Chytrá horákyně v růžovém

29.07.13 | autor Ada

zaslala Mawiege

Dnešní pekelnou várku otevírá rybka v růžové síti, kterou ulovila pilná čtenářka. Při pohledu na fotku jsem se nejprve lekla, že vidím bílé vlasy a tím pádem nějakého hodně starého diblíka, ale je to prý peroxid a paní bylo kolem 40 let. Takže jen sotva středněvěký diblík.

zaslala Mawiegezaslala Mawiege

Paní není jediná na světě, kdo má nekritickou zálibu v růžové; tu bych jí i odpustila, kdyby to pojala nějak... rozumněji. Ale k růžové u jistých dam to síťované tričko asi patří. I těsná elastická sukénka, která zdůrazní postavu, pod onou sítí skvěle viditelnou, což v tomto případě není úplně žádoucí.

Následující fotka má nejlepší účinek, je-li pomalu sjížděna shora dolů, od elegantního letního klobouku hodného decentní seniorky...

zaslala Zuzananazaslala Zuzanana

...až po háčkované kozačky. Jestli to paní myslí jako vtipnou narážku na dnešní pouliční sexice, gratuluju, povedlo se. Nezapomněla na nic: racerback tílko s řádně kontrastními ramínky od podprsenky, kraťásky ani ohavné krajkové "vysokačky" (toto slovo zařazuji na přední místo svého seznamu nejodpornějších českých slov).

U kraječek a koukajících ramínek ještě zůstaneme. Vlastně ne koukajících ramínek, protože tady to kouká všechno. Způsob, jakým to kouká, mě vede k představě, jak slečna stojí zády k zrcadlu a usilovně se kroutí ve snaze vytáhnout zadní část podprsenky právě tak, aby spodní kraj lícoval s vrškem krajkového dílu tílka. Když už si vzala broskvové šortky a k nim tak pečlivě vybrala barevně sladěnou podprsenku, tak ať to mohou ocenit všichni, že. Podkasaných lopatkových špíčků si v oslnění krajkou jistě nikdo nevšimne.

zaslala Semakzaslala Semak

Co by to bylo za pekelný článek bez pořádné kasičky!

zaslala Alžbětazaslala Alžběta

Vím, že některé matky obhajují na pískoviště džíny, aby se mohly válet po zemi, což beru, ale já bych na pískoviště hlavně doporučila kalhoty, jež při sezení a shýbání, kterého si s malým dítětem užijete hodně, neukazují půlku zadku. Pro mě za mě džínové. Tohle si ovšem koleduje jen o to, aby tam nějaký zlomyslný chlapeček nasypal lopatku písku.

Úchvatnou letní kombinaci zvolila k procházce po městě tahle slečna. Vemte to jako u té seniorky, rolujte pomalu odshora... Top s prakticky úplně holými zády, ok, to jsme viděli tisíckrát, následují flitrové legíny, skvělé pro takovou procházku a navíc stylově dokonale sladěné s bílou plátěnou taškou...

zaslala Michaelazaslala Michaela

Ha ha, to jste nečekali, co? Doufám, že v tomhle horku máte po ruce sklenici studeného pití, kterou si v nouzi můžete rychle vylít na hlavu, nebo jste vystrčili hlavu do deště. I já jsem čekala ledacos, příliš vysoké podpatky, letní kozačky, třpytivé baleríny, ale hnědý sandálový standard bych si netipla ani na třetí pokus. Jestli to zase není nějaká rafinovaná ironie nastavující zrcadlo českému nevkusu, tak si netroufám odhadnout, co slečnu vedlo k takové kombinaci.

Doufám, že ochlazení nebude příliš dlouhé. To už se radši dívám na růžové chytré horákyně než na tu naši urousanou českou nudu.

Zaslalo mydlo5zijeZaslalo mydlo5zije

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek