Nový design Módního pekla

16.04.12 | autor Ada

* nahled.jpg

Nový design, který jsem vám minulý týden představila na Facebooku, už je několik dní v ostrém provozu. Jak se dalo čekat, některým z vás se líbí, některým ne.

Layout a barevné provedení jsme zvolili poměrně strohé, protože pekelné články bývají plné fotek, na hlavní stránce jsou náhledy, vpravo facebookový rámeček, sem tam reklama - už takhle mi to přijde pestré až až. Že se některým nelíbí barevná kombinace, s tím toho asi moc neuděláme; když barvy vyměníme, nebudou se líbit zase někomu jinému.

Komentáře pod články jsou nyní v základu řazeny chronologicky, pokud je některý komentář odpovědí na jiný, je to u něj uvedeno. Postupným klikáním tak můžete projít celé vlákno. Komu to nevyhovuje, klikne na tlačítko "Zobrazit komentáře ve stromu" a má to jako předtím. (Přidáme ještě nastavení do profilu, abyste si zobrazování ve stromu mohli zvolit jako implicitní.)

Diskuze funguje v podstatě stejně jako dřív, tam se mnoho nezměnilo; jen jsme ji roztřídili do více kategorií.

Formspring s dotazy nahradila nová rubrika Peklo radí. K otázkám i odpovědím lze jednoduše přidat fotky. Odpovídat mohou nově i čtenáři a odpovědi lze hodnotit; pod otázkou se pak budou jednotlivé odpovědi zobrazovat podle hodnocení. Poradna neslouží jako diskuze, proto může každý vložit jen jednu odpověď.

Nově máte k dispozici profil s možností psát soukromé zprávy a dostávat upozornění na různé události (nastavíte si je v profilu).

Kdo byl registrovaný už na starém Pekle, může se přihlásit se stejným jménem a heslem. Pokud by vám to nešlo, nechte si zaslat nové heslo. A když ani to nepůjde, napište na info@modnipeklo.cz a budeme to řešit.

Drobnosti, na které jsme pozapomněli (stránka s barvami, kontaktní formulář atd.), postupně doděláváme. Máme i nápady na další pekelné funkce (galerie fotek z ulice, lookbook), ty však budeme řešit později.

A ještě k prodeji Módního pekla: sice si ho všichni všimli až teď v souvislosti s novým designem, Peklo je však prodané už asi tak půl roku. Jsem si jistá, že na článcích a jejich jedovatosti a nezávislosti jste si toho nevšimli - a nevšimnete si toho ani teď (vzpomeňte si na kauzu Ročňáková: když jsem nové majitele upozornila, že zkritizovaná vyhrožuje žalobičkou, žádný příkaz ke smazání článku od nich rozhodně nepřišel). Dokud budu šéfovat obsahové stránce, bude zhruba stejná; s řečmi o zaprodanosti, třískání prachů a chmurné budoucnosti Pekla mi tudíž někteří dost lezete na nervy, ale to už víte, protože svými nesympatiemi k hospodským řešilům jsem se nikdy netajila.

Připomínky k novému Peklu, pokud možno konstruktivní, ale pro mě za mě i trucovité (protože někomu to může pomoct), pište prosím do diskuze.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek