Poslední komentáře u článků

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

barvinok, dnes v 10:52

V texte sú mimochodom chyby. Onehdy bolo dôvodom neuverejnenia slovenských článkov okrem iného to, že nie je dostupný slovenský redaktor... tak očividne ešte vždy nie je. Ale ak treba článok jazykovo skontrolovať, ja sa stále ponúkam. Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

pavka_l, dnes v 10:41

Díky. Taky bych to asi překladem odvodila, ale zajímá mě hlavně, jestli to je jejich pracovní náplní, jestli je to ovlivňování živí? Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

pavka_l, dnes v 10:40

Děkuji. Po pravdě nebaví mě číst článek u toho hledat, co jaký pojem znamená. Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

shanimplavkynahrocha, dnes v 08:23

Proč je tu rozhovor slovensky, když články od @barvinok jste odmítli? Tohle je jako kvalitnější obsah? Anglicismy se hemžící dvojjazyčný rozhovor? Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

vlm, dnes v 06:08

Prekvapujici,po té co nebyl zajem o clanky psané ve slovenštině.čist se to neda a slovenštinou to nebude. Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

misionářka, včera v 22:58

@ajatar On celý ten článek by potřeboval vysvětlivky, obsah za to ale nestojí. Už samotný název dnes nosíme je špatný překlad z angličtiny. Česky i slovensky by to znělo dnes máme na sobě/ na sebe. Jděte do háje s czenglish Zobrazit komentář »

Přešíváme, látáme a staré oblečení oživujeme

julie74, včera v 21:39

@Temperance chichi, takova je i moje motivace... Zobrazit komentář »

Přešíváme, látáme a staré oblečení oživujeme

Temperance, včera v 19:30

Asi se naučím šít. Hlavně proto, abych si mohla vytvářet kopie mých oblíbených kousků, které už dosluhují. Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

Temperance, včera v 19:28

Je to sice reklama, ale líbí se mi to. Miluju stavebnice :) Zobrazit komentář »

Hobby na víkend: kožená taštička

julie333, včera v 18:41

Moc se mi libi navod a moznost udelat si kabelku podle vlastni predstavy, s jakou nikoho jineho nepotkate. Ale chtela bych poprosit o informaci, nakolik priblizne tato panska vysla, vc. potrebnych pomucek. Uvazuju o tom, ze to zkusim, ale zas kdyby to melo byt drazsi, nez si ji nechat vyrobit od brasnare... Zobrazit komentář »

Nákup na Wish: Jak jsem fatálně pohořela

MonikaMP, včera v 18:31

Díky, že jste se pustila do komentování mých článků... ;) Víte, sama jsem na sebe naštvaná, že se nechám zlákat takovými nákupy... na druhou stranu si říkám, že se v tom vícero lidí pozná a aspoň zamyslí nad vlastními nákupy. Jo, jdu s kůží na trh a přiznávám všechny svoje chyby. To pohrdání a hlásání, jak píšete, je spíš moje vlastní rýpání sama do sebe. :) Zkusím příště psát tak, aby to bylo víc znát, co říkáte? span classsmallPříspěvek upraven 14.08.18 v 18:34/span Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

ajatar, včera v 18:27

Zdroj wikipedia: Význam a původ slova influencer má původ v anglickém jazyce a je odvozeno od výrazu influence (vliv). Slovo influencer popisuje jednak jev, skutečnost či záležitost, mající určitý vliv a dopad na danou situaci. Druhý význam influencera je vlastní člověku, jenž má určitý vliv, čili svými názory, postoji a myšlenkami dokáže působit na druhé lidi (uživatele, zákazníky…). V praxi reklamná figúrka, ktorá nevzdelaným ovciam (followerom) ukazuje, čo si majú obliekať, do akých destinácii cestovať, čo jesť, ako cvičiť, aby neboli out... Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

blackwidow, včera v 16:08

http://www.zenka.fr/ Dámy, ak potrebujete kvalitu a zakaždým niečo nové, skúste sa poobhliadnuť v kvalitných rodinných optikách po okuliaroch od tejto dizajnérky. Základné okuliare sú ľahučké, v rôznych tvaroch, klipy si vyberáte z mega ponuky.. osobne som celý život túžila po tom, aby sa mi pokazili oči a mohla som nosiť brýle štýlový to doplnok. Keď však prišlo na “ lámanie chleba” a prešla som zopár optík, vyskúšala stovky rámov a bola fakt bezradná, no v jednej optike sa na mňa usmialo šťastie a majiteľ, ktorý ma mimochodom nechal vyskúšať netušímkoľko rámov, lebo som si nechcela dať poradiť, mi nakoniec podal tie na foto, základné čierne, že v tých ma vidí. Sadli mi dokonale, na nose som ich vôbec necítila.. stále som však váhala, boli obyčajné, nič extra. Keď však priniesol môj prvý čiernobiely klip, vyhral to u mňa absolútne. Odvtedy neriešim nič, len aký klip mi ešte chýba. Každý deň môžem mať “ nové” okuliare. Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

asterah, včera v 15:51

@Nixe Lulu přesně tak to vnímám i já ovšem při řízení auta mám brýle vždy. Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

pavka_l, včera v 14:50

Mohu poprosit o vysvětlení pojmu influencer? Je pěkné, že redakce vysvětlila barter a barterový obchod, což většina zná ze základů ekonomie nebo z dějepisu. Ale pojem influencer, kolem kterého se pravděpodobně aktivity pánů točí, vysvětlen není. Asi se předpokládá, že ho zná každý. Tak jsem asi úplně mimo. Zobrazit komentář »

Přečteno: Knihy o módě, které zvládnete za víkend

MonikaMP, včera v 12:48

Děkuji, jsem ráda, že tipy posloužily. :) Anna Olšanská je opravdu osobnost, což je i z rozhovoru znát... na osobním setkání je její energie ještě nakažlivější. S Dominikou na něj dodneška vzpomínáme. :) Krásné léto! Zobrazit komentář »

Přečteno: Knihy o módě, které zvládnete za víkend

Labužník Milenka02, včera v 11:58

Díky za typy na knížky. Určitě si koupím Vivienne Westwoodovou. Velmi mě zaujal Váš rozhovor s Annou Olšanskou. Velice zajímavá dáma, líbí se mi její pozitivní přístup k životu a obdivuji její úžasnou energii. ( nejen obdivuji, ale i závidím :) ) Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

Nixe Lulu, včera v 10:27

Nošení nebo nenošení na zhoršování vliv nemá, alespoň podle toho, co tvrdí lékaři. Pokud má někdo méně než cca 12 dioptrie, tak můj dojem je, že se bez korekce může v pohodě obejít a ani ho to nemusí v běžném životě omezovat. (v porovnání se mnou, která má dlouhodobou zkušenost s hodně vysokou krátkozrakostí). span classsmallPříspěvek upraven 14.08.18 v 10:29/span Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

Hnědooká Lee, včera v 09:30

Já osobné mám brýle jen na čtení,a to obroučky nečeším, jedny hezké máím b práci... ale mám pět obrýlených dětí (pošítám i jejich partnery), a vím, jaké trauma vždy prožívají. Vědí, že v brýlích musí být celý den, a spíš češí, aby dobře viděli a brýle jim správně seděly na nose. A ještě jeden problém autorka nezmiňuje když si v optice sundají ty své brýle a nasadí si cokoli bez dioptrií, nic stejně nevidí.... Zobrazit komentář »

Odvrácená strana módy: Trh s falešným zbožím

Aija, včera v 09:24

Mne jen udivuje, že jim to tak dobře prochází. Občas nějaká ta šťára, která se nafoukne v tisku. Ale jak to, že to zboží je tam prakticky hned zpátky? Kde se bere? A co celní správa vlastně pořád dělá? A kdo nad tím vším drží ochrannou ruku a kolik za to má? Zobrazit komentář »

Františka Čížková: Ignorace etikety je v ČR tristní

Aija, včera v 09:17

Františka se vypila do zcela neotřelé podoby, kterou prostě potřebuje prodat. Ta dáma by se ničím jiným neuživila. Marně se neříká, že kdo neumí, ten učí:) Zobrazit komentář »

Přešíváme, látáme a staré oblečení oživujeme

Aija, včera v 09:15

Tak tohle není žádné novum. Většina z nás starších má jistě v živé paměti recyklaci a šití za bájného socialismu. Všechno se vrací, jen se to pojmenuje jinak a vyhlásí se to jako nový trendy styl. Zobrazit komentář »

Nákup na Wish: Jak jsem fatálně pohořela

Aija, včera v 09:05

Nechápu co člověka, který tím vlastně pohrdá a hlásá, že nakupuje jen kvalitní oblečení a věci, nutí objednávat z takových pofiderních eshopů. Zobrazit komentář »

Emilio Pucci: Sportovec, který navrhl slavné kalhoty

Aija, včera v 08:53

Podle Pucciho jsem si šila i některé šaty a kalhoty už kdysi ve škole. Z těch novodobých modelů mě nic nezaujalo natolik abych vytáhla šicí stroj. Zobrazit komentář »

Kufr is dead. Proč mi na cesty stačí málo

Aija, včera v 08:42

Pro mne tedy docela děsivý článek:) Kdysi jsem byla baťůžkářka, pak balila kufr. A teď jedu v módu však to auto uveze:) Záleží pochopitelně i na destinaci, roční době a lidech, se kterými kam jedu. Zobrazit komentář »

Kostymérka: Beru si příklad i z bezdomovců

Aija, včera v 08:32

Její styling je hodně přeplácaný a je snad vhodný jen do těch reklam a na focení,šokovat za každou cenu? A fakt nemusím nutně vypadat jako bezďák v hadrech z kontejnerů:) A na otázku pod článkem...ano všímám si, a je fajn, že většinou se kostýmem vystihne i charakter postavy. Zobrazit komentář »

Mých 7 nejhorších módních přešlapů

Aija, včera v 08:18

Aha, tak za nás to byly na zimu důchodky a na léto žabky nebo ledabyle zavázané kecky...dnešní bílé plátěné conversky:) Měla jsem období, kdy jsem nosila svršky po předcích:) Bílé košile po dědovi...po těch je mi smutno, jeho vesty, velké kabáty a saka po tátovi, máminy jsem zkracovala na boky a v zimě přidávala liščí a jiné límce, k nim široká áčka. A v tom mi mrznul zadek. Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

Aija, včera v 08:07

To je můj letitý problém a pokud potřebuji nové brýle, většinou to dopadne tak, že nechávám dát nová skla do starých osvědčených obrouček. A pokud někde čistě náááhodou natrefím na sympatické obroučky, tak si je klidně koupím jaksi do zásoby:) Zobrazit komentář »

Baculky poráží andílky: Kila mohou do reklam

benyka, 13.08.18 18:00

@asterah Jo, jo. Nemusíme chodit daleko. Například všichni prodejci konfekce. :) Zobrazit komentář »

Baculky poráží andílky: Kila mohou do reklam

asterah, 13.08.18 17:20

@benyka jestli vy jste macek, tak já jsem čínský bůh srandy...ale je možné, že se tady najde zvířátko, které vás mezi macky vřadí :D Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

asterah, 13.08.18 17:16

Mám oční vadu, která se za posledních 25 let téměř nezhoršila tím pádem mi to očař ani nedoporučil, ani nezakázal. Je to individuální co jednomu svědčí, druhému škodí. Píšu tady sama za sebe a nikomu nic nedoporučuju. Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

MonikaMP, 13.08.18 10:24

Díky za komentář! :srdce: Početla jsem si, zasmála se a pokývala hlavou. :) Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

Iucinka.m, 13.08.18 10:17

Tak to predsa je so všetkým, ako sa menia trendy, mení sa tovar v obchodoch. No tak máte svoj štýl. A niekto iný má zas štýl inakší. Nie, tie okuliare ktoré popisujete nie sú vzhľadom na dostupný sortiment nejaký extrém okrem toho plasťáky sú vždy o trochu masívnejšie ako kovové. A sú vlastne rovnaká klasika ako kovové, plasťáky nahradili kostené a používali sa vzhľadom k svojim vlastnostiam hlavne na vyššie dioptrie. Teraz je to už viacmenej jedno, keď máme zbrusovanie a ľahšie sklá, no aj tak majú plasťáky svoje výhody. Napr. dodávajú výraznejší vzhľad (ak to teda chceme), mávajú užšie sedlo (pre tenké nosíky) a zabudované sedlové plôšky sa nemôžu vykývať ako pri kovových. Ja mám napr. krivý nos, a kovové mi ľahko skĺznu do strany kvôli tým plôškam. Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

Iucinka.m, 13.08.18 09:51

Domnievam sa ,že až okuliare nebudete nosiť tak jedného dňa možno neuvidíte nič ani s okuliarmi. A čo na to váš očný lekár? Súhlasí s Vami a odobril Vám to nenosenie optických pomôcok? My ostatní sme okuliarnici len z nedostatku informácii? Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

Iucinka.m, 13.08.18 09:41

Nemyslím si to. Aj sklá totiž zväčšujú alebo zmenšujú. Hlavne to zmenšovanie je problém, robí z ľudí šedé myšky. Tiež som si dávnejšie vyberala okuliare s heslom hlavne nenápadne, jemný rám, polorám, žiadny rám. Čo som chcela povedať je to, že či chceme alebo nie tak nám okuliare zmenia vzhľad a potom je logickejšie než hľadať to najnenapadnejšie, hladať to čo nám vzhľad pretvorí tým štýlom, ktorý sami chceme. Zobrazit komentář »

Baculky poráží andílky: Kila mohou do reklam

benyka, 12.08.18 23:31

Mám velikost 44, jsem prostě (retro) macek. Zobrazit komentář »

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2370 Další »

Konečně se našla ředitelka pro značku Salvatore Ferragamo

Italská značka Salvatore Ferragamo má po měsících hledání novou... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

Autor: Monika

Jejich účty získaly na sítích 800 tisíc followerů za 3 roky. O... Celý článek


Reklama