A jakou úchylku máte vy?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 12:48

@celem Jenom jestli nevysvětloval natvrdlé kamarádce termín „praní špinavých peněz“, můžeme to vyloučit? :-)

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 12:53

Ať nejsem mimo téma, já žádnou, ale Ríša rád politiky :-)

Ghost B.C.
4040 příspěvků 23.11.16 12:56
@solta píše:
  • gombíky na obliečke musím mať pri hlave

Ale víte o tom, že knoflíky u hlavy znamenají špatné sny? :) (Ale teda osobně musím mít knoflíky naopak vždy u nohou a noční můry mám aspoň 3× do týdne, tak teda nevím, asi to nefunguje.)

celem
1224 příspěvků 23.11.16 13:40
@Amigdala píše:
@celem Jenom jestli nevysvětloval natvrdlé kamarádce termín „praní špinavých peněz“, můžeme to vyloučit? :-)
Řekla bych, že to můžu na 100% vyloučit. On jim prý popisoval, jak peníze pere v lavoru, pak je suší, měl chorobný strach z bacilů, chtěl mít vše sterilní, nepodával si s nikým ruku, atd. :-D
celem
1224 příspěvků 23.11.16 13:47

@Ghost B.C. Taky bych nesnesla knoflíky u hlavy, a to jsem ani neslyšela, že to značí špatné sny. A víte, že jsou i lidi, kteří mají fóbii z knoflíků? Některým vadí všechny, jiní nesnesou čtyřdírkové a dvoudírkové berou na milost.

Někdo zde uváděl, že každý druhý člověk má úchylku, já bych opravila, že úplně každý. Znám pána, který nesnáší samet a manžestr, prý mu je fyzicky blbě jen to vidí a za nic na světě by se toho nedotkl. A ještě si vzpomínám, že mi někdo říkal, jak se bojí pudingu. To jsem nechápala, tam šlo o to, že mu vadil puding v prášku, jak to v pytlíku vrže.

Asi je úchylek fakt hodně.

profesorka
123 příspěvků 23.11.16 14:25
lidé s úchylkou

Mojí úchylkou je nejen to, že čtu MP, ale i to, že tam občas napíšu a snažím se nic si nedělat z červených ramínek. S osobami se závažnou úchylkou se potkávám v ordinaci a snažím se, aby je to moc netrápilo a aby neohrožovali okolí. Ne vždy se daří a pokud ne(týká se těch, kteří pomoc odmítají a ignorují nařízení soudu) a pak je věcí represivních složek, jak s nimi naloží. Také dávám ouška hrníčků doprava a mojí úchylkou je láska k velkým dlouhým svetrům, které se mi nedaří sehnat (na vozíku je zima a vsedě kratší svetr se na zádech a břiše vyhrne).

Ghost B.C.
4040 příspěvků 23.11.16 14:59

@celem O fóbii z knoflíků vím a i když chápu, že se to těm lidem hnusí, tak mi přijde strašně vtipná představa, že někoho vyděsím knoflíkem :D Nicméně že to ještě někdo dělí na dvoudírkové a čtyřdírkové, to slyším prvně. Jak asi naloží s takovým tím knoflíkem, co se přišívá odspodu za očko a tudíž nemá viditelnou dírku?

celem
1224 příspěvků 23.11.16 15:30

@Ghost B.C. Možná jsou hlavním problémem knoflíků dírky, takže ten s očkem vespod by nemusel vadit? :-) A chápu, že někomu vadí knoflíky (nebo cokoli jiného) a pro druhého to je legrační.

Mně vadí horory, takže se na ně nedívám. Manžel se tomu směje, říkal mi, že to je jen jako, nic reálnýho, takže nechápe, proč mi to vadí.

xyz
1650 příspěvků 24.11.16 07:53
@solta píše:
  • gombíky na obliečke musím mať pri hlave,
:-D
Já zásadně u nohou, jinak snad ani neusnu :-D
Josefínaa
429 příspěvků 24.11.16 08:25

@celem
To s tím sametem a manžestrem mám také, proto nejím ani broskve a meruňky. Všechno je to hnusně chlupaté (stářím se to lepší, sametové šaty už snesu a snažím se na ně moc nesahat) :-D

Giuli
2931 příspěvků 24.11.16 11:49
@profesorka píše:
Mojí úchylkou je nejen to, že čtu MP, ale i to, že tam občas napíšu a snažím se nic si nedělat z červených ramínek. S osobami se závažnou úchylkou se potkávám v ordinaci a snažím se, aby je to moc netrápilo a aby neohrožovali okolí.

Tak ma napadlo, že mojou úchylkou je že na peklo píšem a občas aj čítam.
Nemáte náhodou voľný termín? :-)
Ale ramienka sú mi ukradnuté, aj červené aj zelené úplne rovnako. :-D

KatrinM
42 příspěvků 24.11.16 12:41

@solta To s těmi kolíčky na prádlo mám taky. Jsem ráda, že v tom nejsem sama :-). Většinou prádlo věším jen já, ale párkrát věšel přítel a musela jsem to předělat…
Do zásoby taky nakupuju, ale to považuju za normální…jsem prostě předvídavá hospodyňka, ne?

