Zelený mužíček

22.01.14 | autor Ada

zaslal čtenář Adler

Dneska pro vás, milí čtenáři, mám takový malý bojový úkol. Pojďme vymyslet nějaký neotřesitelný důvod, proč tenhle chlápek dorazil do divadla tak, jak dorazil.

zaslal čtenář Adlerzaslal čtenář Adler

(Ano, je to Národní, kdybyste tápali.)

Nevidíme ten společenský outfit celý, ale myslím, že i tohle stačí. Prudce designové zelené termotriko, pohorky se vzorkem, který vás udrží i na ledovci, a odrazkami, aby vás na tom ledovci nepřejel lední medvěd na koloběžce. Kalhoty budou nepochybně něco v témže stylu.

Jsem módně přecitlivělá, když mě tohle uráží? Další dva pánové, které na fotce vidím, jsou očividně v košili a saku, ale toho zeleného burana by to obtěžovalo? Proč ho uvaděčka vůbec pustila dovnitř? Já bych jako podmínku návštěvy divadla - viditelně vyvěšenou u skutečných i virtuálních pokladen - dala aspoň minimální společenský oděv a podobné hastroše hnala od dveří koštětem. Už toho uvolňování pravidel a tolerantismu bylo vážně dost.

To by pak mohly dámy chodit do Národního třeba takhle:

zaslala Simona

Fotka je pořízena na plese, sukně je Adidas (značková! klidně i do Opery!), takže k horolezcovi v termotriku ideální partnerka...

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Najntýs?

Autor: Ada

Přichází snad po osmdesátkové retrovlně taky devadesátková? Stačí... Celý článek

Jarní viróza

Autor: Ada

Jarní teploty a k tomu chladný větřík a aprílové náhlé studené... Celý článek