Dlouhá, široká a bystrozraká

30.03.13 | autor Ada

Původně se mi nechtělo tento nadpis použít, protože mi bylo jasné, že proti jeho domnělé nekorektnosti bude nejméně jeden čtenář protestovat; ale koneckonců, ta paní je široká, a obal sestávající z volných světlých riflí a bundy jí moc nepomáhá. Její vyšší společnice se pokusila o sportovní eleganci a k dost podobnému ústroji (džíny + bunda) si vzala lodičky s hodně vysokým podpatkem. A bystrozraká čtenářka to vyfotila.

fotila Nikola

Pravda, to byl takový všednodenní střet s běžnou oděvní realitou, ale mám pro vás i hezčí úlovečky. Tento je z plesu v Obecním domě. Z PLESU. Vystavovatelka špíčků na fotce pokládá legíny a zašněrovaný hadérek za plesové oblečení.

fotila Katwy

Špíčky v pase nemusejí být nutně odhalené, abyste z nich nedokázali spustit oči. Zakryté elastickou vrstvičkou na ples zcela nevhodných minišatů jsou taky chutné. Jako bonus máme hádanku: co je způsobilo? Já tipuju zařízlá tanga, co vy?

fotila Ferka

Když to neteče v pase, může to téct jinde. Mizerná podprsenka spolehlivě pomůže.

fotila Adynka

Máte dost? Nebo ještě něco z plesu? Tygříka třeba?

fotila Lucia

Počasí sice vypadá, jako kdyby nás čekala ještě jedna zima, ale nakonec teplým dnům neunikneme: a peklo se změní z bundového na odhalené. Vzpomínku na loňský květen, který se může stát předzvěstí toho letošního, zaslala čtenářka Baruschka. Jo jo, zase nás to čeká: hadrovité úplety, vytahané tkaničky, čumící podprsenky a ze správné perspektivy i čárky.

fotila Baruschka

A ještě připomínám: pozor na ty bokovky. Jsou to fakt mrchy zrádné...

fotil Milan

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Bez základů není domu...

Autor: Ada

...ani znalostí. Když se pod článkem o tričkovinách jedna ze... Celý článek

Královna maturitního plesu

Autor: Ada

Maturáky se nám blíží a každá maturantka má v hlavě jen jedno: v... Celý článek