Elegantní sandál

26.07.12 | autor Ada

Tip na "dámský elegantní sandál", který je "vhodný i pro manažerky a ministerské uřednice" mi poslala čtenářka Jana. Nevím, jestli mají v tom obchodě zvrácený smysl pro humor, hloupého copywritera nebo jim to fakt přijde v pořádku, každopádně ten elegantní sandál je, ta dá, zde:

převzato z http://www.keenfootwear.cz/boty-keen-sarasota-w-lady-8135.html

A když jsme u sandálů, netušila jsem, že povolím-li oficiálně ve výjimečných případech ponožky v sandálech, začnou mi čtenáři posílat takovéhle fotky:

fotila Z.

Ale jo, dobře, je to prý focené v neděli ráno, paní dost možná jede někam na zahrádku, určitě ne do divadla nebo na korzo, takže, přátelé, buďme tolerantní. Tolerovat kalhotky civějící z bokovek ovšem nadále odmítám.

fotila Kathara

Tolerovat tanga prosvítající přes tenké legíny taky odmítám.

fotila Anna

Co si myslím o tomhle, tedy hlavně o těch strašlivých hadrech, visících schlíple na různých ramínkách a tkaničkách, taky víte. Lidi, prosím vás, nekupujte si to. Vždyť je to hrozný.

fotila taky Anna

Když už se obléknete trochu k světu, pozor, ať to nezabijete nevhodným spodním prádlem. Tady to chtělo lépe sedící top (předpokládám, že ta díra na zádech má být výš než zapínání podprsenky, které v tomto případě není nijak drasticky vystěhované nahoru) a zkřížená ramínka. V podstatě tu podprsenku vidíme zezadu úplně celou. Mám z toho zvláštní pocit. Znepokojuje mě to. Možná se mnou není něco v pořádku.

fotil/a Vevero

Krajkové... kozačky mi poslala čtenářka Jayne. Ona je teda nazvala "sádrami" a nutno uznat, že na tom něco je. I ty prstíky vykukující z volné špičky by odpovídaly.

fotila Jayne

A na závěr jeden turistický buránek obecný. Fotka je z makedonského kláštera, kde se návštěvníci pomocí, řekla bych, velmi srozumitelných piktogramů žádají, aby dovnitř nelezli polonazí. Paní na fotce se rozhodla, že úctu k nějakému starému církevnímu baráku si můžou všichni strčit. Kdo by se na dovolené nechal omezovat, no né?

fotila Pavla

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Sexy topík

Autor: Ada

Autor: Jaroslaw Gryla; převzato z:... Celý článek

Až se budete blížit do zralého věku...

Autor: Ada

...nepořizujte si tříčtvrteční tepláky; ...nenoste tepláky a... Celý článek