Oblečení, které by se nemělo vyrábět ve větších velikostech

14.03.16 | autor Andrea

131298.jpg

Nepíšu článek, abych zesměšňovala tlusté lidi, ať si každý nosí co chce. Bylo by zpátečnické a pokrytecké nutit všechny oblékat se podle jistých norem. Bohužel tolerantní jsem jen do té chvíle, než se mi z něčeho udělá fakt nevolno.

Stejně tak mě nebaví poslouchat komentáře typu: „Když má na to sebevědomí, ať si to nosí.“ No jistě, vem si ty minikraťásky a ukaž zadnici s celulitidou celému městu. Vždyť to má každá a není se za co stydět.

Kožichy a divnovzory


I když letos zas tak krutá zima nebyla, stejně si někdo ochlupenou zrůdnost neodpustil. Nejen že z většiny případů jde o umělotinu (dobře, alespoň nepodporuje zabíjení zvířat), ale chlupaté deky už několik sezon nebyly v čistírně. Vzhledem k tomu, že i drobná žena v kožichu vypadá dvakrát větší, boubelka v něm místo luxusní elegance připomíná městského mamuta.

Prosím nevěřme tomu, že každá žena vypadá v květinových šatech křehce. Proč jsou tedy obchody plné zvířecích a květinových divnovzorů, když v nich plus size vypadá jako chodící botanická zahrada, nechápu.

Zdroj: www.heyfatchick.tumblr.com, www.sortlifeoutbuymilk.blogspot.cz/Zdroj: www.heyfatchick.tumblr.com, www.sortlifeoutbuymilk.blogspot.cz/

Narve je každá, ale nesluší všem


Legíny a špeky jsou už otřepané téma. Ty, které dodnes nepochopily, že je nosit nemají, protože jejich zadek připomíná kredenc a ne dva kmínky, to pravděpodobně nepochopí nikdy.

Konečná legín a rozkydlých zadků nastala poté, co se do českých krámů dostaly typy s push-up a slim efektem. Některé ženy, které se legínám do té doby rozumně vyhýbaly, dostaly dojem, že už si je mohou dovolit i ony. Bohužel…

archiv Modnipeklo.czarchiv Modnipeklo.cz

V cizí kůži


Další dílek do XL pekla představují kožené a koženkové kalhoty. Mnoho žen ve své touze být trendy se mylně domnívá, že kdokoli si může obléci cokoli. Peklo zvenku bývá tak většinou jen zlomkem toho, co najdete pod neprodyšným „sexy“ materiálem.

Zdroj: www.taobaohub.comZdroj: www.taobaohub.com

Možná předbíhám sezonu, ale lepší dříve než později. Prosím…hitová kombinace minulého léta - vysoký pas a crop top sluší hubeným, dlouhonohým ženám. A i když vysoký pas překreje kdejaký špíček a ten crop top se vám vážně líbí, stejně jako na tý figuríně to vypadat nebude.

archiv Modnipeklo.czarchiv Modnipeklo.cz
archiv Modnipeklo.czarchiv Modnipeklo.cz

P.S.: Minikratásky, minisukně a minišaty nemají předponu mini jen tak.

Jestliže nemá rozum výrobce, prosím, mějte ho alespoň vy.
Děkuji.

Autor

Andrea

Andrea miluje módu, fotografování, zdravý životní styl a sport. Ráda hledá inspiraci a zaměřuje se na propojení vkusu a funkčnosti všedního i sportovního oblečení.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Témata článku

Kuk!

Autor: Ada

Dneska hodíme řeč o vykukujících podprsenkách. Nejsem naivní a... Celý článek

Přímo z ateliéru

Autor: Ada

Paní, kterou jsem včera dohnala na ulici, nepochybně odcházela z... Celý článek