Soutěž s Converse: vyhlášení

18.04.12 | autor Ada

*

Do fotosoutěže se značkou Converse, která probíhala před Velikonoci, přišla spousta fotek. Tématem bylo jaro a barvy; sice se po Velikonocích ukázalo, že jsme jaro vítali poněkud předčasně (zdravím všechny nachlazené čtenáře), z mnoha soutěžních fotografií přesto sálala velmi slunečná nálada.

Zaslané příspěvky prošly několika vyřazovacími koly, až jsme došli k závěrečné desítce, z níž jsme nakonec vybrali tři vítěze. Nebylo to jednoduché, i po vyřazení fotek, které nesplňovaly zadání nebo nebyly dost jarně optimistické (bylo zajímavé sledovat, jak se v nitru některých fotografů bolestně střetla potřeba splnit zadání a touha fotku moderně desaturovat a zastřít), zůstala pořádná hromádka vhodných kandidátů.

Nakonec porota složená ze zástupců Módního pekla (včetně mě) a Converse vybrala tři vítězné fotografie, které budou odměněny poukázkami na tenisky Converse v hodnotě 1600 Kč.

Jasnou vítězkou je Veronika. Sice není módně vystajlovaná, zato jarního optimismu má na rozdávání; když zahánět zimu, tak koňskou dávkou slunečné barvy; a když zalévat forzýtie, tak jedině ve žlutých teplákách!

Soutěžící Magda nás zaujala bezchybně sladěným outfitem. V barevně nepříliš veselém městě si vypomohla jarně žlutozeleným graffiti.

Třetí poukázka poputuje k Tereze za příkladně barevný boj proti nespolupracujícímu pošmournému aprílu.

Pravidla soutěže bohužel nedovolují rozdat víc hlavních cen, alespoň pochvalu před nastoupeným Peklem a drobný dárek si však nepochybně zaslouží i následující fotky:

A zvláštní cenu Pekla za suchý humor získává Viktorie, která nám jemně připomněla, jak moc jsme to s tím termínem vítání jara neodhadli!

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme!

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 14:25
Slečna č.3

Slečna na 3 fotce je naprosto úžasná .. :) Nevím , zda jsou fotky seřazeny podle toho , jak je která „dobrá“ , ale slečna na 3.fotce to u mě vyhrála .. Úžasně sladěná a prostě celkově boží .. :)

Blair
359 příspěvků 18.4.12 14:26

Z uvedených se mi nejvíce líbí slečna na fotce č.3.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 14:47

Jako vzorek čtenářů „Módního pekla“ myslím naprosto reprezentativní a sám o sobě výmluvný… Uf!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 17:26

Toto je vzorka čitateľov čo sú ochotní kupiť conversky.

Frankie
213 příspěvků 18.4.12 14:53

.

Příspěvek upraven 23.02.13 v 13:01

top topic
967 příspěvků 18.4.12 15:12

Nejlepší je Viktorie, má můj obdiv:-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 15:32

já zase miluju tu slečnu se žlutýma botama a kabelkou, nikdy by mě taková kombinace nenapadla, ale vypadá to k té modročervené skvěle :o)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 18:21

To je paní Mezinebenazemi. :-) Její blog doporučuji.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 15:37

Poslední fotka je opravdu vtipná :D Ale ostatní čtenářky .. kde slečna sehnala žluté boty?! Ty chci :D parádní fotky líbí se mi kéž by se takhle oblékalo hodně holek.

btw: nezačínáte si pomalu všímat, že se bna ulicích objevuje čím dál víc lidí pěkně oblečených, nebo sem už tak zblblá, že hledám dobré exempláře? :D

Sekhmet
1918 příspěvků 18.4.12 15:47
Slečna se žlutými botami

Slečna se žlutými botami a kabelkou je Channah, autorka spřízněného blogu Mezi nebem a zemí http://mezinebemazemi.blogspot.com/ Článek, ze kterého je tato fotka se jmenuje Jak se státi námořníkem část I a když na něj najedete, zjistíte, že botky jsou zn. Topshop, zakoupeny v bazaru na serveru Nyx. To jen pro neznalé…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 16:07

Ano slečna ´žluté boty´ je pre mňa jediná schodná papagájovina, je to na hrane ale okay - lúbi sa mi to (kabelku a boty by som brala, majú štýl) ničmenej klikla som na jej web a vyskočil na mňa vypletený ružovo-čierny zajačik ! Tak ak toto myslí vážne žena s vkusom, tak už zrejme nevie čo so sebou a je čas šupnúť tam spiatočku a vrátiť sa sama k sebe …

Camarilla
85 příspěvků 18.4.12 16:32

Jestli to nebude tím, že králík je Velikonoční přání a ne něco, co by dotyčná nosila dnes a denně… trochu nadhledu by neškodilo ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 10:50
vivat TF

do diskuze bych se nezapojila (mám důležitější věci na práci, než se „spravedlivě“ rozčilovat nad tím, kdo měl/neměl vyhrát) NEBÝT PARÁDNÍ FOTKY ZE DVORKA BUDĚJCKÉ TEOLOGICKÉ FAKULTY. SUPR, DĚCKA!!! Pochvala a gratulace, příjemný překvapení a důkez toho, že i z teologický se jde dostat do pekla:D
Jen by mě zajímalo - vytáhli jste fotku z archivu, nebo jste se takle vyjarnili speciálně za pekelným účelem???


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 13:04

som skutočne nepobrala, prečo mi túto info adresujete … zrejme ste si rozpoznaním nejakého Vám známeho dvorku rozverne uklikla ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.12 21:03
já ne, to peklo

já se neuklikla, to samo, než jsem sesmolila pochvalu dvorečku (nevim, jak moc rozvernou), tak jste byla rychlejší a můj příspěvěk to místo do prvního lajnu podřadilo Vašemu (to se v pekle stát může, tam je možný všecko)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 15:37

Welcome to EXOTA 2012 !!
http://www.google.sk/images?…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 15:43

To peklo je teď ale debilní.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 15:44

nezaujala mě vítězná fotka. Já si doteď myslela, že tady proti teplákům (jakékoli barvy), špinavým teniskám a všeobecné vidlákovitosti protestujeme, ne? Asi jsem na špatných stránkách..

Sekhmet
1918 příspěvků 18.4.12 15:47

A v čem zalejvá kytky Zelí?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 15:51

když Zelí zalejvá kytky, tak se u toho nefotí, a když má náhodou chuť se fotit, tak u toho nezalejvá kytky. A když už má Zelí chuť na obojí, tak se obleče do toho, v čem by se fotilo a ne zalévalo. Jinak Zelí nezalejvá kytky, jen zelí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 15:56

nebo můžu parafrázovat Adu: „Zalejvání lejeme do elegance, ne eleganci do zalejvání.“ (u Sportovní elegance)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 16:14

ukažte mi prosím kde je na teplákách a na teniskách špinavá. Asi si špínu představuju jinak, než sotva viditelnej prach na botech, nebo nevím, kde ji vidíte …


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 16:52

vidím ji na podrážkách (bahno), kterým podobné tu mimochodem byly několikrát veřejně lynčovány. Jde o to, co je tady za problém se vkusem, nebo snad ta soutěž taky byla jen sranda, že ji může vyhrát fotka v teplákách? Holky na ostatní fotky se vyfiknout mohly, ale tahle slečna chtěla být origoš nebo co?

Lachenauerin
544 příspěvků 18.4.12 17:40
Hm, bahno...

