Nový design Módního pekla

16.04.12 | autor Ada

nahled.jpg

Nový design, který jsem vám minulý týden představila na Facebooku, už je několik dní v ostrém provozu. Jak se dalo čekat, některým z vás se líbí, některým ne.

Layout a barevné provedení jsme zvolili poměrně strohé, protože pekelné články bývají plné fotek, na hlavní stránce jsou náhledy, vpravo facebookový rámeček, sem tam reklama - už takhle mi to přijde pestré až až. Že se některým nelíbí barevná kombinace, s tím toho asi moc neuděláme; když barvy vyměníme, nebudou se líbit zase někomu jinému.

Komentáře pod články jsou nyní v základu řazeny chronologicky, pokud je některý komentář odpovědí na jiný, je to u něj uvedeno. Postupným klikáním tak můžete projít celé vlákno. Komu to nevyhovuje, klikne na tlačítko "Zobrazit komentáře ve stromu" a má to jako předtím. (Přidáme ještě nastavení do profilu, abyste si zobrazování ve stromu mohli zvolit jako implicitní.)

Diskuze funguje v podstatě stejně jako dřív, tam se mnoho nezměnilo; jen jsme ji roztřídili do více kategorií.

Formspring s dotazy nahradila nová rubrika Peklo radí. K otázkám i odpovědím lze jednoduše přidat fotky. Odpovídat mohou nově i čtenáři a odpovědi lze hodnotit; pod otázkou se pak budou jednotlivé odpovědi zobrazovat podle hodnocení. Poradna neslouží jako diskuze, proto může každý vložit jen jednu odpověď.

Nově máte k dispozici profil s možností psát soukromé zprávy a dostávat upozornění na různé události (nastavíte si je v profilu).

Kdo byl registrovaný už na starém Pekle, může se přihlásit se stejným jménem a heslem. Pokud by vám to nešlo, nechte si zaslat nové heslo. A když ani to nepůjde, napište na info@modnipeklo.cz a budeme to řešit.

Drobnosti, na které jsme pozapomněli (stránka s barvami, kontaktní formulář atd.), postupně doděláváme. Máme i nápady na další pekelné funkce (galerie fotek z ulice, lookbook), ty však budeme řešit později.

A ještě k prodeji Módního pekla: sice si ho všichni všimli až teď v souvislosti s novým designem, Peklo je však prodané už asi tak půl roku. Jsem si jistá, že na článcích a jejich jedovatosti a nezávislosti jste si toho nevšimli - a nevšimnete si toho ani teď (vzpomeňte si na kauzu Ročňáková: když jsem nové majitele upozornila, že zkritizovaná vyhrožuje žalobičkou, žádný příkaz ke smazání článku od nich rozhodně nepřišel). Dokud budu šéfovat obsahové stránce, bude zhruba stejná; s řečmi o zaprodanosti, třískání prachů a chmurné budoucnosti Pekla mi tudíž někteří dost lezete na nervy, ale to už víte, protože svými nesympatiemi k hospodským řešilům jsem se nikdy netajila.

Připomínky k novému Peklu, pokud možno konstruktivní, ale pro mě za mě i trucovité (protože někomu to může pomoct), pište prosím do diskuze.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek