Jak si poradit s přetrženým ramínkem

13.09.15 | autor Ada

peklov.jpg

Znáte to, někam spěcháte, oblékáte se na poslední chvíli, jednou rukou ještě upravujete řasenku a druhou na sebe rvete podprsenku... A vtom se ozve "křup" a jedno ramínko vystřelí vzhůru. Přetrhlo se, praskla sponka, prostě došlo k technické závadě a teď to musíte rychle vyřešit.

Podprsenka je tělová, její ramínka proto nejsou vidět. Náhradní tělová nemáte, ale máte silikonová, která také nejsou vidět. Z toho vyplývá, že tělové = silikonové. Připnete, obléknete, nahodíte šaty a můžete běžet...

Čtenářka, která mi fotku poslala, psala, že šaty měly zepředu lodičkový výstřih (trochu zvláštní kombinace, ale budiž) a ramínka tam vůbec nebyla vidět. Takže majitelka různoramínkové podprsenky se možná jen zapomněla před odchodem zkontrolovat zezadu. Také zvláštní kombinace; zásadní nepozornost ruku v ruce s respektováním poučky, že pod bílé šaty patří tělové prádlo. Nikde nic neprosvítá a k tomu ta podivná dvojka na zádech.

Zaslala čtenářka Jana

Kdo je ovšem nucen často chodit po ulicích a jezdit veřejnou dopravou, ví, že odlišná ramínka jsou jen takovou roztomilou drobností v porovnání s tím, co se někdy dá potkat. Následující fotka je přepálená a rozmazaná, ale je to vlastně dobře.

Zaslala čtenářka Hela

Ne, není to to, co si možná myslíte. Jsou to zkrátka dvě macatější stehna, která vsedě vytvořila takový nešťastný útvar. Ale je to dobrá připomínka pro všechny, které mají podobnou nadváhu: za prvé, oblékejte se adekvátně postavě. Paní prý měla k tričku (nebo co to je) něco na způsob socialistických trenýrek na tělocvik, ale po usednutí se to bohužel ztratilo mezi záhyby. A za druhé, když si sednete, seďte jako dáma. Naditou igelitku si dejte pod sedadlo a ne mezi rozcapené nohy.

Další úloveček je z Brna z oněch tropických dní, kdy jsme tu měli 38 ve stínu. Já vím, tohle je speciální odrůda lidí, o kterých nelze říct, že by se nevhodně (ne)oblékali, to jsou svérázní staří asociálové, kterým jsou ukradená úplně všechna společenská pravidla. Ale až zase v létě potkám v tramvaji chlapíka s mírně klenutým pivasem, oblečeného v kapsáčové šortky po kolena a decetně porozevřenou košili, vzpomenu si na tuhle fotku a ještě se na něj shovívavě usměju.

Zaslala čtenářka Jajda

Ale léto je za námi, pomalu se ochlazuje, takže brzo začneme potkávat zase tuhle klasiku - červenovlasé a peroxidové paní v černém monolitickém provedení nebo v různých náhodných sestavách bund, tepláků, podivných barevných kusů, bot v rozličném stavu sešmajdanosti a koženkových kabelek. Už se těšíte?

Zaslala čtenářka Radka

Ještě si rádi zavzpomínáme na miloučké lapsy jako ninja style punčocháče v žabkových sandálech!

Zaslala čtenářka Kateřina

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Vítejte v pekle

Autor: Ada

Módních policií tu máme dost, většinou dost nepříčetných, ale... Celý článek

Rychlý pruhy

Autor: Ada

Víte, co jsou to rychlý pruhy? Pruhy, které si na svá auta lepí... Celý článek