Žlutá barva zvýrazní vás i váš outfit. Proto je potřeba při kombinování postupovat obezřetně a nepřehnat to. Na druhou stranu žlutá barva umí dodat šťávu do každé barevné kombinace. Stačí drobný žlutý doplněk a nikdo ho nepřehlédne.

Žlutá barva zahrnuje mnoho různých odstínů. Slušet vám může vanilková, citronová, žloutková nebo neapolská žluť.

Adin článek: Jak kombinovat žlutou barvu

„Žlutá se perfektně hodí do námořnického stylu místo červené - tj. s tmavě modrou a bílou, jen červené součásti vyměníte za nejlépe citronově nebo pampeliškově žluté. Ale není to jediná možnost. Žlutá vypadá dobře s tyrkysovou - a nemusíte zrovna tak nápadně jako na fotce. Žlutý může být jen doplněk. Nebo se taková výrazná kombinace hodí na plavky, kde se barev většinou nebojíme. Na prostřední fotce je zase úplný opak: lomená žlutá + velmi jemná, pudrová modrá.“ Číst dále »

Kombinace se žlutou barvou

Jemná krása žluté barvy

Do letního outfitu se hodí vanilková žlutá v kombinaci s bílou. Nebo zkuste jinou pastelovou barvou, například mátovou neboli mint.

Žluto-černá elegance

Elegantní extravagance docílíte, když zkombinujete zářivý odstín žluté s černou. Ležérní zlatá vám pomůže, abyste neskončila jako včelka Mája. Takže pozor na pruhy.

Podzimní hořčicovo-hnědá

Tuto zemitá kombinace evokuje barvy přírody. Výrazná žlutá osvěží hnědou, která by byla sama o sobě příliš nudná. Dokonalá symbióza pro podzimní typy.

Jeden juicy kousek

Rozviťte outfit žlutou barvou. Odvážné bude bavit kombinace citronové žluté se zářivou zelenou. Energizující! K tomu už nepotřebuje žádné vzory.

Peklo radí: Jaké doplňky ke žlutý šatům na ples?

Baara: „Mně by se k téhle žluté líbila tmavě modrá kabelka – buď jenom modrá, nebo s jemným zlatým zdobením či zapínáním. Na krk určitě nic, do uší jen pecky. Make-up bych nechala jemný – oči v béžových, hnědých a zlatavých tónech a rty neutrální.“

mishuulka: „Kolem krku bych už jistě nic nedávala - vzhledem k tomu, jak jsou řešená ramínka šatů. Klidně bych zvolila i nějaký náramek, ale bude těžké objevit takový, který se nebude třískat se zdobením ramínek šatů. Takže ten asi už raději ne. K šatům by se mi líbily zlaté peckové náušnice a klidně i prsten s větším kamínkem.“

Jiná realita: „Neberte si nic černého, jste-li jemná blondýna, zabijete to tím. Nedokážu říct, jaký mají vaše šaty skutečný odstín, ale ke žlutým šatům vypadá zajímavě jemně modrá nebo lila barva.“ Další tipy»

Diskuze o tomto tématu:

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek