Tyrkysová Karkulka

25.04.13 | autor Ada

Už jsme tu měli několik jednobarevných příkladů - oranžový, červený - ale takhle perfektně do jednoho odstínu vystylovaná Karkulka v Pekle ještě nebyla. Všechny ty tyrkysové jsou vážně skoro stejné. (Oranžová paní z odkazovaného článku samozřejmě vede v důkladnosti, téhle dámě přece jen ještě chybí tyrkysové vlasy.) Když ji miluješ, není holt co řešit.

vyfotila Bailo na Můstku

A pozor: na následující fotce od jiné čtenářky je nejspíš ta samá paní, kterak si vybírá - jak jinak - nový tyrkysový kousek do garderoby.

fotila J.

Zbytek tohoto článku bude bohužel trapně pekelný. Oteplilo se, na svatého Jiří vylezly z děr všechny módní nešvary a naskákaly na náhodné kolemjdoucí. Paní z další fotky měla vážně smůlu: postihly ji ponožky v ošklivých sandálech, tříčtvrteční džíny, tahavé triko, zdivočelé, špatně odbarvené vlasy a podle všeho i špatná podprsenka, která nezvládá svou práci.

Dcera v legínách, džínové minisukni a červených najkách jen potvrzuje, že nevkus se dědí.

fotila Klára

Na ty šedé nebo černé ponožky v šedohnědých, jako že sportovních sandálech si člověk nakonec nějak zvykne a otupí vůči tomu jako vůči déletrvajícímu zápachu, ale mezi nimi se stále najdou jedinci, kteří dokáží překvapit. Vzít si k sandálkům na klínu modře pruhované bílé ponožky a tento svůdný dívčí komplet doplnit světlými džínami je... je... asi sportovně elegantní?

fotila Annie

Boty na podpatku k riflím a batohu jsou už taková milá klasika.

fotila Pipa

Tyrkysová slečna z Ostravy nemá outfit tak barevně dotažený jako její pražská kolegyně, zato stylově to poladila: zpod úpletové minisukně (která zrádně obtahuje i to, co by obtahovat neměla) vykukuje cosi černého, zřejmě legíny, co končí pod koleny přesně tak, aby z bílých kozaček pomrkával sotva viditelný trojúhelníček holé kůže. Věčná škoda, že ty kozačky nemají pořádnou špici a takový ten malinký podpateček. To by teprve mělo grády.

fotila Jenna

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Oblečení, které by se nemělo vyrábět ve větších velikostech

Autor: Andrea

Nepíšu článek, abych zesměšňovala tlusté lidi, ať si každej nosí co... Celý článek

Kombinace pro pokročilé

Autor: Ada

Většina z nás, včetně mě, žije v domnění, že divoce oblečení lidé... Celý článek