PR článek

F&F: Jaká je podzimní kolekce?

Podzim si žádá nové kousky do šatníku. Vyberte si se mnou, co by se vám hodilo. Nakoukla jsem do nejnovější nabídky značky F&F.

Jako Maková panenka


Červená s černou jsou mojí oblíbenou kombinací, protože se tyhle barvy skvěle doplňují. K červenému kabátu jsem si vybrala jednoduchý rolák a džegíny v imitaci kůže. Místo bot na podpatku by k outfitu šla i sportovnější obuv, což pro mě, jakožto maminku malého dítěte, je důležité.

Plisovaná sukně byla láskou na první pohled. Hned ji kolegyně okomentovala, že je opravdu jako sukýnka Makové panenky :) S křivákem jde o úžasnou dvojku.

Kabát: 1 199 Kč, rolák: 349 Kč, kalhoty: 399 Kč, kotníkové boty: 599 Kč, sukně: 699 Kč, křivák: 1 199 Kč. lodičky: 499 Kč, kabelka: 499 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.Kabát: 1 199 Kč, rolák: 349 Kč, kalhoty: 399 Kč, kotníkové boty: 599 Kč, sukně: 699 Kč, křivák: 1 199 Kč. lodičky: 499 Kč, kabelka: 499 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.

V barvách podzimu


Když jsem šaty s listím viděla na stojanu, líbily se mi, ale sáhla jsem po nich spíše ze zvědavosti. Kdybych byla na klasickém nákupu, nevyzkoušela bych si je. A to by byla škoda. Nakonec jsem z nich byla nadšená, protože na podzim jsou opravdu parádní a překvapivě mi sedly.

Pro zahřátí bych přes ně hodila ještě černé sáčko, cardigan nebo delší kabát.

Šaty: 699 Kč, čepice: 239 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.Šaty: 699 Kč, čepice: 239 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.

Ruku v ruce s ohledem na ekologii


Tenhle outfit bych označila jako vítězný, což dokazuje i fakt, že už ho mám ve vlastní skříni (spolu s kabelkou z předešlého outfitu). Asi nejzajímavějším kouskem, co se materiálu týká, je v tomhle případě černý cardigan, který je vyrobený z plastových lahví. Pokud vás jako první napadlo, že musí být nepříjemný, mýlíte se. Svetřík je hladký a měkký na dotek, navíc hřeje. Výborné spojení praktického s užitečným.

Cardigan: 649 Kč, košile: 499 Kč, kalhoty: 599 Kč, náušnice: 199 Kč, boty: 799 Kč, batoh: 599 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.Cardigan: 649 Kč, košile: 499 Kč, kalhoty: 599 Kč, náušnice: 199 Kč, boty: 799 Kč, batoh: 599 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.

Proti proudu vlastního stylu


Jeansy jsem na milost vzala vloni… a od té doby jich v mém šatníku podezřele přibývá. Jsou pohodlné a hezky tvarují postavu, zvláště tyhle z F&F, které mají speciální střih s push up efektem v zadních partiích :) Boty na podpatcích mi zase skvěle prodloužily nohy, takže jsem si i při svých 162 cm připadala docela vysoká.

K mikinám jsem se stále nedopracovala, jsem prostě svetrová. Jenže tenhle „černý plyšový medvídek“ by na podzimní chladné večery nebyl vůbec špatný, co myslíte?

Boty: 799 Kč, kalhoty: 699 Kč, mikina: 649 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.Boty: 799 Kč, kalhoty: 699 Kč, mikina: 649 Kč. Foto: Kateřina Nevřelová, www.nevrelova.cz.

Celou podzimní kolekci F&F si můžete prohlédnout na stránkách značky »

Témata článku

STYL-KABO: Trendy pro rok 2018 a Vivienne Westwood

Autor: Andrea

Český módní rybníček, výrobci a značky východního trhu, zajímavé... Celý článek

Další drobky a barvy

Autor: Ada

Co dalšího nám obchody přichystaly na podzim, jaké barevné... Celý článek