Blbnutí z tepla

23.06.13 | autor Ada

Původně jsem chtěla napsat článek o kalhotách s obrázky, jako byl nedávno o sukních. Když jsem však vzala do ruky tužku a udělala pár tahů, zjistila jsem, že za současného počasí se i při této činnosti lze zpotit a proto bude lepší ji nedělat. Kalhoty necháme na příště a podíváme se, jak to na ulicích blbne z horka. Aneb přivezli maso!

Nějak se nám vyrojila krajková tílka, dotaz na jejich vhodné kombinování jsem našla nejen na Omlazení, ale dokonce i tady (rok starý a letos zatím nic, snad vás články o tom, jak nenosit a nosit krajku, dostatečně poučily). A taky jsem je dostala na fotkách, samozřejmě v těch nejlibovějších podobách.

zaslala Vendula

Přesvědčení, že pod průhledné krajkové tílko se nosí jen podprsenka, stále přetrvává. Ale jo, budiž... někam na diskotéku nebo podobný mejdan, kde se předpokládá výskyt lidí, jimž to přijde sexy. Na ulici je to ale strašné faux pas. Paní na fotce to však nestačilo a dopustila se dvojitého. Přes průsvitné kalhoty, zcela jasně určené na doma nebo na spaní, navíc vidíme černá tanga. Ty pěnové žabky už k tomu tak nějak stylově sedí.

Další zakrajkovanou matku poslal čtenář z Prahy:

zaslal Markisch

Kalhoty v tomto případě nejsou tak úchylné, ale vršek to bohatě vyvažuje. Bílé krajkové tílko s tyrkysovými prvky je opět navlečeno pouze na podprsenku, navíc černou, zřejmě podle hesla "černobílá kombinace je klasika".  Matko, kdyby ten tvůj nevkus škodil jen tobě, ale ty to svým příkladem učíš i to dítě! Pamatuj se!

Prdel v Europarku vyfotila čtenářka mých sloupků v Mladé frontě. Děkuji a jen houšť, na pěkný zadek se všichni rádi podíváme a ulice svědčí o tom, že lidé to vědí, protože nás bohatě zásobují. Včera se mi dokonce stalo, že jsem odvrátila hlavu od občana, který se přede mnou sehnul a obšťastnil mě dobrými osmi centimetry chlupaté čárky, a v zorném poli se mi objevila další, bez srsti (dámská), zato kypřejší. (Tolik k tomu "když se ti to nelíbí, tak na to nekoukej". Děkuji, nechám si vyoperovat oči.)

zaslala Anna

Kromě krajek a bokovek se nám s teplými dny zase vyrojila ta móda divně rozstříhaných triček a tílek, do kterých se nedá rozumně umístit podprsenka. Proč si to ty ženské kupují?

zaslala Širín

Když už je od koupě neodradí díry a průstřihy, mohl by aspoň ten nekvalitní materiál - ještě jsem snad neviděla tričko tohoto typu z pěkného materiálu, vždycky to byla nějaká tahavá slina jako na té fotce. Autorka fotky píše, že máme být rádi za ty vlasy přikrývající záda, podprsenka prý byla viditelně špinavá.

Po předchozích krajkových hrůzách mě mile překvapila paní vlevo, která si pod ten děravý svetr vzala ještě něco. (Tím milá překvapení pochopitelně končí, mahagonový drn, čelenka (!) a náznak bachratých riflí patří do pekla.)

Už slyším, jak se ptáte: krajkové tílko ne, bokovky ne, větrací tričko ne, tak co mám sakra nosit?

No co asi do těch veder. Šortky.

zdroj: votocvohoz.cz, zaslala Klaryta

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Ramínko!

Autor: Ada

Pani, prosimvás... Foto Terrynka (A to prej máme být ještě rádi,... Celý článek

Víte, proč Bůh vynalezl Nike?

Autor: Ada

Fotka dvou slečen pochází z jednoho městečka o cca 12 000... Celý článek