Plavky 2018: Tropy a prsa v ananasech

29.05.18 | autor Janča

Trápení při výběru plavek je zase tady. Podívejte se na trendy – povedené i ty, u kterých rozum zůstává stát. Co takhle plavky s ananasy, chlupy nebo pizzou?

S palmou i k českému rybníku

Plavková sezóna pomalu začíná, takže se obchodní řetězce můžou přetrhnout, abychom si pro svůj kousek na pláž, k bazénu anebo rybníku zašli právě k nim. V roce 2016 frčely průstřihy, které v dekoltech mnohých žen svítily ještě na podzim. O rok později to byly zase háčkované modely a metalické barvy. I letos ještě můžeme sledovat dozvuky těchto trendů, nicméně za žhavé novinky jsou momentálně označovány barevné potisky. Nám se to jako něco úplně nového rozhodně nezdá, každopádně móda prý velí hýření barvami a inspiraci v tropech.

Zdroj: AliExpress.com.Zdroj: AliExpress.com.

Rozmanitější výběr střihů

Důležitou roli stále hraje tzv. high neck, což znamená zavazování nebo ramínka za krk, ale bez výstřihu. Vloni jsem se tímhle trendem nechala unést, a tak z vlastní zkušenosti vím, že velmi malá prsa to splácne do podoby žehlicího prkna. Navíc ten neopálený dekolt pak… nic moc.

Spodní díly v obchodech nenajdete jen v klasickém „kalhotkovém“ provedení, objevují se vyšší střihy sahající pod pupík anebo více vykrojené, které se tak trochu vracejí do osmdesátek.

Zdroj: AliExpress.com.Zdroj: AliExpress.com.

Vážně tohle někdo koupí?

Když jsem projížděla kouzelný AliExpress, kde se dají sehnat snad i stěrače na ponorku, narazila jsem na několik pekelnějších modelů. Díky nim se můžete snadno a rychle proměnit v mořskou bohyni oděnou do lastur anebo tropickou krásku s ananasy a lupeny na těch správných místech. Navíc i pupík a náznaky ňader jsou v ceně, takže se koupě vyplatí. Jen odstín velmi jemného opálení budete muset chytit stejný, jinak budete vypadat směšně… a to v tak epesních plavkách přece nechcete.

Preferujete-li dvoudílné plavky, pak můžete okolí zmást falešným párem rukou s rudě nalakovanými nehty. Jen u větších ňader budou působit možná lehce giganticky.

Zdroj: AliExpress.com.Zdroj: AliExpress.com.

Na chlupáče či Borata

V nabídce najdete také modely, u kterých snadno nabudete dojmu, že vás mají uchránit před sexuálním obtěžováním. Protože proč by si jinak žena chtěla obléknout chlupatou mužskou hruď, že?

S výrobou těchto dámských plavek s mužným tělem začala značka Beloved Shirts a prý si skutečně našly svoje příznivce. Po holení do plavek jsou ovšem tyto modely značně kontraproduktivní.

Zdroj: AliExpress.com.Zdroj: AliExpress.com.

Je libo pizzu?

Ananas na pizze rozděluje lidi na dva tábory. Jedni ho milují, jiní naprosto zavrhují. Naše otázka zní jinak… patří pizza na plavky?

Podle výrobců asi ano. A výběr je bohatý. Pro ty, co preferují roztomilost, je tu kombinace s koťátkem. Na dramatičnosti pro změnu přidá důmyslně umístěný pizzažralok… no a k poslednímu modelu tak nějak není co dodat, ten se snad nemůže líbit ani největšímu zastánci pizzy s ananasem.

Zdroj: AliExpress.com.Zdroj: AliExpress.com.

Jak jste na tom s vybíráním plavek vy? Někdy je to boj, že?

Autor

Janča

Miluje doby dávno minulé, proto má šatník plný retro a vintage kousků. Nad módou se snaží přemýšlet udržitelně a nakupuje hlavně v second handech nebo u českých tvůrců.


Reklama

Líbil se vám článek?

Reklama

 Váš příspěvek
 
Lucy Liu
35 příspěvků 29.05.18 08:46

Když na to koukám, tak letos asi plavky kupovat nebudu :D Souhlasím, že ty motivy lidského těla jsou naprosto otřesné…proč by to někdo vůbec chtěl nosit? V tomhle ohledu mě „módní svět“ nepřestává udivovat… I letos proto kašlu na „trendy“ :D

 
Blaninek
32 příspěvků 29.05.18 09:11

Škoda, že nejsou na těch plavkách s rukama spíše chlapské chlupaté ruce :-D Pobavila jsem se :-D ani si nechci představit, jak takový plavky vypadají v reálu :-D

 
Paris1789
2749 příspěvků 29.05.18 10:03

Plavky si kupuji ve sportovní speciálce, tam tyhle divnosti nehrozí.

 
JarkaJ
422 příspěvků 29.05.18 10:38

Jsou to hrůzy, ale kde to vůbec prodávají? Letos po delší době jedeme k moři, tak jsem kupovala 2 dvoudílné plavky v běžných řetězcích -Marks a Spencer decentní modrobílé a v CA sice s exotickým rostlinstvem, ale stále vkusné. Hlavně pohlížím na praktickou stránku - vzadu na zapínání a ramínka (nebo za krk)a dobře padnoucí kalhotky. Plavky využiju ale i k českým rybníkům a celoročně pak do venkovního bazénu. A pak samozřejmě sportovní plavky ve sportu - pro mě není problém sehnat plavky.

 
Karin
3887 příspěvků 29.05.18 15:45

Kde to prodávají? Podívejte se na zdroj fotografií. Aliexpress.
Janča projela čínský bizár šop a napsala o tom článek.

 
LenkaPraha01
45 příspěvků 30.05.18 23:39

„Ananas na pizze rozděluje lidi na dva tábory. Jedni ho milují, jiní naprosto zavrhují.“
A co když je mi to naprosto fuk, Jančo?

 
may.frayn
1042 příspěvků 14.06.18 10:40

Ananas na pizzu nepatří. Zato tyhle plavky patří do kotle pekelného.

V Amsterdamu otevřeli muzeum eko módy

Muzeum Fashion For Good reaguje na ekologickou stopu, kterou po... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak jsem vyrostla z pubertálních nákupů

Autor: Monika

Kam jste chodili nakupovat, když vám bylo -náct? Mým revírem byl... Celý článek


Reklama

Témata článku

Letní kousky, které můžete nosit i v zimě

Autor: Adéla

Jak nosit tílka a další kousky na léto, když přichází zima? Celý článek

Emilio Pucci: Sportovec, který navrhl slavné kalhoty

Autor: Kateřina

Kdo byl Emilio Pucci – autor ikonických kalhot, které měla v 50.... Celý článek