stejným názorem přistupují i k výběru šatů na ples. Alespoň na našem maturitním plese to tak fungovalo. My „holky s džínama“ jsme měly úplně jednoduché, dlouhé šaty, a ty „princezničky“ přišly v načančaných, na můj vkus až přeplácaných šatech.

 
Sibyla  27.01.12 19:29

bertulka: tohle jsem zažila vloni na premiéře Jesus Christ Superstar v Karlíně. Všechny dámy v černé, všechny! Rozpačité maminy - manželky sponzorů, kurví blondýny - přítelkyně muzikantů, všecko černé.Měla jsem stříbřitě hnědé šaty, a mrzelo mě, že jsem si nevzala něco světlého, tak mě ta čerň štvala!

 
Kristýna  25.01.12 11:00

Souhlásím, že maturantka by měla mít dlouhé šaty. Ale u nás měly skoro všechny holky normální dlouhé šaty, žádné růžovky z půjčovny s tak obrovskou sukní, že se k někomu můžete přiblížit maximálně na dva metry. A moc jim to slušelo.

 
MoMo Glamorous  25.01.12 11:33

vo ferbruari idem na absolventsky ples z naseho gympla a obliekam si kratke saty (nie koktejlky, ale take, ktore su naspodu trochu nazbierane a v na boku maju vacsiu maslu a su bez ramienok)
tie slahackove svinstvo do mna nikdy nikto nenavlecie, je to cisty nevkus
a dlhu robu tiez nie, to by ma iba zbytocne zostarovalo

 
klara53  27.01.12 00:09

ad Peeeeeep: Jako jo, já si normálně taky dávám pozor, abych se oblékala úměrně příležitostem. Jenže prostě maturák ples v tomto smyslu není. Je tam spousta opilých mládežníků, pro které je to jen jinak pojatá kalba, učitelé ve většině taky nebývají vzorem dress code a mnoho lidí tam je a oblékli si předtím kvádro jen proto, že se jde klukovi na maturák a příště si to kvádro oblečou na svatbu a pak už jen do futrálu. Prostředí navíc většinou taky za moc nestojí, v malých městech nějaký socreal kulturák a ve větších často taky nějaká hrůza. K tomu děsná hudba, na kterou si stejně valčík nezatančíte, protože se křepčí na blbě přezpívaný hity z 80´s a 90´s. Na tohle velkou večerní? To teda ne, tu si nechám na repre ples univerzity (tam už to vypadá o dost líp) nebo do opery.

 
Nikol  27.01.12 14:37

Je rozdíl mezi minišatama ke kolenům,max. nad kolena a je rozdíl mezi minišatama pod zadek.To sem chtěla říct.

 
Irča  27.01.12 18:52

Já jako nevím kde žijete. Minišaty ve 21. století jsou běžné. A to, aby se za holkou otočil kdekdo, chce skoro každá. Myslím to tak, že je dobré upoutat na plese pozornost. V dnešní době jsou totiž úlety a mini cool a dobré. Samozřejmě na nějaký slušňácký ples ne, ale na maturiťák, kde se chce každá blejsknout (koneckonců se většina vidí naposled) by to nemělo být omezené. Já jdu za týden na imatrikulační ples a taky mám černé flitrové mini šaty, co mi nesahají ani po kolena. Podle mě je to skoro jedno, co si vezmete na maturiťák, pokud to nebude jeden z výše uvedených modelů =D.

 
moniii  01.02.12 05:52

Blejsknout se tím, že mi budou koukat nohy?? Čím větší procento kůže kouká, tím víc cool, že ano.. toto očividně propaguje i výše zmíněná návrhářka. Hnus.

 
Sibyla  01.02.12 08:58

No, minišaty na maturák nosily už naše babičky, v šedesátých to bylo děsně cool, takže si nenamýšlejme, že jsme objevily Ameriku. Obecně vzato, pro někoho, kdo chce zazářit, je černá na ples tou nejnevhodnější barvou, protože mezi obleky zaniká. K flitrům se radši nevyjadřuji, Brídža by jimi jistě byla nadšená.

 
Vendy  24.01.12 13:07

:DD „Klíre vrať se“ :))) umírám

 
Veronika  24.01.12 14:10

Někdo se přejedl borůvek a potom z něj na záchodě za velkého rachotu vyletělo tohle.

:D :D
 
Ellis  24.01.12 14:54

Z borůvek je tedy tradičně spíš zácpa, nicméně i ta by leccos vysvětlovala.

 
Sibyla  24.01.12 16:47

Nesouhlasím, nevracej se, neodpuštěno. Právě z takových klírů vznikají lokální brigitty.

 
atrix  03.02.12 12:07

Ovšem u Brídži jsem našla daleko šílenější věci, než které tu prezentovala Ada:
 http://www.salonbrigita.com/…eb%20010.jpg

http://www.salonbrigita.com/…A1%20032.jpg

http://www.salonbrigita.com/…aty/1312.jpg

a model á la „špatná vel. podprsenky“
http://www.salonbrigita.com/…ec%20020.jpg

 
Brindik  24.01.12 13:07

Pěkně, článek po několika hodinách - tomu tleskám…S obsahem je to horší…texty teda dobý, ale ty obrázky… řekla bych, že když jsem jako malá parodovala šití, na panenky Barbie, oblíkala jsem je slušněji…

 
jedny zakázk  24.01.12 17:36

jojo, kam se to naše děský šitíčko hrabe na tyto mistovské kousky…

http://www.salonbrigita.com/…saty/859.jpg

 
jedny zakázk  24.01.12 17:37

jo, to trčící dolě mě dostalo… takové listy nebo co to má být… já nevím, prostě je mi z toho už asi zle, viděla jsem jejich modelů příliš.

 
Budu asi vážně zvracet  24.01.12 17:45

Bože to je TAKOVÁ HRŮZA!!!
http://www.salonbrigita.com/…zkova_tvorba
Třeba třetí šatky pro Macinu.. nebo …cokoli jinýho!!!!!

 
Mallena Corleone  24.01.12 20:03

Já z té zakázkové tvorby mám spíše pocit, že je to hodně o tom, co si zadavatelka zakázky nechá od tvůrčí švadleny vnutit a co nikoliv. Na pár modelech je vidět, že se zadavatelky snažily držet v mezích jakéhosi elegantna. Neodsuzovala bych to všechno hromadně. Ovšem u některých modelů, a je jich většina, opravdu nechápu tu šílenost s prostřihy od brady až pubickému ochlupení, rozparky kam se podíváš a holá záda, asi je to seksi.

 
hedvika
275 příspěvků 24.01.12 23:22

a ten slavnostní, profesionální účes! :D

 
Soňa  25.01.12 12:41

Já si myslím, že paní návrhářka je barvoslepá. (a myslím si to opravdu) , a nebo to nešije, ale kupuje to pokoutně od vietnamců - to je druhá možnost.

 
Linda  25.02.12 19:32

Přesně to mě taky napadlo, když jsem zahlédla úvodní fotku :-) „Podobné“ věci jsme kdysi se sestřenicí „šily“ na panenky… :-))

 
slomic  24.01.12 13:07

Jaktože holky nemaj na hlavě voživíno? Nebo alespoň chemlonové příčesy a drdóly? A líčení mírné? Tým odborníků tedy stajling nedotáhl…

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 24.01.12 13:10

slomic: deset palců nahoru, mám výtlem:-)

 
slomic  24.01.12 13:35

Johoó, třeba model s netopýrkem si vyloženě žádá nějaký vkusný klobouček se závojkem. a lokny.

 
L.  24.01.12 13:33

:D taky mě to zarazilo!

 
MoMo Glamorous  24.01.12 13:08

toto je prave peklo! niektorym fakt chyba sudnost…nechapem ludi, co dokazala nieco podobne navrhnut a nechapem tie dievcata, ktore si to dokazu obliect :/
ta 18ka na druhej fotoke vyzera pomaly ako 35 rocna bordel mama (ospravedlujem sa za vyraz, slusnesnie sa to povedat neda)
a ta 15-rocna O__o nemam slov

I don't wanna live on this planet anymore…

 
Odkaz  24.01.12 22:03

http://www.salonbrigita.com/…saty/859.jpg

To je odkaz,kde těch „zázraků“ mody od paní nárhářky co její šaty dostali děvčata, uvidíte víc a prohlédněte si všechny fotky........­.pobavíte se!

 
Odkaz  24.01.12 22:39

Když projdete několik předkol,chete to dotáhnout do konce.A někdo Vám dodá takové oblečení ..........to není chyba těch děvčat ale celého vedení soutěže a hlavně p.návrhářky,která zřejmě omylem dala šaty na maškarák.....­....koukněte se na (www.salonbrigita.com), ---------- Finalistky jsou vyfoceny v nové modelové kolekci CRYSTAL DREAM COLECTION olomoucké módní návrhářky Brigity Ročňákové (www.salonbrigita.com),

 
Pravé peklo  25.01.12 01:51

Presné a výstižné. Toto je to pravé peklo. Masaker. Dokonalý hnus.

 
Kačula  30.01.12 13:09

Já taky ne, ale musíte se na to dívat takhle..ty holky tam šly proto, aby vyhrály- a kdyby jedna z nich řekla, že jsou ty šaty odporné a nechce si je vzít, myslím, že by šanci na úspěch moc neměla, obzvlášť když je B. v porotě…Spíše je mi jich líto, že si ty šaty na sebe musely navléknout.

 
MoMo Glamorous  30.01.12 18:04

asi by som sa vykaslala na celu sutaz kvoli vyhre za taku cenu, t.j. navliect si podobne saty na seba

 
Marianna  24.01.12 13:08

„Někdo se přejedl borůvek a potom z něj na záchodě za velkého rachotu vyletělo tohle.“ :D :D :D Smíchy jsem málem vypadla z okna, ještě že bylo přivřený :D
Supr článek, „supr“ šaty!

 
Katkarina  24.01.12 13:08

A hlavná cena pre víťazku je potom čo? Ročný kontrakt v Alibaba Night Club v krajskom meste?

 
Jersika  24.01.12 14:04

Alibaba night club, tak to mě dorazilo :-D. Je pravda že k těm šatičkám jsou slečny málo „upravené“, chybí nejlépe tříhodinové solárko, blond-rezavo-černý melír ve slušivém drdolu s lokýnkami, bílá rtěnka, pětibarevné stíny,umělé řasy a pochopitelně špičaté krajkové kozačky! Pak by to bylo teprve něco :). Ale třeba se pořadatelé poučí a na finále už bude vše doladěno… Ale v zájmu zachování duševního zdraví to radši vidět nechci :)))).

 
Katkarina  24.01.12 19:09

Jersika, vy sa smejete, ale ten FAKT existuje! http://www.alibaba.cz/

 
Radka  24.01.12 13:09

Zlatý Klír… Ten alespoň umí šít.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 24.01.12 13:09

díky Ado, vidím, že i Tebe zarazil věk některých dívek. Šaty strašné, text jako vždy vtipný:-)

 
hifiprincess  24.01.12 13:09

Slecna na prvej fotke - teda jej saty ma absolutne odrovnali a pod nimi este taka spodna bielizen. Osobne by som odmietla dat na seba cokolvek z tych vytvorov, aj keby som riskovala,ze ma z tej sutaze vylucia. Slecny boli pravdepodobne tak mimo z toho, ze su v takej sutazi, ze zdravy usudok bol zatlaceny kamsi veeeelmi daleko.

 
Sekhmet
1918 příspěvků 24.01.12 13:27

A to je přesně důvod, proč jsem se nikdy neúčastnila žádných soutěží krásy. Modeling mne v ranném mládí málem chytil taky, ale pokaždé, když mi před účastí v nějaké regionální miss, či na módní přehlídce místního génia dali podepsat smlouvu, kde se to jen hemžilo smluvníma pokutama, když udělám tohle, nebo naopak neudělám tohle, vycouvala jsem. Představa, že se buď budu muset obléct jako kurva a ještě se u toho usmívat, nebo zaplatím třicet tisíc pokuty, mne od modelingových tužeb vždy spolehlivě odradila. Zlatá moje maminka, že mi to vždy dostatečně vysvětlila (tehdy mi bylo asi tak čtrnáct).

 
Alena Čechová  24.01.12 15:45

Doporučuji k přečtení kmentář Marie dole. To je typické a symptomatické.
Nemohli jsme si dovolit odmítnout, jak prosté!

 
Fler  24.01.12 17:33

To:Alena Č.: Ty dívky za to vůbec nemohou. Většině z nich nebylo osmnáct a smlouvu za ně musel podepsat zákonný zástupce/rodič. A těm rodičům je minimálně 35+ a mají nějaké životní zkušenosti. A v dnešní době už snad každý ví, že než podepíši smlouvu, musím si ji celou důkladně přečíst … a když se mi něco nelíbí, tak nepodepsat!

 
Andráyssy  25.01.12 13:36

Pořád tady někdo dokola řeší, že ty dívky musely podepsat smlouvu, bla bla bla. Ale co má co společného soutěžní smlouva a šaty na focení? Bohužel ty otřesné šaty na ně z té smlouvy nevybafly ani tam nebylo výstražné upozornění na pí.návrhářku. (Že si někde mohly najít fotky z předchozích ročníků je věc druhá).

http://www.stylolomouc.com/…ia2011_2.doc
http://www.stylolomouc.com/…ana_2012.doc

 
Anett  25.01.12 12:11

Zaražený zdravý úsudek -náctiletých děvčat by se dal i pochopit, ale snad mají ty dívky nějaké matky? A ty matky by již zaražený úsudek mít neměly …

 
kiwi  25.01.12 20:34

Matka/rodice zejmena te pantactilete meli nejdriv s rozbehem nakoupnout poradatele (kterej si patrne spletl ucel souteze), pote z dcerunky strhat ty hadry a odkracet s ni domu.
To by ale nesmely (ty matky) bejt jeste pitomejsi nez jejich dcery - ktery by za trochu publicity byly pravdepodobne schopny prodat i katarskymu princi.

 
Barča  24.01.12 13:10

Bóže můj to snad ani neni možný… a není to náhodou jen připitomělá přehlídka druhů látek nějaké oděvní firmy? Tohle přece nemůžou navléci na náctileté holčiny, ne? Ještě mě napadá, že to spíchla nějaká holčina doma a vzorem jí byl onen proklatý Klír a ještě jí pomáhala kamrádka fantazie.

 
Bee  24.01.12 13:14

Možná jí spíš pomáhala kamarádka bez fantazie. :))))

 
Alatriz  24.01.12 13:11

Poslední věta mě dostala nejvíc! :-)

 
Alena Čechová  24.01.12 13:11

Borůvková pasáž mne vysloveně nadchla. Bravo!
Kdysi jsem přemítala, jak bych vychovávala dceru. Představovala jsem si tenkrát, že z ní udělám bytost sebevědomou a sebejistou. Dnes si uvědomuju, že bych ji klidně mohla zahlédnout i na těchto fotografiích a dostala bych nejspíš masivní infarkt nebo by to se mnou jinak šlehlo!
Proboha, co dělají ti rodiče, že dceru napadne něco takového???? To nemají doma pouta a topení, kam by ji mohli připoutat, než to dívku přejde?

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 24.01.12 13:19

Přesně to mě napadlo, když jsem ty fotky viděla. Jsem ráda, že mám kluky. Po holčičce strašně toužím, ale když vivím tyhle fotky, první co mě napadne je, co kdybych měla dceru a ta se rozhodla pro takovéto focení?

