Poslední komentáře u článků

Co se skrývá za oponou street stylu?

monikaburesova, 16.4.20 06:35

No to je hnus! všichni jak narcisové! Zobrazit komentář »

Česká Vivienne Westwood: Miluju červenou a extravagantní brýle

monikaburesova, 16.4.20 06:33

No tak to je strašidlo :D kde se něco takovéhlo vyskytlo to teda nepochopím :D Zobrazit komentář »

60+ - a co teď? Díl 1.

rybarka007, 8.4.20 14:06

Mám nedávno 60 let. Vysoke podpatky už též nedávám, neboť mám onemocnění páteře a kloubů. Proto dávám přednost menším podpatkům a nebo klínkům. V takových jsem schopná vydržet fungovat skoro půl dne. Mám hodně ráda jednobarevné sestavy, ale v mém šatníku jsou i vícebarevné. Líbí se mi ladění tón v tónu. Zobrazit komentář »

Letní podprsenky a šifonový hadříček

KRAKATICE73, 15.3.20 10:20

No jo, holt když na to nemám figuru a nemůžu nosit podprdu bez ramínek, tak je asi lepší nenosit tričko, pod kterým by ramínka normální podprsenky byla vidět. Je to, bohužel, i můj případ. Ačkoli jsem docela štíhlá, tak nesnáším ten pocit, když mám na sobě podprdu bez ramínek, která prostě nedrží tak pevně, jak mi může dopřát jen podprda s ramínky. Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

natal717, 6.3.20 23:21

Zdravím, chcela by som sa opýtať, či by ste mi nemohli poslať rozmery na tento kabát alebo aspoň strih. konečný výsledok sa mi veľmi páči no bohužiaľ, som laik do týchto vecí. ak s tým súhlasíte, tak by som Vás poprosila o email :) Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

Liaa, 2.3.20 19:53

Nemohli byste si, prosím, zaplatit korektora, když už články nic nového nepřinášejí? Namátkou: chybí čárka před nebo v poměru vylučovacím, před ale a před že. Nepíše se skombinovat, ale zkombinovat. Vedlejší věta vložená se odděluje čárkami z obou stran. Za nějž je něco jiného než za než. Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

Vinca_minor, 28.2.20 18:54

Podle vás buď musíte oddělit čárkou z obou stran, pokud to pociťujete jako vsuvku, anebo úplně bez čárek. A velké V u vás by tam bylo jen v případě, že byste chtěla vyjádřit úctu v korespondenci. Takže Matouš tam má jednu chybu ve shodě, vy dvě, v čárce a ve velkém písmenu. Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

Vinca_minor, 28.2.20 18:50

Edit: Chybně zařazeno. span classsmallPříspěvek upraven 28.02.20 v 18:54/span Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

laima, 27.2.20 14:13

Souhlasím, s prodlouženými velikostmi je to velmi špatné... Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

asterah, 20.2.20 19:36

Vážený autore, v zásadě se dá s vámi souhlasit, ale já nemám ráda takovéto striktní soudy. Víte, není to ještě tak dávno, kdy jsem se pohybovala po Evropě s kletrem na zádech a v pohorkách a to i ve městech a víte, proč? Protože jsme se přemísťovali z hor do měst a naopak, jak jsme to prostě měli při cestě neměli jsme totiž na to, abychom se ubytovali a mohli se převléct do vhodného městského oděvu a věřte mi, že bych tento detail neřešila ani dnes. Konec konců nevidím jediný důvod, proč bych si měla ničit nohy v lodičkách na vysokém podpatku jen proto, že se to obecně považuje za sexy. A ještě něco je hezké, když je muž elegantně oblečen, ale co z toho, když s ním je nuda a děsím se okamžiku, kdy otevře ústa. V podstatě je mi jedno, co lidé v mém okolí nosí asi k tomu mají svůj důvod. Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

asterah, 20.2.20 19:24

Máme doma stejný problém a když manžel potřebuje oblek, kalhoty nebo jen svetr, aby v tom nevypadal jako strašák do zelí, jedeme do Polska cca 100km od hranic, kde je velké obchodní centrum, ve kterém je velmi slušný výběr. Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

benyka, 20.2.20 19:18

@VeronikK Navíc už jsou zvyklí, že je jim všechno krátké, takže je těžké je přesvědčit, že tu bundu, kterou si zkoušejí, nemají brát, protože pas je deset centimetrů nad pasem a spodní okraj by měl být až pod zadkem a ne někde uprostřed. :) Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

VeronikK, 20.2.20 17:28

@benyka Člověk by si řekl, že když se lidstvo stále zvyšuje, že se to projeví i ve výběru oblečení, ale zatím to pozoruji 20 let a zlepšení výběru delších oděvů minimální... A je mi těch mužů líto, protože občas vezmou zavděk něčím ne snad přímo hrozným, ale prostě obyčejným a nudným, aby měli alespoň něco :) Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

benyka, 20.2.20 16:26

@VeronikK Taky to máme doma tak. Zajímavé je, že pod nadměrnými velikostmi se většinou skrývají oděvy pro široké, ale nikoli pro dlouhé. Přitom ten dlouhý, narozdíl od širokého, ten rozměr nemůže nijak ovlivnit. Je to do nebe volající nespravedlnost! :) Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

VeronikK, 20.2.20 09:29

Ok, článek sice není objevný, už se zde toto téma objevilo několikrát, ale stále je zřejmě alespoň částečně aktuální Pčidám jen několik osobních postřehů, ačkoliv ve svém blízkém okolí nemám žádné pupkáče, kteří by se v létě mezi lidmi odhalovali. Naopak, muži v mojí rodině chodili pokud možno oblečeni přiměřeně situaci, ovšem často měli, slovy klasika, záplatované, leč čisté šaty. A ano, oblečení se u nás využilo zcela, pokud už opravdu nemohlo sloužit jako oděv, tak alespoň jako hadr do dílny. Já to tak mám také, oblečení nosím prakticky do rozpadnutí (i když ke konci jen pro doma). Naopak můj muž má rád nové oblečení, známky sepranosti, na rozdíl ode mne vnímá jako nežádoucí :) Má ovšem jiný problém, a to sehnat vůbec nějaké oblečení, které mu bude. Ačkoliv se už dnes u nás prodává větší množství oděvů v prodloužených délkách apod., ne vždy je všechno dosti dlouhé. A aby sehnal padnoucí a pohodlné např. kalhoty, to je skutečně výzva. Při koupi kalhot nejdřív projde všechny přítomné kusy, zda najde svoji velikost. Pokud ji náhodou najde, podívá se na střih a vzhled. Bohužel nemá rád oblečení roztrhané už v obchodě, takže většina kalhot se tím vyřadí. Pak potřebuje takový střih, který by mu alespoň částečně seděl a byl pohodlný. Opět se většina oděvů vyřadí. Takže chápu, že pak už je rád za cokoliv ucházejícího... Podobně sehnat mikinu, svetr, bundu, aby byly dost dlouhé rukávy a střih nebyl širší než delší je taky akce na několik návštěv obchodu... Navíc výběr u nás není nejširší, do ciziny se často nedostanem, takže není moc možností... span classsmallPříspěvek upraven 20.02.20 v 09:30/span Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

mimi, 16.2.20 18:16

@MP blanka ja som to zabudla dat do uvodzoviek, jelikoz som to myslela ironicky vzhladom na clanok...:D :D Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

LenkaPraha01, 16.2.20 09:16

Ha, článek! Ty brďo, pojďme to oslavit! A nebuďme tak nároční (na obsah ani na pravopis), jinak další veledílo vyjde až za dva roky :) A autoři nebudou chtít přispívat a jejich články se budou mazat, stejně jako článek o oblečení po babičce. Slečna asi neunesla kritiku... Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

if5, 14.2.20 14:36

Tak to dopadá, když se někdo na střední věnuje zlatým teniskám místo zvládnutí komunikačního jazyka. Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

mimi, 14.2.20 10:58

Jooo, lety z/do Bruselu vedia byt inspirativne... (mohla by som rozpravat dlho) :) Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

julie74, 13.2.20 14:57

To snad ani neni mozny, někdo kdo napíše hlubokomyslnou úvahu kolik ignorace je za nošením nevhodného oblečení, ignoruje pravidla psaní, kterým se prezentuje, tak moc jako vy? Matouši, to byl ukrutně rafinovaný tah na zvýseni množství komentářů nebo si vážně myslíte, že to je tak v pořádku? Tohle už ani není blbý, to je nebetyčná drzost. span classsmallPříspěvek upraven 13.02.20 v 15:22/span Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

tilitili, 13.2.20 14:36

Mě vyrazil dech plakát vylepený v našem městě “Skvělý jazzový muzikanti vás zvou na koncert” Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

kočkaVločka, 13.2.20 13:40

Juchú, máme článek. Obsah sice nepřinesl nic nového, ale můžeme diskutovat alespoň o tom, jak se píše slovo skombinovat! nebo kolik tam chybí čárek v souvětích. Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

czDanda, 13.2.20 10:26

To bude taktika k přilákání pozornosti. :) /Vůbec nečtu reklamy při vozovce, ale Čerstvý hermelýn mě úplně praštil mezi oči/. Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

vlm, 13.2.20 09:53

Chtěli jsme článek? máme ho, možná se někomu líbit bude, ale mě se zdá o ničem, tisíckrát opakované řeči sice pravdivé, potkát v létě pupkace v trenclich na ulici je zážitek, sešitě rozparky jsou věčné téma..ale na článek? Vadí mi to naše, ve světě jsou chlapi úžasní, elegantní, galantní...a u nás kreténi v nepadnoucich hadrech, s panderem. Nejsou náhodou všude různé exempláře? Chybí nám sebevědomí span classsmallPříspěvek upraven 13.02.20 v 09:54/span Zobrazit komentář »

10 módních specialit českých mužů

vlm, 13.2.20 09:16

Co by podle vás neměly čeští muži nosit? Co by podle Vás, neměli čeští muži nosit? Zobrazit komentář »

Jak si vybrat krejčovou na celý život

MP blanka, 10.2.20 08:36

@maperla už nebudem aktuálna vzhľadom na to, kedy ste vložila príspevok, ale inak prajem vám a všetkým čo si šitie vedia užiť nielen ako možnosť mať niečo nové na seba ale aj ako príležitosť k príjemné strávenému času veĺa zábavy! Zobrazit komentář »

Jak zestárnout o 50 let snadno a rychle

rice, 27.1.20 15:55

Ty brďo, já teda nevim, ale tohle je takovej úlet, až je to cool :) Slečna je mi asi sympatičtější, než černomodrý zástup džínybunda. Zobrazit komentář »

Bílé špičaté kozačky

rice, 27.1.20 15:51

Jakože nejde jinak zkombinovat bílý kožich a bílou kabelku, než s bílejma kozačkama? Seriously? :) Zobrazit komentář »

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2415 Další »

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek