Milánský týden módy očima fashion blogerky

12.04.17 | autor Mya Mirell

Do Milána jsem přicestovala na proslulý týden módy, který se konal v době od 22. do 27. února. Na událost jsem se jako vášnivá milovnice módy velmi těšila. A nebyla jsem sama. Už pár dní před začátkem dýchalo město natěšenou atmosférou.

Stejně jako Paříž je i Milán považován za město módy. Dvakrát ročně (v únoru a v září) se ti nejprestižnější módní návrháři setkávají právě tady, aby se pochlubili svou tvorbou a určili trendy pro následující sezónu. Na to, co si v únoru připravili, jsem se přijela podívat i já.

Můj každodenní program byl nabitý k prasknutí. Od rána až do pozdního večera jsem se účastnila přehlídek, případně jsem mohla nakouknout i do zákulisí módního dění.

Atmosféra Milánského týdne módy je velmi tvůrčí. Nováčci tu mají příležitost kontaktovat se s renomovanými módními značkami, a dát tak módě nové podněty.

Kromě kreativců tady potkáte také maloobchodníky, zástupce textilních továren, obchodníky, dodavatele textilií atd. Všichni chtějí ukázat to nejlepší, co mají.

Dojemné a šokující momenty


Týdny módy jsou pověstné i tím, že návrháři popouštějí uzdu své fantazii a častokrát zajdou až do šíleností. Za mě osobně nezapomenu na tyto momenty:

Módní designérka Alberta Ferretti opět obsadila modelku Halimu Aden, američanku somálského původu narozenou v táboře uprchlíků v Keni a nyní žijící v Minnesotě. Modelka předváděla v hidžábu, čímž návrhářka odkázala na aktuální téma krásy v rozdílnosti. Počin Ferretti okamžitě vzbudil rozruch v módním průmyslu.

Kromě dojemných chvil jsem se dočkala i opravdu šokujících momentů. Na přehlídce značky Moschino inspirované recyklací chodily modelky s víkem od odpadkového koše na hlavě. Jiné měly klobouček z kovového ramínka na šaty nebo držely mini kabelky ve tvaru malého kulatého kontejneru. Návrháři se nebáli oblékat modelky do šatů z odpadků a vyšňořit je doplňky z plechovek.

Na přehlídce Dolce & Gabbana zase vyšli na molo amatérští modelové a modelky - matky, dcery, muži i malé děti, jejich přátelé a páry. Podle Stefana Gabbana a Domenica Dolce máme odhlédnout od lesku módní fashion show a podívat se na skutečnou generaci, která ji nosí.

Světově známá modelka Bella Hadid, která se nedávno stala tváří značky Bulgari, prezentovala luxusní hadí šperk - náhrdelník zdobený obrovskými 81karátovými diamanty.

Nejlepší nápady z mol


Přehlídky ve slunné Itálii sršely kreativitou a uměleckou odvázaností. Každý návrhář se vydováděl nejen na své kolekci, ale i na celkové atmosféře, která musela být co nejvíce sugestivní. Které mě zaujaly nejvíce?

Velmi obdivuji návrhářku Daizy Shely, která byla i osobně velmi milá, přívětivá a přátelská. Její tvorbu jsem sledovala už déle a těším se na její další módní počiny. Shely v roce 2013 otevřela svůj showroom v Miláně a její popularita prudce stoupá. Myslím si, že má co říct, a do budoucna v ní vidím velký potenciál.

Módní návrhář Rocco Barocco není v módním světě žádným nováčkem. Je to už starší pán, rodák z Neapole a přívětivý a otevřený člověk. Jeho přehlídka byla úžasná oslava ženské energie, nezávislosti a rebelie moderní ženy - punkerky.

Přehlídka ruského návrhářského dua Grinko byla ve stylu londýnského metra z 80. let. Na závěr vyšli oba návrháři na molo s malými miminky v náručí. Jako šťastní rodiče ukázali svá adoptovaná dvojčata Emmu a Sophii, která se narodila v listopadu 2016. Byl to šokující a dojemný moment.

Nemohu opomenout snad vždy usměvavého a přátelského designéra Alberta Zambelli. Svou kolekci Alberto rozdělil do salonků, kde si mohli návštěvníci prohlédnout jeho práci do detailů a příjemně se občerstvit.

Jak jsem se do Milána dostala?


Milánský týden módy je velmi exkluzivní událost, na kterou se hrnou celebrity z celého světa a lidé zainteresováni v módním dění a průmyslu. Osobností, které se pokouší každoročně dostat na tuto exkluzivní akci, je nespočet. Pro „běžného“ člověka je pak účast na takto prestižní akci téměř nemožná.

Máte vlastně šanci, jen pokud jste osobnost z oblasti módy, modelingu a módního průmyslu nebo světová celebrita, pak také akreditovaný bloger, novinář nebo fotograf.

Chcete-li dostat alespoň akreditaci jako zákazník nebo tisk, musíte se zaregistrovat a požádat o ni v Národní komoře italské módy (v italštině Camera Nazionale della Moda Italiana), která Milánský týden módy organizuje. I když ale akreditaci získáte, rozhodně vás to ještě neopravňuje k účasti na módních show. Mluvila jsem s několika akreditovanými novináři, kteří měli povolení zúčastnit se pouze doprovodných akcí, jako byla například přednáška magazínu Elle na půdě Unicredit Pavillon apod.

K účasti na samotné módní show potřebujete pozvání přímo od módního domů. Jako bývalá modelka mám kontakty v módní branži, provozuji e-shop myafashion.sk a nově předávám své know-how i na módním blogu myamirell.eu. I to patří k důvodům, díky kterým jsem měla šanci se na přehlídky dostat.

Většina přehlídek byla výhradně pro zvané hosty. V centru Milána se ale konalo i několik veřejných menších módních přehlídek. Jedna například ve známém milánském obchodním domě La Rinascente.

Blogerská hvězda Olivia Palermo v obležení novinářů na přehlídce TrussardiBlogerská hvězda Olivia Palermo v obležení novinářů na přehlídce Trussardi

Během týdne se v Miláně konaly i různé výstavy módy, party, či afterparty, prezentace knihy od Anny Molinari Blumarine, Armani coctail prezentace, Italian fur fashion night nebo výstava šperků a bot na různých místech.

Poslední den se na náměstí Piazza Duomo konala pocta nedávno zesnulé italské módní novinářce a šéfredaktorce magazínu Vogue France Sozzani. Té se účastnily všechny celebrity a osobnosti z módního světa, aby uctily její památku a zároveň se ukázaly před médii.

Co si z fashion weeku odnáším?


Pro mě byl letošní Milánský týden módy neskutečnou přehlídkou všehochuti. Já většinou inklinuji k luxusní eleganci a k výrazným expresivním outfitům, které jsou na slovenské poměry často „příliš“, v Itálii ale perfektně zapadám. V oblibě mám barevnost i během běžných a ponurých dnů. Proto mě zaujaly především kolekce, které kladly důraz na ženskost a eleganci v kombinaci s nádechem luxusu, ale i živé netradiční modely plné barev.

Eleganci a čisté linie bylo možné vidět na přehlídce módního domu Max Mara. Jejich kalhoty, sukně a kostýmy v kombinaci s tzv. „medvídkovým“ kabátem byly všechny ve stejné barevnosti. Byl to okouzlující, nonšalantní glam styl. Rozhodně v mém šatníku přibude, protože mám ráda i ženské kalhotové kostýmy. Jsem velkou obdivovatelkou pánského stylu v ženské módě a fascinovaná krásou, dokonalostí a elegancí dámského nohavicového kostýmu. Zaujal mě celočervený model, ve kterém zářila modelka Gigi Hadid - ten byl nepřehlédnutelný. Také zlatý kalhotový kostým se zlatým kabátem na jiné modelce mi svou velkolepostí bral dech.

Značka Prada vyšla s prokombinovanou barevností pletenin, které se já nikdy nebráním. Naopak, vždy tvrdím, že svět by se měl více odít do barev, aby byl veselejší. Umím si tedy představit nějaký takový model na příští sezónu podzim/zima - barevné pletené svetříky, pleteniny, kožešinky nebo chlupaté kožešinkové holínky.

Vždycky jsem obdivovala módní značku Dolce & Gabbana, protože miluji krajky, výšivky, barevnost, kombinaci zlaté, potisky a celkově výraznost, přesycenost, expresivitu v provedení modelů. To vše splňuje i značka Fendi, jejíž vysoké červené kozačky završující finální vzhled každého modelu sršely ženskostí a sexappealem.

