PR článek

Nová módní kolekce společenských šatů 2014/2015 je tady!

Sezóna plesů, večírků a společenských akcí je před námi. Proto není od věci prohlédnout si aktuální módní kolekci pro rok 2014/2015. A nebojte se, nebudeme vám představovat modely z Paříže za nehorázně vysoké částky.

Nová kolekce společenských šatů z eshopu GetFashion.cz se nese ve znamení elegance a lehkosti. Módní návrháři tentokrát zanevřeli na syté křiklavé barvy. Těšit se tak můžete na tmavší odstíny, především na černou. Spousta z vás určitě namítne, černou? Vždyť v chladné zimní sezóne je úleva obléci se do barevných lehkých šatů, které nám dají vzpomenout na letní dovolenou. Ony černé šaty se však dají velmi dobře ozdobit barevnými doplňky jako mašle, psaníčka, náhrdelníky apod. Černé šaty jsou také jedny z nejuniverzálnějších, protože se hodí téměř na každou událost vždy s vhodně zvolenými doplňky, což se nedá říci třeba o červených nebo oranžových modelech.

Černé elegantní krajkové šaty Mayaadi Deluxe

Lehkost, vzdušnost, elegance a sebevědomí, přesně to vyzařuje z těchto šatů, které jsou dle nás z nové kolekce nejpovedenější. Šaty jsou celé tvořeny krajkou, od prsou dolů jsou podšité neprůhlednou látkou.

Cena: 945 Kč

Černé šaty Mayaddi

Jemnost, pohodlí a důvěra - černé šaty Mayaddi se hodí k ženám s dobrým srdcem. Úsměv je to, na co byste při nošení těchto šatů neměla zapomínat. Kontrastní růžová mašle dodává outfitu právě již zmíněnou důvěru.

Cena: 1 039 Kč

Tmavě modré elegantní krajkové šaty Shop & Fashion

I odpůrkyně černých šatů si zde přijdou na své – v těchto tmavě modrých šatech budete sebevědomá a cílevědomá královna večírku. Šaty jsou celé tvořeny krajkou, od prsou dolů jsou podšité neprůhlednou látkou. S doplňky to v tomto případě nepřehánějte.

Cena: 729 Kč

Meruňkové úpletové minišaty Best & Life

V nové kolekci naleznete i tyto meruňkové pletené zeštihlující šaty, které rozhodně zaujmou. Tyto šaty se nesmírně hodí na firemní večírky, obchodní jednání nebo jiné pracovní záležitosti, kde potřebujete působit odtažitě a sebevědomě.

Cena: 700 Kč

Šedé šaty Shop & Fashion

Nebojte se změny! Tyto sexy sportovní šaty působí svůdně a ojediněle. Pánové vám budou ležet u nohou, dámy vás možná budou nesnášet, ale večer patří vám. Tak si ho užijte.

Cena: 719 KčCelá kolekce

Celou kolekci společenských šatů 2014/2015 naleznete v eshopu GetFashion.cz.

Společenské šaty ve výprodeji do 1 000 Kč

Rádi nakupujete ve slevě? Potom se podívejte na starší modely společenských šatů ve výprodeji.