Modrá je dobrá

20.09.14 | autor Ada

peklov.jpg

Na úvod dnešního pouličního pekla pro vás mám celomodrou slečnu, proto také ten prudce originální název ukradený z profláklé písničky. Písnička je oslavou modré a oblečení té ženy taky. Do posledního detailu.

Všimněte si, že totiž nemá jen modré kalhoty, tričko, mikinu a tašku; má i modré pruhy ve vlasech, náramek, nehty, peněženku a podrážky na botách. Jsem si jistá, že i oční stíny a dost možná spodní prádlo budou v téže barvě.

zaslala čtenářka Katka

Podle mého názoru se taková oddanost jedné barvě ani nedá označit za peklo, spíš za osobitý styl. Fotku jsem zařadila proto, že mě zajímá váš názor. Je modrá paní pekelná, nebo ne? Napište do komentářů. (Pozn.: přehlédněme pro tento účel ne úplně ideální velikost mikiny...)

Tady ovšem není o pekelnosti pochyb. Špatnou podprsenku už snad ani nebudu komentovat (v žádném věku není nezbytné mít prsa v pase!), ovšem krajková sukně bez podšívky zaujala. Paní měla pod sukénkou jen kalhotky. Nestačí, že si musíme prohlížet prádlo pod poloprůhlednými legínami, ještě na nás bude útočit tohle?! Co bude dál, síťované overaly od Beate Uhse v ulicích?

zaslala čtenářka Anna

Chcete si snadno vydělat pár korun? Obujte si takovéhle boty, jděte na pouť, stoupněte si k nějaké atrakci a počkejte, až k vám začnou chodit lidé a dávat vám peníze za vstupné v domnění, že jste majitel.

Chápu, pánové, že byste chtěli nosit nápadité a barevné boty, ale tudy cesta nevede...

zaslala věrná čtenářka Karol

Kdybyste se nad následující fotkou lekli, že už vám začíná haprovat zrak bombardovaný peklem, tak zůstaňte v klidu, je to přepálenou fotkou, ne očima. I přes zhoršenou kvalitu snímku jsou bohužel skvěle vidět sádlová madla přetékající přes "pas" proklatě nízko posazených a proklatě pevně utažených bokovek. Taky si živě představujete, jak se to v pohybu musí zajímavě kroutit a vlnit, ještě k tomu oba zadky nezávisle na sobě, každý po samostatné osmičkové křivce?

zaslala čtenářka Lucie

Kdyby se vám po té náloži ještě chtělo přemýšlet, můžete si zadumat nad tím, jestli vám lépe dráždí fantazii holé kýty pod nepodšitou krajkovou sukní, obnažené přeteklé těsto nad kalhotami nebo depilovaná pánská lýtka a stehna v džínách, jež by posloužily jako kostým do pohádky Císařovy nové šaty?

zaslal čtenář Jirka

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

Autor: Martina

Jak oživit šatník ve stylu business casual s ohledem na konkrétní... Celý článek

STYL-KABO: Trendy pro rok 2018 a Vivienne Westwood

Autor: Andrea

Český módní rybníček, výrobci a značky východního trhu, zajímavé... Celý článek