PR článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Ten nejkrásnější dárek můžete vybrat i z pohodlí domova, přes internet. Zdroj: Makeup.cz.

1. Pro krásné vlasy

Kosmetickou značku CHI zbožňuje snad každá žena. Pro ni bude opravdovým potěšením dárková sada s produkty pro vlasovou péči. Kosmetická řada HairConcept Men Line, která se vypořádá s vypadáváním vlasů, je pak určena mužům.

2. Pro dokonalý vzhled

I muži vědí, jak pečovat o svůj vzhled. Tento rituál je pro některé skutečně posvátný: břitva, štětka a mýdlo na holení v praktické sadě od firmy Zew je nejen praktický, ale i opravdu originální dárek. Ženy věnují svému účesu opravdu spoustu času: lesklé, husté a dlouhé vlasy jsou vždy v trendu. Sada vlasových kartáčů od značky Wet Brush bude pro ni skvělým dárkem.

3. Pro nejkrásnější pleť

Kosmetice značky Lierac důvěřují miliony žen z celého světa. S dárkovou sadou pečující kosmetiky Lierac bude každá obdarovaná nekonečně spokojená. Beauty sada včetně masážítka na obličej s růžovým křemenem jí umožní péči o pleť v pohodlí domova na téměř profesionální úrovni. I muži potřebují kvalitní pleťové pečující přípravky. Pokud mají vousy, doporučujeme dárkovou sadu od Proraso. Pokud ne, sadu od Konada.

Tipy na dárky pro sebe i své nejbližší. Zdroj: Makeup.cz.Tipy na dárky pro sebe i své nejbližší. Zdroj: Makeup.cz.

4. Pro pokožku těla

Myslíte si, že sprchový gel je triviální dárek? Není to tak. I tento produkt (pokud je součástí velmi stylové kosmetické sady) může pod stromečkem potěšit. Pro něho si bez obav můžete vybrat sadu od značky Vitality, pro ni se bude hodit kosmetická řada od značky Clarins nebo Baylis & Harding.

5. Pro vytvoření útulné domácí atmosféry

Dům, to je pevnost, kde vládne klid, pohodlí a příjemné klima. Snad nejlepším dárkem pro ještě lepší domácí atmosféru bude bytový doplněk. Nádherná voňavá svíčka od Molton Brown, která si hraje s hřejivými kořeněnými tóny, stylová velká svíčka ve skle od WoodWick s jemnou květinovou vůní nebo dokonce luxusní sada bytových vůní od Grace Cole potěší jeho i ji.

6. Pro milovníky parfému

Parfém, to je nesmrtelná klasika. Nebudeme doporučovat takový, který je již notorický známý, ale navrhneme ponor do neznáma. To je ostatně vždy jediný způsob, jak najít svou pravou vůni. Parfémový dům Givenchy letos představil dvě vonné kompozice: pro něho i pro ni, a to v luxusních černých flakoncích.

7. Pro úplně všechno

Pokud stále pochybujete o tom, jaký dárek koupit, nejlepší možností může být dárkový poukaz na jakoukoliv částku a v jakémkoli designu. Vaši blízcí si zaslouží to nejlepší!

Další vánoční dárky hledejte na stránce https://makeup.cz/