Ada v žabkách aneb pochod hanby

19.06.16 | autor Ada

zabky.jpg

Angličtináři jistě znají pojem "walk of shame". A nemyslím teď ten, který musela podstoupit Cersei poté, co jí šeredně nevyšly intriky, ale spíš ten, o kterém se mluvilo v seriálu Jak jsem poznal vaši matku - když se vracíte v sobotu nebo v neděli kolem poledne v tom, v čem jste včera pařili.

Příčinou návratu bývá přespání u někoho, koho jste v noci předtím sbalili a vyspali se s ním, takže se vracíte nejen rozcuchaní, pomačkaní a s alkoholovou kocovinou, ale obvykle i s tou morální.

Včera jsme byly s kamarádkami slavit něco významného, co si žádalo pořádný mejdan. Začaly jsme odpoledním piknikem a pak jsme šly rovnou do baru, odkud jsme se přesunuly do dalšího a tak dále, jak bývá zvykem. Dress code "hlavně nápadně", takže jsem vyrazila v puntíkovaných capri kalhotách, které by potřebovaly zmenšit, modrém saténovém tílku, kimonu v oranžových a vínových odstínech, které se k tomu vůbec nehodilo, růžových lodičkách, s růžovou kabelkou a v podprsence, která mi nesedí (takže čtyřprso), ale má neonová ramínka, u nichž jsem průběžně kontrolovala, zda vykukují (škoda, že jsem nenašla žádné boxer tílko!). Měla jsem ještě jeden ze svých nejnápadnějších náhrdelníků, modrozelené zrcadlovky a makeup, který jsem "poladila" ke všem odstínům svého outfitu.

Kolem třetí ráno, kdy už zbylo jen zdravé jádro, jsme si musely přiznat, že nejsme zase takové pařmenky, jak jsme se odpoledne na dece v parku kasaly, a šly jsme k oné oslavující kamarádce domů, abychom dopily víno z pikniku a daly si něco na zub. No, a pak jsem se probudila na gauči a bylo poledne.

Naděje, že se dostanu domů pod rouškou noci, tak padla. Ještě ke všemu mi večer upadl podpatek a kamarádka mi obětavě půjčila na cestu žabky. A aby toho nebylo málo, byly ty žabky černé s bílými puntíky, takže to vypadalo, jako bych si je vzala schválně, protože mi ladí ke kalhotám!

Ověšená taškami, zmačkaná a s tričkem pokecaným od sladkého koktejlu vpleskala jsem do tramvaje.

Pár zastávek před domovem jsem si všimla, že si mě slečna sedící kousek ode mě nenápadně fotí. Kruh se uzavřel.

Jaký je váš nejlepší pochod hanby? :)

V těch žabkách - klasický model gumová placka s pásky - se šlo vážně špatně, neumím si představit, že bych v nich chodila běžně a věřila, že si tím nohy nějak odpočinou. Já jsem spíš dostávala křeče do prstů a také mě nutily jít po patách s vyvaleným břichem, což nesnáším.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Bugatti
4086 příspěvků 19.6.16 18:26

Před víc jak čtyřiceti roky z maturitní oslavy v saku téměř dvoumetrového spolužáka, koukalo jen pár centimetrů krémových minišatů. Bylo mi zima, spolužák se galantně nabídnul, ale při tahu někde zmizel. Vloni v létě v šatech kamarádky, která má úplně jinou postavu než já. V tramvaji jsem si sedla do něčeho, co snad byla jen rozmatlaná čokoláda. Ovšem zezadu to vypadalo úúúplně jinak ;-) Před pár roky v šatech své osmdesátileté maminky. Cestou jsem strašně promokla a letní šaty se na mne úplně „přicucly“, jít v tom domů nešlo a na sušení nebyl čas. K takovým trapasům ani není nutno v noci hýřit.

Příspěvek upraven 19.06.16 v 18:27

dd2866
32 příspěvků 19.6.16 18:48

To jsem tak odjížděla s partnerem (to jsme ještě nežili spolu) na romantický víkend… Na sobě jsem měla světlé šaty a pod nimi fakt krásné červené velmi výrazné spodní prádlo. Tato kombinace byla naprosto cílená a ujišťuji Vás, že vše bylo vybráno tak, aby nic nikde neprosvítalo.

Tak jsem si to šla okolo dvou lešení plných stavařů (revitalizace domů).

A pak se zatmělo a z ničeho nic začalo pršet. No, pršet je slabé slovo. Začalo lít jako z konve. I přes deštník jsem byla mokrá… úplně všude. Otočila jsem se na podpatku a rychlým krokem se vrátila domů (cca 10 minut cesta). Tolik hvízdání a pokřikování jsem od té doby nezažila.

