PR článek

Ecco aneb poznáváme kvalitní módní značky

Navštivte Ecco osobně. Zdroj: Ecco.

Historie značky Ecco

Značka Ecco je původem ze Skandinávie. Konkrétně se jedná o dánskou značku, která byla založena v roce 1963. Stalo se tak v dánském městě Bredebro a zakladatelem byl Karl Toosbuy. Původní výroba značky se zaměřovala čistě na výrobu společenské obuvi, ale časem se začal sortiment šířit i směrem do kožedělného průmyslu a malých kožených doplňků.
Počátkem osmdesátých let minulého století se značka začala postupně šířit z Dánska a během příštích dvou let se dostala například i do Portugalska. Prodeje tou dobou překonaly první milion prodaných párů bot. Dalším milníkem v historii společnosti se pak stal rok 1996, kdy společnost Ecco vystavěla svoje vlastní vývojové centrum v Dánsku.

Současnost a sortiment značky

I v dnešní době je značka v područí rodiny zakladatele. Rozrostla se do více než 99 zemí světa a se svými čtrnácti tisíci prodejních míst zaměstnává více než jednadvacet tisíc lidí. V České republice můžete obchod značky Ecco navštívit například v obchodním centru Premium Outlet Prague Airport.

Současný sortiment značky je stále totožný se svými velice pevnými kořeny. Páteřním produktem jsou tak i dnes velice kvalitní boty a jako doplňky se můžeme potkat s různými drobnými koženými výrobky. Design vyráběných modelů obuvi je mířený spíše ke společenské užití a k pohybu mezi lidmi. V nadcházejícím zimním období nás navíc může ohromit poměrně široký sortiment specializované obuvi do zimního počasí. O pohodlí a bezpečí se starají nejen kvalitní výstelky, ale především klenba boty z prvotřídní kůže.

Věřte, že obuv společnosti Ecco si dokážete oblíbit také vy!