Stejně mě okouzlila módní přehlídka Alberta Ferretti, jejíž modely dýchaly ženskostí a senzualitou. Model, který předváděla italská modelka Isabelle Fontana - černý strukturovaný kabát s černými dlouhými šaty s volány, či modelka Vittoria Ceretti - červený plášť s kapucí se zlatými výšivkami zářil noblesou. V celé přehlídce se objevoval motiv pečeti mystického města Benátek a italského umělce Boldiniho. Tento plášť mi už ale „ukradla“ slavná fashion bloggerka Chiara Ferragni, která v něm zazářila na následujícím týdnu módy v Paříži.

Gigi Hadid v šatech od Ferretti s motivem BenátekGigi Hadid v šatech od Ferretti s motivem Benátek

Atmosféra v Miláně


Atmosféra na týdnu módy na mě působila velmi přátelsky a všichni lidé z módní branže byli velmi milí. Překvapilo mě, že i Italové z řad fotografů či módního publika ovládali dobře anglický jazyk. Nemám, co bych organizátorům vytkla, malé časové skluzy jsem jim ráda odpustila.

Největší komplikací tak pro mě byla místní doprava, která znemožňovala dostat se na akce včas, zejména pokud následovaly hned po sobě.

Na závěr jedna povinná s Annou WintourNa závěr jedna povinná s Annou Wintour

Autor

Mya Mirell

Slovenská modelka a fashion blogerka Mya Mirell vystudovala architekturu a vášnivě se věnuje módě na svém blogu www.myamirell.eu. Kromě blogu provozuje i e-shop s nejnovějšími trendy. Má české kořeny a díky práci se pohybuje hlavně mezi Slovenskem a Itálií.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Makinka
34 příspěvků 12.4.17 16:47

Zásada číslo jedna - nikdy neměnit osobu, ve které je text psaný.

Helenuše
365 příspěvků 12.4.17 18:31

Zajímavé postřehy ze „zákulisí“. Škoda, že není víc fotek modelů. Nápis Alberta Feretti nebo jakási slečna v síťovaných punčocháčích pro mě nemají žádnou výpovědní hodnotu. Raději bych viděla ony vychvalované modely.
PS: Nohavicový kostým se česky řekne kalhotový kostým.

mya mirell
1 příspěvek 12.4.17 19:23

Článok mal 10 strán, článkov z Milánskeho týždňa módy mám mnoho a budú pribúdať na blogu myamirell.eu. Uverejnili ich aj ostatné portály. Nie je možné napísať všetko do jedného článku, pretože udalostí a materiálu je mnoho, je v ňom vypichnuté všetko najdôležitejšie čo priniesol tento fashion week - tzv. sumár z Milánskeho týždňa módy, ktorý je po septembrovom najočakávanejšou udalosťou, teda stojí za povšimnutie a máloktorý portál o ňom informoval. Keď chcete vidieť viac- fotky a videá zo show, paparazzo hon na celebrity, nastolenie trendov od jednotlivých módnych návrhárov - v článkoch a fotografickom zdokumentovaní, jednotlivé show rozpracované do detailov s modelmi, všetkých významných návrhárov, zákulisie - backstage aj s videami - toto postupne dávam na svoj blog myamirell.eu a na jeho facebook stránku Mya Mirell Fashionista. Dlhé videá na youtube kanál mya mirell. Fotografií pre redakciu bolo mnoho, ťažko si mohla vybrať 1-2 a tá s modelkou v sieťkovaných pančuchách je zo zákulisia z fashion show Alberto Zambelli -video zo zákulisia, popis prehliadky aj video celej show budete môcť čoskoro vidieť na mojich portáloch. Do čestiny som sa snažila preložiť vrámci mojich možností, čiže sa omlouvám. Zúčastnila som sa tak každý rok aj na Milan Design Week a prvý článok môžete čítať tu: http://myamirell.eu/?…

maarcy
92 příspěvků 17.4.17 20:16

Vy ale, bohužel, neumíte ani slovensky, takže to raději přeložte do čínštiny, to tady asi moc lidí nebude umět, tak se nebudete ztrapňovat…

tereza.van
2 příspěvky 12.4.17 20:23

Myslím, že by nebylo od věci v dalším článku rozebrat autorčin blog.

MarryJu
639 příspěvků 12.4.17 21:46

Snad nebude autorce vadit, když tady hodím ochutnávku s jejího e- shopu.
To myslíte vážně?

LenkaPraha01
58 příspěvků 13.4.17 11:14

To je hnus, velebnosti!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.17 22:32

Vaše ochutnávka z jejího e-shopu, by si zasloužila samostatný článek. By mě zajímalo, kdo to kupuje…

kolúch
577 příspěvků 14.4.17 09:18

Ste si istá, že to nie je Agátin eshop? Toľko osobitosti a tak naraz :D

MarryJu
639 příspěvků 14.4.17 20:45

E- shop druhá ochutnávka
To přece musí být nějaká recese..?

QueenOfSheba
118 příspěvků 22.12.17 19:03

Jůůů. Ty růžové nasrávačky…! :O

eliska93
5 příspěvků 14.4.17 12:40

Nesmíme opomenout ani tyto luxusní kousky v podání paní majitelky

lesnížínka
223 příspěvků 15.4.17 00:26

A ještě přidám nabídku doplňků..nemám slov.. https://www.myafashion.sk/damske-kabelky ..prý nejnovější trendy ;)

Příspěvek upraven 15.04.17 v 00:31

surabaya
401 příspěvků 18.4.17 12:35

Komu by nestačil pikantně zasunutý prstík pod dolní díl zlatých plavek, může se pokochat dalšími sexi modely na pláž: http://myamirell.eu/?…, je to fakt podívaná, a ty chvalozpěvné texty k tomu! Pod plavkama sbírka válenek, ty taky nejsou k zahození :-)

Zorča
142 příspěvků 20.4.17 19:57

A co teprve její glamour video :)
tu

Sibyla
2646 příspěvků 2.7.17 23:44

Ona je tady autorka jako příklad módního pekla, že?

KRAKATICE73
24 příspěvků 15.4.17 17:55

Tak to je fakt masakr motorovou pilou! Není to inzerováno jako „móda z popelnice“ nebo tak něco? Vždyť TOHLE nemůže nikdo myslet vážně!

MarryJu
639 příspěvků 12.4.17 22:02

@tereza.van tak teď už mi spadla brada

arwenn
458 příspěvků 13.4.17 11:02

Těmito perlami nás hodláte zásobovat často?

choco_piranha
5 příspěvků 13.4.17 15:31

„náhrdelník zdobený obrovskými 81karátovými diamanty“, to asi ne… Jednokarátový diamant má zhruba 6 mm, takže to by byly šutry, co by modelce pomalu utrhly hlavu. Těch 81 ct bude spíš celkový součet váhy všech diamantů na tom náhrdelníku, ne?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.17 07:44

Nebylo by lepší se na ty články vykašlat úplně? Tohle je o ničem.

Marilla
42 příspěvků 14.4.17 15:04

Pozrela som si autorkin blog…prosím, niekedy je menej naozaj viac

dorianna
9 příspěvků 14.4.17 16:28
Jája

Zdá se to jen mně, nebo je ve článku opravdu silně akcentované „já“ - já se dostala na prestižní akci, já mám e-shop, já jsem viděla návrháře, já si myslím, já ráda nosím. Spousta těch „jájismů“ se přitom sfoukla medailonkem na konci. Hlasovala bych pro víc Fashion Weeku a méně autorky.

kyselinaoctova
4 příspěvky 15.4.17 20:25

Jája jakožto blíženec Jájínka je moc hezké označení, děkuji, zařazuji do slovniku

kolúch
577 příspěvků 25.4.17 08:30

Ono to je taky symptom blogeriek, oni sice pisu o mode, jedle, cestovani atd., ale v podstate pisu o sebe. Predtym to boli tie typy otravnych kamaratok, ktore si vas sice viac ci menej zdvorilo vypoculi, ale uz v druhej vete zacali zas o sebe. Teraz sa na tych blogoch mozu konecne vypisat. A samozrejme, na publicistiku to nestaci, zas to potrebuje len ludi s voyeristickymi sklonmi, ktori budu ochotne takemu jajinkovi robit publikum, tam je to win win.

Gorilka
1476 příspěvků 15.4.17 08:09

1. června se v Praze koná módní přehlídka. Taky z ní bude raport?!?

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 15.4.17 13:44

@mya mirell no ty vole! takovou nálož sebestřednosti jako ve vašem blogu jsem už dlouho neviděla, bomba!

