PR článek

Užijte si zimu ve stylových slunečních brýlích

Sluneční brýle jsou symbolem léta, vody a parného počasí. Brýle jsou módní doplněk a zároveň chrání vaše oči před škodlivým zářením. Nenechejte je ležet doma ani v zimě a doplňte svůj outfit moderními slunečními brýlemi. Poradíme vám, které modely jsou pro zimní dny ty nejstylovější a kde originální brýle koupíte po celý rok!

Koukejte na hvězdy skrz nesmrtelný model

Pamatujete si Toma Cruise, jak hrdě nosil ve filmu Top Gun svoje pilotky? Okouzlil tehdy tisíce žen a vyzvedl tyto brýle mezi nutnou součást šatníku. Pilotky, které původně sloužili pilotům a námořníkům, patří od té doby mezi stále se držící klasiku. Sluší totiž každému a doplníte jimi kabát, zimní bundu ale také sportovní lyžařskou bundu. Skla jsou ve tvaru protáhlé kapky a výborně ochrání oči před sluncem a zároveň vám nebudou sedět přímo na obličeji a nějak vás omezovat. Výrobcem modelu Aviator značky Ray Ban je firma Luxottica. Brýle Ray Ban a model Aviator nakoupíte na eshopu Originálníbrýle.cz.

Usedněte do kokpitu a vydejte se na zimní jízdu!

Sluneční brýle Ray Ban obsahují další významný model s názvem Cockpit. Tyto brýle vznikly pro lepší nošení oblíbeného modelu Aviator. Tento model má stejné tenké obroučky, ale menší skla, která sedí více typů obličejů. Ideální jsou nejen na nošení po městě, ale můžete s nimi klidně vyrazit na horskou tůru nebo si sednou s horkou čokoládou na sjezdovku. Jemné tónování vám umožní brýle nosit i při lehké oblačnosti a být tak stále in.

Ke snídani vyrazte opravdu stylově!

Mezi klasiky značky Ray Ban patří model Wayfarer. Stylové brýle s výraznými obroučkami se vyrábějí více jak 60 let a vždy se jejich obliba vrací. Stylů tohoto modelu je hned několik a každý by měl minimálně jeden vlastnit. Vyrábějí se v celé řadě barevných obrouček a skel a můžete díky nim opravdu rozveselit každý den. Pokud sáhnete po černé klasice, budete jako okouzlující Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho. Řekněte slunečními brýlemi Wayfarer svůj názor! Tyto brýle budou moderní nejen během zimy, ale užijete je po celý rok.

Lesk a styl nebo raději pořádné retro?

Brýle můžete doladit k určitému oblečení nebo přímo k doplňkům. Nosíte rádi Swarovskeho křišťály? Pak jsou brýle Swarovski pro vás to pravé. Originální design brýlí se stále drží aktuálních trendů a nemusíte se bát, že šlápnete vedle. Sluneční brýle jsou výrazné a promluví za vás. Modely jsou doplněny originálními kamínky, které padnou perfektně k vašim doplňkům.

Patříte naopak místo lovců aktuálních trendů k příznivcům retro stylu? Kočičí oči a spolu s výrazným líčením nikdy nevyjdou z módy. Ikona módního průmyslu, návrhář Tom Ford, vytvořil kolekci brýlí inspirovanou 60. léty. Brýle mají elegantní tvar a na první pohled vintage styl. Slunečními brýlemi z dílny Toma Forda jasně vyjádříte svůj názor a budete vždy ve středu dění.

Kde nakoupit brýle i mimo hlavní sezónu?

Stylové a kvalitní brýle nakoupíte pohodlně na internetu po celý rok. Eshop Originálníbrýle.cz poskytuje širokou nabídku modelů dioptrických a slunečních brýlí značek Ray Ban, Tom Ford, Swarovski, Mont Blanc a dalších. Počet modelů je opravdu široký a zaručujeme, že budete mít problém vybrat si pouze jedny brýle. Na rozdíl od kamenných prodejen na Originální brýle.cz koupíte trendy sluneční brýle kdykoli. Vyberte si ty pravé brýle právě teď!