Británie chystá další královskou svatbu. Jaké svatební šaty oblékne Meghan Markle?

08.12.17 | autor Redakce

V roce 1981 řekla princezna Diana (✝36) své ano v honosných svatebních šatech od návrhářů Davida a Elizabeth Emanuelových. Když se o třicet let později vdávala její snacha, zvolila Kate róbu od Sarah Burton. Jaká bude volba Meghan Markle, snoubenky prince Harryho? Vytipovali jsme pro ni svatební šaty od světoznámých návrhářů.

Zdroj: https://www.oscardelarenta.com

Oscar de la Renta - Bridal 2018 look 31 1 / 10

Oscar de la Renta je oblíbeným módním domem mezi americkými prvními dámami, političkami i hollywoodskými hvězdami. Sáhne Meghan po šatech značky, kterou ráda oblékala už Jackie Kennedy?

Zdroj: http://georgeshobeika.com

Georges Hobeika - Bridal 2018 2 / 10

V posledních letech získává stále větší oblibu libanonský návrhář Georges Hobeika. Jeho romantické, ryze ženské modely by slušely i budoucí vévodkyni.

Zdroj: http://www.viktor-rolf.com/

Viktor & Rolf – Bridal Spring 2018 3 / 10

Duo návrhářů z Holandska propojuje módu s uměním. Navíc se nevěnují jen módě, ale i vůním. Třeba by jí pánové pro její velký den vytvořili i speciální parfém.

Zdroj: https://www.verawang.com

Vera Wang - Thérése – Bridal Spring 2018 4 / 10

Veru Wang snad ani nemusíme představovat. O jejích modelech sní nejedna z nás. Rozhodování Meghan, kdo nakonec zhotoví její svatební róbu, vůbec nezávidíme. Obzvlášť poté, co jsme viděli kolekci jaro 2018.

Zdroj: https://www.sachinandbabi.com

SACHIN & BABI Bridal Spring/Summer 2018 5 / 10

Sachin & Babi je newyorský návrhářský dům, který si svou popularitu vysloužil především svými jedinečnými výšivkami. Tuto manželskou dvojici si zamilovaly známé osobnosti po celém světě. A my se jim nedivíme.

Zdroj: http://www.elleuk.com

Victoria Beckham – autumn/winter 2014 6 / 10

Mohlo by se Victorii v životě dostat větší pocty než navrhnout svatební šaty budoucí vévodkyni a člence královské rodiny? Necháme se překvapit.

Zdroj: https://www.carolinaherrera.com

Carolina Herrera – Bridal Spring 2018 7 / 10

Carolina Herrera - její práce vyniká elegancí a nadčasovostí. Z její kolekce pro jaro 2018 by si jistě snoubenka prince Harryho vybrala.

Zdroj: https://www.1stdibs.com

Antonio Berardi 8 / 10

V modelech charismatického Antonia Berardiho, britského návrháře, jsme už Meghan viděli, takže je dost možné, že právě on bude jedním z horkých favoritů na autora svatební róby.

Zdroj: https://www.rolandmouret.com

Roland Mouret – White collection 9 / 10

Po seznámení v Istanbulu se Meghan s Rolandem stali dobrými přáteli a slavná snoubenka jeho modely často vynáší do společnosti. Zatraceně sexy a přitom stále elegantní, to by mohl být Meghanin styl.

Zdroj: http://www.annebarge.com

Anne Barge - Faye - Spring 2018 10 / 10

A další horký tip: úchvatná kolekce pro jaro 2018 britské návrhářky Anny Barge jistě okouzlí i budoucí vévodkyni. My se už teď nemůžeme dočkat, až Meghan uvidíme kráčet uličkou.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek