A jakou úchylku máte vy?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
kobylkalucni
423 příspěvků 28.11.16 15:13
@Oldyn píše:
Jak jsme se přes úchylničky dostali k fobiím a tak nadějně to vypadalo.

Ok, zkusím loď otočit zpět. Má drobná úchylka - tajné infantilní oblečení. Navenek seriózní - pouzdrová sukně, lodičky, ale pod elegantním krémovým svetříkem z angory tričko s Mickey Mousem. Nebo komplet černý outfit včetně bot - až na duhové prstové ponožky. Což se mi lehce nevyplatilo, když jsem tak nakráčela k doktorovi do ordinace v rámci vyšetření a on mi přistrčil váhu se slovy „prosím, zvažte se bez bot“.

sabata
2 příspěvky 28.11.16 19:40

Já na ložní povlečení, kytky a kabelky:-)

Lizbeth
1424 příspěvků 29.11.16 08:29

Nenosím ponožky. Ani v zimě. Je mi v nich mdlo a nepříjemně vedro. Vezmu si je jen už pokud hrozí zimnice, nebo mám odřenou patu od nových bot..ale hned jak si je sundám je mi lépe, duševně.
Lidem v okolí ( sousedé, noví kolegové v práci ), které neznám jménem dávám přezdívky, které používám pak celý život. Kupříkladu Holubář, Rozvědka, Nervóza, Rozhozená kamera, Borůvka, Ajdina…

celem
1224 příspěvků 29.11.16 09:35
@Lizbeth píše:
Lidem v okolí ( sousedé, noví kolegové v práci ), které neznám jménem dávám přezdívky, které používám pak celý život. Kupříkladu Holubář, Rozvědka, Nervóza, Rozhozená kamera, Borůvka, Ajdina…

Jejda, Nervózu znám taky. Ale nikdo z těch ostatních se u nás nevyskytuje, takže asi nebudem ze stejné vesnice ani kolegové. :-)

martek01
483 příspěvků 29.11.16 14:03
@Lizbeth píše:
Nenosím ponožky. Ani v zimě. Je mi v nich mdlo a nepříjemně vedro. Vezmu si je jen už pokud hrozí zimnice, nebo mám odřenou patu od nových bot..ale hned jak si je sundám je mi lépe, duševně.

vy jste já??? taky nesnáším ponožky!
a sousedy mám: Lomax, Jezevčík, FBI… nejhorší je, že si kolikrát ani nemůžu vzpomenout, jak se jmenují doopravdy

VandaRybna
3713 příspěvků 30.11.16 15:34
@tak Betty píše:
U knoflíků je největší problém v té kluzkosti, blé, ta kluzkost je i vidět. A vlastně já to slovo ani nemůžu vyslovit. Jako zapni si…

Nejsou kluzké ale hladké.

VandaRybna
3713 příspěvků 30.11.16 15:35
@Amigdala píše:
@VandaRybna Se v něm nerochnim a mam klid, ne?

Si děláte srandu, ale jako představa, že mě někdo polévá medem (jakože strašně erotický) je mi tak hnusná, že bych možná hnusem omdlela.

VandaRybna
3713 příspěvků 30.11.16 15:36
@martek01 píše:
vy jste já??? taky nesnáším ponožky!
a sousedy mám: Lomax, Jezevčík, FBI… nejhorší je, že si kolikrát ani nemůžu vzpomenout, jak se jmenují doopravdy

Nejhorší je, když je tak oslovíte (true story).

Dalmitka
1819 příspěvků 30.11.16 19:09
@VandaRybna píše:
Nejhorší je, když je tak oslovíte (true story).

Raz dávno v bývalej práci sme s kolegyňou náruživo debatovali, čo nám treba doplniť do kancelárie a vtedy k nám prišiel kolega, ktorý mal na starosti nákupy kancelárskych potrieb. Kolegyňa v zápale debaty ho oslovila - pán Šanón - na jeho výraz nezabudnem doteraz.

Jindrason
288 příspěvků 1.12.16 09:46
@xyz píše:
Vy se díváte na oběd? Já ho tedy jím :-D

já myslel na jídelní lístek na stránkách restaurace :D

xyz
1650 příspěvků 1.12.16 18:02
@Jindrason píše:
já myslel na jídelní lístek na stránkách restaurace :D

Jo ahááá :-) My, co chodíme do „závodky“, si vybíráme den i více předem, tak nemusíme dopolko na nic koukat :-) A kdybych šla do restaurace, tak bych asi koukala až tam, proto mi vůbec nedošlo, o čem píšete :-D

MP Janka
788 příspěvků 1.12.16 19:33

Musela jsem dlouho přemýšlet, ale přece. Krupicovou kaši jím nejradši lžící z dětského příboru. Z velké polévkové lžíce mi tak nechutná.

Merida
56 příspěvků 3.12.16 11:11

Dříve jsem měla spoustu úchylek a obsesí, postupně se jich zbavuju. Každopádně zbyla mi uklízecí mánie a jestě nemohu nechat v dřezu večer ani hrnek. Manžel mi tvrdí, že moje uklízení už je poruchové, a uklidím a zlikviduju i to, co nechci, aniž bych si to uvědomovala. Myslela jsem, že přehání, ale jen do doby, něž jednou přišel náš kamarád. Z tašky mimoděk vytáhl nové boty, kterými se chtěl manželovi pochlubit. A já za tu dvouhodinovou návštěvu dokázala vyhodit papíry i se záručním listem, uklidit a složit igelitku, v které boty původně přinesl, a boty zařadit do botníku =/

EmilyG.
2149 příspěvků 3.12.16 11:30

@Merida to je úplně normální :-). Už jste někdy sesbírala v cukrárně použité nádobí?
Já jo a od té doby si dávám pozor.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 12:50

@Merida Jsem na tom stejně. Odnáším nádobí ze stolu, když lidi ještě nedojedli (říká můj muž :) ). A věci použité při vaření uklidím a nádobí dám do myčky dřív než začneme jíst (se špinavými hrnci a pocintaným sporákem za zády by mi nechutnalo).

Ale za skutečnou úchylku považuji své počítání všeho - kachliček, když sedím na záchodě, oken na budovách, když čekám na tramvaj, kroků, schodů, lidí, stanic metra, písmen na billboardech, no prostě všeho.

Jordaan
9357 příspěvků 3.12.16 13:01

@Pinot Noir

To delam taky, to pocitani teda :-)
Taky uz od detstvi ctu veskere nalepky na samponech, kremech, jidle a vubec vsem, plus pribalove letaky a navody.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 13:02

@Jordaan Já taky :D

Jordaan
9357 příspěvků 3.12.16 13:05

@Pinot Noir

A jste taky mirne nastvana, kdyz ta tramvaj prijede driv, nez to stacite spocitat?

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 13:22

@Jordaan @Pinot Noir Rovněž počítám a preferuji sudý výsledek, například lichý počet shodů mě vyloženě irituje!

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 13:32

@Jordaan To ani ne, protože v okamžiku, kdy se tramvaj vynoří, přeorientuju dvé počty na ni, tj. začnu počítat, za kolik vteřin zastaví (ty vteřiny samozřejmě jen odhaduju :) ). Taky počítám takové to ťukání pro nevidomé na přechodech a stanovím si vždycky počet, který je ještě OK a od kdy mě čekání začne iritovat (třeba 40 ťuknutí v pohodě, víc už mě naštve :) ).

@Amigdala Ano, lichý počet obzvlášť u schodů je k naštvání.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 13:43

@Pinot Noir Já ještě než vyjede a už by měla, odpočítávám 10 vteřin než vykoukne ze zatáčky ;-)

Jordaan
9357 příspěvků 3.12.16 14:05

@Pinot Noir @Amigdala

lichy pocet schodu me tez znervoznuje, protoze radsi schodiste opoustim vykrocenim stejne nohy, jako ktere jsem na nej vstoupila. Lichy pocet mi porusi rytmus chuze.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 14:12

@Jordaan A udela jednu nohu svalnatejsi!! :-)

Oveeec
2864 příspěvků 3.12.16 14:30
@MP Janka píše:
Musela jsem dlouho přemýšlet, ale přece. Krupicovou kaši jím nejradši lžící z dětského příboru. Z velké polévkové lžíce mi tak nechutná.

Já toho mám teda víc, ale pokud jde o příbory, já zas nemůžu jíst nic slanýho lžící, protože by to bylo nechutný (teda kromě polévky samozřejmě) :D

Nemáte taky někdo náhodou takovej blbej zvyk, že když vám zní v hlavě nějaká melodie, vycvakáváte si ji zubama, přičemž vlevo jsou nízký tóny a vpravo vysoký? Docela se děsím, kdy se zapomenu a budu si takhle vyhrávat před lidma…

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 15:36

Já když se nemůžu rozhodnout, většinou v nějaké ne příliš důležité záležitosti, podívám se na mobil a pokud je počet minut sudý znamená to ano, pokud lichý znamená to ne. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek