PR článek

Trendy v líčení pro léto 2021: Buďte stylová i během horka!

Díky jemným broskvovým akcentům bude líčení zářivé, svěží a navíc zajímavé.

Přirozenost je v módě

Žádné oční stíny, rtěnka, oční linky ani řasenka, pouze přirozenost. Jedním z hlavních trendů v létě 2021 je make-up bez make-upu. Nám se velice líbí, protože je praktický, šetrný k životnímu prostředí a k našemu času. Hlavním tajemstvím je krásná zdravá pokožka, pravidelné použití kvalitní pečující kosmetiky a také správná výživa a zdravý životní styl.

Zdravím zářící pleť

Na módních přehlídkách lze vidět modelky s krásnou zářivou pletí. Jedná se o vylepšený předchozí trend, kdy vizážisté používají všechny druhy rozjasňovačů, lesků a třpytivých stínů. V každodenním líčení však stačí zdůraznit lícní kosti a špičku nosu.

Linky a dokonale zdůrazněný pohled

Oční linky jsou vždy na vrcholu popularity, je jich velké množství: od krátkých hnědých, sotva viditelných až po dlouhé, široké a jasné barevné. Zvláště se všem vryl do paměti výrazný make-up „kočičích očí” viditelný už z dálky.

Obecně platí, že pro každý tvar oka je vhodná konkrétní velikost a tvar linek. My si ale myslíme, že můžete experimentovat a odchýlit se od pravidel! V létě vyzkoušejte vícebarevné tlusté linky – červené, modré, bílé či zelené vytvoříte pomocí kvalitních linerů.

Bezbarvý lesk na rty

Kromě legendárního klasického nude líčení, módní červené rtěnky, kouřových očí a linky si v této sezoně mezi trendy našel cestu i průhledný lesk na rty. Dodává celému líčení svůdnou, romantickou náladu.

Barevné oční stíny

Zelené, modré, růžové, žluté nebo různě barevné kombinace na očních víčkách jsou aktuálním a skutečně letním trendem. Make-up díky tomu vypadá krásně a svěže.

Broskvové akcenty

Broskvové odstíny na lícních kostech, očních víčkách nebo rtech jsou trend, který často vidíme na módních přehlídkách předních značek, jako jsou Giorgio Armani, Christopher John Rodgers, Elisabetta Franchi. Díky jemným broskvovým akcentům bude líčení zářivé, svěží a navíc zajímavé. Tato možnost je vhodná i pro denní make-up. Zbývá vybrat odstín, který vyhovuje vašemu odstínu pleti a barvě očí a rozhodnout se, jakou část obličeje chcete pomocí broskvových odstínů zvýraznit.