PR článek

Základ šatníku? Džíny!

Džíny jsou kus oblečení, se kterým se dají dělat divy. Právě díky své univerzálnosti a variabilitě jsou už desítky let základem každého dámského i pánského šatníku. Padnoucí džíny mohou sloužit i několik let, ale podmínkou je střih odpovídající postavě a kvalitní materiál. Kde takové seženete? U PepeJeans!

PepeJeans není nadarmo celosvětově oblíbenou značkou. Nabízí stylové pánské i dámské džíny, u kterých máte vždy jistotu kvality. Věděli jste, že se ale pod touto značkou ukrývá mnohem více? Kromě luxusních denimových kousků pořídíte také PepeJeans boty, trička, šaty i doplňky?

Pocta pop-artu

Znáte Andy Warhola? A napadlo by Vás nosit jeho slavnou Campbellovu polévku třeba na tričku? Kolekce PepeJeans Andy Warhol je věnovaná právě dílu tohoto proslulého pop-artového umělce. Potěší milovníky umění i módy.

PepeJeans online!

Hadříky značky PepeJeans se dají pořídit i online! První autorizovaný e-shop PepeJeans nabízí hned několik výhod – všechno zobrazené zboží je skladem a dopravu máte vždy zdarma. A pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, můžete navštívit jednu ze dvou pražských prodejen.