Tristní trička s nápisy

28.01.15 | autor Channah

Za mých školních let zavítala do našeho vzdělávacího ústavu výměnná skupina zahraničních studentů, konkrétně z Holandska. Přivezli s sebou dárky, mimo jiné i zářivě oranžová trička s nápisem. Rozdali je mezi českými spolužáky a několik z nich je hned začalo nadšeně nosit. Až po chvíli někoho napadlo nápisy přeložit – na hrdých českých hrudnících se skvěl nápis: „If you aren't Dutch, you aren't much!“ (volně přeloženo „Pokud nejsi Holanďan, tak za moc nestojíš.“)

www.vinted.cz

V tomto článku nemíním mluvit komukoli do toho, jakým nápisem hodlá ozdobit své oblečení – pokud někdo touží na čepici nosit nápis „Cunt“ (pro zájemce zde, bohužel je již vyprodaná: http://www.karmaloop.com/…T-Hat/259146), nebudu mu (nebo spíše jí) to vůbec rozmlouvat. Naopak, jasně viditelné sebekritické popisky mohou mezilidskou komunikaci velmi zpřehlednit. Nebudu psát ani o tom, že existují trička se skutečně vtipnými nápisy, to samozřejmě všichni víme.

Tragédie nastává v momentě, kdy dívka (či zcela dospělá žena, ano, bohužel) oblékne triko s nápisy, kterým nerozumí, nebo které jí připadají v angličtině tak nějak víc „cool“, než kdyby si je poctivě přeložila. S angličtinou se to dle mého názoru má podobně na tričkách i v populárních písničkách – vypadá a zní dobře, dokud si text nepřeložíte. Pak většinou zjistíte, že jde o nebetyčnou hovadinu.
Opravdu potřebujete sdělit světu, že…

„MILUJU BOTY, KABELKY A SEBE!“ (JUHUUU!)

www.vinted.czwww.vinted.cz

JSTE „ZASAŽENA LÁSKOU“

www.vinted.czwww.vinted.cz

„MILUJI BÝT DIVOKÁ“

www.vinted.czwww.vinted.cz

„JSEM TAK ŠÍLENÁ!“

www.vinted.czwww.vinted.cz

Víte, jak se vůbec nápisy na tričkách navrhují? Tento komiks vysvětluje onen vědecký proces zcela věrně:

http://thesunshineroom.comhttp://thesunshineroom.com

Teorie opice a slepce zcela sedí na tyto výtvory:

www.vinted.czwww.vinted.cz

Oblíbenou disciplínou je vyjádřit svou individualitou, genialitu a nonkonformismus tričkem z konfekce:

www.vinted.czwww.vinted.cz

Další, pro mě dosud nevyřešenou záhadou jsou trička (ať už pravá nebo padělky) s obřím nápisem značky – proč mám komukoli platit za to, že si ze mě udělá pochodující reklamu?

www.adidas.comwww.adidas.com
www.nike.comwww.nike.com

Naopak ve zcela logickou reklamu je vhodné proměnit své tělo ve chvíli, kdy je žena „na lovu“ a v hlučném prostředí diskotéky není radno spoléhat na hlasový projev. Pak se zde nabízí ideální příležitost vytapetovat si poprsí následujícími slogany:

„HNED MI ZAVOLEJ!“

www.vinted.czwww.vinted.cz

„NIKDY NEMÁM DOST“

www.vinted.czwww.vinted.cz

„ZBAV SE SVÉ PŘÍTELKYNĚ“ (Prodávající se svěřuje, že jí tričko zajistilo nejeden flirt!)

www.vinted.czwww.vinted.cz

Pokud se ale nemůžete spoléhat ani na základní jazykové vzdělání objektů ve svém okolí, doporučuji naservírovat své požadavky s vtipem tak, jak vám huba ústa narostla:

www.vinted.czwww.vinted.cz

Autorka

Channah

Lektorka tance a angličtiny, fotografka, milovnice ženskosti a blogerka na poloviční podvazek. Její blog najdete na http://mezinebemazemi.blogspot.cz/

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Shiro
355 příspěvků 28.1.15 14:32

Jsem si vzpomněl, jak jsem jednou vyrazil na rockovou vesnickou zábavu v bleděmodrém tričku s obřím růžovým nápisem I LOVE POP. :D Ano, byla to tenkrát cílená provokace. A samozřejmě jsem s tím sklidil u kamarádek veliký obdiv. :D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 14:38

Jednou jsem jela ve vlaku s velmi nepřitažlivou dámou, která měla na prsou obří nápis Don't touch me…

zuzulique
318 příspěvků 30.1.15 14:49

Raz som cestovala vo vlaku s chlapcom s dosť veľkou nadváhou, ktorý mal odhadujem tak 12-14 rokov a mal tričko s nápisom „Instructor of sex…“ :-D

Dahllie
2222 příspěvků 28.1.15 14:42

Na doma mám tohle, vzhledem k mé lásce k botám se prostě hodí
http://asda.scene7.com/…053425733225?…

Ipsicat
32 příspěvků 7.2.15 18:50

Odkud se takové tričko bere (to s Popelku) manžel naznal, že mi je musí koupit k mé sbírce botiček :)

Dahllie
2222 příspěvků 9.2.15 11:13

Já ho před pár lety koupila v Anglii v Asdě. Ale hoďte ten text do google, určitě vypadne nějaký eshop.

tartaletka
266 příspěvků 28.1.15 14:44

Ja v puberte nosila triko s napisem pres prsa Do not disturb, oj! Kdybych nasla fotku, rada se v galerii podelim :D

aailyyn
809 příspěvků 30.1.15 17:10

Já měla v pubertě oblíbené černé tričko opatřené divokým potiskem nápisů jako LOVELY, SWEET PRINCESS, což na mém o pětadvacet kilo těžším těle a rozměrném hrudníku vypadalo… fakt bizarně. Fotku nepostnu, hluboce jsem se zastyděla, když jsem ji po letech vytáhla. :-D

Oveeec
3035 příspěvků 30.1.15 21:32

Já zas ve třinácti nosila tričko s nápisem Hottie - a propadla bych se hanbou, když si vzpomenu, jak jsem tenkrát vypadala (fakt je, že jsem tenkrát vypadala tak děsně, že bylo celkem jedno, co jsem měla na sobě :) ). Myslím, že jsem věděla, co to znamená, ale nějak jsem to neřešila, kvůli tomu jsem ho nekupovala. Ale prostě bylo červený a bylo z Kenvela a mělo nápis, tak co! Pak jsem ještě měla modrý s oranžovým nápisem, kde už nevím, co bylo, pak šedivý se štrasovou britskou vlajkou, to bylo ještě relativně nejslušnější, a pak jsem měla baby růžový tílko se stříbrnou 68, a to byl úplnej vrchol. Achjo.

andiedvorakova
331 příspěvků 28.1.15 14:48

Ta černá mikina s neonově žlutým nápisem a proužky… Přesně tohle frčelo, když jsem byla na základce. Kdo neměl podobnou mikinu, neexistoval. Ale to už je víc jak 10 let zpátky, jsem překvapená, že to dneska ještě někdo nosí.

Úplně vidím to „Luxus“ tričko na nějaké šestnáctileté, sedmnáctileté slečně. Legíny, balerínky, ocvočkovaná kabelka zavěšená na lokti, vysoko vyčesaný culík, pomerančový makeup, aby nevypadala jako bledule, pandí očka, nejsvětlejší lesk, který v DM měli a hurá do školy, na nákupy a večer do klubu! Ještě nějaká luxusní mluva a cigárko tomu schází - pak to teprve bude dokonalost sama. By mě zajímalo, kolik si taková luxus slečna účtuje za noc, když si ji může dovolit jen velmi málo mužů… XD

Jinak, kromě triček s opravdu vtipnými a originálními nápisy (jenže ty si člověk holt musí vymyslet obvykle sám), jsem ještě schopná tolerovat fanouškovské hadříky, pokud jsou slušně ušité (to naštěstí originály bývají) a nevypadají jako že je navrhoval chovanec blázince, když si krátil dlouhou chvíli (třeba trička s Bieberem, to je slušný haluz)…

Valounek
46 příspěvků 30.3.16 00:09

Já vím, leží to tady už rok, ale musím to napsat. V peřiňáku mi leží černá mikina s neonově zeleným adidasem. Od babičky pro synka. Samosebou to zapřu a až z toho vyroste (aniž by byla mikina vytažena na světlo boží), tak to poletí.

Akitaken
4960 příspěvků 28.1.15 14:50

Já mám tričko s tímhle, ale já jsem vyléčený nerd :-p

http://shirtoid.com/…e-vulcan.jpg

bluetea01
13 příspěvků 28.1.15 19:39
bod pro Spocka :)

Akitaken: to triko chci! takový bych nesvlíkla :-)

dneska jsem mlsně okukovala šedý triko s Mr. Yodou a nějakým tematickým SW nápisem, ale odolala jsem (a teď po něm fňukám)

smycka
42 příspěvků 29.1.15 13:33

Jaktoze ma Spock cervene tricko?!

Akitaken
4960 příspěvků 29.1.15 15:33

Jednoduše. Jednou přece (skoro) umřel ;-)

Atlacoya
2790 příspěvků 28.1.15 14:59

Nevím, co by dokázalo překonat toto. A tady je celá přehlídka.

Příspěvek upraven 28.01.15 v 15:02

Grete
800 příspěvků 28.1.15 15:00

Možná tohle ;) http://www.flyingoranges.com/…-my-dick.jpg

Jinak předpokládám, že žluté tričko „I am so mad!“ spíš říká „Jsem pěkně nasraná!“

Příspěvek upraven 28.01.15 v 15:01

Zoee
31 příspěvků 28.1.15 18:21

Tričko s tímto požadavkem nosil kdysi do školy můj spolužák. Dokonce si ho vzal i na hodinu anglické konverzace s britským vyučujícím a pak se divil, když mu bylo nařízeno se převléct, nebo opustit učebnu. Já se divila, že se nad tím nápisem nepozastavil někdo dřív…

Helenuše
365 příspěvků 28.1.15 19:18

Jo, to mi nosil do hodin angličtiny jeden sedmák. Když jsem mu vysvětlila, oč žádá, nosil tričko dál. Evidentně mu nikdo nevyhověl…

Žraloček
3 příspěvky 29.1.15 10:42

Na tohle tričko jsem si vzpomněla hned při čtení úvodu článku, protože ho měla jedna kuchařka v Ano, šéfe na sobě. :-) Dost jsem se nasmála, ale zároveň mi jí bylo líto, co patrně z nevědomosti činí…

Dezidera
21 příspěvků 29.1.15 15:11

Jo, tenhle si pamatuju! Nejhorší na tom bylo, že to nebyla nějaká naivní starší kuchařka, ale docela nadutá majitelka jedné restaurace, věk kol. 45 let… :-D

Jillian
30 příspěvků 29.1.15 13:23

Nejlepší je, když si tohle triko na sebe vezme nějaká nic netušící stařenka, která si ho v dobré víře koupila na tržnici, protože jí prodavač vysvětlil, že „to se teď nosí“.

Mimoon
42 příspěvků 30.1.15 10:19
Jooo!

Chilli čtu docela často, ale tohle mě minulo… Nejlepší kousky, fakt. Díky za tip;-)

Atlacoya
2790 příspěvků 28.1.15 15:03

(chtěla jsem na někoho reagovat ale teď tady nevidím to tlačítko tak vyčkám, až se zase objeví, ať to tady není nepřehledné. Celý příspěvek smazat nejde)

Příspěvek upraven 28.01.15 v 16:52


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 15:06

Oo, ano, trička a mikiny s nápisy. Nosím je na doma (ale nejdu v nich ani s košem). Nicméně jedno mám obzvláště ráda a vymyslel mi ho sám pan manžel, viz. foto :)
A opravdu vtipná trička najdete zde:

http://www.bastard.cz

Třeba takový červotoč:

http://www.bastard.cz/…tricko-1153/

DeeDee22256
2 příspěvky 28.1.15 15:06

Já mám v šatníku perfektní tmavě šedivé tílko z obchodu Kuráž. „Furt je do mě někdo zamilovanej.“ Každej si to může přebrat, jak je mu libo x)))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 12:32

To jsem chtěla taky, akorát mi moc nesedělo. Tak jsem koupila aspoň „Až budeš mít ty nový boty, tak bude všechno jiný.“

babakoko
202 příspěvků 29.1.15 18:05

Mám jak „furt je do mě někdo zamilovanej“ tak i " Slušný holky nasrat neříkaj!. Oboje sklízí úspěch, a hlavně ty nápisy jsou takový malý a nesvítíví a nemoc kůl!
Jeden spolužák mě vždycky udělá radost když přijde v tomhle triku http://medikbrand.cz/…-tricko.html

j4n1ck4
1 příspěvek 8.2.15 13:07

To mám taky, miluju. :)

Ještě jsem si kdysi v zápalu svého nerdství pořídila tohle:
http://i3.cpcache.com/…rop_dark.jpg?…
Vzala jsem si ho na sebe jen jednou asi na patnáct minut a pak už jsem ho nikdy nevyhrabala ze dna skříně. :D

skylor
166 příspěvků 28.1.15 15:10

Mě v tomto směru úplně nejvíce odvařil jeden díl s Pohlreichem, kde paní vedoucí (unaveně působící paní mezi 40-50 roky s poněkud zanedbanou vizáží) na sobě měla tričko s nápisem „Blowjob is better than no job“ (prosím, přeložte si to sami)- tak dobře jsem se opravdu dlouho nezasmála :-D

Jestli mi to nevěříte, tak díl je tady, tričko má na sobě od minuty 36:45: http://pohlreich.eu/…ire-liberec/

Edit: Jé, teď koukám, že zatímco jsem smolila příspěvek, tak na stejné tričko poukazovala už Atlacoya nade mnou. Tak pokud uvažujete o koupi, tak tady ve videu aspoň můžete podívat, jak by vypadalo naživo :-)

Příspěvek upraven 28.01.15 v 15:24

Natkak
106 příspěvků 30.1.15 12:53

Jo taky když jsem ten díl viděla, tak jsem se pěkně nasmála :D

ming_xing
1324 příspěvků 28.1.15 15:30

Haha, no jo, napisy.. v urcitem veku clovek pociti potrebu svetu cosi sdelovat skrze svuj hrudnik (v horsim pripade i zada nebo cele telo :D ). myslim, ze jsme si tim prosli skoro vsichni. pamatuju si jako dnes, jak jsem radila s fixou na textil a vysivacimi nitemi, protoze obycejne jednobarevne tricko byla proste nuda, sed a opruz. :D a dneska, kdy naopak po napisech netouzim ani v nejmensim, mam spis problem sehnat neco bez nich..

Veroniq
332 příspěvků 28.1.15 15:45

Dokud je to (jenom) na triku, je to pořád v cajku! :D http://www.thehulltruth.com/…00320579.jpg

Příspěvek upraven 28.01.15 v 15:48

Shiro
355 příspěvků 29.1.15 23:18

Doufejme, že je to henou. :D

Mimoon
42 příspěvků 30.1.15 10:21
Jen jí to přejme

… to má, aby si to k stáru mohla prohlídnout a zavzpomínat ;-) I když teda nechápu, proč je zmíněný orgán modrožlutý. Buď tatér POŽIL, anebo je na tom slečna zvláštně…

Příspěvek upraven 30.01.15 v 10:22

Chany
932 příspěvků 30.1.15 10:34

Modro-žlutě bývá vybarvena „uleželá“ modřina, že by skrytý význam…?

nanjua
1153 příspěvků 30.1.15 13:47

A dovedete si představit že by to bylo vytetováno věrohodně v přirozených barvách? Já si to představila. Úplně vidím, jak bych na to bez brýlí mžourala, jestli jako fakt? :-D

Chany
932 příspěvků 30.1.15 10:29

Nechutný. Na ženě obzvlášť, aniž bych mužské plémě chtěla dehonestovat ( ale pochybuju, že by si nějaký kluk nechal na viditelné místo vytetovat pinďoura…) :-((

Příspěvek upraven 30.01.15 v 10:29

Laraine
29 příspěvků 19.10.15 12:32
Kérka

To snad ani nemůže být pravda, že někdo něco takové hrdě nosí na zádech??!!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 15:52

Ja jako verny fanousek chodim v tomto

Candace
11 příspěvků 28.1.15 18:38

Mě zas pobavilo tohle, ikdyž tenhle styl triček nemusim :)
http://img.sheinside.com/…88309976.jpg

Příspěvek upraven 30.01.15 v 00:04

Lucie1689
5 příspěvků 30.1.15 03:09

Ha! Ja se teda přiznám bez mučení - jsem děsnej poterhead, takže mi to fakt (obzvlášť na redbubble.com) dost ujede. Jenže ty jejich fanouškovský trička jsou někdy fakt pěkný, hlavně je to zpravdila původní design. Teď rockuju tohle!

S Hrou o Trůny to taky občas přeženu, ale moje Bros before Hoes s Noční hlídkou je zrovna v prádle. D

Divi
13 příspěvků 1.2.15 17:09

To já občas chodím v černém triku s čoklem /zlovlkem / a hlásám, že Zima se blíží


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 15:53

A s pribyvajicim vekem uvazuju o tomto

Nayada
13 příspěvků 28.1.15 16:01

To je ale hrozně zbytečný článek…

Bugatti
4086 příspěvků 28.1.15 16:08

@razorblade_reloaded A já si objednám toto:

Pirek
7062 příspěvků 28.1.15 16:31

Ha! Zrovna mám na sobě fanouškovské triko jedné kapely - její název a název posledního alba.

LadyLucille
2 příspěvky 28.1.15 16:33

Je pravda, že většina mého oblečení nápisy neobsahuje, ale jelikož jsem velký fanoušek seriálů a reklam tak mám taky pár ukecaných triček. Bráchovi jsem koupila tričko „Master diYODA“, protože je velký fanda STAR WARS. Já zase miluju tuhle teklamu Never say no to Panda tak jsem neodolala, když jsem našla tohle tričko… no a jelikož se tady řeší móda tak co takhle jeden známý obchod s konfekcí?

A nesnáším tepláky s nápisem „SEXY“ na zadku!

prouzzek
6 příspěvků 28.1.15 16:49

A fanouškovská trička jsou taky (trošku pochopitelnější) variantou. U mě vyhrává tohle na plné čáře :D
http://usvsth3m.com/…xhTh1jn1.jpg

JMaravelo
549 příspěvků 28.1.15 19:04

Miluju Raxovo práce… více zde: http://www.humanart.cz/…io/Rax/dila/

Příspěvek upraven 28.01.15 v 19:07

E.Day
4 příspěvky 28.1.15 21:56

Mně teda tričko Marx & Spencer připadá jako prokaučovaná záležitost. Taková škoda! Herbert by se tam místo Buda hodil víc, to bych si ho i koupila :-)

NellieLovett
2314 příspěvků 28.1.15 17:11

@prouzzek tak toto mě rozesmálo :-)

Luela
125 příspěvků 28.1.15 17:24

Kolikrát si říkám - kdyby dotyčné dámy věděly, co na sobě nosí za nápis, jestli by ze svršku neudělaly hadr na podlahu /teda pokud nejde o cílenou provokaci či ignoraci/. Některá trička s nápisem jsou i hezká graficky, ale naštěstí mně zachrání znalost slangové angličtiny.

Mám jedno jediné, tahám ho furt, ale po sedmi letech už jen doma.
Má nápis - Be realistic, plan for a miracle…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 17:42

@razorblade_reloaded ačkoliv bytostně nesouhlasím, za toho Snapea jsem vám prostě musela dát zelený :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 20:41

@stricc bytostne nesouhlasite s prohlasenim na tricku nebo se mnou jako takovou?:D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 20:43

@razorblade_reloaded S nápisem na tričku. Jelikož jsem strávila bouřlivými diskusemi se zavilými snapeofilkami pár skvělých let, padla na mě nostalgie :-)

Příspěvek upraven 28.01.15 v 20:43


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 21:50

@stricc no, je pravda, ze ja jsem prozrela az tak kolem patyho dilu? jsem spis fanynka seamuse finnigana (na cemz se hodne podepsaly i filmy a jeho predstavitel s uzasnym chuliganskym xichtem:))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 22:18

@razorblade_reloaded já měla ráda Lupina, ale ke konci to s ním začlo jít zatraceně s kopce, škoda :-)

Lucie1689
5 příspěvků 30.1.15 03:14

Ja s vama teda souhlasim! Knizni Snape je peknej parchant, taky se s kamaradkou do krve hadame. D Ale to patri asi na jinou stranku. D

Kassasndra
33 příspěvků 28.1.15 18:07

Im so mad. To nie je „som taká šialená“, je to anglický frazeologizmus a znamená to „som hrozne naštvaná“. Na protestnú akciu je to podľa mňa skvelé tričko.

Saari
14 příspěvků 28.1.15 18:16

Jako mladší jsem nosila trička rock/metal kapel, pak trička z fesťáků, ale v posledních pár letech je nosím už jen doma. Nad čím ale vážně uvažuji, je něco v tomto stylu. Celkově mě WoW trička baví, byť zatím nerozumím všem :D

Příspěvek upraven 28.01.15 v 18:19

JMaravelo
549 příspěvků 28.1.15 19:09

Hele di do toho. Neznam nic víc sexy, než když má na sobě holka obřá logo hordy :D

Zmolka
1 příspěvek 29.1.15 19:12

Doma mam asi len jedno tricko s napisom a nosim ho hrozne rada, vdaka nemu lahko rozoznam urcitu skupinu ludi a aspon obcas sa na mna niekto zosiroka usmeje :D

Setare
1887 příspěvků 28.1.15 18:20

Tak vetsina tech tricek z clanku je desna, o tom zadna. Pokud ale pominu tech par pripadu, kdy to nosi obtloustle padesatnice, myslim, ze vetsinu devcat to obdobi vtipnych tricek vcas pusti. Jak uz tu nekdo zminoval, horsi je to, pokud si neco podobneho necha clovek vytetovat.

Napriklad ja kdysi v mladi nosila triko s napisem I will put you under my spell s vyobrazenou kockou s uhrancivym pohledem, co to znamena jsem vedela velmi dobre. Dokonce ho porad jeste mam, ovsem uz leta (co leta, dekady) ho nosim pouze na zahradu. Tesi me, ze se do nej porad vejdu :D

Napisy v cestine na me vseobecne pusobi nejak hur, nez kdyz je to v anglictine, i kdyz rozumim tomu, co to znamena.

Markymar
94 příspěvků 28.1.15 18:22

Super, díky za vysvětlení vzniku nápisů, teď už je mi vše jasné! :) Problém dneška je opravdu v tom, najít pěkné tričko bez nich.. Líbilo se mi posledně fialové v hm, tak jsem si ho pořídila kvůli té barvě, ale vůbec netuším, co je tam za tým nebo univerzitu bo co :D

JMaravelo
549 příspěvků 28.1.15 18:59

Jsem luxus, který si může dovolit jen velmi málo mužů… Comic Sans

Enefa
63 příspěvků 28.1.15 19:11

Nápisům se snažím vyhýbat, ale tohle je srdcovka

http://ds-obchudek.cz/…-500x500.jpg

tartaletka
266 příspěvků 29.1.15 00:14

Strezim si jediné s napisem, taky psi, One dog is not enough :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 19:42

Ale jo, v pozdni puberte jsem si z UK taky privezla tricko s napisem „good girls go to heaven, bad girls go everywhere“ =D Ale celkove me napisy nikdy moc nebraly, myslim, ze to snad prestalo byt cool uz na konci devadesatek. Neco jineho je treba triko s napisem „San Francisco“ nebo „Amsterdam“, ktere si clovek priveze jako suvenyr primo z te destinace (bez pridanych cisel a maluvek), to chapu, ze si lidi vozi, neco muze byt i vtipne nebo originalni, i proto me vzdycky v Praze vylozene deprimuji mikiny a trika „Prague Drinking Team“, jako by u nas snad nic lepsiho asi tak 15 let nikdo nedokazal vymyslet…

Sama potisky moc nenosim a kdyz uz, tak si vybiram, loni v lete jsem v Londyne ulovila jedny Beatles, a pak na ebay jedny „Celisti“, a jelikoz je pro me ten film klasika, co se neomrzi, musela jsem ho mit. Na vylety a noseni „ven na pivo“ jsou myslim uplne v pohode, i kdyz uz mi je 30 - porad je to sice potisk, ale neni aspon zamenitelny s 90% tricek z bezne konfekce :)

Příspěvek upraven 28.01.15 v 19:43

ming_xing
1324 příspěvků 28.1.15 20:19

@Veroniq a verite, ze jsem pri psani komentare na tetovani taky myslela? priblble tricko aspon casem lze vyhodit nebo nosit na behani, na spani ci s nim umyt okna. ale nosit celozivotne nejaky ulet z vlastnich telecich let, to musi byt zuzo! :D

may.frayn
1047 příspěvků 28.1.15 20:46

Ja mam doma tricko Neviditelne univerzity :-D.

Příspěvek upraven 29.01.15 v 15:13

may.frayn
1047 příspěvků 29.1.15 15:18

Konkrétně tohle (dámské) http://teecrave.com/…ity-light-2/ Sorry, nejde mi přidat fotka.

Příspěvek upraven 29.01.15 v 15:20

Adora Belle
11 příspěvků 3.2.15 11:19

@may.frayn Myslíte dvě velká U vedle sebe? :D

hranolka
17 příspěvků 28.1.15 21:00

Článek mi připomněl, že jsem jednou na městských slavnostech potkala rovnou několik holek nezávisle na sobě, které měly tričko, na kterém evidentně měl být nápis „I am sweet“, ale asi se vloudila chybka a na tričkách byl nápis „I am sweat“ :D :D

Nyxx
512 příspěvků 28.1.15 21:04

Si tak říkám, kolik lidí zapomnělo tu svou nádheru, co prodávájí, vyžehlit. Kdysi jsem si koupila v second handu mikinu. Byůa bavlněná, příjemně se nosila, měla krásnou červenou barvu, ale byl na ni vyšit nápis „Girls team“. Přišlo mi to trochu trapné, tak jsem to poslední „m“ upárala :-).

debra.morgan
224 příspěvků 28.1.15 21:37

Okamžitě se mi vybavily trika zoot… no aspoň jsou ty nápisy česky :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 21:52

Jejich tricka se mi libi, zvazuju, ze si poridim to s kozama a 100% prirodni:)

babakoko
202 příspěvků 29.1.15 18:09

S kozama chodím v létě dojit KOZY :-D

Cookies
37 příspěvků 3.2.15 13:58

Mě se líbí to „poslední čisté triko“ :D

henadi
3 příspěvky 28.1.15 21:54

A to já zase potkala před dvěma lety u IGY v Budějcích, zhruba padesátiletou paní s větší nadváhou. Červený přeliv na krátkých vlasech, samozřejmě s trvalou. Černá kabelka od čongů. Černý univerzal kalhoty, bílý tenisky. A pak to přišlo:) Obří fialové tričko a na něm třpytivý nápis „FUNKY FISH“ :) Pořád to vidím :))))

plummy
126 příspěvků 28.1.15 22:11

Vdaka za super clanok! :) prispievam mojim kuskom, Mýliť sa je ľudské :-) 

zuzulique
318 příspěvků 30.1.15 14:52
keby som mala odvahu...

Hmmm

Příspěvek upraven 30.01.15 v 14:54

Thegreatdarkone
5 příspěvků 28.1.15 22:20

Já si vždycky „trička s nápisem“ vytvářela sama v rámci domácího tvořeníčka. Není lepší způsob jak si vyrobit pyžamové tričko, tričko na doma a nebo třeba na chalupu :) Levné, perfektně osobní :D kde jinde v Česku taky sehnat tričko s nápisem Cthulhu Fhtagn

Kralovna Bitche
382 příspěvků 29.1.15 20:58

My jsme nechali synovi vyrobit na míru plyšáka. Zatím z něho máme radost hlavně my ;-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.15 22:37

@henadi Holt host a ryba… =D =D

Monet
13 příspěvků 28.1.15 23:32

Pred par rokmi si moja (anglictinou neposkvrnena) sestra kupila tricka s napismi: „nobody knows I´m wearing no underwear“ a vtipne „your son is in good hands“. Samozrejme som jej to prelozila. Odvtedy mi zvykne volat, ked si ide kupit tricko s napisom v anglictine :)

Evženie
201 příspěvků 28.1.15 23:46

Jo, taky mě občas zarazí, kdo si na sebe co vezme, aniž by věděl, co tam píšou.
Třeba jedna velmi nepříjemně vyhlížející starší paní s odrostlou trvalou v autobuse, která měla růžové tričko s nápisem „Sweet fairy“.

Jo, a pamatujete pouťová trika s „humornou“ kámásútrou? Takové ty souložící myšičky, kostřičky, medvídci a podobné obludky v různých pozicích. A nejhorší bylo, že to často nosili jinak celkem rozumní a příjemní lidé.

Ale obecně mám trička s nápisy celkem ráda. Jen si musím hrozně vybírat a odmítám nosit trička s hrubkami a sprosťárnami.

tartaletka
266 příspěvků 29.1.15 00:07

Takove pandi tricko koupila mamka segre, kdyz nastupovala v 15 na intr. Segra vecer vola, ze se tam vsichni mohli popukat smichy, kdyz si ho oblekla. Mamka nechapala, vzdyt tam byli roztomili medvidci. No jo, po detailnejsim prozkoumani soulozici :-)))

žlučoblij
1 příspěvek 28.1.15 23:47

Nápis na okázale britském tričku může mezi českými spoluobčany (obvzlášť zdravotnickými pracovnicemi) nabýt nečekané konotace… Také se mi jednou zadařilo střetnout dámu okolo padesátky, jejíž nikotinový obličej připomínal vyždímaný hadr víc, než by bylo zdrávo a na jejím poprsí se někde v úrovni pupíku skvěl nápis „You can't afford me“.

marmota-b
532 příspěvků 31.1.15 10:44

Dost mi trvalo, než jsem to rozluštila… To má člověk z toho, že trochu sleduje současnou indiánskou kulturu a je obeznámenější se zkratkou NDN. :D

tartaletka
266 příspěvků 29.1.15 00:13

Ještě mi nekdo anglictiny znaly prelozte, dcera dostala bryndak, na kterem je napsano Mummy's sweet button. Ma to nejaky hlubsi vyznam? Neco jako my honey, nebo je to nejaka blbost?

Go-lightly
3429 příspěvků 29.1.15 08:33

No, je to knoflík, po našem asi jako Mámin sladký špunt.
Já masově tištěné nápisy nesnáším, ale dost jsem žrala ty originální, co si někdo nechal natisknout sám - nebo co v sobě měly vtip. Jeden čas jsem je po ulicích sbírala: tj. četla jsem kolemjdoucí a nejlepší si zapisovala. Jenže už jich mám nějak plné zuby, popsaná je většina populace a sdělení nějak nejsou zajímavá. Nemluvě o tom uzeném humoru trik z nákupních center „Koupil jsem triko s břichem,“ apod.

Snoopy100
446 příspěvků 29.1.15 09:19

Nápisy jedou! V létě jsem jezdila šalinou se slečnou, co měla obrovské kulaté naušnice z kočičího zlata (odrbané a oloupané) a přes střed bylo napsáno BITCH… měla jsem nutkání se zeptat, jestli ví, co to znamená, ale odolala jsem

zwedavka
1281 příspěvků 29.1.15 09:24

Já měla v 16 triko s nápisy FREE LOVE a SWEET GIRL, tetička, co mi ho koupila, se divila, že se mi nelíbí

Morže
1094 příspěvků 29.1.15 09:44

Ani nevím, jestli mám doma nějaké tričko s nápisem. Určitě mám triko s Arakain Adrenalinum, ale nepřijde mi to nijak nevhodný. Nicméně moje kolegyně z práce nosí tričko s nápisem „1943“. Kluci jí několikrát říkali, co se v tomhle roce dělo, ale jí je to jedno a vesele si ho nosí dál.

Kapitan Amerika
80 příspěvků 29.1.15 10:15

Doma mám takovou vzpomínku na začátek 90. let. Po sestře jsem podědila tričko s Jean-Claude van Dammem. Ségra ho milovala a hrdě nosila na hrudi, když z toho vyrostla, a já do něho dorostla, tak jako mladší sestra jsem ho převzala. Dodnes ho mám ve skříni, ani nevím proč ho odmítám vyhodit.
Přesně tahle fotka na něm je.

Caithlin
7 příspěvků 29.1.15 10:15

Jsou i lepší trička s nápisy, mám http://mediacdn.snorgcontent.com/…_artwork.jpg a kdyby nebylo z snorgtees drahé americké poštovné, už jich mám doma víc.

efCZa
19 příspěvků 29.1.15 10:52

Velkej lajk „snorgtees“ fakt jsem se těm nápisům zasmála…

jinak já mám taky ráda takový, převážně geekovský trička… ovšem problém je, kam je nosit… (pod šaty?,,těžko) takže já z těch svých starých plánuju ušít povlaky na polštáře..

Caithlin
7 příspěvků 29.1.15 11:54

Povlaky vůbec nejsou špatný nápad! Taky už je moc neunosím (do práce to úplně není) a navíc začíná mít ošoupané lemy, což by polštář asi vyřešil. Děkuju za inspiraci :)

M.Rejčová
65 příspěvků 29.1.15 12:01

Povlak na polštář? Dobrý nápad!
Jinak já za svého dětství nosila tričko se skupinou ABBA, bylo z pouti, hrozné, ale nosila jsem ho do úplného roztrhání. Obrázek už nebyl skoro vidět (původně byl světle modrý), ale nosila jsem to aspoň na doma :-)

Kapitan Amerika
80 příspěvků 29.1.15 10:39

@Veroniq Blbosti se meze nekladou

DanielaS
5290 příspěvků 29.1.15 11:01

Ja mela za mlada desne cool tricko s americkou vlajkou (!!!) a napisem HARLEM. Jak jsem rostla a hrudnik pribyval, prvni a posledni pismeno se dostalo do podpazi a maminka mi zakazala triko nosit.

HappyBunny
15 příspěvků 29.1.15 11:17

A co teprve, když důsledky neznalosti angličtiny schytají nejbližší. Dřív jsem brigádničila v second-handu a přesně toto tričko tam bylo ve velikosti pětiletého dítěte.

http://www.catsmob.com/…0479_097.jpg

kozarohata
155 příspěvků 29.1.15 11:26

Dobrý článek :) vzpomínám, jak jsme v mládí moc a moc chtěli trička s nápisy, bylo to tak „západní“! dnes bych to samozřejmě na sebe nedala. a kupodivu můj syn (ročník 96) je zase nesnášel od malička. když nějaké dostal, zaboha ho nechtěl nosit - prý „je to trapné“. snažila jsem se tomu ulomit hrot námitkou "co bych za to dala v mládí já! "…takže asi tak :)

kozarohata
155 příspěvků 29.1.15 11:40

Jo…a ještě si vzpomínám, že jsem z nedostatku příležiostí nosila tričko s nápisem „vysoké tatry“ - dovezla ho máti z nějakého výletu na slovensko. tenkrát z toho měli kamarádi i kamarádky dost p*del, protože jsem nikdy neoplývala ženskými vnadami a už vůbec ne v tom „-náct“ věku. tak jsem ho nosila prostě z recese.

dagsit
13 příspěvků 29.1.15 11:29

Jo, trička s nápisy jsou povětšinou peklo, ty z „masové“ produkce obzvláště. Ale určitě se najdou i povedené kousky… Já například dostala v létě toto tílko (youngprimitive), které mi vždy zvedne náladu - lážo plážo, šortky, žabky a jde se k vodě :)

Příspěvek upraven 29.01.15 v 13:35

Dammy
1672 příspěvků 29.1.15 11:34

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 23:50

Bibken
165 příspěvků 29.1.15 11:47

Napriek svojmu veku (25), ktorý je už aj podľa mňa za hranicou nosenia tričiek s nápisom, vážne uvažujem nad kúpou týchto troch. Lebo skrátka Sherlock a Harry Potter budú navždy moje srdcovky. A okrem toho som sa na tom tričku s Johnom Watsonom smiala dobrých päť minút, keď som ho prvý raz videla. I don't shave for Sherlock Holmes.

Lucie1689
5 příspěvků 30.1.15 03:22

Ja vam naprosto rozumim. D Sama jich mam nekolik, GoT, HP i Sherlock (super guilty pleasure je Disney) a jsou bozi. D Me vzdycky tak potesi, kdyz v Cechach a na Slovensku v tom nekoho potkam (normalne bydlim v UK, takze tady to neni zas az tak neobvykly), ale musi to byt kvalitni tricko nebo mikina/svetr, jinak je to naprd.

beruska9
44 příspěvků 29.1.15 11:49

Ja mam jedno s napisem You know nothing, John Snow a jedno beatlesacke, to je fanklubove i s kompletni adresou a kontaktem, takze v tom pripade opravdu delam pochodujici reklamu :D Ale jinak se napisum vyhybam jak cert krizi, hlavne tem velkym znackam. Nicmene pokud to ma vtip a nositel vi, proc to ma na sobe, tak to muze dopadnout velice dobre.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 11:56

@Snoopy100
Vzhledem k tomu, jak se některé -náctileté mezi sebou titulujují, tak možná i věděla :-(

Pirek
7062 příspěvků 29.1.15 11:58

Jo, a přítel má triko s nápisem „I like my whiskey smooth & women rough“. Prý je to pravda :D Vždycky se tomu musím smát.

corrigan
2631 příspěvků 29.1.15 12:01

Dobrej článek :-)
Onehdá, v mladších letech… tuším těsně po 20, jsem někde koupila tričko a to jsem fakt ráda nosila. Přes celý prsa byl nápis YOU NEED BALLS TO PLAY a pod nápisem dvě bowling koule, líbil se mi na tom ten trojsmysl a nebyla jsem sama. :-)
Teď mám na doma a volnej čas (procházky se psem a tak) triko Im a lady with a vocabulary of a well educated sailor. Ono to je celkem pravda :-D a druhý, který vůbec nenosim, ale bojim se, že jednoho dne nevydržim a vezmu si ho na nějakou úplně zbytečnou pracovní schůzi - YOU BORE ME :-D

Haňule
3 příspěvky 29.1.15 12:18

Moje šéfka přišla jednou do práce s tričkem, kde byl obrovský anglický nápis „Můj manžel je mimo dům…“ A obrázek osamělé ženy stojící u silnice. Její šéf si to přeložil a poté si ji dobíral a ptal se, zda se po práci může stavit. Ona byla dost překvapená, protože neuměla anglicky ani slovo a chodila si to ověřovat po všech kancelářích, zda si z ní neutahuje…:D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.15 12:44

@razorblade_reloaded Haha, 100% přírodní tričko nosím v práci - jako reakci na naše oblíbené kolektivní video prostě uřvaný kozy.

Ascari
315 příspěvků 29.1.15 12:59

Musím potvrdit výše uvedené, že svého času bylo tričko s nápisem „5UCK M4 D1CK“, i když s nenápadnějším fontem, velmi frekventované na pubertálních blbečcích. Akorát si neuvědomovali, že tím celému světu rozhlašují své panictví, protože žádný muž, kterému se orálního a jiného sexu dostává v relativně dostatečné míře, by si to na sebe nevzal. Fakt. Overcompensation. Pokud mám dost sexu, potřeby jsou uspokojeny a nemusím mít tričko „miluju kozy“. Dámy prominou.

DanielaS
5290 příspěvků 29.1.15 14:07

Ja na pracovni schuze nosila strizlive kosile, na ktere jsem si nechala vysivat citaty z korporatnich motivacnich obezniku. Nikdo mi nemohl nic rict, protoze to prece byla firemni hesla, ale to byvaly takove perly…
Takove to „Vasen je nakazliva“, „Kdyz nic nezmenime, nic se nezmeni“, „Vice premyslejicich lidi!“, „Rozdil je v inteligenci“ (to na te nejobtazenejsi samozrejme!).

Pirek
7062 příspěvků 29.1.15 15:24

Tak to je ale geniální! :D

may.frayn
1047 příspěvků 1.2.15 20:05

@Pirek to myslite toho myho Irenosaura?

ivusaki
4 příspěvky 29.1.15 14:25

Mívala jsem tričko HERE COMES TROUBLE a když jsem v něm přišla na první lekci v autoškole, sklidilo velký úspěch :-D

Cosmica
5 příspěvků 29.1.15 20:00

:-D ano to má syn 18. měs. na pyžámku, večer je to roztomilé a ráno když vstává v 5 tak už tolik ne :-D

Mayim
401 příspěvků 29.1.15 14:59

Občas nosím tričko s nápisem „přišla jsem, viděla jsem, nechápu, odcházím“ (zvláště na tanečních soustředěních slavilo úspěchy). Moje maminka z něj byla úplně nadšená, dostala ho taky, a k dalším Vánocům tričko „Nebojte se mě, já se takhle tvářím pořád“ (nutno dodat, že jí je přes 50 a blázny si sama ze sebe nikdy dělat nepřestala). Jo a tričko „Za všechno můžu já“ jsem nejdřív koupila sobě, pak z recese šéfovi na rozloučenou (všeobecný úspěch) a mamince nakonec taky. V tom tričku jsme jednou vyrazily ven obě - a takový pobavený ohlas jsem ještě nezažila.

Caramela
11 příspěvků 30.1.15 08:15

Tohle tričko mám taky:-) A pak ještě s nápisem „pozor, přišel problém“:)

may.frayn
1047 příspěvků 29.1.15 15:22

Jó, a ještě mám jednu naprosto úžasnou noční košili, co jsem dostala od kámošky, bylo na ní napsaný „Born to be wild“ a ona k tomu dokreslila Tyranosaura Rexe jak pojídá nějaký auto s lidma a nad to napsala „Irenosaurus Rex“. Hádáte správně, jmenuji se Irena.

Schattenmorellen
6 příspěvků 29.1.15 15:52

Kto rád nosí trička s nápismi, tak ich nosiť bude a na vek sa tiež netreba stále pozerať - ide o to, kam ich nosíte a či sa celkovo hodia k vášmu štýlu. Ja mám napríklad takéto tričko, chcela som ho dlhšie, proste sa mi páčil ten vtip… je v podstate také nerdovské a je fajn, aj keď ho málo ľudí pochopí. To druhé je myslím jasné, som fanúšik Sherlocka…

Cleira
113 příspěvků 30.1.15 11:32

Schrödingerova kočka je geniálni! :-) To musím mít… :-D

Silberion
25 příspěvků 29.1.15 17:30

Musím se přiznat, že bohužel vlastním tričko nápisem Jsem luxus… Černé a nápis žluto-červený. Kdyby bylo po mém, tak to tričko nosím jen… Ne nenosím. Jenže je to dárek od rodičů a jak nedokážu jim říct, že to tričko opravdu není hezké a ani vtipné…

Eirinn
469 příspěvků 29.1.15 18:01

Když už se tu všechny tak krásně přiznáváte, já se přiznám taky. Vlastním černé tričko s nápisem „Vampires love you forever“, které jsem zakoupila před snad osmi lety v New Yorkeru, stále vypadá jako nové a sem tam ho vytáhnu. A ještě velké pánské tričko mé oblíbené metalové skupiny, ve kterém spím. Ale to se nepočítá… :)

Harare
427 příspěvků 29.1.15 18:14

Jaktože tu ještě není:

Veroniq
332 příspěvků 29.1.15 18:21

Obrázek tu nebyl, ale paní zmíněná byla :)

moi-bebe
223 příspěvků 30.1.15 09:35

Přesně! Chtěla jsem ji sem dát, ale byla jste rychlejší. Největší tričko-fail, co znám. :D

Mrky
6 příspěvků 29.1.15 19:11

Cha! Pamatuji se na fotku holčičky asi pětileté, která měla na triku tento nápis: „IF YOU THINK I´M A BITCH, YOU SHOULD SEE MY MOTHER!“.

Harmonika
244 příspěvků 29.1.15 19:41

Trička s nápisem už delší dobu nenosím, ale taky jsem si tím prošla. ;) Před lety jsem na jednu party vyrazila v tričku s nápisem 101 % single. A právě díky tomu triku mě oslovil jeden kluk. Později mi dokonce přiznal, že mu právě to moje triko dodalo odvahu, protože si myslel, že holka jako já už někoho určitě má… Už spolu dávno nejsme, ale přiznám se, že to tričko mám doteď schovaný, i když jsem ho tenkrát měla poprvé a naposled. Možná bych ho měla zase obléknout, když jsem tak dlouho single. :-)Jen už na to nemám koule jako „za mlada“…

Lithsun
1 příspěvek 29.1.15 21:01

Před pár lety jsem neodolala a z recese si koupila tričko s nápisem,,Help me I'm blond'' :)

Shiro
355 příspěvků 29.1.15 23:47

Taky bych takové občas potřeboval, i když můj porost na hlavě je spíše tmavší. :D

marmota-b
532 příspěvků 31.1.15 10:32

Anglistka perfekcionistka dodává: Takové by měl nosit chlap, pro ženskou by to mělo být „blonde“.
(Taky mi to ovšem trvalo asi deset let, než jsem zjistila, že v tom je rozdíl…)

Lucie1689
5 příspěvků 30.1.15 03:28

To mi pripomnelo - v Primarku meli kalhotky s Ryanem Goslingem. Tak jsem si koupila hned troje. Mam ho presne tam, kde ho chci mit. D

MaryJ
6 příspěvků 30.1.15 10:03

Snad nejblbější, co jsem kdy viděla, bylo tričko na urputně krásné slečně „I'm juicy. Bite me!“. By se asi divila, kdyby to někdo zkusil…

Chany
932 příspěvků 30.1.15 10:42

Kdo pamatuje doby socialismu, tak ví, jak byla nabídka triček „hubená“. Na kvalitu sice nelaju, ale nápaditost a pestrost rozhodně chyběla. Když potisk, tak nenápadný, mnohdy až infantilní. Kdo vyjel na dovolenou do Maďarska a přišel na trh, měl oči na vrch hlavy- západní zboží! Rifle! A trička s potiskem! To bylo něco! A bez bonů!
Nevzpomínám si ale, že bych tam viděla nějaká se stupidním nebo hanlivým nápisem. Tehdy jsem si koupila dvě. Jedno dodnes nosívá ještě moje dcera. Bylo nejmíň milion pětkrát vyprané, ale drží jak materiál, tak barvy…

Cleira
113 příspěvků 30.1.15 11:16

A co se teprve asi nosí v překladu na tričkách s čínskými znaky???
http://www.moje-rodina.cz/…review_4.JPG

A co mají vytetované holky na zádech třeba?
http://nd01.jxs.cz/…07959_o2.jpg

Myslím, že na to byla kdysi docela dobrá reklama… :-)

Shiro
355 příspěvků 30.1.15 12:02

Na tom tílku je napsáno „láska“, to tetování fakt netuším.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.15 13:13

Hustý!

zuzulique
318 příspěvků 30.1.15 14:56

S radosťou nosím (ale len na doma) tričká s Big Bang Theory tematikou, napr:

valery
1587 příspěvků 30.1.15 15:16

Před lety jsem na kolonádě v lázních Luhačovice potkala maminu s asi 10 letou dcerkou- ta si vykračovala v tričku s nápisem „Queen of the bitch“- jestli žila mamina v domnění, že koupila dcerce tričko s nápisem „královna pláže“ tak se šeredně spletla

kacatko2004
8 příspěvků 30.1.15 15:55

Hned jak jsem četla nadpis článku, vzpomněla jsem si na kolegyni, která na svých vnadách vel. E hrdě nosila upnuté růžové tričko s velkým stříbrným nápisem „SCHLAMPE“. Představte si ten rozruch, jaký vzbudila v návštěvě z Německa… No, přeložili jsme jí to až po jejich odjezdu a nikdy jsme ho na ní neviděli… Ovšem čepice „cunt“ a ještě ke všemu za 160 USD to všechno přebila

Stuclinka
166 příspěvků 30.1.15 18:43

Na porady mám tričko s Ing. Zlem: Není žádným tajemstvím, co si o vás myslím. A na rodičák si beru: Hraju na klavír v bordelu.

Příspěvek upraven 30.01.15 v 23:12

Saari
14 příspěvků 30.1.15 20:30

@JMaravelo Když já jsem Alík :D Ale Horda má hezčí znak a potisky, to je pravda :) @Zmolka Jůů, to je perfektní! Myslím, že nezůstanu jen u jednoho :D
@Dammy Taky nutně potřebuju :)

marmota-b
532 příspěvků 31.1.15 10:28

@Nayada To je odhaduju asi tak 75% článků na internetu. Jsou horší věci na světě, tady to aspoň vedlo k tomu, že si diskutující dělají srandu i sami ze sebe a ne jenom furt ukazujou na ostatní. ;)

P. S. Do háje, návrháři stránky, mohli byste prosím nějak ujasnit, že to tlačítko „Napsat příspěvek“ u příspěvků ve skutečnosti znamená „Odpovědět“? Prosím prosím. Pak jsou z toho furt zmatky v diskuzi…

Příspěvek upraven 31.01.15 v 10:30

Lumikova
25 příspěvků 31.1.15 13:02

Super článek. Sama se také tričkům s nápisy vyhýbám, asi jsem zatím neviděla žádné, které by se ke mě za všech okolností hodilo.
Přikládám odkaz na srandovní trička s „anglickými nápisy“ v japonských obchodech:
http://www.boredpanda.com/…thing-shops/
Tam bychom si asi ukroutili hlavy!

KlaudieS
1765 příspěvků 31.1.15 13:25

Sehnat tričko s nápisem, se kterým bych se ztotožnila, byla pro mě letošní Vánoce naprostá mission impossible. Jakožto chudá mezistudentka (mám rok nedobrovolnou pauzu) jsem prolezla klasické hadrárny jako Tally weijl, HaM, Cropp town, všechny mé oblíbené španělské značky (Stradivarius, Bershka…), dokonce jsem vlezla i do New Yorkeru, který k smrti nenávidím, ale nic. Samé nápisy typu: Disco club, I love Friday (což je pravda, ale kdo asi ne???), Paris, Berlin, Tokyo (proč si mám něco také kupovat v Brně???), Im not blogger (a co jako??) atd. Nakonec mě zachránil zoot.
Nejvíc vtipné mi přijdou paní ve středním věku v zářivě růžovém/žlutém/tyrkysovém tričku se třpytivám anglickým nápisem á la Lucky girl a podobně. Ehm.

Příspěvek upraven 31.01.15 v 13:28

lucindaSK
977 příspěvků 31.1.15 18:17

@ivusaki mám ho tiež a občas si ho dám do práce - som auditor ;)

Betynka02
384 příspěvků 31.1.15 19:44

„proč mám komukoli platit za to, že si ze mě udělá pochodující reklamu“ = má slova. Totéž platí o taškách… ;-) (Pokud ji dostanu zadara, tak proč ne?)

Divi
13 příspěvků 1.2.15 17:27

Přiznávám, že na svém objemném těle nosím občas trička z pražské ZOO, je to výraz podpory zmíněné organizace :) Velmi oblíbené je : Hrabáč kapský - kam se na mě hrabeš?, Medvěd lední -jsem za vodou a Antilopa Derbyho - Až vyrostu, budu největší :)

VeronikK
1330 příspěvků 2.2.15 10:11

Zajímavé, většina reakcí je naprosto odlišná od mé vzpomínky. Když jsem chodila na základku, tak jsme trička (mikiny) s nápisy nosit nosit nesměli - moc americké, západní, imperialistické… Já jsem ještě aspoň 20 let měla blok nosit něco s nápisem nebo obrázkem, protože mi to přišlo příliš nápadné až vulgární :-) Jo teda jedno tričko s nápisem jsem si teda ve 20 sama vytvořila - to bylo vtipný, ale i tak mi přišlo strašně odvážný.

defilenaiguille
2824 příspěvků 2.2.15 15:13

Mám tričko vpředu s nápisem Save the cheerleader... a vzadu je …Save the world.
Pak také „I (srdce) Sylar“ a z toho srdce kapou kapky krve.

Syn (podědil po starším, ten to podědil také po někom) má výstižné tričko " La maison est tres calme… quand je dors!"

Adora Belle
11 příspěvků 3.2.15 11:13

V jednom sekáči jsem narazila na tričko s nápisem „Stop staring at my tits“. Musím přiznat, že kdyby jinak nebylo hnusné, tak si ho koupím, myslím, že na mém skromném hrudníku by bylo docela vtipné :D

may.frayn
1047 příspěvků 4.2.15 13:40

@Adora Belle Ne :-D. Dvě velká U vedle sebe na mé hrudi, to není dobrej nápad :-D. Někde jsem tady dávala na to tričko odkaz, páč mi nešla přidat fotka. Pozdravujte Vlahoše!


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.15 16:50
Dextrova laborator

Napisovym trikum jsem nikdy moc nedala. Krom trika s Van Dammem, ktere jsem dostala od taty k 10.narozeninam (to uz tak 17 let nenosim), mam jedno, ktere rada obcas vytahnu, treba kdyz prijde cas na vedu (pracuju s detmi).

renuškalaskava
6 příspěvků 7.2.15 10:33

Já jsem si jednou vyšla v tričku s nápisem Sklad piva…Od té doby si na tohle dávám fakt pozor…:)

SharonDenAdel
8 příspěvků 7.2.15 23:17

Chybí mi tu - svého času velmi populární triko - SHOW YOUR EMOTIONS

efka.ch
4 příspěvky 12.2.15 13:53

:D tak já jsem si v tehdejším opojení mladším milencem (trochu nerd) pořídila tahle trička:
http://www.geekshirts.cz/…ave-cookies/
http://www.geekshirts.cz/…-gay-sharks/

No a jak jde čas, tak si teď si můžu pořídit akorát tohle :D :D :

http://www.zazzle.com/…867691222729

Příspěvek upraven 12.02.15 v 13:55

Aiza
3 příspěvky 12.2.15 19:50

Kdysi dávno jsem si připadala jako malomocná, protože všechny holky měly tričko s nápisem a já neměla skoro nic. A teď jsem za to ráda, přeci jen se ty nápisy špatně kombinují a někam se nehodí vůbec. Ale dva oblíbené kousky ve skříni mám. Jedno tričko s milovanými Wohnouty a druhé mám z výletu do Anglie, s nápisem „Iwant, I want, I want!“ a pod tím jakýsi nákupní seznam věcí typu „lovely shoes, candy, a day of happiness, sweet boyfriend“ a další důležitosti :D
A když už se tu probírají čepice, docela často teď vídám čepice s nápisem DOPE. Je pravda, že slovník to přeložil jako „boží“, ale taky mi to nabízí slova jako „hňup“ a „droga“. Jestli to dotyční/dotyčné nosí z nevědomosti nebo z provokace, to netuším…

Příspěvek upraven 12.02.15 v 19:56

Niki.Haui
1 příspěvek 3.6.15 11:02

Pamatuji na svá školní léta a má super cool giga mega trika s nápisy: „My boyfriend is out of town..“ apod.:D
Teď už kupuji takové trika jen v rámci recese.. viz LORD VOLDEMORT.. :)

Lisean
2 příspěvky 4.8.15 20:18
hloupá klobása

Nedávno jsem v jednom obchodě zahlédla tričko, s nápisem Silly sausage.Kdo tyhle nápisy vymýšlí, proboha??

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Témata článku

Nad dopisy čtenářů

Autor: Ada

To, že jsem se v poslední době objevila v médiích, přivedlo do... Celý článek

Rychlý pruhy

Autor: Ada

Víte, co jsou to rychlý pruhy? Pruhy, které si na svá auta lepí... Celý článek