Bylo mi extrémně trapně.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.16 19:37

Mně to nijak hrozné nepřijde, snad proto, že zrovna žabky nosím celé léto (ale kožené a s tvarovanou stélkou). Po dnešní procházce po nákupním centru se má tolerance k nestandardním outfitům ještě zvětšila; v podstatě mohu říct, že se mi líbí všechno, v čem ještě nositel připomíná člověka a ne amébu.

Betty J.
2031 příspěvků 19.6.16 19:41

Tak já loni v létě v Manerbě na Lago di Garda. V plavkách, starém plážovém tričku, gumových ťapkách, ale s obřím kloboukem na hlavě jsem po boku ještě méně oděného manžela (pouze plavky a sandály) neplánovaně vyšplhala poměrně strmou cestou do místního archeoparku, přímo mezi turisty. A protože stejnou cestou jsem se zpět neodvažovala (stačilo drápat se po skále směrem vzhůru), nezbylo nám než projít celým areálem, následně pak městečkem (naštěstí bylo kolem poledne, takže moc lidí nás nepotkalo), abychom se vrátili k dece, ze které jsme původně vyrazili jen na druhý konec pláže.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.16 19:49

Kdysi v Havaně. Nosila jsem na koleji na doma takovou plátěnou noční košili pod kolena. Přišla studená fronta, strašně lilo a byla hrozná zima, tak jsem si pod tu košili (byla růžová s balonovými rukávky) vzala tepláky, tlusté ponožky, šátek na krk a bundu od nějakých jiných tepláků, ta byla vypůjčená. Potřebovala jsem si skočit přes ulici pro cigarety a oblékat se mi fakt nechtělo, tak jsem si řekla, že venku v tom slejváku stejně nebude ani noha, vzala jsem sandálky na podpatku, kabelku a letěla jsem. A samozřejmě jsem potkala kamaráda, který mě diskrétně upozornil, že karneval bude až v červenci.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.16 19:57

Vy jste zila v havane? to vam moc zavidim, je to super mesto:)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.16 22:00

@razorblade_reloaded Jen půl roku. Ráda na to vzpomínám

VandaRybna
3713 příspěvků 20.6.16 08:10

To jsem chtěla vždycky zažít, pár týdnů v Havaně.

kolúch
577 příspěvků 19.6.16 20:02

Prečo mám pocit, že ten kabátik šiel dole z ramena aby to vyzeralo dostatočne strašne?

HarrietW.
314 příspěvků 19.6.16 23:35

Spíš aby byla vidět ta podprsenka. Což mi přijde logické; když se fotí oblečení, tak ukážeme všechny zmiňované kousky.

kolúch
577 příspěvků 20.6.16 06:13

Tak, tak, presne tak sa foti oblečenie. Nie ako to vyzerá vo výsledku, ale ukážeme všetko pod. Tak som rada, ze nohavičky sa nepreberali, nechcem si predstaviť tu fotku :D Je to proste clanok uvareny z vody, ale ok.

HarrietW.
314 příspěvků 20.6.16 21:07

Ne, ale když Ada v článku zmiňuje svítivě růžovou podprsenku, která dokonce z outfitu koukala, tak mi přijde logické, že ji na fotce ukáže. ;) Kdyby zmiňovala, že jí čouhaly kalhotky (záměrně), tak bych se nedivila, že uvidím, jak vykukují.

kolúch
577 příspěvků 20.6.16 21:45

Ok, pokojne tu budem za hlupáka, ktorému je potrebné ukázať na fotke ako presne to „koukalo“ :D Vám tá fotka príde ok? Taká autentická a zo života? Keď dá boty naspodok tašky, oblečie japonské sako ako má a nebude sa tváriť ako vykuk, tak na tej fotke nebude divné nič. Ani tie žabky, pretože, světe div se, lodičky nie sú predpísané topánky pre nikoho ;)

HarrietW.
314 příspěvků 20.6.16 23:57

Ta fotka mi nepřijde ze života. Ta fotka mi přijde jako dokumentace outfitu, který je předmětem článku. Stylovaná jako „krušné ráno opilcovo“, ale pořád ilustrační. Nic víc, nic míň.
Fotky fashion blogerek jsou taky ilustrační, ačkoliv se tváří jakože: „Jsem tady na procházce a náhodou mě cvakli! Jé!“

kolúch
577 příspěvků 21.6.16 00:11

Tak beriem, nastylizovat sa stojac pätami na papieri niekde v miestnosti je istota. Kdezto hrať to v parku pri lavičke by bol trapas. To by vás aj niekto mohol vyfotiť a poslať do MP :D

anonymousse
29 příspěvků 4.7.16 21:34

Jenže to ramínko koukalo ven celou dobu, chápete? I v tom baru. Byla to prostě součást outfitu. Byl to záměr.

kolúch
577 příspěvků 5.7.16 21:17

A vy chápete, že zážitok je nezdeliteľný?

anonymousse
29 příspěvků 9.9.16 22:18

„Keď dá boty naspodok tašky, oblečie japonské sako ako má a nebude sa tváriť ako vykuk, tak na tej fotke nebude divné nič.“… Éch.

barvinok
655 příspěvků 25.6.16 09:42

N

Příspěvek upraven 30.10.18 v 09:58

nanjua
1153 příspěvků 19.6.16 20:09

Příhodné! :-D Dnes je to přesně rok od mé rozlučky se svobodou. Ranní cesta v bílých krajkových mini šatech, s korunkou s růžovým prachovým peřím v hlavě, růžovým vějířem z peří v ruce a plastovým růžovým panákem v druhé a píšťalkou na krku, byla velice náročná. A pak ta „ulička smrti“ v blízkosti autobusové zastávky, kde zrovna lidi nastupovali na cestu do práce. No prostě velké „ou“… Už vím, k čemu slouží okna, chrání zbytky důstojnosti před uchováním podobných vzpomínek.

Příspěvek upraven 19.06.16 v 20:09

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.6.16 20:30

@nanjua aneb: kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil :D

Příspěvek upraven 19.06.16 v 20:30

barvinok
655 příspěvků 19.6.16 21:17

"

Příspěvek upraven 30.10.18 v 10:00

g.kala
437 příspěvků 19.6.16 21:38

Když mi vykradli skříňku na bazéně v Podolí. Podprsenka od plavek, denimová sukně (tu jedinou tam nechali) a žabky. Přivolaný policista mi naštěstí půjčil svoje tričko.

Příspěvek upraven 19.06.16 v 21:41

anonymousse
29 příspěvků 4.7.16 21:35

To na vás zavolali policajty? Nebo jste je volala vy? :D

miramis
1009 příspěvků 19.6.16 21:50

V rozepnutym hodobóžo kabátu, svetru po dědovi, šedivý sukni a dvojech punčocháčích, do lososových semišových mokasín narvaný nohy v pletenejch fuseklích neonově růžový barvy. taky pro cigára. a taky jsem potkala kamaráda, cestou z večerky s cigárem v puse a flaškou portskýho doplňující outfit.

momosaku
21 příspěvků 21.6.16 13:18

Som najprv precitala, ze taky pro cigana :D lol

nanjua
1153 příspěvků 19.6.16 22:02

Edit: Rozmyslela jsem si to. Nemusí tu viset všechno…Že ano :-)

Příspěvek upraven 19.06.16 v 22:06

Pirek
7064 příspěvků 19.6.16 22:16

Akorát s rozmazanou řasenkou a bez jedné ponožky. Naštěstí to bylo v době, kdy vycházejí jen náruživí pejskaři, ale jednoho jsem teda svým zjevem vyděs oslnila hodně. Navíc jsem nemohla najít cestu domů.

Oskeruše
14 příspěvků 20.6.16 00:18

Taky mám jednu dešťovou. Na konci gymplu jsem příšerně zmokla v šatech, které měly vsazenou podprsenku. Vyučování sice skončilo, já ale měla hned pak rande se svým tehdy novým přítelem (při něm jsem i zmokla, to ještě bylo romantické), a pak jsme se měli společně vrátit do školy na odpolední vystoupení sboru (velký sál plný známých lidí), naštěstí jsem tam byla jen jako divák. Šaty byly úplně nasáklé vodou, tak jsem se musela převléknout do tělocviku. T-shirt bez podprsenky (mám 65FF) + tepláky, mokré vlasy, rozmočená řasenka. Tak jsem jela i v tramvaji domů. Toho kluka to ovšem neodradilo, dnes máme dvouletou dceru.

DanaP
170 příspěvků 20.6.16 11:38

Aspoň věděl, do čeho jde. :)

Shiro
355 příspěvků 20.6.16 02:00

Jednou jsem se vracel tramvají z klubu ráno, ještě provokativně přesně v čase kdy lidé jezdí ráno do práce (ano chlastali jsme ve všední den). A doma jsem zjistil, že se mi rozpáral zadní šev na kraťasech v délce cca 15 cm. Díky bohu, že jsme nekalili v gaybaru, kam nosím jocksy. :D

linda21
102 příspěvků 20.6.16 13:14

@Shiro Přiznám se, že jsem doteď netušila, že něco jako jocksy existuje - můžu se zeptat, jestli to je nějaké inovativní mužské prádlo (a proč má takový střih) nebo je to prostě erotické prádlo pro gaye?

kolúch
577 příspěvků 20.6.16 13:23

No ešte sa spýtajte prečo v tom chodia práve do gaybaru a nie na hoci daňový úrad, nech to máme komplet :D

Shiro
355 příspěvků 20.6.16 14:07

Nic inovativního to není a není to ani speciálně pro gaye. Původně to bylo sportovní prádlo, dnes je to fajn hlavně na sedění na židli v kanclu, nebo v autě (pokud nemáte ventilovaný sedačky). A proč je tenhle střih tak oblíbený mezi gayi vám snad ani nemusím vysvětlovat. ;)

Edit: jinak co se týče prádla, které cílí přímo na gay komunitu tak doporučuju značky jako Pump a Andrew Christian. Speciálně reklamy na prádlo Andrew Christian maj grády. ;)

Příspěvek upraven 20.06.16 v 14:13

Betynka02
384 příspěvků 20.6.16 06:43

Škoda, že jsi milá Ado, neměla na čele napsáno, jak sis to užila. :-D

mesneyi
702 příspěvků 20.6.16 07:01

Nie ja, ale kamarát. A nie je to úplne pochod hanby, ale opilecká historka, ktorá však „trochu“ s módou súvisí.

Po jednej divadelnej skúške a následnom posedení v bare až do rána sa kamarát prechádzal po meste prezlečený ako jeptiška. Bol to jeho kostým, keďže v hre hral zlodeja prezlečeného za jeptišku. Doteraz sa smejem pri predstave toho chlpatého lýtka nežne vykukujúceho spod hábitu.

Ale aby som nebola off topic, tak môj pochod hanby neostal nepovšimnutý susedmi mojich rodičov, ktorí im o tom potom aj s vymyslenými detailami poreferovali (prespávala som u kamarátky, ušiel mi bus). Nech žije malé mesto.

Příspěvek upraven 20.06.16 v 07:01


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 07:16

Já jen takovou obyč. story…poprvé u nového přítele přes noc (nepočítala jsem s tím, že rande takhle dopadne) a ráno mě čekala imatrikulace na VŠ. Na sobě džíny, mikinu na zip, boty si už raději nepamatuji a neupravená…Mrzelo mě to, že tam jdu jako hastroš, nakonec to nebylo tak hrozný, protože většina studentek takhle taky vypadalo, tak jsem aspoň zapadla :-)
Walk of shame s alkoholovou kocovinou v mém případě určitě provází tzv.„okno“,tak je možná dobře, že si nic nepamatuju.
Edit:nakonec jsem si vzpomnela, ze to nebyla imatrikulace, ale zapis na VS.

Příspěvek upraven 20.06.16 v 10:27

Cornero
415 příspěvků 20.6.16 07:40

Asi pred rokem jsem si byl s pritelkyni zahazet na kos a protoze jsem mel zrovna docela uzsi nepruzne kalhoty a protoze jsem chtel zamachrovat jaky jsem v mladi umel triky tak jsem kalhoty pri nejakych prudsich pohybech naprosto rozerval v rozkroku a pristi den jsem musel jet domu v pujcenych kratasech adidas ktere byly sity na podstatne mensiho cloveka. Necitil jsem se tenkrat v MHD uplne sik. Jinak takovejch tech pravejch pochodu hanby jsem si taky neco prozil ale kdyz potkate rozcuchanyho kluka v sobotu dopoledne tak to nema tak jednoznacny oduvodneni jako rozcuchana holka s licenim z predesleho dne a v party obleceni :D

VypranávPerwolu
216 příspěvků 20.6.16 08:56

Většina příspěvků diskutérů popisuje situaci, kdy původní záměr byl dobrý, ale pak se to nějak „zvrtlo“ a z toho vyplynuly ty „trapasy“. V případě Ady mně to přijde strašné už samo o sobě i na ten zamýšlený účel. A mám pocit, že ty žabky jsou na tom celém to nejlepší.

Jordaan
9608 příspěvků 20.6.16 09:16

Presny, vahala jsem, jestli to mam napsat. Myslim, ze by se slo obleknou velmi dobre a presto splnit zadani.

Za me je na celem vzhledu nejhorsi to oboci.

Katberries
5 příspěvků 21.6.16 12:31

Tiež som nevedela, či to sem napísať, ale súhlasím. Je to dosť zlé, a bohvie, že aj ja mám za sebou všelijaké outfity, ale napr to tielko by nevyzeralo dobre asi na nikom. Peklo je vlastne blog založení na „hejtovaní“ a keď si pripomeniem niektoré poznámky autorky o účesoch dám, ktoré ich o 10 rokov zostarujú a potom vidím túto fotku…
Obočie ani nespomínam.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 09:40

Vlastně jsem chtěla napsat, že žabky stylově k tomu kimonu sedí imho víc než lodičky.

Afiag
272 příspěvků 20.6.16 09:50

@ještěřička Zajimave, u nas by Vas k imatrilulaci nepustili. Pamatuji si jak poslali domu holku co mela krasny kostymek/oblek v panskem stylu (kosile + kravata) a doladila to Converskami v barve. Vypadalo to skvele a pro vek cca 18-20 let idealni. Rasple ze studijniho ji nenechali slozit imatrikulacni slib jen kvuli tem botam!