LenkaPraha01
58 příspěvků 15.4.17 14:45

Diskuse je někdy zajímavější než samotný článek :)
Nakoukla jsem do jejího e-shopu a v kategorii kalhoty se píše toto: „Dámske rifle a nohavice sa v poslednej dobe stávajú samozrejmosťou v šatníku každej ženy.
Nie je výnimkou, že ich má niekoľko.“
Aha. V poslední době - to je asi kolik let dozadu? Pět, deset - do té doby to nebyla samozřejmost a ženy nosily jen sukně a šaty? :)
A dokonce není výjimkou, že některé ženy mají několikery kalhoty a džíny! Wow, to je vrchol luxusu, mít několikery kalhoty!

eliska93
5 příspěvků 15.4.17 16:13

Tak jsem navštívila i Youtube kanál a sem mírně zmatená.

https://www.youtube.com/watch?…

Dokud jsem se nepodívala na tohle video jsem měla Madonnu docela ráda, nevíte někdo o co tady a v jiných jde? To je jako ten modeling?

TheQueenOfIron
75 příspěvků 15.4.17 23:20

@eliska93 Na hrozné oblečení bych si už zvykla, vážně, ale to, že se jako modelka prezentuje slečna, která absolutně netuší, jak se na fotkách tvářit nebo v jakých úhlech její tělo vypadá dobře, to je vážně katastrofa. A přitom je jinak pohledná. Svedla bych to na fotografa, ale pochybuji, že ten ty fotky dává do článků na jejím blogu. A takovéhle kousky bych si já osobně na blog nikdy nedala…
http://myamirell.eu/…shooting.jpg http://myamirell.eu/…shooting.jpg

K tomu všemu mi i naprosto uniká potřeba psát na blog v angličtině, když ta angličtina za moc nestojí.

Evergrace
16 příspěvků 27.4.17 12:05

Jako parodie na modeling dobrý! Celkem jsem se zasmála!

may.frayn
1047 příspěvků 16.4.17 17:38

@TheQueenOfIron Nejenom angličtina, i ta italština, co se tam občas vyskytuje, někdy vypadá jako produkt google překladače.

QueenOfSheba
118 příspěvků 16.4.17 23:06

Tak jsem si říkala, že je to asi nějaký nový podařený vtípek naší staré dobré Ady - že si na Apríla vytvořila celé jedno fiktivní legrační alter-ego, aby nás napálila. Jenže mi nesedí datum, takže tahle slečna blogerka asi fakt existuje. Co mi ale hlava nebere - jak může někdo takový dostat pozvánku na takovouhle událost??? To ten její blog nečetli, nebo co???
Již se zde objevilo pár výživných ukázek z jejího blogu, doplním tedy, co nejvíce „zaujalo“ mne a dovolím si malou citaci z článku o plavkových trendech:
„The hot sunny weather is already around the corner and you have to start to think to your summer outfit, especially think to the new swimsuits sexi trends. If you have enought courage and your figure is ready to shine on the beach (also you have enough time to do some body workout to be more sexi), let´s start to take a look to the my sexi swimsuit beach inspiration for the Qeens of the beach! With this amazing gold swimwear with jewelry swimwear gold body chain like wearing Rihanna or another beach stars, you will become absolutely unique stunning Qeen of the beach!“

Příspěvek upraven 16.04.17 v 23:07

Oveeec
3215 příspěvků 18.4.17 22:22

…you son of a beach! :D

Helenuše
365 příspěvků 17.4.17 07:57

@QueenOfSheba Auuu, to bolí. Myslím, že někteří moji deváťáci by to zvládli napsat mnohem líp.

eliska93
5 příspěvků 17.4.17 14:33

Myslím, že deváťáci by mohli psát učebnice pro tuto paní, ta angličtina je k pláči.
http://i.imgur.com/cC9PLc9.jpg

1st 2nd a 3rd se učí snad už na prvním stupni.

Katy
98 příspěvků 17.4.17 20:33

Peklo se stává tím, proti čemu celé ty roky bojovalo.

Christen SEN
140 příspěvků 18.4.17 04:12

Mya Mirell to je peklo. A nielen modne.

colette11
453 příspěvků 1 inzerát 18.4.17 15:00

@surabaya Sbírka válenek - SNĚHULÍ KOZMONAUT - fakt nářez :-D

Jel
5 příspěvků 19.4.17 18:06

Tybrďo. Myo, nic proti, ale jak už tady někdo napsal - z článku je výrazně cítit „JÁ“. Já jsem byla, mně se líbilo, já se dostala, já mám kontakty, já blogerka, já modelka… To by se v reportážích objevovat nemělo. Pokud bys chtěla psát i někdy dál, tohle by bylo dobré odbourat. Pojmout článek jako „střípky“ z Milána, nebo se detailněji zaměřit na jednu věc. Takhle je to trošku o ničem a působí to jako sebepropagace a sebechvála. Bylo by dobré si na začátku položit otázku: „Co si z článku mají odnést čtenáři?“ a pak to dát přečíst někomu soudnému, nebo alespoň poslat ke korekturám.
IMHO: Pokud jsi Slovenka, můžeš přeci psát slovensky, ne? Češi rozumět budou.

