Je opravdu tak těžké obdarovat muže?

08.12.15 | autor Redakce

Touhy moderního městského muže jsou možná často mnohem praktičtější a techničtější než ty ženské, ale taky má vkus a miluje design a styl.

Peněženka Rychter.jpg

Stylově ve městě i na cestách

Originální barevný batůžek nebo batoh v retro stylu je v moderním provedení velmi pohodlný a funkční. Elegantnějším mužům poslouží spíše prostorná víkendová taška v koženém provedení.

Zleva nahoře: Batoh Qwistion, Fjällräven Rucksack No. 21 Medium s koženými detaily, obojí na na freshlabels.cz; Sammons pánská business taška , koupíte na mooda.cz; Weekender saffiano came, koupíte na LePremier.cz

Pořádná sluchátka

Muži si potrpí nejen na styl, ale i na kvalitu. Pokud jim dáte pořádná sluchátka, vsaďte se, že váš dárek budou používat každý den!

Zleva nahoře: Marshall Minor FX, Urbanears Plattan, Beats by Dr.Dre Solo 2.0, Skullcandy inkd sc green, Marshall Major, opět Beats by Dr.Dre Solo 2.0

Kožené nepostradatelnosti


Peněženky

Pokud zatím nevyrábíte z kůže jako Ada v nedávném článku, nechte si dárky vyrobit od odborníka. Například ateliér Rychter D dělá výhradně z kůže ve třech klasických odstínech, originalita jeho výrobků tkví ale právě ve zpracování.

Zleva nahoře: Peněženka Moneder, vyrábí a prodává atelierblaha.cz; Peněženka Note Sleeve Java, koupíte na woodies.cz; Pánská peněženka ručně vyrobená z jednoho kusu kůže, nabízí ostravský atelier Rychter D

Mužský zápisník Midori Traveller

Pavel Králíček nad ním vzdychá na svém blogu a vůbec není sám. Neupravená hrubá kůže na povrchu získává s časem krásnou patinu. Do diáře se vkládají různé papírové náplně (týdenní diář, nebo zápisník) a neocenitelný je také pevný kovový držák na pero.

V Čechách nabízí např. gentlemanstore.cz

Technické hračky pro velké kluky

kamera GoPro z http://www.bhphotovideo.comkamera GoPro z http://www.bhphotovideo.com

Všehoschopná kamera


Muži čím dál více touží po univerzálních sportovních kamerách. Nejenže jsou vodotěsné, umí natáčet full HD video, dají se připevnit všude možně a moc neváží, ale navíc v sobě mají často wi-fi.

Dobrá zpráva je, že se dají pořídit už za pár tisíc. Pokud se chystáte obdarovat touto mocnou hračkou, počítejte s tím, že už nikdy s jistotou nebudete vědět, jestli vás zrovna nenatáčí.


Power bank - energie na cesty

Zdroj: http://i.ebayimg.com/Zdroj: http://i.ebayimg.com/

Záložní zdroj energie pro mobil, foťák nebo notebook se bude hodit na každou dobrodružnější dovolenou. Poslouží ale i jako zdroj energie pro notebook do letadla. Cenově se power banky pohybují od několika set do několika tisíc. Až budete power banku vybírat, všímejte si její skladnosti a kapacity. Ne všechny jsou kompatibilní s notebookem.

Virtuální klávesnice

Zdroj: http://www.tuvie.com/Zdroj: http://www.tuvie.com/

Ideální způsob, jak zabavit muže a zbavit se hádek nad jeho zadrobenou a upatlanou klávesnicí. Laser promítá klávesnici na podložku a snímač zaznamenává prsty při psaní. Bluetooth technologie je pak posílá do PC. Takhle jednoduché to je.

Autor

Redakce

Redakce Módního Pekla sleduje dění jak na Módním Pekle, tak ve světě módy. Připravuje pro Vás rychlovky a krátké články.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek