Votoč peklo

17.03.14 | autor Ada

Nevěřili byste, kolik mi chodí do mailu odkazů na to "nejlepší" z Votočvohoz. Skoro bych řekla, že některým z vás dělá vyloženě dobře se tam hrabat a zlomyslně se smát nad tím, co jsou lidi schopní prodávat, ovšem takoví vy nejste, že ne?

Ale já jo.

Jako první mě napadlo, jak bych tady asi pochodila s oblíbeným aukráckým klíčovým slovem "luxusní". Záplava redialích úpletových trubek na kozatých modelínách se tu sice nekoná, ale jinak jsem rozhodně nebyla zklamaná. Luxusní džíny se zlatými knoflíky a sníženým sedem, které prý zužují nohy a zmenšují zadek (pohled zezadu však pro jistotu není vyfocen), jsem si málem hned koupila. Jsou prostě úžasné!

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/dziny/4215561-luxusni-rifle-se-zlatymi-knofliky

Také jsem se poučila, co někteří lidé považují za "luxusní kožíšek". Já si ho představuju spíš takhle, ale proti gustu žádný dišputát; kdo má rád vypelichané kuny, ať si poslouží.

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/kabaty-and-bundy-bundy/2650607-zimni-vesta-luxusni-kozisek

Nejen že tu prodávající nabízejí všelijaký bizar, mnozí ho ještě umějí zajímavě vyfotit. Tyhlety věci se sníženými sedy (ne, nepoužiju to strašné slovo, umím být sice sprostá, ale kravínová vulgarita je mi cizí) jsou tvarově podivné samy o sobě, ale správná fotka to kupodivu umí ještě vylepšit.

Kdyby slečna do inzerátu napsala, že je to na doma, možná bych jí ještě odpustila, ale popiskem "super letní overálek" si to u mě rozlila.

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/haremove-kalhoty/2069666-haremky-modry-overal-s-nizkym-sedem

(Jen na okraj: můžete mi někdo vysvětlit, proč půlka prodávajících fotí kalhoty takhle?)

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/dziny/2550887-krasne-plisnove-kalhoty-ann-ch

Ani na Votočvohoz nechybí klasika oděvních inzerátů, totiž fenomén "prsa prodávají". To rozproudí nejnižší konzumní pudy kupujících žen, které si řeknou, že v takovém úžasném tričku s výstřihem budou mít žlábek taky, a šup, zboží je v košíku.

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/s-kratkym-rukavem/3587489-luxusni-tricko-guess-36-s-bila-krajka-knofliky-polo-limecek-kratky-rukav

A ani to nemusí být tričko, které svým střihem k prsatému použití vybízí. Vnadama prodáte i veskrze elegantní, ba usedlostí hrozící klasický kabátek. Stačí demonstrovat správný styl nošení.

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/saka-saka/3890497-sacko-s-chloupky

Jiní prodejci zase sílu dobré fotky podceňují. Plísňové legíny sice dokážou odpudit samy od sebe, ale prodejkyně to ještě pojistila fotkou, kde je má stažené jako bokovky, přestože jsou očividně šité do pasu. Pomuchlaný výsledek nelichotící postavě ke koupi dvakrát neláká.

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/dziny/3447159-plisnove-jeggins-perfect-jeans

Ne že by se na Votoči nedaly koupit skvělé věci: při prohlížení jsem našla krásné kabáty, sukně, svetříky. Rubrika společenských oděvů však vydává velmi smutné svědectví o tom, co naše mládež nosí do společnosti. Nebo mám být optimistka a doufat, že se holky těch pekel zbavují, protože si koupily něco pořádného a tohle jim zabírá místo ve skříni?

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/vecerni-saty/3102693-plesove-satyZdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/vecerni-saty/3102693-plesove-saty

Tohle bych sem asi ani dávat neměla, je to zjevně omyl. Někdo chtěl prodat plesovky, ale uklikl se a nechtěně nahrál do inzerátu fotku mulčovací fólie na jahody, co fotil na ukázku pro babičku. Určitě se to brzo vysvětlí.

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/vecerni-saty/4220717-plesove-saty

Již krátce po začátku sexuálního života jsem se naučila, že jednou z nejasexuálnějších věcí na světě je nahý chlap v ponožkách. Může to být sebekrásnější osvalený samec, ale když si v roztouženém spěchu zapomene sundat ponožky, záchvat chtíče se fofrem mění v záchvat smíchu.

I na svěží mladé ženě ovšem může být s fuseklemi švanda, jak dokazuje následující foto. Vyšívané plesovky mají s těmi bílými ponožtičkami úplně jiné grády, viďte?

Abych si dokázala představit, jak ty šaty vlastně vypadají a jak by mi, kdybych se vžila do role kupující, asi slušely, musela jsem nohy zakrýt. S trochou snahy jsem se dokázala vcítit do role někoho, kdo by mohl stát o typický low-end taftový modýlek (jasně že s bolerkem!!!), ale ty ponožky můj mozek prostě odmítal potlačit.

Zdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/vecerni-saty/1427429-plesove-satyZdroj: http://www.votocvohoz.cz/zeny/vecerni-saty/1427429-plesove-saty

Máte už něco z Votočvohoz?

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Jen pro ten dnešní den

Autor: Ada

"Originální svatební šaty vzniklé free form technikou - kombinace... Celý článek

Ples v Opeře 2012

Autor: Ada

Vím, že se těšíte na spoustu fotek, ale bohužel vás zklamu. Na... Celý článek