PR článek

Beauty produkty, bez kterých se neobejdete

Zdroj: makeup.cz

Každý rok panují jiné trendy v líčení, kosmetice či oblečení. Módní svět nám diktuje, co si máme obléct, jak se nalíčit, jak si obarvit vlasy, co k čemu patří a co se nesmí. Ale existují beauty produkty, které musí být v kosmetickém arzenálu každé ženy, a to bez ohledu na počasí či roční období. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší kousky, bez kterých se rozhodně neobejdete.

Řasenka


Řasenka je nejčastěji kupovaným kosmetickým produktem. Je to kosmetický produkt, který používáme pro každou příležitost. Řasenka pomůže zvýraznit a rozzářit oči bez nutnosti aplikace umělých řas. Řasy zvedne, opticky prodlouží, oddělí a dodá jim objem. Řasenka nemusí být klasická černá. Pokud se nebojíte experimentovat, vyzkoušejte barevnou řasenku, která je opět v módě. Líčení dodá úplně nový rozměr!
Tip. Zvýraznit očí pomůže také linka nebo oční stíny.

Balzám na rty


Zdroj: makeup.czZdroj: makeup.cz

Neodolatelné rty pomůže vytvořit balzám na rty. Rty krásně hydratuje, vyživuje a nasycuje vitamíny a minerály. Balzám s UV filtrem byste měli používat vždy, bez ohledu na roční období. Přípravek chrání a hydratuje pokožku rtů a zároveň dodává jemný lesk. Rty budou měkčí a pružnější. Poté můžete aplikovat rtěnku nebo lesk na rty. Lesk bude vypadat přirozeně, a rtěnka dodá rtům sytou barvu.

Tip. Plnější rty vykouzlíte pomocí rozjasňovače. Stačí ho nanést do žlábku nad horním rtem.

Rozjasňovač


Je to malý zázrak! Jeho úkolem je zviditelnit požadovaná místa na obličeji. Rozjasňovač obsahuje drobné třpytky, které odrážejí světlo. Pleť krásně rozjasní, rozzáří, zamaskuje drobné nedostatky, dodá přirozený lesk a svěží nádech. Rozjasňovač nanášíme vždy na nejvýstouplejší části obličeje.

Tip. Pokud chcete rozjasnit celý obličej, vmíchejte rozjasňovač do makeupu nebo použijte v kombinaci s pudrem.

Podkladová báze pod make-up


Krásně barevně sjednocená pleť, bez viditelných pórů, zářivá a s minimem vrásek vždy vypadá skvostně. Báze pleť krásně vyhladí, vyplní jemné vrásky a absorbuje mastnotu. Make-up zůstane hladký a bude vypadat svěže po celý den.

Tip. Díky lehkému zabarvení podkladové báze nemusíte používat další make-up.

Tvářenka


Tvářenka dodá pleti zdravý krásný vzhled, podpoří rysy obličeje a dodá tváři ženskost. Je schopna opticky omladit celý obličej. Stačí vybrat správný odstín a texturu. Tvářenka se nanáší na lícní kosti. Aplikujte ji do středu jablíček a pak rozetřete do ztracena.

Tip. Tvářenku nanášíme větším štětcem a pořádně roztíráme. Vyhněte se příliš sytému odstínu.

Znáte kosmetiku značky Bourjois?