Modrý lesk

25.01.14 | autor Ada

zaslala Petruna

Namlsali jste se v minulém článku krásné haute couture? Určitě ano. Vlající hedvábí, třpytivé výšivky, stovky krajkových květinek... Tak se vrátíme zpátky na zem.

Plesová sezóna je v plném proudu a dámy vyrážejí do společnosti v tom nejlepším. Když jdete na ples, dáte si záležet: aby to bylo barevně sladěné, lichotilo vám to, troška sexappealu taky neuškodí. Můžete se zařídit podle tipů této slečny:

- laďte barvy: když máte modré vlasy, vemte si modré oblečení

- buďte sexy: víte, jak muži šíleli z punčoch se švem? Teď už se nedělají přes celou nohu, najdete je jen na zadku, ale to neznamená, že je nemůžete ukázat.

- volte kvalitu: čím víc se to leskne, tím je to kvalitnější

zaslala Petrunazaslala Petruna

Šněrovacích rádobykorzetových šatů se asi hned tak nezbavíme, bez ohledu na to, jak málo je jejich nositelek, jimž by vážně slušely. Nejhorší je vzít si takové šaty na tučné tělo, které po stažení začne přetékat na všechny strany. A ze všech stran. Ani nechci vidět, jak to vypadá zepředu.

zaslala Ĺ.zaslala Ĺ.

Co se týče plesové obuvi, nedávno jsem dostala e-mail, že prý už je společensky zcela přijatelné chodit tancovat v kozačkách. Ba co víc, nesluší se ohradit, pokud v nich někdo přijde, protože doba se změnila, a kdo trvá na nějakých trapných dresscodech a pravidlech, je neodpustitelně usedlý.

Takže co třeba tyhle? K modrým šatičkám, bílým šatičkám, i k červeným by se mohly hodit! Hlavně žádnou usedlost!

zaslala Dancing Ladyzaslala Dancing Lady

Ale co čekat na plese, když většina žen se neumí obléct ani na běžné chození po městě. Kabátek v pohodě, i batoh je lepší než běžný ocouraný černý standard s visícími popruhy, ale od pasu dolů se to nějak nepovedlo. Je tam toho... hodně. Pruhovaná sukně, barevné punčocháče v podobném odstínu (to nikdy nemůže dopadnout dobře - buď úplně stejný, nebo jiný, kapišto?), na nich divné šedé návleky. Ne, nevadí mi, že je každý jinak, to se může stát, vadí mi, že vypadají blbě. Ty tmavé nízké boty tomu taky nepomáhají.

zaslala Arrowszaslala Arrows

Zbývá nějaké místo, kam se umíme obléct? Kromě postele?

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Jako pro princeznu

Autor: Ada

Žena, která chce ve svatebním nebo společenském vypadat jako... Celý článek

We make sexy totally sexy

Autor: Ada

Nezbláznila jsem se a nezačala jsem články v Pekle titulovat... Celý článek