Phantasy
60 příspěvků 20.4.17 09:08

Článek z blogu slečny, která má ráda módu a konečně se dostala na svůj vysněný výlet. Nesnižuji to, ale takový článek by se neměl vydávat za něco víc a už vůbec by se neměl objevit na webu jako je tento.

little kumquat
35 příspěvků 20.4.17 10:42

Nechapu co se deje s Modnim Peklem drive se tu dalo neco zajimaveho najit a ted je to sama perla.

A po par „SEXI“ ( v anglictine je to sexy) modelech a precteni anglickeho textu me napada jen jedno:
JUST SHOOT ME NOW!
Snad to autorce google prelozi.

Holkazpodkroví
278 příspěvků 20.4.17 15:39

@eliska93 Jsem patrně disgrafička, ale tohohle jsem si všimla aj já :D

Lezu
29 příspěvků 28.4.17 21:44

Jo, asi dYsgrafička jste..

Holkazpodkroví
278 příspěvků 20.4.17 15:41

@little kumquat Přesně: zastřelte mě rovnou - nač čekat na další takovýhle sexiiii článek? :D

Draki
114 příspěvků 25.4.17 10:57

Tak a je to tu. Zase je diskuse plná závistivých potvor, které autorce závidí postavu, e-shop a rozjetou modelingovou dráhu (prosím, zapnout ironický radar)! Dámy, slečna je očividně žena, která už za svůj život něco dokázala, takže má přece nárok na nějaké to „já“ v článku!
Teď vážně - článek nebyl zas taková hrůza (i když celý jsem jej nepřečetla), ale opravdu mi v něm chyběly fotografie popisovaných modelů a naopak popisy některých fotografií, které s článkem zdánlivě nesouvisí. Ke kterému odstavci které fotky patří? Nepřehledné.
Zaujal mě odstavec „jak jsem se sem dostala“, protože jsem si tuto otázku kladla od začátku, ale tam na mě zase vyskočilo autorčino ego. Celé to působí jako reklama na e-shop a blog, které jsou oboje nic moc (některé kousky z e-shopu pak vyloženě propadák). Připadá mi, že autorka má píli a prostředky, ale postrádá ten základní grunt - talent a pečlivost.
Slečna má zajímavý obličej a správně modelkovskou postavu (na mě málo křivek, ale na modeling, tuším, ideální), ale na fotkách se tváří jak strašná sexidračice. Lascivní pózy ve mě vzbuzují pocit strachu a odporu. Bohužel, protože třeba na mole, kde by nebyla pro tyto prvky příležitost, by její obličej rozhodně vyniknul! :) (o tom jsem se přesvědčila na slečnině Instagramu)
Moje doporučení? Snížit egoismus a erotický náboj (který zde působí spíš lascivně, než dráždivě), přidat úsměv a možná trochu ubrat na tom famme fatale zjevu, se kterým bohužel vypadáte jako něco mezi přehnaně nalíčenou osmnáctkou a velmi udržovanou pětatřicítkou. A hlavně by to chtělo začít věci dělat profesionálněji - třeba videa na Youtube jsou katastrofa. Předpokládám, že je natočil někdo známý za pár korun či zdarma, ale bohužel to tak i působí. Pokud je používáte na prezentaci, tak to potěš. Ta videa jsou vaší vizitkou a investicí, rozhodně bych do nich dala víc, aby nevypadala jako prezentace každé „wannabe“ modelky. :) Vy technicky vzato modelka jste, tak se podle toho prezentujte. ;) A pokud jsou to stará videa a máte už lepší, tak je vymažte, ať vám nekazí obrázek!

Edit: překlepy

Příspěvek upraven 25.04.17 v 10:58

Evergrace
16 příspěvků 27.4.17 12:11

Tak konečně zase pořádné PEKLO - od článku, přes modelku až po její „modely“. Docela dobré rozptýlení, v tom nehezkém počasí, ne?

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek