PR článek

Nissan Micra ELLE – Stylově i v zimě

Na letošní zimu si zatím nemůžeme stěžovat – nepadl žádný mrazivý teplotní rekord, ani řidiči společně se silničáři nespílají sněhovým závějím. Navíc se nemusíme soukat do mnoha vrstev oblečení, užíváme si vycházek a ve skrytu duše se můžeme těšit na blížící se jarní aktivity.

Na druhou stranu, víte, jak si můžete stylově užít zimní dny?

Nepochybujeme o tom, že přemýšlíte nad svým pečlivě sestaveným vysněným zimním outfitem, a pokud se s ním chcete pochlubit ostatním, máte nyní jedinečnou možnost. Stále totiž pokračuje atraktivní soutěž na facebookové stránce Nissan. Nahrajte v této aplikaci vámi navržený outfit (vytvořený pomocí editoru www.polyvore.com) a zapojte se tak do klání o skvělou víkendovou projížďku v Nissanu Micra.

Každý měsíc bude na facebooku Nissan představené nové téma – aktuálně „Jak být šik v zimě“. Podmínkou je jen použití motivu červeného Nissanu Micra, který byl navržen ve spolupráci s magazínem ELLE, ve Vámi vytvořené kolekci. Získejte pro sebe co nejvíce hlasů a vyhrajte víkend ve společnosti stylového modelu Micra ELLE. Celkový vítěz soutěže pak získá týdenní zapůjčení Micry ELLE navrch plné kvalitní kosmetiky.

Neváhejte a soutěžte stylově s Micra ELLE!