To nějak už na zahradách bývá. Když stojíte v bahně, inu, tak máte podrážky od bahna. Nadto mi nepřijde nijak neslušné dát se vyfotit při zahradničení nebo třeba i při skládání úhlí, to je fuk, a fotku zveřejnit. Ostatně, slečna mi na „práci v kůlně a na podzimku“ připadá oblečená naprosto normálně, tedy normálně dobře.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 17:59

vzhledem k zaměření Pekla to trochu „zvláštní“ je. Teda nechat se vyfotit při zahradničení (i když v bílých keckách, žlutých teplákách a s kytičkovanou konví bych se v hlíně osobně neplácala). Neříkám nic proti tomu, nechat se vyfotit při práci, ale při zveřejnění tohoto na módním webu mi nad hlavou vyskočí jen komiksové „WTF?“..

Lachenauerin
544 příspěvků 18.4.12 18:16
Jo, do Pekla,

jenže ta soutěž byla asi přece jen spíš reklamní než „módní“ a zřejmě - jak jsem pochopila z článku - měla nějaké zadání, a to se patrně podařilo splnit. Já osobně taky neskáču nadšením, ale prostě mi přijde trochu nefér předhazovat někomu, že má zabahněné boty, když stojí v bahně. Už proto, že já taky tak nějak neumím stát v bahně a nemít boty od bahna.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 18:18

ať si stojí kde chce, třeba na střeše, ale nechápu, proč tuhle fotku posílala vůbec do soutěže, respektive proč ji vyhrála.

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.4.12 22:32

Mně se líbí slečna, sedící na studni na té židli. To má takový nádech fashion story. Slečna na druhé fotce je moc pěkně sladěná, graffiti je výborný nápad. Nevadí mi, že někdo zalévá zahradu v teplákách a keckách, ta fotka je opravdu veselá, ale jek už jsem psala na bývalé fórum, od Ady jsme zvyklí na jiný kalibr.

celebrian
521 příspěvků 18.4.12 15:51

Koukám, že některý fotky byly opravdu hodně povedený. Pro mě je vítězkou slečna s koněm.

Atlacoya
2790 příspěvků 18.4.12 16:43

Jeslti se nepletu, tak výherkyni znám. Budu ji muset navštívit a zkontrolovat, jestli má nové boty.

sandrinn
961 příspěvků 18.4.12 17:16
Zklamání.....

Tak teda vítězka mě hodně zklamala…řekla bych, že je to přesně ten typ, který tady vidíme v každém druhém pekelném článku…špinavé tenisky, neupravená…no celkově hodně velké zklamání....... Pro mě vítězí slečna s koněm…ta fotka má aspoň nějaký vtip.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.12 19:27

Vy ale řešíte hlouposti, já když pracuji na zahradě, obléknu se mnohem hůř než slečna na fotografii, protože vím, že za chvíli můžu všechno hodit do pračky. Samozřejmě ve městě se oblékám elegantně a podle příležitosti…

blacken
2464 příspěvků 20.4.12 21:50

Ale o tom to je, asi všichni chodí na zahradu ne zrovna elegantně a upraveně, ale jde o to, že se tak nefotí a neprezentují to někde. (Jen chci podotknout, že nemám nic proti fotce ani výherkyni, jenom se mi nelíbí jako vítězná.)K soutěži o converse se elegantní oblečení asi ani nehodí, ale čekala jsem spíš něco barevně propracovaného a nápaditého. A když už ne to, tak aspoň zvládnutou fotku - kompozici, zaostření.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 17:34

Víťazná fotka jednoznačne dáva najavo kam sa conversky hodia. Na záhradu,kde je človek sám za poriadne hrubym múrom oddeleným od sveta.

Kerstin
516 příspěvků 18.4.12 17:45

Hezký, slečně výherkyni to docela přeju, i když to vypadá, že tu fotku poslala jenom ze srandy

Atlacoya
2790 příspěvků 18.4.12 17:58

Jesli měla vyhrát sranda, tak by cenu měla získat Viktorie.

Kerstin
516 příspěvků 18.4.12 18:01

Ne že sranda.. že tu fotku do soutěže poslala ze srandy :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 17:55

Jasnou vítězkou je Veronika? JASNOU…? Tohle musí být špatný vtip.
Kdyby tenhle web nebyl jenom o módě asi bych to nijak neřešila, ale takhle…no je mi z toho smutno. Jen doufám, že si z toho nemáme brát příklad.

Blair
359 příspěvků 18.4.12 17:58

Byla to soutěž s Converse. Nikdo snad nečekal, že vyhraje dáma oblečená ve stylu Audrey Hepburn.

Blablagabi
5 příspěvků 18.4.12 18:03

Byla to soutěž na módním pekle, věřím tomu, že nikdo nečekal, že vyhraje holka v teplácích a hnusném svetru jenom proto že je to barevné a směje se.

blacken
2464 příspěvků 18.4.12 20:14

Tak i konversky se daj hezky sladit…rozhodně lépe, než s vytahanými tepláky a vůbec…
I tohle mi přijde lepší
http://2.bp.blogspot.com/…00/cnvrs.jpg


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 21:00

Vidíte a já bych radši dala přednost vítěznýmu modelu, než tomuhle. Je to o vkusu a každá máme rády něco jinýho.

blacken
2464 příspěvků 18.4.12 23:04

No, tak já uznávám, že to co jsem odkázala není ideál, ale nenašla jsem nic z toho, co se mi nejvíc líbilo…každopádně má ta osoba barevně sladěný a padnoucí oblečení, takže pro mě je to oproti výherkyni pořád top. Tam už mi chybí jen díra v teplákách v tom rozcapení…

Sibyla
2646 příspěvků 18.4.12 18:32
Tristní.

Ale co chci, nakonec šlo o conversky.

Bjeta
129 příspěvků 18.4.12 18:42
Cože?!

Jaké že bylo zadání? Nezaostřená, nevtipná fotka bez kompozice, hlavně že barevná? U mně nejlepčí Viktorie, slečna s koněm, slečna s hausbótem a slečna s kostelem.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 22:36

Ančojc
19 příspěvků 18.4.12 19:04

Viktorie to vystihla!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 19:54
Vítězka

Vítězce to přeji:) Témetem bylo jaro a barvy:) no a myslím, že výherkyně tohle splnila, tak nevim co se řeší…:)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 19:54

Slečna Viktorie má bod a můj neskonalý obdiv, protože do plavek bych na sněhu nikdy nešla. :)

Jinak mě spíš zaráží všeobecné kritizování slečny z první fotky. Dle mého má normální svetr, tepláky a botasky. Pokud si vzpomínám, tak zadání znělo, aby fotka byla vyjadřovala jarní náladu, barvy, byla veselá…
Tak to slečna vzala po svém, no. Mohla si jen vytáhnout ty tepláky, takhle to courat po zemi je pěkně na nic. :)

Opravte mě moudří, pokud se pletu, ale přijde mi, že tím neustálým brbláním se tady někdo dělá papežtějším, než je papež.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 20:03

Já už mám z vás ženský pocit, že ste už zbytečně puntičkářský. nadávat, že má zabahněnou podrážku, když stojí na zahradě, když jinak je slečna oblečená čistě a nápaditě. nevím o tom, že by Ada nadávala na takovýhle tepláky a ještě v kombinaci s podobným svetrem. Na mě ta fotka působí pohodově hezky a pěkně. A opravdu nezkkoumám, jestli má náhodou čistý podrážky :/
Každá fotka zde jsou něčím zajímavé a porota to určitě neměla lehký vybrat nejlepší a nikdo se neshodne na všem.

lueur
40 příspěvků 18.4.12 21:10
Všichni hnidopichové

mně se tak trochu zdá, jak kdybyste to snad výherkyni nepřáli nebo co :-D

Fotka je rozhodně nejjarnější ze všech, nejveselejší ze všech, je tam taková „radost z jara“. Neříkám, že jsem si tak představovala vítězku soutěže, ale není na ní nic, co by neodpovídalo tématu. A vzít to trochu s nadsázkou vás nenapadlo? třeba to je naschvál …

barbucha
2 příspěvky 18.4.12 22:28

Není ta jarní radost poněkud… křečovitá?

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.4.12 22:35

Ahoj Barbucho, jsme tu dvě, to jsem nějak tušila (kvůli fotce, kterou ada uveřejnila a já jsem nefotila) Tak já zůstanu MP Barbucha, ok?

lueur
40 příspěvků 18.4.12 23:00

tou radostí jsem úplne nemyslela tu trochu křecovitou pózu…spíš takové: je hezky, kvete strom, vyfotime nejakou blbost…:-)

Alatriz
57 příspěvků 18.4.12 22:23

Ona nestojí v bahně, ale v suché trávě. Veselý a jarní to je, ale ty boty byly špinavé podle mě už předtím. Jinak neříkám, že musí vyhrát nějaké rádobyumění z rádobymódního blogu, ale takovéhle slečny, jako je výherkyně, potkávám dnes a denně na filozofické fakultě a už jich mám dost…chápete, co tím myslím :-)
Ale samozřejmě jí přeju nové boty, už je zjevně fakt potřebovala jako sůl…

Konvalinka
244 příspěvků 18.4.12 22:28

Taky to nějak nechápu. Fotka na mě působí dojmem, že si Veronika udělala z celé soutěže srandu, oblečením i postojem a kompozicí. Porota si pak udělala srandu z nás, když ji vybrala za vítězku a teď se našimi reakcemi dobře baví.
Mně přijde nejzajímavější dívka s koněm.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 22:48

Tak jsem si myslela, že se tu pěstuje (a to hlavně ze strany zakladatelky webu) trochu jiná úroveň… dávají se fotky z přehlídek, oceňuje se klasika, jako možná inspirace pro šaty na Ples v Opeře se představí šaty od Valentina, a pak… pak se zde organizuje trapná soutěž s ještě trapnějším výsledkem… tak jestli je vítězná slečna „vítězná“ jenom proto, že je barevná a možná veselá (ten výraz a figura spíše vyjadřují omezenější intelektuální potenciál), pak jsem se asi na špatném webu…

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.4.12 23:03

Slečna nemůže za to, že chudák vyhrála:-)
Také vzpomínám na takové ty omluvné komentáře tady na pekle, jako že ti lidé, kteří jsou kritizovaní za svůj oděv, jsou hodní a nepovrchní …a třeba i veselí.

Niveau
20 příspěvků 18.4.12 23:11

No jo, slečna Veronika nemá lodičky, šatičky, není sladěná, absolutně mimo trendy a vůbec, co si to vlastně DOVOLILA, poslat TAKOVOUHLE fotku zrovna do módního pekla? Jak může zrovna TOHLETO vyhrát?
Jednoduše - je to veselé, barevné, optimistické a tak trochu odvážné vhodit takovou fotku mezi spolek módních hnidopichů, nemyslíte? Já s ní ale sympatizuji, právě jako v umění vzbudila emoce - u některých dobrou náladu (a příjemné osvěžení od té křečovité snahy některých být za všech okolností dokonalý)a u jiných otázku „co to má sakra znamenat?“. Za mě si ty konversky plně zaslouží.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 23:40

konversky ať si vezme s celou slávou, mně jde o princip, který se tady snažím všem „ale-ona-za-to-nemůže-třeba-nemá-na-lodičky“ lidem vysvětlit, že když už se tu snažíme o něco, s čím tu většina lidí souhlasí, tak by podle toho měl vypadat i vítěz téhle pofidérní soutěže.

Niveau
20 příspěvků 19.4.12 00:12

Taky jsem si výherkyni představovala jinak, to nepopírám, ale všechny náležitosti zadání soutěže splnila a z uvedených fotek je jediná vskutku rozjařená a plná optimismu. Tak si z nás trochu vystřelila, no a co, svět se nezboří. Princip módního pekla mi nějak zvlášť nenarušuje, opět (byť jen vyhlášením vítěze) Ada rypla do vosího hnízda ;-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 00:19

to rypla.. Ale to už tou reklamou na tu soutěž (přiznám se, nejspíš jsem v obojím iniciátorkou, ale mě to prostě vadí). Vypadá to, že se tu snaží obměnit čtenářstvo, či co


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 08:12

Já myslím, že tady se už do ničeho moc nerýpe,a pokud, tak již nějakou dobu velmi nekonzistentním stylem, a to jak z hlediska stylu článků, jejich obsahu a hodnot, které chtějí prezentovat… pokud se mělo do něčeho rýpnout tím, že se sklouzne na úroveň „hele kdo bude jako víc zábavnej…“, tak to asi nemá smysl. A o lodičky a být „in style“(jak tuším někdo psal výše), tu fakt nejde, stačí se podívat na již diskutované fotky z TýTý, tam se to lodičkami hemžilo a trapnosti tam bylo stejně jako na fotce vítězné slečny… A o slečnu vůbec nejde, tu nikdo nehodnotí, jde o to, že nám ji zde někdo (s nějakou osobní historií v úsilí na poli módy)prezentuje jako hodnotu.

barbucha
2 příspěvky 18.4.12 23:26

@MP Barbucha
V klidu… jen jsem zkoušela svoji dvojjedinou identitu - vyskytovala jsem se tu pod jiným jménem, ale jak to spojili s jinými stránkami (a identitou, aniž by se ptali), tak je to hotovej ráj pro schizofreniky… kterej nebudu už tak často využívat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 03:47

A ženský jaksi zapomínáte na jeden fakt a to, že Ada nebyla jediná, kdo rozhodoval o tom, která fotka vyhraje.A proč já se tu nad vámi rozčiluju nad vašim hnidopišstvím a nabručeností …

Karin
3948 příspěvků 19.4.12 08:40

No jo, klasika. Když se koukám v televizi na soutěž Miss, tak moje favoritka taky nikdy nevyhraje a za „nejkrásnější“ je vyhlášená nějaká tuctová buchta… To už je snad nějaký specifický Murphyho zákon :D
Viktorie je vtipná a ty neoceněné fotky jsou pěkné, ale z těch vítězných se mi líbí snad jen Tereza. Slečna na druhém místě vcelku ujde, ale že by to bylo na umístění… (A poradila bych jí o číslo větší svetr). A to první místo… to mě vyloženě zklamalo. Nečekala bych, že Adě bude stačit, že je to barevné. (Nic proti Veronice.)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 08:48

Krásné ladění barev, foto č. 3 je nádherné, vyzařuje z toho i neskutečná artmosféra pohody a pokory před přírodou. Skoro jak od Saudka, vlastně lepší než od Saudka!
Poslední foto-Dívka v plavkách,zátiší na sněhu- jest velmi vtipná.
Dobrý nápad s touto soutěží.
Palec nahoru!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 08:55

No nevim, nejsu zapšklá a výherkyni to přeju, ale co se tak koukám, tak je tam spousta fotek daleko lepších… ok, je barevná, je veselá (i když takhle se tvářím na fotkách kde mi slunko svítí do obličeje ale já se chcu i přesto nějak usmát), ale… např slečka s koněm, slečka se žlutýma botama, nebo to třetí místo, prostě daleko lepší… ale tak hold co už :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 09:23

Vítězná fotografie je sice hodně barevná a optimistická, ale je to ten druh optimismu, na který jsem alergická. Laciný, přeplácaný… a nevkusný. Ale zase je tam hodně kytiček, sluníčka a barviček. Nic proti slečně, nechci být zlá… jen mi to trochu připomíná fotky chovanců určitých ústavů…

Kdo se mi naopak líbí je slečna na druhém místě, trojice v barvě trikolóry a dívka s koněm.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 09:27

Jak Ada psala, fotky hodnotili zastupci Converse, kteri predpokladam meli pravo veta. Vitezne fotky (az na treti slecnu) jsou takove hodne „teniskove“, at uz obecenim (c.1) nebo prostredim (c.2).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 10:00

Maximálně se mi líbí poslední čtyři fotky. Mají šmrnc - jak slečna sedící na poklopu, tak s koněm a v gumácích. Pěkně barevné a šmrncovní, abych se teda opakovala. :-)

tryska
25 příspěvků 19.4.12 21:07
Slečny...

Jak z fotky poznat, že jde o slečnu, a ne už třeba paní? To mě napadá skoro u každé diskuze k článku, kde se to slečnováním jen hemží…

P. S. Jinak zde zveřeněné fotky - super… :) Klobouk dolů, dámy! :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.12 12:39

no, asi se člověk snaží trefit, a ve věku dívek na fotkách je v dnešní době daleko větší pravděpodobnost, že jde o slečnu, než o paní :D jinak asi holt psát leda slečna/paní? :)

Amelikaame
27 příspěvků 20.4.12 14:44
Úsměv

Připadá mi, že se výherkyně Veronika usmívá až moc nuceně


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.12 23:48

z výherkyň se mi líbí akorát třetí fotka…
mojí jasnou favoritkou je slečna z nevybraných na druhé fotce (resp. první fotce vpravo) - nejen, že jí to moc sluší celkově, ale hlavně má naprosto DOKONALÉ žluté boty!!! z nevybraných se mi taky hrozně moc líbí slečna s haflingem.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.12 16:33

A mně se vítězka líbí. Aby se tady taky všichni nepotento, že není „vystajlovaná“. Příjde mi, že většina čtenářek pekla se automaticky pasuje do pozice dokonalé módní ikony bez jediné chybičky s právem hodnotit všechno a všechny okolo, jen proto, že čtou módní peklo. (Taky by mě zajímalo, kde všechny ty ikony jako jsou když procházím městem a vidím jen záplavu černých bund a kabátu v kombinaci s modráky). Ta slečna žluté boty-žlutá kabelka, co nevyhrála se mi možná líbí víc a dosadila bych ji místo třetí v divných šatech na louce, ale na druhou stranu…k takové elegantní slečně se mi nehodí neelegantní conversky. Takže vlastně se mi líbí, co bylo vybráno.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.12 22:27
Viktorie

Dámy, mě totálně rozstřelila fotka Viktorie, tečou mně slzy smíchem… Jako všecky ty ostatní holky jsou hrozně hezké a pěkně oblečené a sladěné. Ale Viktorii chcu za ženu!

Oveeec
2823 příspěvků 24.4.12 15:51

Co máte všichni? Vítězná fotka je bezva. Když byla soutěž vyhlášená, čekala jsem záplavu fotek módních bloggerek, který si na sebe natáhnou, co mají doma nejbarevnějšího, hlavně barevný punčocháky. A to je takhle pohromadě trošku nuda, a hlavně, jak z toho vybrat jednu jedinou, když jsou vlastně všechny stejný?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 16:44

Proč děláte reklamu předraženým keckám, které se po nedlouhém nošení rozlepí??? Podobné čínské a stejně barevné koupíte za pár korun.

MuglerWitch
32 příspěvků 29.4.12 19:11

Pro mě je jasnou vítězkou Tereza! Ale ostatní si zaslouží velký respekt a uznání za to, že jejich outfity jsou zajímavé a originální.

Lucator
8 příspěvků 24.7.12 22:30

Vsechny fotky jsou krasny!!! A slecna a 3. fotce ma tak uzasny saty, ty bych chtela :)

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Témata článku

Hamé Sweet Fashion 2014

Autor: Ada

Letos se konal druhý ročník soutěže mladých návrhářů Hamé Sweet... Celý článek

Boty, které byste měli znát

Autor: Ada

V souvislosti s probíhající soutěží Converse (nad kterou se někteří... Celý článek