Jindrason
288 příspěvků 24.11.16 13:41

Já mám krasnou pracovní obsesi :) Každý den se musím dívat na obed v 10:55 a do té doby se s nikým o obědě nebavím. Ale kolegové to tolerují :D

xyz
1650 příspěvků 24.11.16 15:57
@Jindrason píše:
Já mám krasnou pracovní obsesi :) Každý den se musím dívat na obed v 10:55 a do té doby se s nikým o obědě nebavím. Ale kolegové to tolerují :D

Vy se díváte na oběd? Já ho tedy jím :-D

Osmikraska
670 příspěvků 25.11.16 16:39
@Relexis píše:
A má to nějaký „vyšší“ smysl, nedat je vzhůru nohama? :-)

Nemá to žádný vyšší smysl, je to moje úchylka. To chraň Bůh jsem napsala ironicky. Ne že by to Bůh zakazoval:-)

Veselka10
170 příspěvků 25.11.16 23:21

@Osmikraska Není to úchylka, „vyšší smysl“ je ve „čtení“ kontrolních bodů bankovek.

kobylkalucni
423 příspěvků 28.11.16 12:14

Nesnáším, když vidím někoho kousat do suchého ručníku. Jinak nic.
Bratr nesnáší sahání na vatu, protože divně vrže. Známá nesnáší vlasy, proto jsou u nich všichni včetně ní ostříhaní na ježka - naštěstí má dva kluky. Bratránek a sestřenka jedli rtěnky a balzámy na rty, kdykoliv na nějaký narazili - i cizí.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 13:07

@kobylkalucni Já jsem ještě nikdy neviděla nikoho kousat do ručníku, ty úchylky jsou tady kolikrát přehnaně kreativní se mi zdá

tak Betty
436 příspěvků 28.11.16 13:12

Fobii z knoflíků mám taky. Jmenuje se to KOUMPOUNFOBIE. Řekla bych, že na stupnici od jedné do deseti jsem na šestce. Já se jich nebojím, ale mám k nim odpor. Začalo to v dětství. Možná ty čtyřdírkové jsou nejhorší, ale problém mám spíš v materiálu. Obzvlášť u košil. Knoflík přišiji jen s největším sebezapřením. Už mám na to systém, abych se ho dotkla co nejmíň. Pohled na někoho, kdo má na sobě něco s knoflíkama vytěsňuji. Snažím se to nevnímat. V dětství to bylo hodně obtížné, protože jsem to rodičům neřekla. Myslela jsem, že by to nepochopili.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 13:51

Příspěvek upraven 06.12.16 v 14:34

VandaRybna
3713 příspěvků 28.11.16 13:57
@tak Betty píše:
Fobii z knoflíků mám taky. Jmenuje se to KOUMPOUNFOBIE. Řekla bych, že na stupnici od jedné do deseti jsem na šestce. Já se jich nebojím, ale mám k nim odpor. Začalo to v dětství. Možná ty čtyřdírkové jsou nejhorší, ale problém mám spíš v materiálu. Obzvlášť u košil. Knoflík přišiji jen s největším sebezapřením. Už mám na to systém, abych se ho dotkla co nejmíň. Pohled na někoho, kdo má na sobě něco s knoflíkama vytěsňuji. Snažím se to nevnímat. V dětství to bylo hodně obtížné, protože jsem to rodičům neřekla. Myslela jsem, že by to nepochopili.

Narovinu vám říkám, že to nechápu. Mám kamarádku s fobií z motýlů. Taky to nechápu. Ale respektuju. Mě zas chytá hysterie, když mám ulepené meziprstní prostory, třeba od medu.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 13:59

@VandaRybna Se v něm nerochnim a mam klid, ne?

tak Betty
436 příspěvků 28.11.16 14:25

U knoflíků je největší problém v té kluzkosti, blé, ta kluzkost je i vidět. A vlastně já to slovo ani nemůžu vyslovit. Jako zapni si…

Oldyn
6401 příspěvků 28.11.16 14:33

Jak jsme se přes úchylničky dostali k fobiím a tak nadějně to vypadalo.

kobylkalucni
423 příspěvků 28.11.16 15:00
@Amigdala píše:
@kobylkalucni Já jsem ještě nikdy neviděla nikoho kousat do ručníku, ty úchylky jsou tady kolikrát přehnaně kreativní se mi zdá

Heh, kousání do ručníku vadí i mé tetě. Mě vadí i jen ta představa vrzání po zubech, je to podobný pocit jako např. vrzání nehtu o tabuli. A stačí se jen zmínit, že vám to může vadit, to se najednou lidí s ručníky v puse začne jen hemžit. Zvláštní je, že když se přetahuju o ručník se psem, to mě nechává chladnou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek