PR článek

Představujeme novou anglickou značku BRAVE SOUL. Co na ni říkáte?

Anglická designová značka BRAVE SOUL rozhodně stojí za povšimnutí. Aktuální kolekce je plná barev a originálních vzorů. Návrháři se inspirovali mladými lidmi v ulicích, ale i v časech minulých. Kolekce BRAVE SOUL je plná barev, designových motivů a originálních kombinací. Podívejte se!

Aktuální dámská kolekce si nás získala na první pohled! Modrá bunda s červenými srdíčky je všechno, jen ne obyčejná! Dámský kabát se zajímavě řešenými rukávy možná vyžaduje trochu odvahy, ale výsledek bude rozhodně stát za to.

Taky nedáte dopustit na šaty ? A co říkáte na tento minimalisticky řešený stylový kousek?

Blíží se horké letní dny a pro ně jsou jako dělané tuniky z příjemných splývavých materiálů.

A co pánská kolekce? Rozhodně stojí za pozornost zajímavé designy triček a košil – některé z nich jistě potěší všechny vyznavače retro stylu. Co vy na to?

Představujeme originální módu nejen z Anglie

Na emoi.cz objevíte nejen dámské oblečení , ale také pánskou a dětskou módu. Stylové kousky z Belgie a Anglie jsou originální a hravé. V kolekcích jednotlivých značek se dají objevit nejen základní kousky do šatníku, ale i designové skvosty, ve kterých na ulici nikoho dalšího nepotkáte. A co je největší výhodou? Emoi.cz si zakládá na kvalitě, originalitě a nepřemrštěných cenách.

Zaujala vás značka BRAVE SOUL? Tak vás určitě potěší zaváděcí sleva 20 % na celou kolekci.

Co myslíte? Stojí za pozornost?