 
Rena8  24.01.12 13:54

Nebojte, věřím, že žádná dcera čtenářky Módního pekla by tak hluboko neklesla…

 
Světluška  24.01.12 15:06

Nemají topení. Mají kamna na PETflašky s vyjetým olejem a pilinama. Otec jde v neděli do hospody ve vypraných modrákách a mamka se oblíkne v Petrklíči. A vrchol kultury je celodenní návštěva v nákupním centru. Tak se nedivte, že jejich Božka se vystrojila.

 
jana III  24.01.12 18:07

Reno, co je to Petrklíč?

 
Karin  25.01.12 12:02

jano III, ty čteš Módní peklo a nevíš, co je to ?

 
Fler  24.01.12 13:22

Docela dokážu pochopit, že se patnáctiletá slečna, která se dostane do finále okresní soutěže, raději nevzpouzí, než by riskovala, že bude vyřazena. Docela chápu, že si chce splnit svůj sen… Ale naprosto nechápu rodiče, matky těch děvčat. Pokud tedy po shlédnutí fotek neleží někde na ARO s těžkým infarktem. Jestliže je děvčeti méně než 18 (pak už se s tím bohužel nedá nic dělat, ale něco se dalo dělat předtím..) jako matka bych asi podala žalobu na organizátora soutěže za ohrožování mravní výchovy!

 
Sekhmet
1918 příspěvků 24.01.12 13:29

Jo a pak byste doma měla diskvalifikovanou uchazečku o supertruper­megagiga důležitý titul Miss Hospody v Horní Dolní, která by Vám minimálně po zbytek puberty neodpustila, že jste jí zkazila celoživotní sen a zabránila tak její hvězdné kariéře na přehlídkových molech v Paříži a Miláně.

 
Fler  24.01.12 13:39

To. Sekhmet: Tak za prvé, pokud má matka s dcerou nějaký vztah, tak to jde vysvětlit. Za druhé, lepší mít doma uraženou zneuznanou modelku, i za cenu určité domácí nepohody po nějakou dobu, než adeptku na zaměstnání v místním bordelu. A za třetí, když budou všichni nadávat, komentovat, ale nikdo nic neudělá, kam to zajde příště?

 
Sekhmet
1918 příspěvků 24.01.12 13:43

Fler: Samozřejmě tohle vím. Taky jsem byla puberťačka s aspirací na modeling. A právě že já jsem měla rozumnou maminku, která mi vše vysvětlila. Následkem toho nejsem ani miss, ani modelka, ale něco úplně jiného (a jsem mamince velice vděčná). Ovšem scény s boucháním dveří, hysterickým pláčem a výkřiky: „ty mne nemáš ráda a závidíš mi, že jsem hezká“ se u nás párkrát odehrály taky.

 
Alena Čechová  24.01.12 13:52

Fler: právě že v pubertě jde veškerý vztah do háje. Jinak je zajímavé co píše Sekhmet. U nás doma to bylo tak, že doživotní a absolutní krasavicí byla moje máma (za mlada fakt že jo!) a já byla Ošklivé Káčátko a tyhle věci by mne tak ani v horečce nenapadly. Když mi pak někdo vyseknul kompliment, myslela jsem si, že si dělá srandu.
Nevím, kterej model je lepší…

 
Arvari  24.01.12 13:54

No, podávat nějakou žalobu, to mi přijde jako trochu přehnané (a navíc zbytečná ztráta času). Jít organizátora pěkně seřvat se mi jeví jako účinnější… a patrně i víc uspokojující.
Je otázkou, jestli třeba rodiče ty šaty předem viděli. Jestli ano, a nešli organizátora seřvat rovnou, je něco vážně špatně…

 
Alena Čechová  24.01.12 14:02

Já bych si vyšlápla na toho pořadatele a pak na ty firmy. Obeslala bych je s dopisem, kde bych apelovala na jejich společenskou odpovědnost. Rozhořčený dopis do místní drbny by taky mohl zabrat.
Ale upřímně nevím, co bych řekla své dceři, kdyby se toho zúčastnila.

 
Fler  24.01.12 14:10

To: Alena Č. Vztah matky a dcery nemusí jít do háje ani v pubertě. Nějaké ty nafouklé tváře a povýšené výrazy, to ano, ale vztah to nijak významně narušit nemusí. Alespoň taková je moje vlastní zkušenost s dcerou. A tu žalobu bych v tomto případě opravdu zvažovala. Už jen to, že organizátor musí někam jít a podat vysvětlení, má s tím nepříjemnosti a tahanice, mu hodně znepříjemní život, i když z toho ani trest nebude. Ale oblíct osmnáctileté děvče tak, aby vypadala jako pětatřicetiletá bordelmamá a patnáctku tak, aby vypadala jak pornohvězdička z amerického filmu, to je opravdu trochu moc!

 
Fler  24.01.12 14:14

To: Arvari: Podat žalobu není zase tak moc časově náročné pro toho, kdo ji podává. Vlastní dcera by mi rozhodně za ten čas stála. Časově náročné to začne být pro druhou stranu, až se bude muset dostavit k podání vysvětlení a bude s tím mít oplétačky. Problém je v tom, že všichni nadávají, ale nikdo nic nedělá a pak se všichni diví.

 
Kateřina  24.01.12 14:19

Navléknout mi někdo dceru do „šlapy“ úboru, tak by asi došlo na násilí a žaloby by dopadly na mou hlavu. :o/

 
Girarde  24.01.12 14:25

Arv má recht. Prohnat organizátory třikrát kolem parku a nepouštět týden do hospody. Hurá nazdar.

 
Girarde  24.01.12 14:44

To Fler: Mimochodem - mám matný dojem, že žaloba by byla bezpředmětná, protože od patnácti už děcka nejsou pod zákonem.
Nehledě na to, není vina organizátora, že na sebe děvče dobrovolně navléklo štětkoohoz. Když už je ten vztah matka - dcera tak ejchuchujuchuchu, měla matka dceři vysvětlit, co je a co není společensky vhodné.
Pochybuju, že jí v šatně organizátoři drželi pistoli u hlavy.
Od soudu byste odešla se sociálkou v patách za selhání ve výchově, protože za dceru odpovídají rodiče a rodiče si ji měli ohlídat. Taky se nabízí otázka, čím dítko trpí, když cítí potřebu prosadit se mezi „dospěkáky“ i za takovouhle cenu.
Podtrženo sečteno by to dopadlo jako chyba rodičů, pokud by si organizátoři sehnali advokáta s minimální schopností argumentace.

P.s.: Váleček na nudle to jistí.

 
Matka Pluku  24.01.12 14:38

Aleno Čechová, netřeba ústředního topení. Stalo se, že se dcerka v „nejlepším“ věku patnácti let přihlásila do pěvecké soutěže pořádané jednou soukromou televizí. Ne že by vyloženě neuměla zpívat, ale i se mnou by šlehlo, kdyby se snažila tímto způsobem zviditelnit.
Stačilo jen včas vybírat poštu ze schránky a obálce s pozvánkou na casting udělat důstojnou kremaci. Jo, takže ústřední topení se docela hodilo. A dívku to opravdu přešlo. Čas je nejlepší lékař na nabubřelé adolescentní sebevědomí.

 
Mína  24.01.12 15:45

Pokud se vám pálení cizích dopisů zdá být úplně normální, pak není něco v pořádku s vámi.

A nebo je to zase nějaký moderní, rodinný trend - radši něco zatajit, než si o tom v klidu promluvit mezi čtyřma očima? :/

 
Alena Čechová  24.01.12 15:58

No musím přiznat, že ani mně taková metoda moc není sympatická. Na druhou stranu chápu, že se rodič občas z bezradnosti uchýlí k podobnému konání. Když si prostě adolescent něco usmyslí, udělá to, i kdybyste se na hlavu stavěla.
Můžete jenom bezmocně zuřit nebo vyhrožovat anebo počkat, až z toho vyroste. Já sama netuším, co bych dělala, kdyby má dcera trvala na tom, že bude modelkou. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že na nic neexistuje jeden zaručený recept.
Tuhle jsem četla, jak paní Kobzanová, jejíž rozkrok zná celý národ, lituje, že nestudovala práva.

 
Matka Pluku  24.01.12 21:30

Netvrdím, že to bylo správné. Dokonce musím přiznat, že jsem byla nucena udělat více kontroverzních rozhodnutí při výchově svých dětí. Hlavně když s nimi mlátila puberta. Ale všechna rozhodnutí byla učiněna s mateřskou láskou a s přesvědčením, že dělám to nejlepší pro jejich budoucnost. Přestože všechny tři děti se ještě neosamostatnily, už teď je celkem patrné, že i když cesta výchovy je trnitá, pocit satisfakce se možná i dostaví.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 00:56

Matko Pluku: To je něco úplně jiného. Tam jste měla svojí dceru podpořit. Rodiče jsou jediní lidé, kteří mají své potomky zcela a nekriticky milovat. To neznamená nechat si všechno líbit, to neznamená nenastavit hranice. To znamená podporovat je a obdivovat. Nechci ani pomyslet, co kdybyste třeba měla ještě méně dokonalé dítě, nebo třeba postižené… Rodič by se neměl za své dítě stydět. Ochrana před zneužitím se sexuálním podtextem je něco jiného.

 
Mína  25.01.12 10:33

Matko pluku: Jenže s tím dopisem a soutěží, to asi nebylo o tom, vaše dítě zas tak moc chránit, ne?
Nebylo to spíš o tom (jak ostatně vyznívá z vašeho textu), že by to byla ostuda, kdyby se vám veřejně promenádovala před národem s mikrofonem?
Co by na to řekli sousedi a tak…tak to na mě působí a nezlobte se, ale je to dost sobecké.
Osobně na přání si zazpvat před publikem nevidím nic špatného (rozhodně bych to nesrovnávala s promenádováním se v „sexy hadru“ před obecní porotou na Mis „Kotěhůlky“).
Hold měla dcera asi smůlu, že se to neshoduje s vašimi představami.
Podporovat talent by ale rodiče měli, ne ho potají, uměle utlumovat.
Píšete, že nešlo o to, že by neuměla zpívat, pak teda nechápu, proč jste ji nepodořila - jednou by si třeba zazpívala, měla by z toho zážitek, fotku a pak by ji to třeba přestalo bavit. :/ Ale měla by šanci si tu zkušenost vytvořit(!)

 
kalivrata
359 příspěvků 1 inzerát 25.01.12 11:00

Musím říct, že jsem ráda, že mě v začátcích mé modelingové kariéry, kdy jsem se ještě bála nevyhovět všemu, co po mně agentury chtěly, nikdo do ničeho podobného nenavlékl.
Ale taky musím říct, že jsem ráda, že by moji maminku nenapadlo něco takového jako mi tu kariéru zatrhnout, i kdyby mě navlíkli ještě do něčeho horšího. Jasně, že by měla pravdu, žádná velké modelka se ze mě nestala, jsem teď ráda, že si sotva vydělám na nájem na vysoké škole, ale asi bych na ni byla naštvaná doteď, že jsem zmeškala životní šanci.

 
Fler  25.01.12 11:13

To:Kalivrata: Myslím, že v podstatě nejde o to, odradit děvče od přivýdělku jako modelka nebo hosteska. Určitě to je lepší přivýdělek ke studiu než sedět za kasou v Tescu. Jde o to, co si dovolila tato konkrétní agentura a tato konkrétní módní návrhářka. Kdyby mou dceru, ještě neplnoletou, někdo navlékl do takto vulgárních šatů a ještě fotky někde zveřejnil, rozhodně bych to nenechala jen tak projít. Jestliže už někdo musí mermomocí ty šaty vyfotit, nechť si na to najme profesionální modelku a zaplatí jí za to. Ta děvčata za to nemohou, na vině je agentura, pořadatel a do jisté míry také sponzoři té akce. Oni by měli vědět, do čeho své peníze investují a jakou jim to dělá reklamu. I když bohužel stále platí, že i negativní reklama je reklama.

 
Zdenek  25.01.12 11:34

Jojo, moje maminka taky vsechno delala s materskou laskou a presvedcenim, ze dela to, co je pro me nejlepsi. Taky se ted s ni nevidam ;)

 
kalivrata
359 příspěvků 1 inzerát 25.01.12 11:58

Fler: Naprosto s vámi souhlasím. Stejně jako s vámi souhlasím u toho druhého příspěvku, na který jste mi odepisovala. Ale reagovala jsem na původní příspěvek, že by se mi nelíbilo, kdyby mi mamka tehdy něco kategoricky zakazovala, nebo, nedej bože, dokonce ztopila nějaké dopisy. Na svou „kariéru“ jsem to nijak nevztahovala, jenom jsem chtěla říct, že by to nebylo správné ani u tohoto problematického odvětví, natož u něčeho nevinnějšího, jako je pěvecká soutěž.
Ale aby nedošlo k mýlce, souhlasím s vámi u obou příspěvků.

 
isko  26.01.12 10:08

Já se nebudu stavět na žádnou stranu. Ale uvažte: jaký je rozdíl mezi tím, když se někdo nechá nevkusně vyfotit v nevkusných šatech a tím, že se někdo nechá zviditelnit v nevkusné soutěži?

 
MP Ava
248 příspěvků 24.01.12 14:52

Myslím, že se na to díváte pouze ze svého pohledu… já naopak věřím, že matky těchto slečen se doma nad fotkami tetelí blahem, jak to té jejich holce sluší!

 
Girarde  24.01.12 15:01

Toho jsem se bála nejvíc.

 
miňo  24.01.12 15:08

No jasně, cožpak jsme už neměli na Módním pekle stokrát seksí maminy? A samozřejmě ten svůj talent a cit pro módu a vkus předávají dcerkám. Jednou z nich budou taky tak šik peroxidové blondýny v leopardích trikách a špičatých kozačkách. A proutek se musí ohýbat, dokud je mladý…

 
Verufanda  24.01.12 13:13

Neeeeee…božínku, proč? ve čtvrtek jdu skorošvagrovi na maturák a jestli to tam bude vypadat takhle…TAKHLE..... tak to radši zasimuluju migrénu. Hlavně prosvítající „gaťky“ na prvním obrázku, jsou opravdu boží doplněk na ples

 
Sekhmet
1918 příspěvků 24.01.12 13:30

Hele, Verufando, běžte. A vemte sebou foťák. Ať je sranda.

 
Verufanda  24.01.12 15:19

Foťák beru, uvidíme co z toho vyleze :) ale je to ples gymnázia, tak tam snad mají dívčiny všech 5 (doufám alespoň ve 4) pohromadě :)

 
Kateřina  24.01.12 14:27

Já byla na plese minulý týden. Dokonce byla přehlídka společenských šatů místní švadleny a břišní tance jakési XXXL madam. Foťák jsem neměla … škoda pro Peklo, ale štěstí pro mě, protože jsem se k dotyčné jako zákaznice chystala. Člověk by řekl, ok malá ves, ale ony i chalupářky z velkoměsta přišly děsně postrojené. :o/ Jen musím chválit, že díky věkovému průměru dámám nekoukaly podprsenky a nebylo moc holého masa :o))

 
Helenuše  24.01.12 23:00

Tak těžko chtít po slečně, aby předvídala, jakou hrůzu na ni navlečou a tomu přizpůsobila výběr prádla. Alespoň to vypadá, že to nejsou tanga.

 
orinocka  24.01.12 13:14

No, nakonec bude i Klír dobrý :))…a přijde čas, a i Uhlířová bude vzata na milost :)
Nejvíc mě očaroval borůvkový průjem a černá síťovina…to je peklo pěkně žhavé :))

 
Fuj !  24.01.12 13:14

Nechápu jak si tohle někdo může vzít na sebe, zvlášť nechápu tu 15-ti letou dívku co si obleče něco takovéhe ! Jedno velké FUJ ! Ale jinak sem se skvělě pobavila :D Kníre vrať se, vše odpuštěno ! :D Skvělé :D jen tak dál !

 
Tapa  24.01.12 13:15

Jak je možné, že jim to NIKDO neřekl? Obávám se, že dotyčné slečny do toho bohužel nemají co mluvit, asi tradičně slouží jako přívěšek ke zvýraznění místních heren a těch stavebních firem, obtloustlý jednatel si s nimi na bále střihne upocené kolečko a jede se dál. Ale proboha, kolem toho muselo být spousta příčetných dospělých lidí, ne? Někdo jim to navlékl, osvítil, fotil, atd. atd. - co to musí být za místní návrhářské eso, že nikdo neupozornil na to, jak děsné to je?!? Nebo upozornil a letěl? Panebože, to je děs, chudáci holky.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 24.01.12 13:22

Něco podobného jsem už psala do předchozí diskuse. Pro mě osobně to hraničí se zneužíváním mladistvých. Naše zákony jsou v tomto směru benevolentní, je jim už 15, tak co, že…
Chuděry holky, je to jak pohádka jak udělat z pěkné holky levnou …holku

 
Fjo  24.01.12 13:59

Dle mého museli vědět do čeho jdou, loňský ročník navrhovala šaty pro dívky tatáž osoba. http://vecernikol.cz/…Brigita1.jpg

 
monika  24.01.12 14:19

ano, podle vseho jde opet o dila ze salonu Brigita. Odkaz na stranky zde - http://salonbrigita.com :-)

 
jajj  24.01.12 14:20

Jsem z Olomouce a paní Brigita je tady pověstná, o jejím vzhledu netřeba diskutovati, ale že si právě ona hraje na místní módní policii a co z jejich nápadů vzejde, je čistý děs. Viz zde šaty s netopýrkem, minule se asi neujaly, tak vyměníme vršek a šubaduba máme tady nový model: http://www.salonbrigita.com/…_2011/15.jpg

 
Girarde  24.01.12 15:06

http://salonbrigita.com/…ny%20009.jpg

Proč se teda furt snaží?

 
MP Ava
248 příspěvků 24.01.12 15:11

Tak já myslím, že při pohledu na paní majitelku je vše vysvětleno. Pokud by někdo tápal, tak zde jsou její slova: „ Démonicky smyslná, dráždivá a sexy nositelná extravagance , která v nás probouzí fantazii a zdůrazňuje krásu a přirozenost žen, takovou jaká je…“

Už chápete, ne?

 
Janina  24.01.12 15:56

No, mají tam záložku „napsali o nás“. Myslíte, že si tam přidá i Módní peklo?

 
Jersika  24.01.12 16:00

No ovšem, je to salon Brigita :))). Teď jsem se na jejich stánkách dočetla, že se jedná o autorské luxusní společenské šaty! A já blbá doteď myslela, že to jsou nevkusný příšerný laciný hadry… :-D

 
Janina  24.01.12 16:01

Abych tak ještě zacitovala Brigitiny stránky: „Již od počátku se její tvorba vyznačovala originalitou a perfektním zpracováním oděvních materiálů. Tato jedinečnost a originalita vytvářených modelů, vedly k nutnosti registrace ochranné známky a vytvoření obchodní značky BRIGITA.“

 
Evka  24.01.12 17:20

Nejlépe oblečený je ten pán v reflexní vestě, co vykukuje vzadu nahoře u zábradlí.

 
Jo  24.01.12 13:17

Dámy!
Pokud chcete nadále žasnout nad neohrožeností a drzozstí autorky těchto hrůz mrkněte na http://www.salonbrigita.com/ ! ´´Modní návrhářka´´ Brigita Ročňáková :DDD TO SNAD NEMYSLÍ VÁŽNĚ

 
hifiprincess  24.01.12 13:21

akurat placem od smiechu na vytvormi pani alebo slecny tiezmodnejnavrhar­ky, nechapem, ze za to aj niekto dobrovolne plati

 
Ada Pekelná
971 příspěvků 24.01.12 13:27

No ale neke… jak jsi to objevila?

 
Iren  24.01.12 13:35

Pod černočerveným modelem byl komentář paní Blaženy Dvořáčkové: „Šaty pro všechny finalistky jsou od MODNÍ NÁVRHÁŘKY BRIGITY ROČNÁKOVÉ - JE UVEDENO U SEZNAMU FINALISTEK !!!!!!“
To se musí vykřičet do světa :)

 
nela  24.01.12 14:13

schválně jestli se tento článek, objeví v jejich záložce „Napsali o nás“…

 
Fler  24.01.12 13:29

Nakoukla jsem do galerie a dostala mne fotka asi č. 5… společenská velká večerní zástěra, něco jako horní díl hodně odvážných plavek se sukní večerní toalety, samozřejmě s odvážným rozparkem… a k tomu asi osmiletá holčička v šatičkách ze stejného materiálu… Snad ani autorka těchto příšerností si nemůže myslet, že si tu velkou večerní zástěru oblékne příčetná dospělá žena - matka!!!

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 24.01.12 13:40

Mě se líbí jak tam píše, koho oblékají. Jako oblékáme soutěž miss ta a ta. Přitom na fotkách nikdo oblečený není:-) všechny dámy jsou víc nahé než oblečené

 
Renča  24.01.12 16:09

No a co ten malý chlapeček, který vypadá jako zabalený do černého igelitu, chudák. Opravdu mne uchvátily modely, které i majitelce výstavních prsou přičarují planďáky až k podbřišku, myslím ten typ ohozu, který má na sobě i ta školou povinná dívenka. Hrůůůza…

 
Helenuše  24.01.12 23:13

Číslo 5 a jediná s holčičkou, kterou jsem našla je tato:

http://www.salonbrigita.com/…to%20069.jpg

a ta se mi zrovna jako jedna z mála líbí. Šaty nejsou přehnaně sexy, zdobené jen decentně, dokonce na široká ramínka, což se taky málo vidí. Působí to , jako by si je nevěsta navrhla sama a nechala jen ušít v tomto salonu. Rozhodně nepůsobí tak děsivě jako ostatní tamní výtvory.

 
slomic  24.01.12 13:30

Velkolepá je i galerie oddílu „Známé tváře“ - teď je potvrzeno, že indikátorem prahnusu je trio Anife, Nesvadba a Regina. Něco jako tři hvězdičky Michelinu v obráceným gardu.

 
Fjo  24.01.12 13:33

Tak teda mě dostala už jen úprava stránek a „paní návrhářka“ v sexy póze se sexy účesem a šla jsem do kolen. K šatům se vyjadřovat nebudu to už jsem udělala na FB a nebyla jsem jediná.

 
pammahone  24.01.12 13:37

Přečetly jste si tohle?

Již od počátku se její tvorba vyznačovala originalitou a perfektním zpracováním oděvních materiálů. Tato jedinečnost a originalita vytvářených modelů, vedly k nutnosti registrace ochranné známky a vytvoření obchodní značky „ BRIGITA“.

Po počátečních úspěších např.v Brně na veletrhu Styl v roce 1997, kde vytvořila kolekci pro TIBA a.s., která v silné konkurenci, postoupila v soutěži FASHION POINT až do finále, následovala řada dalších profesních úspěchů a ocenění nejen širokou veřejností , ale zejména veřejností odbornou.

Nemám slov!

 
Lina  24.01.12 13:55

Citace ze stránek:
Autorka se k této kolekci (pozn. - The best creation 2011) vyjádřila jednou větou: „ Démonicky smyslná, dráždivá a sexy nositelná extravagance , která v nás probouzí fantazii a zdůrazňuje krásu a přirozenost žen, takovou jaká je…“

Opravdu, co slovo, to perla. Souhlasím jen s tvrzením, že tato kolekce je bezesporu dráždivá. No, možná svým způsobem i démonická…:-)

 
Neverim svym ocim....  24.01.12 13:38

„Již od počátku se její tvorba vyznačovala originalitou a perfektním zpracováním oděvních materiálů. Tato jedinečnost a originalita vytvářených modelů, vedly k nutnosti registrace ochranné známky a vytvoření obchodní značky „ BRIGITA“.“

 
hedvika
275 příspěvků 24.01.12 23:35

Lino, jde videt, ze komu nebylo dáno do rukou a do hlavy, ten byl obdarovaný uměním- okecat hovno na fialku :D

 
Káča  24.01.12 13:39

ale pozor, paní návrhářka pořádá i kurzy šití, tak kdyby někdo z Olomouce chtěl… :-)))
 http://vecernikol.cz/…zy-siti.html

 
Rena8  26.01.12 14:15

No nazdar! Ještě aby se podobné „talenty“ množily…

 
MUDr.Lant  24.01.12 13:40

A už je to jasné, níže je citace z webovek „paní návrhářky“:
Již od počátku se její tvorba vyznačovala originalitou a perfektním zpracováním oděvních materiálů. Tato jedinečnost a originalita vytvářených modelů, vedly k nutnosti registrace ochranné známky a vytvoření obchodní značky „ BRIGITA“.

 
Iva  24.01.12 14:18

Tyyyyy voleee… Omlouvám se za ten výraz, ale nemůžu jinak.. Počítám, že to na fotce v síťovaných punčochách s rozsáhlýma nohama a s výrazem pouliční k..vy bude „módní návrhářka“ Brigita osobně.. To celkem odpovídá jejím výtvorům…

 
Maggie  24.01.12 14:32

A ta s tou hlavou medúzy je sama autorka? :-D

 
Ovec  24.01.12 17:29

Škoda, že tam nemá návštěvní knihu, já bych jí tam něco připsala ;)

 
Mori  24.01.12 17:31

A ještě bychom mohli uzavírat sázky, jak dlouho by to tam zůstalo

 
Naqoyqatsee  24.01.12 18:54

BRIGITA
„Po ukončení studií, v r. 1994…“

V tom bude ten zásadní problém, celkově paní už od pohledu působí zaseklá v r. 1994… :D

 
Kristian  24.01.12 21:06

Jestli je foto současné, tak vzhledem k ukončení studií vypadá… velmi dobře…

 
Naqoyqatsee  26.01.12 16:54

když myslíš Kristiane…asi máme zkrátka odlišný vkus :)))

 
Katka  24.01.12 13:17

:D:D
U toho druhýho modelu se mi vybavila Dáda Patrasová z podádky Princezna koloběžka:D Slečna je taky taková oblečená/neoblečená

 
Zřejmě autorka  24.01.12 13:22

http://www.salonbrigita.com/

 
www.salonbrigita.com  25.01.12 22:55

www.salonbrigita.com - to je opravdu peklo, šaty miss mě šokovaly, tak jsem se podívala na stránky „salonu“ a pochopila jsem - nenašla jsem jediné šaty, co by se mi líbily, opravdu jsou vrcholem nevkusu a kýče, jsem naprosto znechucená. Nechápu, proč někdo v galerii svatební šaty zveřejňuje šaty z roku raz dva, kdy se tato „návrhářka“ učila šít, ty fotku musí všechny odradit…ale vlastně ještě že tak, nenechala bych si u ní ušít ani zástěru k plotně!

 
Ach jo  24.01.12 13:23

Nad tímhle opravdu rozum zůstává stát!

 
Suzi  24.01.12 13:23

aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaa..........­.....!!!!!!!!!!!­!!! pomooooooc, toto je hrôza !!! to vyzerá, akoby si z tej súťaže robili prču. nikto normálny nemôže toto urobiť

 
boruvky  24.01.12 13:23

Boruvky ale stavi (dlouhe i) !! :))))

 
Ada Pekelná
971 příspěvků 24.01.12 13:28

Jenom sušený. Velká porce čerstvých s vhodným zapitím udělá svoje.

 
boruvky  25.01.12 11:49

Aha.. Diik za typ :) natolik jsem tento problem nezkoumala :))))

 
P.  24.01.12 13:27

Opět „se směju hlasem“. Ado, pište častěji, nejlépe každý den (já vím, že to dá práci, ale ten pocit, že někomu zlepšíte náladu!).

 
Agnes  24.01.12 13:42

Zrovna jsem to chtěla navrhnout, že kdybyste neměla co dělat…Každá vám tu pošleme každý den korunu a nemusíte do konce života pracovat. A nám se bude žít lépe - veseleji a vkusněji! Díky! Jdu si dát borůvkový jogurt

 
P.  24.01.12 14:03

Sice nejsem každá, ale pošlu taky!
P. (každej)

 
Sekhmet
1918 příspěvků 24.01.12 14:36

Agnes a P.: Tak mne napadlo, kolik lidí by souhlasilo s tím, že by třeba Peklo bylo zpoplatněno (dejme tomu těch 30kč měsíčně), ale článek by byl každý den.
Odpadlo by velké množství trolů a my bychom měly pořád do čeho šťourat.....

 
Mori  24.01.12 14:59

Sekhmet: jenže je to tak trochu proti myšlence veřejnýho tepání nešvarů

 
P.  24.01.12 15:28

Neříkám zpoplatněno, ale příspěvky by mohly být dobrovolné. Už to párkrát na netu bylo - pošlete 1 Kč, když si přečtete článek? Já bych Adě 30 měsíčně poslal, když bych věděl, že bude nový článek např. každý druhý den (ale radši bych každý, haha). Třeba i kratší, jako dělávala dříve. Vždyť to není ani cena měsíčníku.
Na druhou stranu to pak pro Adu bude určitý závazek, pocit povinnosti - což by se mohlo odrazit v náladě atp. Také jsem přispíval na jeden blog/web a jakmile víte, že něco musíte napsat, jde to hůř.

 
Vačice  24.01.12 13:27

Ado, přiznej, že ta škodolibá část tvého já měla nesmírnou radost, když ses nakonec rozhodla nahlédnout. Taková výživa tu dlouho nebyla! :-D

 
MP Aranel
14 příspěvků 24.01.12 13:28

FUCH!!!

(slov nemám)

 
MP Aranel
14 příspěvků 24.01.12 13:31

Jedině snad, že článek o návrhářce Brigitě chci taky, klikla jsem na odkaz a vejrám jako vrána.

 
Velryba grónská  24.01.12 13:29

:-))) Ado, to je nářez! …Prosím Tě, až budeš něco takového psát příště, tak neposlouchej nikoho, kdo by ti radil nejdřív napočítat do desíti. To bylo fakt od srdce. Kam se hrabou pouliční kasičky a ramínka. :-)

 
Terie  24.01.12 13:30

Tak to je vážně Peklo!

 
misha  24.01.12 13:30

měla jsem dojem, že mám snad halucinace, je mi těch holek líto!!!! Ale článek je to supr, opět :)

 
Klarayz  24.01.12 13:31

Hnus všech hnusů. Jdu blejt velebnosti!

 
gulietta  24.01.12 14:39

Táto odpoveď „Jdu blejt velebnosti!“ je tiež hnus všetkých hnusov.

 
ana  25.01.12 13:49

Odporúčam návštevu internetovej stránky návrhárky. HNUS!!! Myslím že v Pekle by bolo o čom písať minimálne mesiac. A ešte ako sa tam chváli: Perfektným spracovaním materiálu. Katastrofa, rovný švík som tam ani nevidela…nechápem ľudí čo sú ochotní si niečo z toho obliecť alebo dokonca za to zaplatiť. Dotyčná nezvláda základy šitia a nazýva to originalitou. A k tej módnej prehliadke - skúsila by niečo také navliecť na moju 15 ročnú dcéru, tak by na pohotovosti zistila ako sa šije…také handry patria do bordelu, a nie na módnu prehliadku.

 
Pavluša  24.01.12 16:20

Chtěla jsem napsat totéž :)

 
Lavender  24.01.12 13:32

Tak jsem to NASLA!!! V jednom komentari pod fotkou na fb radia Hana. Kopiruju: Šaty pro všechny finalistky jsou od MODNÍ NÁVRHÁŘKY BRIGITY ROČNÁKOVÉ - JE UVEDENO U SEZNAMU FINALISTEK !!!!!!

 
Tapa  24.01.12 13:42

No vida, a jsme doma :-)!

Milé slečny, chcete být úspěšné jako Regina Holásková, slavné jako Anife a elegantní jako cirkus Berousek? Šup na další ročník Miss Haná.

 
Lavender  24.01.12 13:33

A koukam, ze nez to odeslu, uz to tady je :D

 
Cheorchia  24.01.12 13:33

1.saty..dcera (7 let) mi ted pres rameno rika"Mami,to je opeřená ryba?" :)

 
Julie  24.01.12 16:54

Je!

 
MUDr.Lant  24.01.12 13:33

Při pohledu na první šaty jsem si říkala: „proč, za co, co jsem komu udělala, to je ale hnus, velebnosti“, jenže pak to přišlo, rolovala jsem dál a dál, abych na konci zjistila, že ty první naprosto otřesné šaty jsou vlastně ještě celkem ok. Slečně z nich „jen“ prosvítají kalhotky a bonusem má „vkusnou aplikaci“ na hrudníku a nějaký divný hadr, pardon, myslela jsem „rafinovanou dekoraci“ kolem kolen.

 
autor.....  24.01.12 13:37

http://www.salonbrigita.com/

 
Jarka  24.01.12 14:24

Proboha, to je ono. Myslela jsem si, že je to tvorba nějaké studentky gymnázia, co si myslí, že v ní dřímá návrhářský talent, ale on je to salon vypouštějící podobné hrůzy již několik let. Jestlipak si také přiřadí tento článek do rubriky „napsali o nás“?

 
balzu  24.01.12 13:37

mnamka…zajímalo by mě, jaký postih by hrozil těm holkám, kdyby si odmítli tohle vzít…já bych si to na sebe nikdy nevzala

 
Sekhmet
1918 příspěvků 24.01.12 13:39

smluvní pokuty. Dost vysoké. Organizátoři si nemůžou dovolit, aby jim nějaká „nafrněná fiflena“, které se „nelíbí šatičky“ rozbourala celou soutěž.

 
Fjo  24.01.12 14:07

Dle mého museli vědět do čeho jdou, loňský ročník navrhovala šaty pro dívky tatáž osoba.
http://vecernikol.cz/…Brigita1.jpg
 http://ricchie.rajce.idnes.cz/…30._1._2011/

 
Simi  24.01.12 13:37

Brigita je asi ta paní s tím děsným chemlonem ve vlasem, co je tam tak lascivně stočená na pozadí…na celé stránce o ní nic moc není. nejhorší je kategorie zakázková výroba, to je přímo drsný…hlavně co vyrobila pro ty nebohé korpulentnější dámy…jen sáčka se mi zdají celkem propracovaná…ale celkově potěš koště, bez fantasie a vkusu

 
ZetKa
292 příspěvků 24.01.12 20:34

Třeba tohle mi přijde dobrý, to bych si klidně koupila:
http://www.salonbrigita.com/…ta%20004.jpg
Tohle je také normální (leč usedlé):
 http://www.salonbrigita.com/…c%201027.jpg

Tohle je také hezké (ale vzadu už ne tolik):
http://www.salonbrigita.com/…ec%20019.jpg

A to je všechno ze zakázkové tvorby, takže ne, že se tam nedá najít něco normálního. Ale jinak děs běs :)

 
Aannkkaa  24.01.12 22:29

Jojo, najít se dá. Pokud to nešije ze saténu, tak to občas není ani tak děsný. Oproti výtvorům na miss je zakázková výroba pořád dobrá :)

 
www.salonbrigita.com  25.01.12 22:57

no ty poslední se mi snad jediné jakž takž líbily - ne že bych si je koupila,ale dalo se na ně dívat, než jsem objevila ten příšerný průstřih vzadu!

 
Maruška  24.01.12 13:39

Mě to neudivuje. Pokud na sebe člověk den za dnem navléká modro-černou uniformu a považuje ji za normální, praktickou a vlastně jedinou možnou, tak si potom celkem logicky výjimečnost (krásu, slavnostnost,…) představuje nějak takhle. Dvě strany téže mince.

 
Fjo  24.01.12 13:39

Cituji ze stánek: „Již od počátku se její tvorba vyznačovala originalitou a perfektním zpracováním oděvních materiálů. Tato jedinečnost a originalita vytvářených modelů, vedly k nutnosti registrace ochranné známky a vytvoření obchodní značky „ BRIGITA“. “

A kdo před tímhle ochrání nás?

 
XX  24.01.12 13:40

Chudinky holky.

 
Iren  24.01.12 13:43

http://www.salonbrigita.com/…007/1447.jpg Beru dvoje, paň návrhářko.

 
Katka  24.01.12 13:48

ptám se PROČ?

 
Lina  24.01.12 14:04

Sexy nositelná extravagance… :-D
Jako prostřih na tomto místě bych fakt nečekala. Na druhou stranu, milovnice extrémního outdooru by mohly ocenit praktičnost kraťásků.

 
Janamarie  24.01.12 15:07

Možná by se našlo využití i v nemocnici:-D. Nebo po těch borůvkách..

 
Esme  24.01.12 16:21

Aby větralo :-)

 
Mori  24.01.12 16:26

Zauvažovala jsem, jak je to zpředu - a ono taky tak: http://www.salonbrigita.com/…007/1448.jpg
Ovšem jako outdoorový oděv je to nepochybně velice praktický - gatě padnou jakýkoli postavě a navíc budou trvanlivý, páč byl zrušen ten nejnamáhanější spoj:-)

 
Lina-jiná  24.01.12 14:27

Nemá náhodou paní návrhářka tou holou pérdelí na mysli politickou satiru? Že by byla takový Havlíček 21. století? V tom případě bych si jedny taky vzala… ;-)

 
Jane Doe  24.01.12 15:34

Tak to mě zabilo !!!

 
A. C.  24.01.12 16:01

Kam se v tom chodí?
Kromě na velkou…

 
Andráyssy  24.01.12 16:31

Vždyť je to vlastně praktický „pracovní oděv“. To se mají holky z E55 oblkat jako Jackie Kennedy nebo Kate Middleton? neblbněte:-))

 
Anne  24.01.12 16:33

Neberu žádné, takové doma máme - jsou 100 let staré, bílé, u nohaviček mají kraječku a nosilo se přes ně nekolik spodniček a svrchní sukně.
Ale kdyby si jejich nositelka vyšla do společnosti jen v nich, cvok haus by ji neminul.

 
Velryba grónská  24.01.12 16:46

To nosej v Japonsku (nebo v Číně?) batolata místo plínek. :-)))

 
Malá Chen  26.01.12 14:32

V Číně, tam je batolata nosí klidně i na návštěvu chrámů :-)

 
Julie  24.01.12 17:00

Ani ve dvojích přes sebe nebudete oblečená.

 
Soňa  25.01.12 12:44

Ve skutečnosti návrhářka neumí ušít na těch kraťasech zip…to jste nepochopily?

 
Martina  24.01.12 13:45

„střihy prakticky neexistují…“ V obchodech s látkama občas vídám figuríny, které jsou jen tak zamotané do nějaké látky a většinou to docela připomíná šaty a hlavně - vypadá to stokrát líp než tohle! Je mi jasné, že do figuríny se dá píchnout špendlík, aby látka neklouzala, ale stejně se paní návrhářka mohla na šití rovnou vykašlat a slečny obléct jen do obroubených šátků…
A jinak ty první šaty, co je to za prapodivné hrbolky v pase? To snad ani nemůžou být špíčky. A ty prosvítající kalhotky jsou taky sexíííííí.

 
Martina  24.01.12 13:54

A ještě mě na stránkách autorky zaujalo, že umí vyrobit i poměrně normální šaty. Ada by si na nich sice asi taky smlsla za levný materiál a nekvalitní šití, ale aspoň to připomíná oblečení. V sekci zakázková výroba to vůbec není tak zlé! A třeba za tyhle šaty by se podle mě okresní Miss stydět nemusela (a postavu ukážou mnohem líp než „kurví obleček“): http://www.salonbrigita.com/…va%20020.jpg

 
Anne  24.01.12 15:56

V sekci zákázková tvorba to vůbec není tak zlé?!!!!!
Tam je to PEKLO horoucí. Látky děsné, zpracování nemožné, návrhy hnus. Něco takového bych na sebe nedala ani ve tmě … ani jediný model!

 
To nejsou špíčky...  24.01.12 13:56

To nejsou špíčky, ale pánevní kosti. Slečna má na modelku dost široké boky.

Jinak musím souhlasit s mnoha komentáři, které tu už jsou zveřejněny. Také se mi ty šaty vůbec nelíbí. Postrádají jakoukoli eleganci, nebo styl. Působí na mě jako laciné, nízkorozpočtové kýče koupené někde na tržnici. To se opravdu nepovedlo.

 
www.salonbrigita.com  25.01.12 23:00

Myslím, že i u větnamců by se našly mnohme vkusnější kousky než tady v tomto salónu!

 
Lavender  24.01.12 13:46

Tak ale tenhle clanek me dostal http://www.salonbrigita.com/…i_o_nas/změněná%20velikos­t%20brí-narozeniny%20009­.jpg

 
Little J  24.01.12 15:56

Myslite, ze si tenhle pekelny clanek vyvesi v Brigite na web do sekce „Napsali o nas“? :-)))))))

 
kajule  24.01.12 13:46

mě dostal komentář autorky k její nejnovější kolekci: „ Démonicky smyslná, dráždivá a sexy nositelná extravagance , která v nás probouzí fantazii a zdůrazňuje krásu a přirozenost žen, takovou jaká je…“

 
Miss hruzy  24.01.12 13:51

OMG, oproti tomu je Klir navrhar konfekcni mody.

 
Canga  24.01.12 14:00

Třeba je součástí soutěže i zkouška odvahy, trpělivosti a odhodlání a tohle je její součást :-D Jinak si to nedovedu vysvětlit :-D, kdybych se totiž účastnila soutěže a povinně bych vyfasovala takovouhle nádheru, hodně rychle bych se zase odhlásila.

 
Jarka  24.01.12 14:36

A jde vůbec o soutěž krásy? Není to náhodou regionální obdoba Faktoru strachu? Kategorie „Kdo vydrží navlečen v ohavné hrůze po dobu focení“ směle konkuruje např. pojídání rozdrcených pavouků.

 
katango
1356 příspěvků 24.01.12 15:53

Živých pavouků!

 
Jitt  24.01.12 14:04

HEADSHOT! … lol … :D

K tomu vazne neni co dodat.

 
janus  24.01.12 14:05

Již od počátku se její tvorba vyznačovala originalitou a perfektním zpracováním oděvních materiálů. Tato jedinečnost a originalita vytvářených modelů, vedly k nutnosti registrace ochranné známky a vytvoření obchodní značky „ BRIGITA“. …haha dlho som sa tak nenasmiala :)

 
Erko  24.01.12 14:08

Ovšem finalistka Leona je v póze a s výrazem, který se k tomu, co má na sobě (jak to pojmenovat?) náramně hodí.
V případě Tiny mám dojem, jestli to náhodou není trošku nezákonné, ve chvíli, kdy ji do toho oblékne někdo jiný. A vzhledem k tomu, že nepochybuji o jejich „důslednosti“, sázím na to, že daleko nedošla, aby neukázala část svého rozpučeného mládí (neboli kozy).
Ovšem moje favoritka je Marie, která se jediná tváře úměrně svému utrpení.

Do toho bych se tedy navléct nenechala, to bych raději odešla.
Ty noční můry, co kdyby mě v tom proboha někdo viděl. Navíc internet vás vašimi mladickými nerozvážnostmi pronásleduje ještě mnoho let.

 
síla  24.01.12 14:09
:-)
 
Pokus o sabotáž!  24.01.12 14:11

šaty vypadají jak navrhnuté (nebo spíše vyvrhnuté) zarytou feministkou, která se pokouší soutěž sabotovat :D

 
cryptoprocta  24.01.12 19:39

vyvrhnuté :-D odpovídá

 
Any  24.01.12 14:14

modýlky použitelné maximálně do hodně laciného „domu lásky“
docela by mě zajimalo co má ta 15 za rodiče když jí nechají vyjít mezi lidi v něčem takovém
sotva odložila panenky a navlékla se do úboru pro lehkou děvu

 
Francois  24.01.12 14:19

Pouze další důkaz toho, že peklo má a stále bude mít co smažit :)

 
Veronika  24.01.12 14:19

Na stránkách salonu Brigita jsem si hned říkala, proč mají nalevo na titulní straně prostitutku…a pak jsem s hanbou zjistila, že je to sama paní návrhářka, hihi. Tohle je webovka, která mě zaručeně odpudí už zezačátku. Navíc ty nadpisy seshora dolů nejdou pořádně přečíst, možná je to tak lepší :) Nemám sílu prohlížet víc, po shlédnutí Reginy Holáskové a Dýza bojs mám tak nějak pro dnešek dost :D

 
Lulu  24.01.12 14:23

Čakala som všeličo, ale hneď prvý obrázok a biele nohavičky, že sánka dolu. Toto je 9. kruh pekelný.

 
Morphine  24.01.12 14:30

Svatební šaty??? http://www.salonbrigita.com/…aty/1469.jpg
Zlatá šlehačka …

 
iron board  24.01.12 14:41

husté

 
betulinka  28.01.12 13:51

spíš velice řídké :D

 
iron board  24.01.12 14:46

ono je to v sekci zakázková tvorba, to si někdo fakt nechal dobrovolně ušít a fakt to použil ve svůj svatební den???

 
Nigge  24.01.12 18:39

Třeba si to nechala ušít specielně na svatební noc, aby ohromila novomanžela něčím extra! :D

 
Ošklivé káčátko  24.01.12 14:46

No tak, tohleto…tady mi už fakt zmrznul úsměv na rtech.....šlehačka je proti tomu opravdu excelentní!
Na druhou stranu - vždycky jsem si o sobě myslela, že jsem rukodělně značně nešikovná, ale teď mé sebevědomí stoupá do závratných výšin…

 
lilip  24.01.12 15:30

… ale obléct se ve svatební den do tohohle a předstoupit před chotě, tak mě neodvede k oltáři, ale do blázince. Tohle snad nemohou myslet, že si obleče nevěsta?? Možná tak vdávající se pornoherečka, co dávno stratila pocit studu.

 
lilip  25.01.12 23:03

se směju, až mi tečou slzy! :-D

 
Julie  24.01.12 17:06

A co? Vždyť panna nevěsta má na hlavě závojíček…:)

 
bertulka  24.01.12 20:50

No to bych chtěla vidět výraz toho kněze, kterýmu před oltář dorazí tato nevěsta! :-)))

 
bóóže....  24.01.12 22:28

koukám to je asi svatba z bordelu… óóóúúúááááá :lol:

 
Lenka2  24.01.12 23:36

Ty rukávy :-D Já se nedosměju.

 
lála  24.01.12 23:38

Ne, ne, ne! Nemohu uvěřit… To si přece soudná osoba NEMŮŽE obléct na svou vlastní svatbu?! (Že by je snad mohl oddávat kněz, to pouštím rovnou z hlavy. Snad se brali v… nočním klubu?)

 
chev  25.01.12 00:35

I v oddávací kapli v Las Vegas by už tohle bylo asi trochu „over“…

 
Erko  25.01.12 16:18

To kdyby se vdávala nahá, bylo by to méně necudné.

 
iron board  24.01.12 14:35

Já nevím, ale mám pocit, že kdyby slečny měly na sobě „jen“ prádlo nebo plavky a bylo to dobře nafocené, tak by to bylo mnohem méně pobuřující a vůbec nikdo by se nad tím nepozastavil.

 
Maruška  24.01.12 15:30

To je právě ono. Nemají „jen“ prádlo, mají extra-super-mega-sexy modely, které pobuřují materiálem, střihem, zpracováním,…

 
Emma  24.01.12 14:36

To není soutěž v latinskoame­rických tancích??? :DDDD Hlíííííííííííína, holky musej mít teda sakra sebevědomí aby tohle vzaly na sebe, to bych tam šla snad radši v rouše Evině…

 
Kačka  24.01.12 14:37

salon brigita… the best creation 2011…PROSÍM????
Autorka se k této kolekci vyjádřila jednou větou: „ Démonicky smyslná, dráždivá a sexy nositelná extravagance , která v nás probouzí fantazii a zdůrazňuje krásu a přirozenost žen, takovou jaká je…“
PROSÍM??? oblékají miss a bůhví co ještě a dostávají ocenění? já… stále mě nenapadají vhodná slova…prostě nevěřím svým očím :-((( ???? !!!! HHHH??? wtf… :-D:-D:-D:-D:-D

 
Fishlet  24.01.12 14:50

Zdá se mi to, nebo dokonce první slečně pod tím zeleným hnusem prosvítají spoďáry?!

 
Kačula  24.01.12 15:16

To bylo první, co mě praštilo do očí :D

 
SOUTĚŽ!!!  24.01.12 14:58

Pozor pozor, vyhlašuju soutěž! Jestli se najde někdo, kdo na webu toho „salonu“ najde něco, co by si sám vzal na sebe, tak se snad plácnu přes kapsu a zaplatím mu… POUKÁZKU DO SALONU BRIGITA!!! A to se neodmítá!

(myslím, že mé úspory jsou v suchu ;)

 
Alena Čechová  24.01.12 15:00

Hele, kdybych si něco takového na sebe oblékla já, už by to zavánělo performací.

 
Niky  24.01.12 17:58

Třeba obrázky 18 a 19 v zakázkové tvorbě mi nepřipadají až tak špatné. První plnoštíhlé dámě dělá pěknou postavu a na druhém to i přes nepraktické provedení bez ramínek slečně sluší…

 
Niky  24.02.12 20:56

Btw. Ada přesně tyto dva modely vypíchla v následujícím článku, jako dobré…

 
Tereza  24.01.12 15:01

Urcite to neni stazeny ze spatby pornostranky? ja mam pocit ze to je hranici zakona o_O

 
marie  24.01.12 15:24

Chci podotknout - i já i moje matka jsme s tímto rozhodně nepocitaly. Mám na mysli že nás odvezou k " jakože " navrharce a tam nás navlecou do těchto splacanych hnusu,ze kterych se nám chtělo brečet . Vrchol nevkusu a design tak minutu..
Hejtujte šaty … Ale ne nás a naše matky,vazne mě to uráží .
 Marie

 
Alena Čechová  24.01.12 15:36

Proč jste to dovolily? Máte občanku? Jestli ne, pak vám to měl zatrhnout váš poručník. Pokud ji máte, jste spolupachatelky.

 
marie  24.01.12 15:41

Nemohli jsme si dovolit jim říct : sorry,to si neobleču to je ošklivý..Ale něco říkat je jako házet hrách na stěnu. Stejně si budou všichni povídat tu svou a dělat jakože si ty hadry oblekame s potěšením …

 
Lea  24.01.12 21:34

Děláte jako by ty holky někdo nutil dělat porno… no bože, tak je navlíkli do hnusných hadrů, to se toho stalo. Obviňovat rodiče, jak jsou nezodpovědní, proč? Protože chtěli svoje dítě podpořit? Je to začarovanej kruh, protože spíš než ty šaty, jim ubližujou vaše komentáře.

 
Julie  24.01.12 17:35

Marie,
myslím, že ty šaty, které máte na sobě, jsou z těch méně hrozných, a také je na Vás vidět, že se v nich nijak „nevyžíváte“. Myslím „sexy“ pózy, výraz atp. Jste mladá a nikdo soudný Vám nemůže vyčítat účast v soutěži. Věřím, že ani z nás pekelnic Vás nikdo neodsuzuje. Co odsuzujeme, jsou pořadatelé a „tvůrkyně“ oněch „modelů“, kteří zneužili touhy mladých děvčat stát se Miss.

 
Fler  24.01.12 17:42

Přesně tak! Právě proti tvůrcům takových nevkusů tu brojíme!!! A pořadatelé by si zasloužili minimálně setkání s nějakou hodně nabroušenou matkou některé z dívek!!!

 
Ovec  24.01.12 17:48

A hlavně se mi líbí ten netopýr:) Ale fakt! Samozřejmě ne na společenský nebo jakýkoli jiný šaty, ale skamarádila bych se s ním a měla bych spojence, s kterým bych to nějak překlepala:)

 
RenaLange  24.01.12 19:22

Maruško v klidu.
Ustála jste to, hrdě tady čelíte pár jedovatým babám a za mne Vám to slušelo i v těch hadrách. V klidu, i ty hadry jste předvedla dobře! Netutekla jste, ustála jste to,
ono mezi náma ty co ječí o E55 asi pravděpodobně nikdy z Prahy nevyjely, na E55 jsou jinší kousky:-).
Slušelo Vám to i v tomhle a to já jsem hodně kritická paní.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 00:35

Marie, jste krásná a sympatická slečna. Já osobně za sebe můžu říct, že v takové situaci bych držela hubu a krok. V 15ti určitě, teď ve 30ti už se občas ozvu, až mi bude 60, nenechám si už líbit nic! Řekla bych si, že to nějak vydržím a už to nebudu opakovat. Mám strašnou nechuť ke scénám a konfliktům v těchto emocionálně i tak vyhrocených situacích.
Podobné situace jsem zažila (netýkalo se to modelingu) a nedokázala jsem v tu chvíli udělat nic. Kdo tady říká, že by se tomu dokázal postavit, ten zřejmě nezažil, jaké to je. Já Vám moc fandím, pokud je Váš sen kariéra modelky, tak tyhle fotky Vám určitě neuškodí.

 
adilah  24.01.12 19:28

Marie, buďte v klidu. Myslím, že normální člověk se vysměje autorce hadrů, rozčílí se nad organizátory a vás polituje. Těžko si představit, že bych se třeba v šestnácti letech, kdy je ještě člověk zvyklý jednat podle rozkazů autorit, vzmohla na nějakou konstruktivní vzpouru.

 
Ada Pekelná
971 příspěvků 24.01.12 20:19

Marie, jsem ráda, že ses ozvala. Předpokládala jsem, že přesně tak to bylo - přece se soutěžících nebude někdo ptát, jak by si soutěž představovaly, že ano. (Neměly jste i nějakou smluvní pokutu?)
Nic si z toho nedělej, ber to jako zkušenost. Umět s klidnou tváří zapózovat v hrozném modelu je úkol hodný profesionálky :)
Co se týče autorky té haute couture, ta dostane ještě samostatný článek…

Pro ostatní a A.C. zvlášť: suďte hadry a ne děvče a matku.

 
Lenka2  24.01.12 23:53

Marie, soucítím s vámi. Chápu, že účast v této soutěži je pro vás výzva, vždyť právě toto může být první krok na světová mola. Když už jste nastoupila, těžko se z rozjetého kolotoče dá vybruslit.
Vaše šaty - hrůza a děs je to každopádně, ale i tak mi připadají jako ještě nejschůdnější varianta mezi těmi pouťovými hadry. Více odsouzeníhodné jsou např. šaty s výstřihem voda, který snad ani není výstřih, na patnáctiletou holku je to velmi nevhodné. Ale nejvíce mě iritují šaty se síťkou. Co to proboha má znamenat!
Berte svou účast v tomto klání sportovně, každý člověk se zdravým rozumem ví, že vy jste si tyto šaty nevybrala.
Ovšem tato povedená ženština, která má vše na svědomí, si po finále Miss Haná a hlavně článku v MP s četnými komentáři může z ostudy ušít kabát. A třeba i s větráním v rozkroku, jak také ukazuje na svých jiných modelech.
Držte se…

 
Světluška  24.01.12 15:28

Vezmu to na sebe klidně a to v červnu, kdy v Plzni probíhá historický víkend s názvem Strašidla a mumraje plzeňské!

 
RenaLange  24.01.12 19:10

Světluško bude stačit když půjdete ve svých běžných šatech.

 
Světluška  24.01.12 19:48

RenaLange: za čarodějnici chodím furt. Tys mě poznal,Viléme????

 
Monika  24.01.12 15:30

A tak si opravdu začínám myslet, že šít může každý, kdo má doma nůžky, jehlu, nit a pár zbytků látky…

 
shirla  24.01.12 15:33

Jdu blejt…ta první, v zeleném, to asi vyhrála…páč vypadá nejméně hrozně:-D

 
adilah  24.01.12 22:00

Nevím, proč tolik mínusů… Ty prosvítající kalhotky nebo ovál z peří okolo prsou jsou fakt eklhaftní, ale ta zelenočerná kombinace slečně sluší a nevypadá narozdíl od kolegyň jako zběhlá prostitutka. Kdybych byla v její kůži, tak si neříkám: „Ježišmarjápanno, co řeknou naši?!“ ale „Chichi, těma bílýma kalhotkama se pěkně pomstím organizátorům a návrhářce.“

 
Mori  24.01.12 15:39

A všimli jste si, jak rychle to z toho facebooku zmizelo?

 
Niky  24.01.12 18:30

Jo! Ještě včera po mě chtěli, ať hlasuji a dnes ticho po pěšině:-)

 
Loli  24.01.12 15:44

Kupodivu ten druhy model, rajcovni cervena dracice me asi urazi nejmin. Nicmene nutno podotknout, ze slecny budou asi opravdu hodne touzit po tom stat se blbou regionalni Miss (k cemu je to vlastne dobre?), kdyz se dobrovolne v tomhle vystavuji. Vyhlasme soutez Miss nevkus, to by bylo adeptek na prvni misto…

 
Karin  24.01.12 17:33

Mno, je fakt, že tenhleten „rajcovní“ model by se alespoň dal použít (kdyby ho věnovali nějaké ťapině, ta by s ním dělala parádu před zákazníkama). Ale co s těma ostatníma hadýrkama? To se nedá vzít nikam, ani potmě. Leda do noclehárny pro bezdomovce, nacpat to tam do kamen, aby se ohřáli… Jedině tak by tyhle šatečky posloužily dobrému účelu.

 
Mori  24.01.12 17:37

Ještě jakou mají tyhle materiály výhřevnost:-)

 
anoli  24.01.12 15:52

božeeee, nic horšího jsem v životě neviděla!!! Ta paní (jestli se jí tak dá říkat :) ) musí pocházet z jiný planety.. Slečny teda dost lituji, ale nevím jestli odvahu postrádají (že se nedokázaly vzepřít) nebo jí mají naopak nadbytek (že se v těch hadrech ještě vyfotily!)… Jinak mnohem lepší než společenské šaty je sekce šatů svatebních - viz http://salonbrigita.com/…aty/1469.jpg … Paní „návrhářka“ musí mít dost divoké sny…

 
Esme  24.01.12 16:14

No která nevěsta netouží vdát se ve dvou věchýtcích přes prsa urvaných ze záclony? :-DD

 
Mori  24.01.12 16:17

Jasně, člověk aspoň nemusí být schopen žádné složitější gymnastiky, aby si mohl nechat vyfotit podvazky na památku:-)

 
Renča  24.01.12 17:02

No divoký sny budu mít já dneska. Tahle nevěsta vypadá, jako by jí rozsápal rotvajler.

 
miska  24.01.12 16:00

Když jsem tak letmo přelítla ty fotky, tak jsem prvně myslela, že děvčata drží v ruce bičík :D po důkladném prozkoumání jsem zjistila, že to je zábradlí…

 
Konvalinka  24.01.12 16:09

můj bože… tak z tohohle budu mít noční můry pěkně dlouho!!!!!

 
Esme  24.01.12 16:11

Řečeno slovy klasika: Tyhle hadry by se člověk bál vyhodit, aby se mu popeláři nevysmáli a nerozkopali mu popelnice po dvorku.

 
alka  24.01.12 16:18

Něco ze života ------http://www.olo­mouc.cz/fotoga­lerie2009.php?u­name=Mestsky-bal-damy-v-robach-Karel-Gott-i-Tatana-Kucharova-446&imgid=16351#fo­todisp

 
Mimo.ň  24.01.12 16:25

„Někdo se přejedl borůvek a potom z něj na záchodě za velkého rachotu vyletělo tohle.“ Cha chá. Naprosto přesný.

 
Tereza Hlaváčová  24.01.12 16:51

Při prvním obrázku jsem se lekla a jen tak trošku vytáhla obočí, při druhém obrázku hrůzou vyvalila oči, pak už mě to neopustilo až do konce článku. Ještě teď si oči sbírám z klávesnice a bojím se, byť jen pomyslet na borůvky. Ado, to mi nedělejte, tohle mě bude strašit ve snu.

 
Jana  24.01.12 16:53

Teprve teď sem si všimla, že slečně na prvním obrázku k celé té hrůze navíc ještě prosvítají kalhotky!

 
RenaLange  24.01.12 18:47

Sodoma gomora jedny prosvítající gatě, to se toho stalo. Pořád lepší než tlustá packa ve svatebních šatech s krátkým rukávkem.

 
Poprvé na M.P.  24.01.12 16:55

Opravdu vrchol špatnosti a nevkusu… Ale proč vyvolávat Klíra?
Prosím Klíra ne a nikdy

 
Mori  24.01.12 17:02

Proč? Protože včerejší článek.

 
Alabama  24.01.12 16:56

Proboha! To je vážně… no nemám slov. Ještě teda pochopím, že jedna nějaká stylistka prostě nemá absolutně vkus, to se stane (i když by to pak asi neměla být stylistka, ale to je zase jiná story) ale co nechápu je, že ty holky si samy neřeknou že to nechtěj! Vždyť to přece musej vidět jak příšerně v tom vypadaj, nemůžou si přece myslet že je to hezký..

 
Karin  24.01.12 17:26

Některé fotky opravdu vypadají jako z inzerátů escort servisů… A to nic proti těm holkám, ty jsou celkem hezké; ale kdo je oblíkal, ten by zasloužil na*rat na ruce a nepustit k vodě…

 
Miru  24.01.12 17:52

Tady končí veškerá p*del.. Zlatej Klír, zlatej fler, zlatý aukro, zlatá šlehačka od vietnamců, aneb všechny formy čistého zla se spojily dohromady a dokonce mají své jméno a říkají si návrhářka. Sakra Jakto, že tohle není trestné? Jakto, že tahle ,,návrhářka" už dávno neumřela hlady? Svět se zbláznil? Modleme se.

 
Julie  24.01.12 17:59

A zlaté „Jedinečné šaty na míru“, to byl slabý odvar.

 
Alys  25.01.12 09:30

Pozor, není to jen tak nějaká „návrhářka“. Je to fashion designer;)

 
kacuk  24.01.12 17:58

hnus bez špetky vkusu, kdybych šla do bordelu dali by mi tam lepší oblečení než tady!!!!!!!!!!! a možná i víc zahalující

 
jana III  24.01.12 18:47

Nevím, nevím, ale oblečení si tam asi každá nosí své, nic se nefasuje :-))) Je to na vkusu každé soudružky ;-)

 
Odkaz  24.01.12 23:28

Oblečení , milá paní je od modní olomoucké agentury - návrhářky Brigity Ročnákové !!!!!!!!!!! Podívejte se,prosím :Finalistky jsou vyfoceny v nové modelové kolekci CRYSTAL DREAM COLECTION olomoucké módní návrhářky Brigity Ročňákové (http://www.salonbrigita.com/),

 
sonidlo  24.01.12 18:15

Tak tohle převálcovalo i tu paní s vložkou na nedávné fotce!

 
Velryba grónská  24.01.12 18:20

Myslím, že se v tom hlavně ztrácejí podstatné „missí“ kvality (hezká postava) těch dívek. Takové šaty vlastně sabotují záměr soutěže krásy dívek, a je úplně jedno, jestli jsou samy o sobě uměleckým dílem nebo kýčovitou splácaninou. V soutěžích miss nemají co hrát šaty hlavní roli.

 
RenaLange  24.01.12 18:27

Já koukám jako puk, jo, ty hadry jsou hrozný, ale to snad už stačilo ne? Ta děvčata jsou hezká,rozhodně je na ně hezčí pohled ( když odmyslím ty hadry ) než na účastnice semináře paní Kalců,obzvlášť fotky z Brna jsou výživné.

 
NightFury
25 příspěvků 26.01.12 09:10

Akorát, že účastnice semináře se šly něco naučit, ne se prezentovat do soutěže krásy..

 
jordan2delta  24.01.12 18:29

Ado, musím ti zatleskat! Vystihlas to dokonale! Tyhle články jsou u mě top.

 
gulietta  24.01.12 18:42

No ja som strašne rada že mi moja mama dovolila zúčastniť sa súťaže krásy v Hornej Dolnej,aj keď mi sme pobehovali len v šľahačke a nie modnych kreáciach alá porno. Že som si to mohla vyskúšať a rozhodnúť sa podľa seba,či toto v živote je moj cieľ alebo nie. Ako vás tak niektoré čítam,tak koli idiotským šatám by ste vlastnú dcéru presvedčili že len to čo chcete vy je pre ňu najlepšie. Ada v článku ani slovíčkom nezosmiešnila samotnú súťaž a dievčatá čo si to navliekli,ale ako tak čítam diskuziu tak sa zvrhla na čert ber šaty,ale čo si to tie dievčatá dovolili myslieť si o sebe že sú krásne a hlásiť sa do súťaže.

 
brebarbora  24.01.12 19:47

Jasně, soutěž je přece jen prostě koníček pro holky, moje dcera chodí na nějaké tance, tak kdyby šla na tuhle ptákovinu, tak se z toho neklátím přece. Copak tam ty holky ukazujou prsa? Co jim kdo dělá? Znásilňuje vkus, no zločin.

 
Niky  27.01.12 18:42

Gulietto, když už se někdo do takové soutěže přihlásí, musí snést i negativní kritiku, tak to prostě je. A ani v jediném komentáři se nikdo nezmiňuje o tom, co si děvčata dovolila myslet o sobě, že jsou krásná.

 
RenaLange  24.01.12 18:54

Gulietta já už to psala dávno že Vaše maminka by měla napsat knihu o výchově !
Deset palců nahoru!

 
Ošklivé káčátko  24.01.12 19:08

Nějak tomu prostě nerozumím. Všechny tady (a není nás málo) jsme se shodly, že tyhle modely jsou vrcholem všech příšerností. Troufám si tvrdit, že v mém okolí neznám nikoho, komu by se něco takového líbilo, nedejbože, kdo by si vzal něco takového na vlastní svatbu (viz výše uvedené „svatební“ šaty), nikdy jsem nikoho v ničem podobném neviděla.....tak hernajs, kdo tohle nosí??!!
Znáte vlastně někdo z vás nějakou ženu, o které si myslíte, že by se jí něco takového líbilo, nebo jste to už na některé viděla?

 
Kacenka  24.01.12 19:38

Já bohužel pár takových, co by si podobné zrůdnosti oblékly a dělaly v nich „sexy“ pózy, znám. Nejsou to kamarádky, pouze dávné známé. Dnes kupodivu „sexy“ matky od dětí (tím se nechci dotknout matek a žen, co se dokáží vkusně obléct).

 
Velryba grónská  24.01.12 19:41

Proto musí zmermomocňovat missky.

 
smích smích smích  24.01.12 19:19

Milá Ado,musím Vám poděkovat.Ráno jsem se něco jako probudila s parádní depkou.Přes den jsem pokousala několik lidí a uvědomujíc si,že takhle teda ne,zašila jsem se do kouta a čekala až to přejde.Kafe,cigárko a do klína noťas…a rázem jsem opět a zase a neustále řvala smíchy nad Vašimi články.Takže prosím!!!!!!! pište a pište,právě jste zachránila lidský život.:) Mimochodem včera jsme se s kamarádkou dohodly,že si otevřeme vlastní půjčovnu slavnostních hadříků.Finanční plán,menedžment a makačku zvládáme,potře­bujeme jen někoho,kdo by to zatáhnul.Hlásí se někdo????A slav­nostně slibuju,že vše bude vkusné,úžasné a krásné!!!!!!

 
RenaLange  24.01.12 19:33

ale viděla......možná ne zrovna svatební šaty ale hadry ve stylu paní Brigity.V každém větším městě to uvidíte, větší výskyt jsem zpozorovala v Ově, Mostě a Sokolově například.
Všude to potkáte,pokud se otáčíte a syčíte zhnusením je to ukázka Vašeho chování.
Vloni jsem svezla takhle oblečenou slečnu která měla v tašce skripta FSV UK.

 
Ošklivé káčátko  24.01.12 19:41

Pracuju právě v Ostravě a opravdu jsem nikdy nic takového neviděla (tudíž jsem ani nemohla syčet zhnusením). Jen prostě uvažuju, kdo vlastně si něco takového pořídí -navíc předpokládám, že to nebude zrovna levná záležitost.

 
Světluška  24.01.12 19:59

Nemáte pocit, že to stačí? Vocode? Vypastejřily se, vyfotili je, je to hnus a jde se domů. Každá zkušenost je dobrá. Spíš nechápu, že ten rádoby salón ještě nekrachnul. Já si z toho vzala poučení: tohle se nosit nemá.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 09:16

A to jste před článkem nevěděla?

 
Světluška  25.01.12 20:08

Barbucho, i stará stanová kůže názor změnit může. Kdyby lidi neměnili názory, choděj v travních sukénkách… Tý jo, to je náááápad!!!

 
Kristian  24.01.12 19:59

Domnívám se, dsnad správně, že nejde o kolekci společenských šatů, nýbrž o modelovou kolekci návrhářky. A to má v kreativitě jistou benevolenci u všech návrhářů . Jako chlapovi se mi to líbí. Je to sexy a přitom ne vulgární. Jako většina modelů této paní.

 
Andráyssy  24.01.12 20:11

Pohled zezadu je ještě víc „sexy“:

http://www.salonbrigita.com/…007/1447.jpg

 
Ara  25.01.12 00:08

Právě, že to JE vulgární, o tom to tu celou dobu je.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 00:13

Kristiane, nechme stranou, zda je to vulgární, nebo ne. Na přehlídkách nejde o holé tělo, které se Vám má líbit jako chlapovi, ale o oblečení. Na ta holá těla si můžete zajít třeba do nějakého striptýzového klubu. KSám píšete, že jde o modelovou kolekci paní návrhářky. Dobré zpracování by tedy mělo být samozřejmostí. Dále by to mělo být nějak inspirativní a použitelné pro kolekce další. To, co tady vidíme, postrádá absolutně jakoukoliv koncepci, směr, smysl, kontinuitu. To, že se Vám to jako chlapovi líbí, je přirozené. Představte si to bez těch hezkých děvčat. Dává Vám to něco? Nějakou inspiraci, jako že až půjdete své přítelkyni kupovat šaty, poohlédnete se po stejné barevné kombinaci?
PS: Návrhářka sama označila toto jako sexy nositelnou módu, takže ano, mýlíte se, mají to být společenské šaty:-)

 
Ovec  25.01.12 01:22

Já bych jenom strašně chtěla vidět, co vy považujete za vulgární.

 
mrkev  25.01.12 21:21

Vám nepřijde vulgární, když pod šaty prosvítají spoďáry?
To vážně?

 
Andráyssy  24.01.12 20:10

Opravdu si myslíte, že je to sexy a přitom ne vulgární? V tom případě mě zajímá Váš názor, kam by tento model měla jeho nositelka měla nosit. Do práce? Na večírek? Do parku (po setmění)?

http://www.salonbrigita.com/…007/1448.jpg

 
cipuska  24.01.12 22:33

na plazi zajst si na kavu …alebo na kupalisku a dat si do gati …penazenku.alebo ruz.......na nic ine si to neviem predstavit…ha-ha-ha

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 00:05

Holky, vy prostě nepoznáte hóut kotúr:-)

 
M  27.01.12 17:00

Je vidět, že tady nikdo neocení kreativní invenci talentované sexy-návrhářky.

 
N  24.01.12 20:14

Tak hromadná fotka z Miss zlatého moku rku 2005 taky stojí za to:
 http://www.misszlatehomoku.com/2005.htm

 
Velryba grónská  25.01.12 00:13

Celkem dobrý. Jenom škoda, že nám holky ukázaly jenom spodní prádlo. Šaty by mě zajímaly víc. :-)

 
Soňa  25.01.12 13:45

Tomu manžel říká „nejhezčí holky z vošklivince“

 
madla  24.01.12 20:19

Jé, já jsem vám to chtěla taky napsat:-D. Dokonce první slečnu znám od vidění, tak mi to bylo blbý :-D. Přítel mi to poslal s komentářem: hej kdo ty saty navrhoval [:D]

typl bych to na dve slepice co snama chodily na zakladku byly strasny navrharky a jedna ted studuje na automechanika [:D]

 
Ach...  24.01.12 20:22

Aj keby som bola medzi prvou trojkou finalistiek, nikto by ma nedonútil obliecť si niečo tak neslušné a nevkusné.
Je to výsmech nie len tých dievčat, ale všetkého, čomu sa vraví „aspoň štipka slušnosti“.

 
Šárka  24.01.12 20:33

Nejde mi na rozum, jak se v jedné rubrice (zakázková výroba -svatební šaty) můžou vedle sebe vyskytovat příčetný šaty http://www.salonbrigita.com/…aty/1016.jpg a pak věc, kterou jsem si doteď neuměla představit http://www.salonbrigita.com/…aty/1469.jpg

 
Velryba grónská  25.01.12 00:19

…aneb nevěsta vyrvaná ze spárů King-Konga kráčí vstříc svému zachránci, aby mu byla do konce svých dní oddanou družkou.

 
hanullka  24.01.12 20:40

Klíre vrať se :-) to mne fakt pobavilo:-)

 
Sibyla  25.01.12 09:07

Ať se nevrací, tuhle zřejmě inspiroval!!!

 
Loo  24.01.12 20:42

Ten průjem mě dostal :DDD

 
Ema  24.01.12 20:49

Jeden článek o „modní návrhářce“…navrhla tyhle šaty.

 
Ema  24.01.12 20:50

http://www.webfilip.cz/…cnakova.html

 
Loo  24.01.12 21:12

Všimla jsem si hlavně sousloví:
„originální zpracování“ - no comment
„nejkvalitnějším zpracováním veškerých oděvních materiálů“ - tzn organzy?
„…úspěchů nejenom doma, ale také v zahraničí“ - oblékání missek za hranicí Olomóce

 
Layla  24.01.12 21:12

Zaslala jsem salónu Brigita odkaz na tento článek, snad si to přidá do svého portfólia :D

 
Layla  24.01.12 21:55

Tak už mi odpověděla, že děkuje, že to má prý i na facebooku (nenašla jsem to…). Poté směřovala vtipný dotaz, že jsem už u ní určitě nakupovala…

 
Alys  25.01.12 09:39

To jako že podle ní máte osobní zkušenost a tím větší právo se děsit? To je hezký:). „Vy jste zhnusená - vy už určitě od nás něco máte, že?“ Jako by nestačilo vidět to na fotkách..

 
Kristian  25.01.12 09:43

I má devítiletá dcera to našla, Kateřinko Neradová, alias Laylo … kde je chyba ?

http://www.facebook.com/profile.php?…

 
Karoleenah
2322 příspěvků 25.01.12 11:34

Tak to odůvodnění Rádia Haná, které kvůli negativním komentářům hlasování z Facebooku stáhlo, mě taky pobavilo - prý „nemůžeme si dovolit výsměch…“ :D

 
Layla  25.01.12 17:35

Kristian: Hledala jsem to na stránkách jejího salonu…

 
La_Crime  24.01.12 21:48

Co se týče plesů - ruku na srdce - která z nás má doma ve skříni záplavu dlouhých plesových toalet? Nevidím absolutně NIC špatného na tom, když si slečna vezme na ples krátké, ale kvalitní a vkusné šaty. Uznávám, že patnáctileté holky, které ustřihly rukáv z nějakého tygrovaného vietnamského trička posázeného démanty (50 haléřů na celé balení) stěží zakrývající jejich (byť miniaturní) pozadí, osobně považuji za vrchol nevkusu, ale na druhou stranu - ony z toho vyrostou. Ačkoli moc nepobírám, jak se debata u článku s danými modely stala debatou o plesovém oblečení. To, co mají slečny finalistky na sobě, bych si neoblíkla ani k tyči.

 
Kristy  24.01.12 22:10

Ja myslim, ze opravdu neni nutne za to at uz Marii ci jina devcata peskovat (matky vynechavam, myslim ze v 15 by clovek mel byt svepravny dost). Myslim ze ty „saty“ je vytrestaly dost :-) Spis se tesme na zpekelneni „pani navrharky“.

 
Lenka2  25.01.12 00:04

Přesně tak! Zkuste se někdo hádat s náctiletou dcerou. Nepustit ji do soutěže, do jejích padesáti byste slýchávaly(i), jakou to jedinečnou šanci vaší vinou promarnila.
Snad už ty děvčata v posledních ročnících SŠ mají dostatek svého rozumu. Když jsem ho měla já, ony ho mají taky.

 
Chany  24.01.12 22:12

Tak to je mazec. Všechno to vypadá, jakoby to spíchl někdo mdlého rozumu a horkou jehlou…už vidím ty davy koupěchtivých nanynek ( s kabelečkou a šlap, šlap, šlap…) k ničemu jinému se to nehodí.

 
Salóóón Brigita  24.01.12 22:21

Autorka se k této kolekci vyjádřila jednou větou: „ Démonicky smyslná, dráždivá a sexy nositelná extravagance , která v nás probouzí fantazii a zdůrazňuje krásu a přirozenost žen, takovou jaká je…“...........Tak v tomto s paní autorkou nemůžu jinak, než souhlasit:-):-):-)

 
Dee  24.01.12 22:25

Letos se asi na borůvky těšit nebudu..

 
Substantia nigra  24.01.12 22:55

Drsně pekelné…

 
Janissinka  24.01.12 22:56

Jsem šokovaná. Dvě vítězky Miss ČR oblékly hnusy této „návrhářky“.

 
Odkaz  24.01.12 23:09

Taky se mě to nelíbí.Ale nesuďte a nekritizujte když nevíte jak vše bylo!!!Kdyby nám někdo řekl ,jaké to budou šaty.....bylo by to jinak.Ale nesmíte zapomínat,že holky jsou vedeny v nějaké agentuře,prošly průpravou,školeními ...... stálo to dost peněz a teď si děvčata vydělávají nějakou korunu zpátky......,A dě­lají hlavně hostesky na plesech a různých akcích jako koncerty,festivaly a pod......možná i pro Vás !!! A jsou vázány smlouvou a pravidly.Takže jak vidno,poroučet si nemůžou ! Fotily se v sobotu a fotky byly zveřejněny už v neděli !!! Rodiče je neviděli dřív jako vy a u focení nebyli - a myslíte že ta holka má odvahu něco říct ? Má,ale až doma......věřte nebo ne.....já to vím. Já myslím že vina je někde jinde.Soudnost dospělých byla na bodu mrazu,ne-li pod ním.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 09:12

Souhlas. Jsem absolutně znechuenáreakcemi některých čtenářek. Já kolem sebe neustále vidím idi, kteří si nechají s prominutím ....... na hlavu. Oproti nim si připadám, že si toho moc líbit nenechám. Přesto, když se vžiju do té situace, také bych se nedokázala vzepřít. Umím si to živě představit, reakce typu . No jó, slečinka si ještě bude vybírat..

 
Odkaze  25.01.12 11:47

Milý odkaze, doufám, že to rodiče řádně odpovědným osobám vytmavili a hlavně si uvědomili, že to Tvoje -cituji: „stálo to dost peněz a teď si děvčata vydělávají nějakou korunu zpátky......,A dě­lají hlavně hostesky na plesech a různých akcích jako koncerty,festivaly a pod......možná i pro Vás !!! " - je naprostá hovadina - to vrazili peníze do toho, aby jejich dítě vypadalo dílem jako šlapka a dílem jako šašek? - hodně špatná investice. Raději by měli vzít rozum do hrsti, jinak si tady budeme ještě léta vyprávět: "no jo Haná…“

 
Fler  25.01.12 13:16

Chápu, že se nevzepřely ty dívky… jsou mladé, nezkušené a začínají svou kariéru. Ale vzepřít se měli rodiče nezletilých dívek! A kolem celé akce byla spousta dospělých a zkušených lidí, organizátoři, sponzoři, fotografové. To nikdo nedokázal říct, že je to nevkus a že tohle tedy ne? Vždyť tím dělají negativní reklamu sami sobě! No jenže v dnešní době i negativní reklama je reklama. Konečně i tento článek a diskuse o něm určitě výrazně zvýšil počet návštěv www stránek „oděvní umělkyně“!

 
Odkaz  26.01.12 20:29

No tady asi platí Vámi určitě oblíbené - PODLE SEBE,SOUDÍM TEBE , a nevím jestli černá sukně s bílou halenkou ( obl. na akcích) vypadá tak jak vy tvrdíte - Ale možná tak jako ony umíte 3 a více jazyků ,máte alespoň to SŠ VZDĚLÁNÍ a pod. A co takové mažoretky,hasi­či,házená, a divte se i parašutismus a vytrval.plavá­ní...... co z toho děláte nebo dělal(a) jste vy? A to je jen to ,co vím že mnohé z nich dělají.To že si myslíte a to právem,jak vypadají by jste měl adresovat paní modní návrhářce nebo ved.soutěže a neurážejte holky a jejich rodiče.Nebo že by z vás mluvila také závist - to taky pěkná česká vlastnost,že ? Jo a když víte,že na akce nechodí,¨tak to jste stihačka když všechno asi navštěvujete.­......Nebo si myslíte že by vám to měly holky hlásit ? Nebo že kus republiky je jen Olomouc ,nebo z okud jste ? Ji

 
Lara
208 příspěvků 24.01.12 23:40

Proč studuju? Jak já jsem v podstatě charakterní člověk s plně vyvinutým svědomím :D Fuj. A to jsem si tak zakládala jaká jsem potvora. Jenže kdybych vážně byla, seknu se studiem, po kterém nikdo neví, zda seženu práci, vyřídím si živnostenský list a začnu tvořit takové hnoje. Vždyť stačí jen pojmenovat to salón, koupit tunu ohavného plastového saténu , záclon a jiného bordelu a zneužívat lidské blbosti. Já se vlastně nedivím, že Pepa Klíroj tvoří, co tvoří.

 
Pekelné kreácie  24.01.12 23:43

Tak toto je fakt sila !

 
Jolana  25.01.12 02:21

Nejvíc je mi líto té hezké třetí holky v té šedé rybí kůži:(

 
Honza  25.01.12 03:44

Být Adou, ani v nejjemnější ironii bych se v článku neomlouval Klírovi, protože třeba právě on je základem té paskvilní představy o tom, co to jako je to ta ranvej haute couture fénšn.

Modelka 1 v zelené punčoše, jeden by se už skoro zeptal, jestli se také konal full frontal. Modelka 2 jsem si řekl - opravdový retiarius.

Dál už se mi to ani nechce hodnotit. Z přehlídky Klíra v minulém článku číší tak šílená amatérská provinčnost a neumětelizmus, že je to k pláči a to je přitom jakýsi uznávány vrchol. Co pak asi může být nějaká Miss Haná?

Něco pozitivního? Naštěstí to NEBYLA Miss Hannah.

 
sida  25.01.12 07:43

Čekala bych, že Miss Haná vyběhne na soutěžní molo v hanáckém kroji. To by se místní švadleny pocvičily v řemesle, těch nabírání, vejšivek, ažůrování…
Správně říká Lara, že ty holky samy o sobě vypadají kultivovaně, bez xichtů a „úprav“. Dobře vychovaná dívka z autoritativní rodiny je mnohem snazší oběť nějaká, co „už dávno není hloupá“. To platí i o trestném činu kuplířství - slušná holka se zlomí snáz než životem ošlehaná poběhlice.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 09:08

Díky Sido, je to opravdu tak, jak říkáte.

 
Sturnus_Vulgaris  25.01.12 08:19

Vybavila se mi píseň skupiny Tři sestry - Zelená:

(…)
Vytáhneš si žihadlo a vemeš kurví kroj,
napuchlej ksicht odalisky schováš za závoj.
 (…)

 
Odkaz  25.01.12 09:19

A přidejme k těmto návrhářům i tyto skladatele a zpěváky či rádoby moderní malíře ......a máme horor jak vyšitý.......­....ale POZOR - jsou to UMĚLCI a všichni ostatní jen NULY (podle nich)

 
Sturnus_Vulgaris  25.01.12 16:56

Nesahejte mi na Tri sestry!!! :-)

Pokud jde o saty… co dodat nad ramec clanku o Salonu Brigita… :-(. Je smutne, kdyz si nekdo mysli, ze takhle zeny vypadaji sexy… a to si majitelka salonu evidentne mysli.
Lito je mi akorat tech holek (pote, co jsem si precetla komentare „Marie“ a pochopila, jak vypadalo zakulisi souteze, no hnus velebnosti). Ale berme to vsichni jako spatnou zkusenost, z niz se lze poucit. Vsichni bychom se meli naucit mit pro strach udelano, umet se zdrave nastvat a nebat se vykrocit z davu tim, ze reknu, ze se mi neco nelibi.

 
Sibyla  25.01.12 09:12

Tak jsem mrkla na stránky umělkyně Brigity a zjistila, že v rubrice Napsali o nás figuruje jen lokální Hranický deník. Měla by tam dát i odkaz na Módní peklo, to je celorepublikové!

 
Odkaz  25.01.12 09:39

Myslím že paní návrhářce se přece jen něco povedlo - zabalit slečnu LEONU do sítí - ona je totiž šikovná a úspěšná rybářka !!!

 
Lenka  25.01.12 11:03

teda to je fakt peklo

 
Mallena Corleone  25.01.12 11:30

Je to sice trochu mimo téma článku, ale v diskuzi mne zaujala zmínka (tuším od Aleny Čechové) na jistou paní Hužvárovou, která v Reflexu brojí proti feminismu. Nedalo mi to a vyhledala jsem si ji. Kromě své web prezentace modelky má také www stránky Stop feminismu. Dávám sem odkaz, stojí to za to. Ale upozorňuji, že je to čtení jen pro ženy silné, sebevědomé, kterým se daří být úspěšné, nerezignovaly na svoji ženskost a prosadily se ve světě mužů.....až si přečtete úvod „o nás“ pochopíte…

Pak si říkám, že ženy, které nerezignovaly na svoji ženskost se asi oblékají do hadrů pana Klíra a jeho lokálních následovatelů. Protože všechny ty seksi díry, průstřihy, cáry, sítě apod. jsou přece ženské a zdůrazňují krásu ženského těla. Čert vem inteligenci a vkus, hlavně ženskost alla seksi hadry. Asi pomalu začínám chápat proč na sebe hodně žen stále věší ty hrůzy a tím se degradují na lehké holky.

http://www.stopfeminismu.cz/

 
kolasice  25.01.12 12:47

Mallena: To jste mě opravdu rozesmutnila. Já tušila, že takové pipinky existují, ale nevěděla jsem, jak moc je to zlé.

Ale asi je to logické, každá akce vyvolává reakci, takže to můžeme brát i jako důkaz, že se cíle původního ženského hnutí definitivně naplnily.

(Tak hlavně, že jí má asi perfektně vyholenou a páníček je spokojený.)

 
Soňa  25.01.12 11:49

Jak si někdo může v roce 2012 dovolit nabídnout nekomentovatelné toto, mi není jasno. Hanba!!!!

 
alka  25.01.12 12:09

http://www.facebook.com/profile.php?…
profil na fb - obrana "umělkyně " a o zapšklých bábách na bezvýznamné diskusi, které netuší nic o modě.

 
Lara
208 příspěvků 25.01.12 12:39

Hodně jsem se zasmála. Dotyčná je naprosto vylízaná. Jak špejle od nanuku. Raději bych šla nahá než v těch jejích hadrech, které nemají s módou nic společného. Ne vážně nejsem zapšklá. Všude je skupina lidí, kteří dejme tomu závidí, ale pak je velká skupina lidí, která je absolutně nesebekritická. To je neuvěřitelné. Jednou tady Ada psala o nějaké pseudonávrhářce a ta to pak z FB smázla. Myslím, že tahle se nám ještě o zábavu párkrát postará.
Už se z toho stal rituál, otevřu ráno peklo, když je nový článek, udělám si pěkně kafíčko, vezmu si ho i s notebookem a snídaní do postele a jízlivě se kochám.

 
P.  25.01.12 13:14

Díky za odkaz. Hlášky jejích obdivovatelů a obdivovatelek jsou skoro stejně vtipné jako ty Adiny. Akorát to mysleli jinak. A Brídža slibuje další! Už se těším.

 
Soňa  25.01.12 12:13

No my jsme ve skutečnosti veselé, většinou hezky oblékané mladé baby - takže paní Brigita ať si namlouvá co chce.

 
Maruška  25.01.12 12:24

Co myslíte o průsvitných halenkách?
http://revue.idnes.cz/…policie.aspx?…

 
Ann  25.01.12 13:19

Nic pro mě, jsem stydlín.

 
Karin
3552 příspěvků 1 inzerát 25.01.12 14:09

Mně se líbí, když jsou průhledné jen rukávy nebo třeba jen horní část halenky (nad prsama), ale když je to celé průhledné, tak to ztrácí kouzlo a už to postrádá tu jemnou rafinovanost, která spočívá v pouhém poodhalení a nikoliv v kompletním předvedení všeho, co se skrývá vespod… :-)

 
IrenaK  25.01.12 12:53

Dobrý den, měla bych „technický“ dotaz: ty zvlněné a odstávající lemy na dolních okrajích sukní jsou schválně, je to nějaká úchylka paní návrhářky (jako ty cípy a cancoury), nebo to nejde (neumí) olemovat rovně?
Jinak, prosím, nenavážejte se do těch děvčat. Šaty jsou sice hrozné, ale ty dívky svou účastí na soutěži nikomu neublížily, žádný zákon nepřekročily a je jen na nich, jaké si vezmou z celé věci poučení. Dělat z nich hlupáky, že se do toho daly navléknout a z rodičů asociály, že jim to dovolili, mi připadá opravdu přehnané.

 
Soňa  25.01.12 13:15

Ano evidetně si toho že paní Brigita NEUMÍ ŠÍT nevšimli pouze „Umělci z Prahy“

 
jaja  25.01.12 13:09

tak to se mělo jmenovat spíš „Miss Nahá“

 
Aivukus  25.01.12 13:09

Hele, a neměly by účastnice Miss Haná soutěžit v kroju?

 
Soňa  25.01.12 13:16

Na příště a navždy - měly.

 
Ren.  25.01.12 13:23

Brigita šije i vycházkové oděvy a paní je v tom seksi, teda ono je to seksi celé :-)

http://www.salonbrigita.com/…A1%20091.jpg
http://www.salonbrigita.com/…eb%20038.jpg
http://www.salonbrigita.com/…eb%20034.jpg

 
Lara
208 příspěvků 25.01.12 13:36

To je sajgon.

 
Fler  25.01.12 13:38

I kdyby to zákaznice sama vymyslela a přála si to zrealizovat, dobrá švadlena by ji měla trochu usměrnit… protože si svou prací dělá reklamu!

 
I/Y  26.01.12 13:36

ta prostřední fotka!! nejen tagří vzor, ale ještě to epesní tetování na prsíčku…jde blejt, velebnosti

 
Mayim  28.01.12 14:27

a ta kožešinka okolo výstřihu a na rukávech…

 
Lyta  25.01.12 13:24

U posledni fotky jsem konecne pochopila, co maminka vzdycky myslela, kdyz neco oznacila za hnus fialovej.

 
Názor  25.01.12 13:27

Brigitko tak nějak koukám že jsem Vám předal štafetovej kolík ale opla nepla! Naprosto souhlasím s tou zmijí co naplivala jed do komentářů pod fotkami ze Salonu Brigita. Brigita je bez nápadu, špatné materiály atd. Z tohohoto důvodu jsem si u tohoho salonu nechal šít na dvě sezony mé show veškeré kostýmy. S prací jsem byl naprosto spokojen protože nikdo jiný nebyl schopen ušít kostýmy dle mých představ. Brigitko nic si z toho nedělejte, komu se to nelíbí ať na to nekouká. Ta zmije co psala ty komentáře by určitě neušila ani tepláky natož tak originální a moderní modely jako Vy. Tak pevné nervy a další nápady přeje televizní anticelebrita roku 2011 ! http://www.facebook.com/photo.php?…

 
Soňa  25.01.12 13:32

Pane Názore, jen bych ráda podotkla, že tepláky ušije opravdu každý - i já a to několikery. Děkujeme za Vaši upřímnost. Třeba to není vina paní Brigity, že veřejnost nepochopila, že neprovozuje oděvní salon, ale vyrábí cirkusové kostýmy.

