Tři zářezy

31.07.13 | autor Ada

Nechtěla jsem psát další peklo. Fakt ne. Ale každý pekelný článek vás povzbudí k zasílání dalších úlovků, a přestože si je obvykle nechávám do příštího vydání, někdy přijdou klenoty, nad kterými to prostě nevydržím.

fotila Anna

Vím, že už to opakuji po několikáté, jenže tohle je příklad par excellence, který je nutno využít: milí hlásači hesla "když se ti to nelíbí, tak na to nekoukej", co byste dělali, kdybyste jeli tramvají a před vás si sedlo tohle? Myslíte, že byste se dokázali zkroutit tak, abyste v zorném poli neměli ani kousek? A pokud ano, nepřitahovala by záda polonahé korpuletní slečny vaši pozornost podobně jako temná propast přitahuje pozornost altofobikovu?

fotila Annafotila Anna

Koukám na to a prostě nemám slov. Fotka je poměrně detailní, takže je vidět, z jaké sliny je ušité to tílko nebo co to má být. Jsem si jistá, že je zepředu velmi průsvitné, a tím pádem ani nechápu ten obří výstřih na zádech: takové tílko by se asi mělo nosit bez podprsenky, aby vzadu nic nekoukalo, jenže bez podprsenky bude vidět všechno i zepředu. Pokud je to zamýšleno jako street móda, pod kterou se má schválně nosit výrazná podprsenka, pak by se to nemělo vyskytovat ve velikosti nad 40. Tohle je prostě hrozné. Člověk nemusí vypadat superstylově, ale aspoň esteticky by se oblékat měl, a tohle má do estetiky sakra daleko.

Na další fotce udělalo hlavní zářez slunce a já ji tak můžu použít jako varování: milé děti, takhle dopadnete, když budete nosit podprsenku blbé velikosti. Jedno jestli bude plavková nebo prádlová, kterou vystavíte na zádíčkách podobně jako ta předchozí slečna. Cejch vydrží dlouho.

O číslo menší šaty a klasická podprsenka k zavazování za krkem, která je přes barevný soulad poměrně dost vidět (a neméně prý byla vidět i zepředu), už jsou jen takový obvyklý bonus.

fotila Magdafotila Magda

Na poslední zařízlé fotce máme kromě obligátního muffinu, zde vyrobeného pevně utaženými pásky na bocích (když už pásek, tak raději v pase, tohle bylo trendy před dvaceti lety), sbírku snad všech základních chyb, jimiž se české ženy posouvají k lacinému východu:

fotila Maritafotila Marita

Rozčepýřený peroxid, vykukující prádlo, a samozřejmě, že pod bílé šaty se toto prádlo bere v bílé barvě, aby nebylo vidět! Nebylo by, kdyby tělo bílé bylo, ale přestože jsme běloši, tělo máme tělové a neprosvítající prádlo tudíž musí být v tomto odstínu. Ženy a děvčata, copak to nevidíte?

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Dáte si trubičku s krémem?

Autor: Ada

Foto je ze včerejšího dne, tedy z dne, kdy teploty šplhaly... Celý článek

Tanga Jitky Čvančarové

Autor: Ada

Jitka Čvančarová, jedna z hvězd nového seriálu Dokonalý svět,... Celý článek