Kolekce Natali Ruden: Ve znamení ALCHYMIE

15.12.17 | autor Karolína

Česká návrhářka Natali Ruden předvedla svou novou kolekci ALCHYMIE a my byli u toho. V elegantní kolekci představila modely z luxusních látek, jako je hedvábí a kašmír. Nechyběla ani kombinace nejrůznějších materiálů s kůží. Na přehlídce byly k vidění krátké i dlouhé večerní šaty plné průstřihů a smyslných rozparků stejně jako elegantní kabáty a barety. Jak se nám kolekce líbila?

Zdroj: redakce modnipeklo.cz

Natali Ruden v obklopení novinářů 1 / 7

Natali Ruden autorskou přehlídkou pomáhá dětem v dětských domovech. Návrhářka se rozhodla podpořit nadační fond modelky Veroniky Kašákové.

Zdroj: redakce modnipeklo.cz

Dana Morávková: Uvědomuji si, že mi není dvacet 2 / 7

Dana Morávková se po mole prošla dvakrát. Zatímco první model byl spíše nenápadný, druhým vyrazila dech. Stříbné šaty s černými detaily herečce lichotily.
Sama Dana Morávková po přehlídce řekla: „Natali umí ušít a navrhnout šaty pro všechny postavy a jakýkoli věk.“ Herečka působila velmi mile a spokojeně.

Zdroj: redakce modnipeklo.cz

Svůdná Nikol Švantnerová 3 / 7

Výšivky se na přehlídce objevily hned několikrát. Stejně se opakovaly i materiály a barvy. Celá kolekce byla sladěná do tlumených barev, což je mi velmi sympatické. Raději nosím kousky, které nejsou křiklavé, a myslím si, že udělají více parády.

Zdroj: redakce modnipeklo.cz

Modrá Monika Leová 4 / 7

Monika Leová se předvedla v královsky modrých barvách. Všimněte si detailu rukaviček. Modrá s černou působí zajímavě i nenápadně. Model vlevo patří mezi mé favority. Také na vás Monika působí jako královna Ledového království?

Zdroj: redakce modnipeklo.cz

Usměvavá Kateřina Klausová 5 / 7

Sympatické a usměvavé Kateřině Klausové sluší i pánské střihy. Černý baret dodal dávku ženskosti.

Zdroj: redakce modnipeklo.cz

Elegantní Nikola Uhlířová 6 / 7

Na přehlídce nechyběly lesklé látky ani trendy samet. Sama návrhářka se nechala slyšet, že kolekce je vytvořena především pro „normální“ ženy. Na podobné materiály si ale dávejte při nošení pozor. Pokud se jen trochu zmačkají a objeví se na nich žmolky, ostatní si toho všimnou hned na první pohled.

Zdroj: redakce modnipeklo.cz

Miss Veronika Kašáková 7 / 7

Na přehlídce se prošla také Miss Kateřina Kašáková. Světlé šaty s výšivkami doplnily dlouhé rukavice. #CLR#
Kolekce ALCHYMIE se Natali Ruden rozhodně povedla. Vůbec bych se nezlobila, kdybych měla jeden model doma ve skříni. Kousky jsou jednoduché a propracované do posledního detailu. Jaký model vás zaujal?

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek