Soutěž s Converse: vyhlášení

18.04.12 | autor Ada

Do fotosoutěže se značkou Converse, která probíhala před Velikonoci, přišla spousta fotek. Tématem bylo jaro a barvy; sice se po Velikonocích ukázalo, že jsme jaro vítali poněkud předčasně (zdravím všechny nachlazené čtenáře), z mnoha soutěžních fotografií přesto sálala velmi slunečná nálada.

Zaslané příspěvky prošly několika vyřazovacími koly, až jsme došli k závěrečné desítce, z níž jsme nakonec vybrali tři vítěze. Nebylo to jednoduché, i po vyřazení fotek, které nesplňovaly zadání nebo nebyly dost jarně optimistické (bylo zajímavé sledovat, jak se v nitru některých fotografů bolestně střetla potřeba splnit zadání a touha fotku moderně desaturovat a zastřít), zůstala pořádná hromádka vhodných kandidátů.

Nakonec porota složená ze zástupců Módního pekla (včetně mě) a Converse vybrala tři vítězné fotografie, které budou odměněny poukázkami na tenisky Converse v hodnotě 1600 Kč.

Jasnou vítězkou je Veronika. Sice není módně vystajlovaná, zato jarního optimismu má na rozdávání; když zahánět zimu, tak koňskou dávkou slunečné barvy; a když zalévat forzýtie, tak jedině ve žlutých teplákách!

Soutěžící Magda nás zaujala bezchybně sladěným outfitem. V barevně nepříliš veselém městě si vypomohla jarně žlutozeleným graffiti.

Třetí poukázka poputuje k Tereze za příkladně barevný boj proti nespolupracujícímu pošmournému aprílu.

Pravidla soutěže bohužel nedovolují rozdat víc hlavních cen, alespoň pochvalu před nastoupeným Peklem a drobný dárek si však nepochybně zaslouží i následující fotky:

A zvláštní cenu Pekla za suchý humor získává Viktorie, která nám jemně připomněla, jak moc jsme to s tím termínem vítání jara neodhadli!

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme!

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Témata článku

Hamé Sweet Fashion 2014

Autor: Ada

Letos se konal druhý ročník soutěže mladých návrhářů Hamé Sweet... Celý článek

Fler Fashion Fight

Autor: Ada

Prohlížíte si v Pekle hnusné outfity a říkáte si, že byste to teda... Celý článek