Cornero
415 příspěvků 20.6.16 21:48

Taky pamatuju ze na VSE na zacatku imatrikulace v poslucharne rekli vsem ze kdo ma na sobe dziny triko nebo mikinu tak ze se rovnou muze jit domu prevlect protoze ho takhle slib nenechaji skladat. Ti co byli z Prahy to nejak stihli ale mimoprazsti marne prosili at udelaji vyjimku. Docela s tim souhlasim. Chodit k nekterym prilezitostem jako do hospody devalvuje vyznamnost cele akce vsem ostatnim.

Afiag
272 příspěvků 20.6.16 09:57

Jen kdyby takový článek napsala Redakce nebo Andrea ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 11:05

@Afiag Kdyby tento článek nepsala Ada, nikdo by tu nepsal svoje historky, ale probíhal by tu lynč :)

Afiag
272 příspěvků 20.6.16 11:06

@Jordaan no právě! :)

Alterations
753 příspěvků 20.6.16 10:10

@mesneyi Ano, ať žije malé město. Často mne někde takhle viděli, ale bohužel jsem to nebyla já.

amyss
102 příspěvků 20.6.16 10:18

To musí být zase nějaký vtip, ne? Tak příšerné hadry by si na sebe nevzal snad nikdo, a už vůbec ne zakladatelka webu s názvem Módní peklo. Nebo žeby prohraná sázka?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 10:26

@Afiag Je..ted si vzpominam, mela jsem na mysli jiny den…zapis na VS? Obdrzeni indexu a zapis predmetu? Nevim uz, jak se to jmenuje. Na imatrikulaci jsem mela kostym a lodicky a ostatni byli taky ve slavnostnim.

Afiag
272 příspěvků 20.6.16 10:30

@ještěřička Tak to jo ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 11:11

Slečna pravděpodobně fotila s úmyslem to zaslat na peklo, aby byla dotyčná Adou rozcupována na kousíčky a ono ejhle… :)

momosaku
21 příspěvků 21.6.16 13:30

Ved tak preto pise, ze kruh sa uzavrel

DanaP
170 příspěvků 20.6.16 11:34

Mě jednou vykopala pedikérka s čerstvě nalakovanými nehty, proloženými ještě vatičkou, aby se neslepily, v žabkách, v listopadu na Vaclaváku. Celou cestu tramvají mi byla zima na nohy a nějaký puberťačky si mě fotily… Noční můra hadr. Od té doby si už nenechávám lakovat nehty. :)

momosaku
21 příspěvků 21.6.16 13:31

Vykopla? to je uz ako mozne O. o

-Anna-
187 příspěvků 20.6.16 12:01

On ten outfit čili úbor je poměrně pekelný i s původními rudými lodičkami a jak se zdá, byl to od Ady jakýsi těžce pochopitelný recesistický záměr, takže článku chybí vysvětlení, proč vlastně v tom podivném outfitu Ada na piknik a do báru vlastně vyrazila…

minimiš
32 příspěvků 22.6.16 14:04

Pro Anna: Ada jen plnila dress code akce - Hlavně nápadně:-) a myslím, že to splnila na sto procent :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.16 21:35

Ono se jde obléct nápadně a vkusně :)

VandaRybna
3713 příspěvků 20.6.16 12:04

@DanaP Na střední jsem se objednala poprvé ke kosmetičce - čištění pleti a líčení, pro 16letou holku událost, že jo? Vyčistila mi pleť (mechanicky :-)) a pak říká „je, já jsem zapomněla na to líčení a už mám naobjednané lidi.“ Takže jsem místo krásy nesmírné vypadla na ulici odlíčená zrudlá a flekatá. Tož tak.

Příspěvek upraven 20.06.16 v 12:04

Sleepy
209 příspěvků 20.6.16 13:28

Já šla před pár lety na Halloweenskou party za ošklivku Betty. Potom jsem přespala u kamaráda a druhý den jela ve stejném oblečení mhd přes celou Prahu domů. Měla jsem na sobě úděsnou hnědou sukni pod kolena (se zapínáním na knoflíky), nějakou divnou halenu a přes ní dlouhý hnědo-béžový propínací svetr, na nohách jsem měla takové prošlapané mokasíny a v nich ponožky. Večer předtím jsem outfit ještě doladila účesem (dva ulízlé copánky) a make-upem (knírek a srostlé obočí). Účes a make-up jsem už ráno samozřejmě neměla, takže to vypadalo, že je to moje normální oblečení :D Byla to hrozná cesta, fakt jsem se styděla :D

Cornero
415 příspěvků 20.6.16 21:53

Jo party s kostymem ktere se protahnou do druheho dne jsou asi nejlepsi. To jsem takhle byl jednou za Jokera… :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.16 13:58

No, není to žádná haute couture, ale tenhle rozverný outfit (i póza a celkový „styling“) se mi na Adě líbí víc, než její obvyklé, babsky usedlé ehm, klasické modely :D

JMaravelo
549 příspěvků 20.6.16 13:59

Krásný model, chybí mi punčocháče, ale přim'ouřim očičko. Jak z filmu Takeshiho Kitana #sexy #hot #czechgirl #beach #yolo #crazyface

Mnohočetná Ygramul
115 příspěvků 21.6.16 14:17

Co přesně je na tomhle jako z filmu od Kitana?

hranostaj13
57 příspěvků 20.6.16 18:47

Mně se jednou podařila vlaková jízda hanby. To jsem takhle jednou pádila noční Kutnou Horou z rande na poslední večerní vlak. Když jsem se blížila k zastávce město, nenapadlo mě nic lepšího, než jít místo po chodníku kolem kolejí po takovém travnatém plácku před nádražní budovou. Dílem opilosti a dílem mé šerosleposti jsem přehlídla obrovskou bahnitou kaluž a zajela jsem do ní nohama až po stehna. Celou cestu domů ze mě skapávalo bahno a voda. Doteď se divím, že mě průvodčí z toho vlaku nevyhodil :-D

Louiselotta
3 příspěvky 20.6.16 19:22

Bůhví, proč se mi při čtení diskuze vybavila příhoda z dětství, kdy jsem si jako malé předškolní dítě sedla v nových modrých tepláčkách na silnici přímo do rozteklého asfaltu. Na zničený výraz mé babičky, která se snad po dvacáté pokoušela nejrůznějšími způsoby dostat tuto odolnou hmotu z tak krásného kousku oblečení, nikdy nezapomenu. :-D

Harmonika
244 příspěvků 20.6.16 20:12

Dodnes vzpomínám, jak jsme před lety v pátek vyrazili na karnevalovou party, která se konala venku až do ranních hodin. Já, převlečená za vodníka. Domů jsem jela prvním ranním sobotním autobusem v 6 ráno (cca 15 km), v té masce, včetně zeleného klouboučku s pentlemi. V alkoholovém opojení a ve věku mladické rebelie jsem byla pyšná, že se po mě v autobuse všichni otáčejí. Koneckonců, já jedu z mejdanu, zatímco vy, páprdové, musíte v sobotu do práce. :-)

A taky si pamatuju, jak se mi kdysi v práci rozlepily boty (no jo, žabky, tenkrát jsem je ještě nosila, bylo mi něco málo přes dvacet), tak jsem musela jet domů v příšerných „papučích“ - přezůvkách. K halence a sukni vypadaly jako pěst na oko. Propadla bych se hambou, oproti tomu byl vodník slabej odvar. :-D

HarrietW.
314 příspěvků 20.6.16 22:02

Pochodů hanby mám za sebou několikero, ale na ten poslední ještě dlouho nezapomenu… Hlavně proto, že neskončil doma ve sprše. Hrozným způsobem jsem si k ránu zrasila kotník, povedlo se mi ho ale rozchodit a večer mě nenapadlo nic lepšího, než jít na pivo. (Asi proto, že mě zval kluk, co se mi strašn líbil, no jo.) V jedenáct večer, když hospoda zavírala, jsem zjistila, že přes den jsem to možná nějak dala, ale teď rozhodně domů nedojedu ani za nic. A měla jsem jít na ranní… (Dneska vážně nechápu, proč jsem si prostě nevzala áčko, nemístná tvrdohlavost.)
Tak jsem přespávala u něj, absolutně bez čehokoliv (přesně taková ta blbá náhoda, kdy jsem předešlý den z batohu vyhodila kápezetku se slovy: no teď určitě budu u někoho přespávat), a ráno - doprovázená hospodským odérem - vyrazila vyprávět lidem, jak se žije s handicapem. Trapně mi bylo až kampak, navíc jsem to stejně po čtyřech hodinách musela vzdát, protože jsem prostě nemohla chodit. Bilance té noci byla: skvělá ostuda na všech frontách, zničená hůl, týdenní neschopenka. Ale tak člověk přežije všechno. ;)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 20.6.16 22:51

Já zase vzpomínám, jak jsme v čundráckém či lesním oděvu, špinaví, rozcuchaní a lehce opojeni, táhli sídlištěm v pozdním jitru z čarodějnic a slušný lid se nastrojen houfoval do prvomájového průvodu, vrhajíc k nám káravé pohledy.

Iucinka.m
26 příspěvků 21.6.16 00:01

So british!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.16 01:35

Ale no tak! Naše Adelheid vyrazila a narazila, někdo si ji fotil ( něco jako vlastí medicína. Takže se nase Adush snažila být vtipná ( jochocho) než její fotku někdo vyvěsí, že to jako je matka zakladätelka. Vůbec nejde o to, kdo v jakém úboru se kdysi plížil z vedlejší koleje.

Příspěvek upraven 21.06.16 v 01:36

Ada Pekelná
973 příspěvků 21.6.16 13:06

@RenaLange Ty se mnou máš už několik let očividně zásadní problém a mě by zajímalo jaký. Jsi jenom zvlášť zapálený antifanoušek, nebo jsem ti provedla něco speciálního?

Doudou
1387 příspěvků 21.6.16 13:23

To nic… je třeba sledovat čas…

Iucinka.m
26 příspěvků 21.6.16 14:51

No nič v zlom. Tu platí staré biblické: Nech hodí prvý kameňom, kto…
Ale niečo mi to fakt pripomína. :D

arwenn
458 příspěvků 21.6.16 12:55

:D Líbí se mi finální foto, klobouk dolů!

Cookies
37 příspěvků 21.6.16 12:56

Asi půl roku zpátky (cca leden), legíny s „moderním“ egyptským vzorem, žluté ponožky, staré mokasíny, co nosím už jen s košem. Zelené domácí triko (tak o číslo menší, než bych potřebovala), z toho všemi směry trčela křiklavě oranžová sportovní podprsenka a vytahaný zelený propínací domácí svetr. Zpocená, červená a na hlavě culíkový rozcuch. Zrovna jsem docvičila a jela vyzvednout manžela do práce. Cestou jsme se zastavili do McDonaldu na kafe. Pevně doufám, že mě nikdo z přítomncýh puberťáku nevyfotil a nevisím někde s hastagem #modnipeklo :D :D.

may.frayn
1047 příspěvků 21.6.16 13:01

Před asi sedmi (?) lety na plese MU. Přespaly jsme u kamarádky a domů jsme jely ráno kolem deváté snad. Plesový šaty, rozvrkočený účesy, unavené zelené obličeje, no byl to pohled pro bohy. Mladost - radost!

Příspěvek upraven 21.06.16 v 13:04

Doudou
1387 příspěvků 21.6.16 13:22

Ale vždyť to už původně mělo být „bláznivé“ oblečení, ne? Recese na téma „hlavně nenápadně“.

momosaku
21 příspěvků 21.6.16 13:39

Ja sice nemam uplne walk of shame pribehy, ale ja casto cestujem a beriem si pritom cim dalej tym menej oblecenia, lebo sa mi nechce tahat so sebou tazka batozina. tak sa mi casto stane, ze neodhadnem pocasie, alebo ze zrazu ma pozvu do divadla (otec je dirigent, takze to sa stava relativne casto) a ja nemam co na seba. Pred dvoma rokmi som isla pozriet moju alma mater a byvale spoluziacky do Olomouca, v polke augusta. Cize ja same letne oblecenie. A zrazu zacne prsat a zima ako v oktobri. Takze som si musela kupit sveter, ale topanky som uz nevykrila, takze som tri dni chodila po meste v cervenych balerinkach v hrubymi bavlnenymi ponozkami… No, velmi trapne mi bolo, najma preto, ze moje kamosky mali samozrejme vsetky normalne stylove oblecenie, len ja som bola dohabana. a nebola to len jedna cesta domov, ale 3 dni takze…

pozdni_ctyricitka
157 příspěvků 21.6.16 15:17

@Bettz Já myslím, že žádný lynč by neprobíhal. Spíš bledá závist. Takovej mejdan… Tak schválně, kdo první umístí fotku tohoto typu v galerii (dříve: inspirace). V poslední době tam není moc šrumec.

julie74
3830 příspěvků 21.6.16 18:01

Ado, promiňte, měla jste poměrně ránu, ale také mě tady nejvíc zaujalo žít půl roku v Havaně. Na to mám jenom dlouhé óóóó:)

Shulamitka
116 příspěvků 21.6.16 22:12

Vlastně ani nevím proč vám to, milá Ado, vůbec nevěřím. Přijde mi to celé nahrané, aby byl článeček.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.16 12:40

Mě to spíš přijde jako „tyjo, musím rychle napsat článek, než mě někdo někam napostuje“ :D

JUBA
111 příspěvků 22.6.16 12:29

Chacha, není-li to pravda, je to hezky vymyšlené a dobře se to čte. Taky Vám to, Ado, nevěřím, ale ráda Vás čtu.

Ada Pekelná
973 příspěvků 22.6.16 13:18

Na všechno mám svědky! I když, pravda, někteří si asi nepamatují všechno, co se událo :D

Shulamitka
116 příspěvků 23.6.16 10:55

Obhajoba: „A na Bibli vám tady pravdivě přísahám, že můj klient je lump, jakého naše spořádaná společnost nepamatuje. Zaslouží si nejpřísnější potrestání. Vážená poroto, pro svého klienta navrhuji trest smrti.“

Isca
960 příspěvků 23.6.16 06:52

@Ada Pekelná Jako: „Můžeme na sto procent odpřisáhnout, že Ada měla okno, protože jsme ho měli všichni? “;-)

Zelena Vdova
4 příspěvky 23.6.16 13:00

Loni v listopadu jsme s manželem navštívili lázně Szechenyi v Budapešti. Přišli jsme kolem 17.30 hodiny a poté co jsme zaplatili vstupné, nám paní oznámila, že v 18 se lázně zavírají. Načež jsme se s ní s manželem začali hádat, že na internetu mají napsáno, že mají otevřeno do 22hodiny. Na češ nám paní vysvětlila, že jsme blbě a venkovní bazén je na druhé straně lázní. Řekla, že si máme sundat boty a projít těmi dveřmi vzadu a jít rovně dokud nenarazíme na další dveře. Takže jsme procházeli skrz celé Budapešťské lázně, ve kterých jsme se samozřejmě ztratili. S manželem jsme se nedali a skoro celou dobu, jsme se vydrželi tvářit, že je úplně normální mít zimní kabát, čepku a šál v místě, kde je zhruba 30stupnů celsia a kde všichni mají plavky, protože si užívají v termálních bazéncích, kde voda může mít i 37stupnů…. A to i ve chvíli, kdy jsme omylem otevřeli dveře do sauny.

Zelena Vdova
4 příspěvky 23.6.16 13:16

A ještě jeden. Není to úplně pochod hanby, ale módně jsem byla taky evidentě hodně mimo. Nedávno jsem s kamarádkou skončila neplánovaně v rockovém klubu. Takový ten hodně hard core klub. Vůbec jsem si nepřipadala za exotku v mých černých lodičkách, úplných džínech, černém saku a v košili, s motýlkovým potiskem na knoflíčky, zapnuté ke krku! S psaníčkem a rudou rtěnkou. Bavila jsem se do té doby, než jeden z návštěvníků se mnou začal vést hodně divný rozhovor. Vůbec jsem nechápala, dokud mi nebylo řečeno, ať nedělám blbou, že je všem úplně jasné, že poskytuju eskort služby….

Shulamitka
116 příspěvků 23.6.16 13:35

Tak tohle je bombový zážitek. Díky za podělení. Chápu, že prožít ho na vlastní kůži…ale teď jste pobavila, potěšilo, chechtám se…

HarrietW.
314 příspěvků 23.6.16 13:55

Doufám, že jste s kamenným výrazem odvětila, že když je to všem jasné, tak je jim také jasné, že vás nezaplatí, ani kdyby se složili. :D

Kaše293
14 příspěvků 23.6.16 21:55

První schůzka s klukem, s kterým jsme si předtím jen psali. Pozval mě do Chuchle na dostihy. Při vystupování z autobusu se mi bez předchozího varování oderval vršek boty od podrážky. Takže naše první společná cesta vedla na WC, kde mi hajzlbába dala kousek provázku, kterým jsem si pro zbytek dne botu k noze přivázala.

yako
3225 příspěvků 25.6.16 22:54

Moje největší WTF byl příchod, nikoli návrat na silvestrovskou party na chalupě. Oblekla jsem se obyčejně a prakticky a po mém příchodu na mě hostitelka mrkla a řekla - to je bezva nápad, my se taky oblíkneme vesele…

Karolina Krátká
33 příspěvků 26.6.16 19:13

Přílet do zasněžené Vídně. Jsem ožralá jak slíva, na nohou mám plážové žabky. Příběh si domyslete, ten skutečný mi nevěří nikdo celkově ani v dílčích částech.

Catthi
33 příspěvků 27.6.16 07:54

Kalhoty hezké, lodičky taky i žabky ujdou. Kabelka se mi líbí, co se mi nelíbí je halenka (nerada tento styl:-(, zrcadlovky, sáčko ujde ale k jiné halence…ale tenhle japonský styl sáček se dost blbě kombinuje, měla jsem takové jako saténové kimono, bylo moc příjemné, ale skončilo, chudák, jako letní domácí šaty, nějak mi s ničím do kombinace neštymovalo, nevím…

vevero
30 příspěvků 1.7.16 15:24
Teorie velkého třesku

Možná to někdo psal. Ten pochod hanby je z the big bang theory. Leonard se vyspí s bohatou starou,… a ráno potká Peni :) Oběma Vám chybí jen tanga v kapse.

Aija
56 příspěvků 15.7.16 08:12

Teda! Mě hodně udivilo, že má Ada vůbec takové věci doma:-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.16 11:45

Asi bych takový skutečný pochod hamby moc nevydržela.. :D Mně docela bohatě stačilo, když se mi před 4-5 lety rozbil zip na jedné kozačce. Čekala mě cesta na tělocvik, z tělocviku a domů.. Přezuvky školní ani tenisky na cvičení mi nepřišly jako něco, v čem se chci procházet po Praze a tak mi spolužačka jako nouzovku půjčila gumičku, kterou jsem si dala kolem lýtka, aby tu rozeplou kozačku nějak držela nahoře. No, fungovalo to jakž takž, musela jsem to pořád hlídat, aby to drželo, ale ty pohledy.. Cítila jsem se jako vyvrhel společnosti, jaké pohledy jsem dostávala za jednu rozbitou kozačku.. :D

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek