Královna maturitního plesu

23.11.13 | autor Ada

Maturáky se nám blíží a každá maturantka má v hlavě jen jedno: v čem vyrazit, aby zazářila a utřela všechny spolužačky. Nabídka je široká, můžete jít za princeznu, za fatální krasavici, sexy děvu nebo všechno dohromady. Kde seženete to nejlepší?

Nejprve krátká omluva za delší absenci. To máte nejdřív jednu několikadenní akci vyžadující veškerý čas, potom nastydnete, sleze vám to na průdušky, a ne, nepomůže sebeteplejší šála a pořádné oblečení. Je podzim a viry lítají, se stim smiř. Pokud máte letos maturitní ples, přeju vám, aby vám ho žádná nemoc nezkazila, a tady jsem pro vás vybrala z internetové nabídky nějaké pěkné šaty.

Katalog Bonprixu se, jak už víme, dostane i do té nejzapadlejší vsi, a tak si i maturantka z horské samoty může vybrat krásné šaty. Mě zaujaly velmi elegantní večerní šaty Bodyflirt s výstřihem Karmen a střihem velmi podtrhujícím postavu:

Zdroj: http://www.bonprix.cz/vyrobek/saty-956243/?category=846&type=image&return=ref

Krása, že? Mačkavý levný satén, zpracovaný rukama šiček, jimž v případě nedodržení úkolového limitu hrozí opovržení celé dílny, to prostě nemůže dopadnout dobře. Krabaté švy a nerovný spodní lem jsou u takovéhle konfekce obvyklé, nudný střih, který ve skutečnosti nemá se zvýrazňováním postavy nic společného (podívejte se na stránkách šatů na video, jak to modelce v pase visí!), se taky dal čekat. Pikantní je i "doporučení stylistky", co si máte k šatům vzít za boty a doplňky:

Zdroj: http://www.bonprix.cz/vyrobek/saty-956243/?category=846&type=image&return=ref

Obchod Luxury World se s tím nepáře a do rubriky "plesové šaty" naházel prvotřídní výběr pro začínající i pokročilé sexice. Nažabičkovaný růžový hadřík bych moc ráda viděla na nějaké vlnité postavě. A vůbec bych ho ráda viděla zblízka. Něco mi říká, že kvalita bude... luxusní.

Zdroj: http://www.luxury-world.cz/luxusni-damske-plesove-saty-damson/?subprod=316682

I tohle jsou "krásné plesové šaty". Jasně, krátké klidně... ale na ples aspoň po kolena, ne do půlky stehen!

Zdroj: http://www.luxury-world.cz/krasne-plesove-saty-y7055bl/

Nelíbí se vám bonprixovsky decentní ani kurví? K mání je i spousta klasiky. Tyhle šaty mají všechno: korzet, třpytivé vyšívání, šlehačku i řvavou barvu. Kýč, který u těsně postpubertálních maturantek zvyklých na džíny a tričko nepochybně zaboduje.

Zdroj: http://www.saty-plesove.eu/obrazky/products/521_p1010043-jpg.jpg

V devatenácti chce být holka na plese taky především sexy, a pro tyhle případy bych doporučovala prvek, který se stále vyskytuje v hojné míře. Ano, seksi chvost vzadu dlouhé a vpředu krátké sukně. Modrý levhart se šlehačkovou čepicí pro brunetky:

Zdroj: http://www.plesovesaty.com/plesove-saty/cire/spolecenske-plesove-saty-cire.htm

Růžová, která vypaluje oči, bude úchvatná na blondýnce:

Zdroj: http://www.plesovesaty.com/plesove-saty/jovani30079/spolecenske-plesove-saty-jovani30079.htm

A kdo přece jen jasné pastely nerad, pro toho je tu běloučká nevinnost mládí. Na fotce vlevo i vpravo by měl být stejný model šatů. Zdá se vám, že na propagační fotce vypadá nějak líp než na přehlídce? To se vám, ehm, nezdá. Na modelce je živůtek krabatý a vůbec nesedí. Možná je jí velký, ale i tak by mohl aspoň v místech vyztužených kosticemi držet tvar...

Zdroj: http://www.plesovesaty.com/plesove-saty/adele/spolecenske-plesove-saty-adele.htm

 

 

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Kontrasty I

Autor: Ada

Zdroj: fler.cz, Burda... Celý článek

Na cestě do kravína

Autor: Ada

Kam jinam se asi chystá tahle slečna? Za opěradlem vykukují... Celý článek