 
P.  25.01.12 13:46

No právě, milý Názore, (tedy pokud to nemá být nějaká hodně krutá ironie). Pro Vás to možná vhodné šaty jsou, pro Vás, Vaše show (šou), Vaše obdivovatele/ob­divovovatelky. Možná jste si ale všiml, že většina osob, která Brigitčiny šaty oblékla, patřila mezi ženy, tedy jaksi biologicky ženy. Co se týká mužů, kteří je oblékají, lze v Brigitčiny šatečky chovat plnou důvěru.

 
Karin
3552 příspěvků 1 inzerát 25.01.12 14:19

OMG, nejste vy ten „pán“, co jezdí „bavit“ děti na letní tábory a dostal za to v ČSMT vynadáno od Lucky Bílé? Tak to jo… Kdybych byla pán, co se převlíká za šlapku, tak bych taky šila u Brigitky; dobrá volba! :)

 
RenaLange  26.01.12 10:31

Názore Vy jste ten co schytal kritiku " hnusný, nevkusný, blbý, blbý a ven!„?
A s tímhle jste se sem šel pochválit?
Tak ještě jednou a znova " hnusný, nevkusný, blbý, blbý.......“

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 13:43

Tak a teď jsem dosáhla toho pravého pekla. Na facebooku někdo výtvory paní Brigity přirovnal k Picassovi! Vždyť to taky někomu připadá jako mazanice.
Kdo viděl Picassovy obrazy v originále, ten ví, jak geniálě jsou namalované. Okamžitě je poznáte a to i mezi jinými mistrovskými díly. Ne, to už je na mě moc. Já snad přestanu chodit na peklo, nemám na tohle nervy

 
Lara  25.01.12 13:46

Ne, prosím ne! Prosím. To jsou hovada! Hovada. Ať mi nikdo na Pabla nesahá. Jak můžou srovnávat tlustou cikánskou ropušnici narvanou v tygříkovi srovnávat s Picassem. To je hřích.

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 13:55

Přesně, Pablo Picasso je jeden z mých nejoblíbenějších malířů, jeho obrazy mě několikrát dojaly k slzám a jela jsem kvůli němu před pár lety do Vídně, kde měl velkou výstavu. To už je fakt moc.

 
Lara  25.01.12 14:04

Kdybych znala adresu dotyčného, který srovnal Pabla a tuhle maškaru, a navíc byla chlap jak hora, šla bych ho zmlátit. Ano, je to nízké, podlé, ale šla. Je rozdíl něco nechápat a zůstat nepolíben a něco neumět a vydávat za nepochopené. Hovada. Tupá, blbá hovada. Až odvodím u zkoušky špatně nějaký vztah, budu nejspíš tvrdit vyučujícímu, že je jen závistivý hlupák, který to zatím nepochopil. Jasně.

 
Karin
3552 příspěvků 1 inzerát 25.01.12 14:13

To napsal někdo, kdo viděl Picassovy obrázky jen v televizi nebo v novinách.

 
P.  25.01.12 13:49

Tak já už to konečně napíšu - Milá Barbucho, ač už vím, že jste vdána a máte dokonce chlapečky, cítím po většině Vašich komentářů neodolatelnou touhu Vás pozvat - ve vší počestnosti - na kávu či sklenku, protože mám dojem, že bychom si výborně popovídali. Mějte se pěkně!

 
Lara  25.01.12 13:55

Také někdy mívám tyto pocity. Na sraz pekla bych asi nešla, ale občas bych tu někoho pozvala na kafe. Je milé vědět, že existují soudní lidé. Že asi nebudu vyloženě zlá a jízlivá, když se mi něco nelíbí jako výše zmíněné oblečky, ale že to tak vidí větší skupina lidí.

 
Karin
3552 příspěvků 1 inzerát 25.01.12 14:12

Já bych na sraz Pekla taky nešla, já bych se bála, že si určitě na sebe vezmu něco blbýho a že pak na webu budou fotky a já už nebudu moct nikdy napsat žádný komentář, aby někdo nevytáh: „ty máš co kecat, tobě na srazu vylezly spoďáry, když ses ohnula“ :D

 
MP Barbucha
3716 příspěvků 25.01.12 13:56
:-)
 
lilip  26.01.12 17:28

Já bych tě taky pozvala na kafe :-)))

 
stázka  25.01.12 14:03

A není to recese? :-) Tohle přece nikdo nemůže myslet vážně.

 
Cibetka  25.01.12 14:46

Nedá mi to a musím se zastat dívek navlečených do sice příšerných hadrů, ale že by to bylo vyloženě zneužívání? No bóže, tak vypadají blbě, většina se ani nikam dál nedostane, jen si to prostě vyzkoušela. Případné ambiciozní matky budou uklidněny, že nepromeškaly nějakou zásadní příležitost a časem bude v rodinách klid.
Jsem matkou už dospělých dětí a vím, jak se strašně snadno odsoudí rodič, jak zachází s puberťákem. Sama bych mohla vyprávět, co jsem se s dcerou nabrečela. Ale učitě to bylo pro daleko závažnější /alespoň z mého pohledu/ věci, než nějaké oblečky. Dcera si přivydělávala chozením přehlídek spodního prádla a to jí bylo asi 16! NIKDY jsem jí do toho nekecala, ani jsem s ní nikam nechodila, v tomto věku už můžete jen doufat, že nějaká správná výchova se někde uchytila. Sama nakonec přišla, že končí, protože jí takové prostředí nevyhovuje. Určitě se mi vyplatilo jí do těchto věcí nemluvit, sama přiznává, že by jinak rebelovala. Dnes je z ní neskutečně konzervativně oblékaná žena s prestižním povoláním. A osobně by se mi docela líbilo, kdyby se víc odvázala, já bych si v jejím oblečení připadala stará. Věřím, že část dnes odsuzovaných děvčat rozkvete v krásné a vzdělané ženy. Tvrdím, že jalový věk má nárok na blbosti. To ale nemění nic na tom, že modely jsou skutečně příšerné.

 
Mandy  25.01.12 17:32

V 16 bych skutečně holce do předvádění spodního prádla kecala.
Odpovědnost za ní nese rodič. V 16 kažopádně.

 
Fler  26.01.12 10:35

Být matkou jedné z dívek, nezlobila bych se na ni, ale na pořadatele… a udělala bych tam pěkný binec. Nejde snad tak o to, že se děvče jednou projde v takových hadrech po pódiu… slušně vychované děvče, které má alespoň trochu vkus, si to dobrovolně neoblékne… třeba na ples… jde o to, že když před tím budou všichni zavírat oči a letos to zase projde, co bude příští rok?

 
Tamara  25.01.12 14:55

Po shlédnutí na Facebooku jsem si říkala, kdy se to tady objeví a je to tu :D. A nejlepší jsou ti, co tomu dávají like :D

 
janina  25.01.12 15:35

tak jsem navšívila web " modního salonu" Brigita a je to fakt líheň hrůzných modelů…Ona už sama " návrhářka" je značně extra a seksi, takže podle toho to tak vypadá…navíc VIP klientela: cirkusáci Berousci, svlíkačka Regina Holásková z VyVolených, Upír Krejčí, pan Nesvatba je taky na maškarní kostými z práce zvyklý…Od obrazovky jsem odskočila http://www.salonbrigita.com/…ty.....dobře, svatby v kostele už se asi nedělaj, ale čumící krajkový podvazek je moc i na radnici :-). No, v hampejzech musej taky v něčem chodit

 
K  25.01.12 16:01

Radka Kovářová „… navíc drazí kritizující asi nikdy neviděli módní přehlídky, neobtěžovali se na ně kouknout ani v TV, natož tak osobně … to by teprve koukali na některé módní kousky :D :D :D:DDDD Ale no tak Aďo, podívejte se na nějakou tu módní přehlídku !

Vážně mě baví, když někdo soudí, někoho, kdo toho má za sebou tolik, jako autorka tohoto webu, podle pár z kontextu vyjmutých vět, protože víc se mu číst nechtělo..

 
Jana  25.01.12 21:23

Tak k těm přehlídkám například zde: http://www.youtube.com/watch?… - modely téhle rádoby návrhářky jsou tam sice jen chvíli, ale i tak je to hnus.

 
Honza  26.01.12 06:16

Alena Čechová napsal:24.1.2012 v 22:05
Vždyť já mám i svůj fejsbúk, a jsem tam i s celou postavou, sakryš.

Hej Aleno, thumbs up!
http://www.fotopatracka.cz/model/card.php?…

 
Alena Čechová  26.01.12 08:41

Cha cha, to nejsem já. Nevím, jestli mám napsat „bohužel“, protože to tělo bych brala.

 
Honza  26.01.12 10:18

Aleno, asi mně musíš mít za úplného blbce.

Teď nechci, aby to vyznělo urážlivě, ale to opravdu nebylo myšleno vážně.

 
Alena Čechová  26.01.12 10:36

Mně je to jasné, ale trochu legrace nezaškodí. Celé ráno jsem se nechala unášet představou, že by mne přestala bolet kolena…
Nemám vás za blbce, proč taky?To byste mne musel jinak nasrat (nezkoušejte to)

 
Návrhářka  26.01.12 13:23

Ahoj, tak musím souhlasit, otřesnější šaty jsem neviděla. Ale ono to něco svědčí o celé soutěži, mimochodem, koho zajímá návrhářka tohoto modního pekla,tak je to Bridgita Ročňáková-zkuste zadat do googlu :-D

 
Sia  26.01.12 14:55

no, nedá mi to, musím to napsat: svou dceru bych v tom vidět nechtěla, ani na maškarním, ani zadarmo. I kdyby se v tom měla stát Miss World.

 
Fialová  26.01.12 15:03

Ado, váš komentář u fialového modelu mě roztrhal :-)

 
boruvkova  01.02.12 14:25

doslova jsem z toho spadla pod stul…:D :D

 
Da_aaa  26.01.12 17:07

Chybí jen slizoun bílém obleku se sklenkou Metropolu. „Dámy, dnes večer jste krásné.“

 
Soňa  26.01.12 20:11

Vy jste to zabila, úplně ho vidím.....

 
Mayim  28.01.12 14:31

v první chvíli jsem četla „vy jste ho zabila“… proto jsem si pomyslela, že je jen logické, že tam chybí :-)))

 
holka  26.01.12 17:51

Já nevím, opravdu se nikdo z vás nedostal do situace, která ho zaskočila, situace kdy se podvolil momentální atmosféře a později litoval? Vy jste nikdy, nikdy nešli od nikud s myšlenkami, co přesně jste měli říct, či udělat, bohužel až po? To se stává i dospělým zkušeným lidem, natož takovým holátkům.
Jasně, nemyslím samozřejmě nějaké extrémy typu zločin, ale nějakou společenskou situaci. Opravdu vás nikdy nikdo nezaskočil??
Modely jsou hrůzostrašné, o tom žádná…

 
alka  30.01.12 00:02

z tisku: V neděli odpoledne se odehrálo i finálové kolo soutěže Miss Haná 2012. Titul získala dvacetiletá vysokoškolačka Monika Biskupová z Bělotína na Hranicku, zároveň získala také titul Miss sympatie diváků a titul Miss sociální sítě Facebook.
Jména popletená, ale měla by to být holčina ve fialovém.

 
MP Pafka
185 příspěvků 30.01.12 13:33

Je smutné, že někdo má nízké sebevědomí a někdo až moc vysoké (ano, myslím paní „návrhářku“). Nechtěla by paní „návrhářka“ trochu svého sebevědomí darovat těm, co ho potřebují? Ona by nenavrhovala děravé pytle a na světě by bylo o pár zdravě myslících lidí více.

 
Anna  01.02.12 16:20

Fotky z finále miss Haná 2012 http://rastakova.rajce.idnes.cz/…S_HANA_2012/

 
článek  01.02.12 17:20

http://tinny-honest.blog.cz/…ss-hana-2012

 
Chudák holky....  06.02.12 22:13

Jediné, co mě napadá, když to vidím, je vážně jen „chudák holky“…tohle není o jejich svéprávnosti - když už jsou v té soutěži, tak už nemůžou říct „tenhle hnus si na sebe nevezmu!“. Bohužel už jsem párkrát taky měla na sobě něco, co vypadalo podobně a bylo to „od návrháře“. Hodně mi to připomíná kreace Marie Zelené (jen nevím, jestli ta už tady svou recenzi má nebo ne :)))

 
No, tak to opravdu předči  12.04.12 13:48

Bože, tak to je snad to nejhorší co sem kdy viděla…Tohle je urážka pro všechny české návrháře a lidi kteří se snaží dokázat, že i češi mají vkus…když ovšem člověk vidí tohle, chce se mu brečet a připadá si jako Don Quijote … myslím, že by vláda měla vyřadir šití a navrhování oděvů z volné živnosti, a všichni by na to museli mít nějakou vhodnou školu…vím, vím to ještě zcela nezaručuje, že ten člověk má úplný cit pro módu a vkus…(znám, pár mých spolužáků se kterými by se dalo polemizovat nad tím co vytvořili…) ale byl by to alespoň posun k lepšímu…a možná by postupem času vymizely obchody a la „Levná móda“, téměř cokoli co spojuje jméno a fashion - jako např: „Lenka fashion“ a podobné hrůzy, kterých potkáte po cestě spoustu…

 
Fler  12.04.12 13:58

Většina těch „módních návrhářů“ bohužel ty školy má! To není o vzdělání, to je o vkusu. A je to jako všude: i vysokoškolsky vzdělaný člověk může zůstat blbcem a i člověk s nižším vzděláním může praxí nabýt ve svém oboru dokonalosti. Je to o přirozené inteligenci, vkusu, zájmu a pracovitosti. Dokud bude nevkusnosti a šmejdy někdo kupovat, dotud je budou výrobci dělat. Tudíž moc optimisticky to nevidím.

 
Cristal  17.04.12 14:09
Sex! asexuální

Když mrknu na fotky… ihned si říkám jestli to spíš nebyla MISS EROTICKÝ SALÓN…

 
tryska
25 příspěvků 13.02.13 15:22

Něco z podobného soudku jako tohle:

WTF??!

Příspěvek upraven 13.02.13 v 15:23

 
Aandynaa
1 příspěvek 07.09.12 19:40

Pane bože:D:D:D:D

 
Mahtiel
443 příspěvků 14.09.12 21:48

Tu pózu na stránkách Brigity…Budu rozdejchávat asi stejně dlouho, jako ten zbytek šatů…

 
yokoono
2 příspěvky 29.07.13 11:17

Už jsem byla na plese hasičů, na divadelním plese, na plese gymnázia, na plese VŠE nebo na plese firmy TES, Vsetín, ale ples prostitutek vidím poprvé. A nejsou na to řemeslo některé slečny trochu mladé?

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Redakce

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama

Couture SS 2014: co mě zaujalo

Autor: Ada

Couture přehlídek není zdaleka tolik jako ready-to-wear, přesto je... Celý článek

Katalog zoufalství

Autor: Ada

Kdysi jsem si u jedné zásilkové služby objednala tričko - a od té... Celý článek