PR článek

Sezóna večírků i plesů se nezadržitelně blíží. Buďte připraveny

nahrdelnik1.jpg

Každý rok je tomu stejně. S podzimem přichází nejen hektické pracovní období, ale také období, kdy začínají večerům vévodit plesy, párty či jiné společenské události. Na významné večery by se každá žena měla zodpovědně připravit. Tušíte, kterými šperky přitáhnete pozornost a podtrhnete svůj šarm?

Noste perlové náhrdelníky a buďte jako Coco

Vizionářka módního světa Coco Chanel jednou řekla, že „jednoduchost je tajemstvím veškeré elegance“. A kdekdo její tvrzení i potvrdí. Královna módy, tak byla Gabrielle Chanel označována, si získala obdiv a zájem v očích vyšších společenských vrstev svými skromnými, přesto funkčními návrhy. O to víc byla Coco dámami uznávána a obdivována, když vstoupila do řad vlivných lidí s dekoltem ozdobeným dlouhými šňůrami perel. Oslnivost, něžnost a jednoduchost. To náhrdelníky z perel symbolizují. A proto byste jimi mohly zapůsobit i vy.

Důvodů, proč by měly šňůry perel najít místo i ve vaší šperkovnici, je ale mnohem víc. Pro perly je charakteristická nestrojená elegance, přirozenost a fakt, že nikdy nezevšední. Dříve dávaly dámy nošením perlových náhrdelníků najevo své společenské postavení; dnes už je takovým výsadám dávno konec. Neznamená to však, že perlové skvosty jsou společností považovány za obyčejný šperk. Perlové náhrdelníky si svoji důležitost drží i nadále.

Tak jako řada celebrit a významných osobností nosí perlové šperky, noste je i vy. Okolí tak bude váš dekolt nabízet zcela jiný pohled. Přesto se spolehněte, že pohled na vás bude jedině a zcela v duchu dokonalé elegance.

Jak perlový náhrdelník nosit?

Perlové náhrdelníky vstupují na scénu nejčastěji při mimořádných událostech. Nejlépe vyniknou jako doplněk minimalistických i vzorovaných šatů, stejně tak kostýmů se sukní či kalhotami. Design náhrdelníku, barevnost i velikost perel volte čistě podle svého citu. Vedle nikdy nešlápnete, pokud „oblečete“ svůj dekolt do bílých perel či jemně růžových perel. Jednoduchý styl oblečení klidně zkombinujte s perlami větší velikosti. Perly se vždy samy postarají o skvěle padnoucí kombinaci. Kromě perlového náhrdelníků se poohlédněte i po perlových náušnicích, náramcích a prstenech. Nabídka je rozmanitá. Tak se připravte.

Foto: www.Buka.cz