A jakou úchylku máte vy?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Oveeec
2209 příspěvků 3.12.16 16:22

@KoraKora To je dobrý, to bych mohal dělat taky - akorát já bych to ještě dovedla k dokonalosti a sčítala bych všechny cifry dohromady, až by zbyla jedna a podle toho bych se rozhodla :)

hejek
360 příspěvků 3.12.16 17:35

Konecne uzitecne tema:))
Povleceni zasadne zapinanim dolu. (Manzel nahoru)
Etikety ctu i na wc a dost me vytaci, ze posledni roky nakupujeme v Nemecku..
Nadobi si sama sobe umeju i nekolikrat behem vareni, pochopitelne zbytecne.
Uz rok kvuli praci chodim na gelove nehty a prestoze si vzdycky sahodlouze prohlizim vzornik, koncim vzdy u stejne cervene.
Pet let jsem vybirala interierove dvere. Behem stavby a potom i behem setreni na ne. Vzdy, kdyz jsem se vydala na internet patrat a nasla pekne, zjistila jsem, ze to jsou jedny a ty same. Zjistila jsem, ze to tak mam se vsim… (dvere dorazi za 6-8 tydnu :)))

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 17:39

@Oveeec Možností je spousta. Jinak s oblibou ve městě počítám taxíky. Jsem spokojená, když vyjde sudé číslo. Jsem si myslela, že jsem magor, ale jak vidím, zdaleka nejsem sama. :-D

nonemy
415 příspěvků 3.12.16 18:29

Já nepočítám, ale zase vyjmenovávám barvy. Když někam jedu, např. ve vlaku, tak koukám z okna a pojmenovávám v duchu barvy v okolí, které míjíme. Naštěstí to nedělám stále, pouze když se nudím. Také jsem ráda, že v tom nejsem sama :)

lenka 7
2 příspěvky 3.12.16 22:29

Já dříve s oblibou počítala kroky, kolik jsem ušla tam a kolik zase tam, pak třeba při čekání na vlak si hrozně ráda představuji, jakou barvou bych např. vymalovala nádražní halu+vzorek na stěnách, ráda koukám na lidi, co mají na sobě a jak se chovají v určitých situacích, čili jak umí určité situace řešit, manžel mi někdy říká, že dělám sociální průzkum a když věším prádlo, tak černé prádlo dávám na jednu šňůru, v žádném případě ho nevěším mezi barevné věci.

lenka 7
2 příspěvky 3.12.16 22:32

@profesorka Ty dlouhé svetry nosím ráda také, je to strašně pohodlné, ale já je nikde nesháním já si je pletu sama, ponevadž pletení je mým koníčkem..

TerezaFin
794 příspěvků 3.12.16 22:42

@Pinot Noir Vdakabohu!!! Ja pocitam tiez vsetko, dokonca obcas ked napr pijem vodu pocitam glgy :D preferujem vzdy neparny pocet. Ufff, je to vonku :D

TerezaFin
794 příspěvků 3.12.16 23:04

A potom este - mam take svoje male ritualy, ktore skratka dodrziavam, inak By som sa asi citila zle :D Resp. robim ich uz uplne automaticky, a suvisi to aj s tym mojim pocitanim. Rano si napr. robim kavu vzdy z troch lyziciek kavy. Musia byt tri proste :D Ked odchadzam z domu, vzdy sa este vratim do kuchyne (casto aj obuta) skontrolovat sporak, adt, keby to nespravim viem ze na to budem mysliet. Ale toto je u mna bohuzial opodstatnene :) Kazdy vecer v obyvacke zapalujem 3 sviecky. Fakt kazdy. Kazdy den si v mobile kontrolujem aplikaciu kolko krokov som urobila (musi to byt aspon 10 tisic) Kazdy vecer si davam pohar vina. Sem tam sa rozpravam sama so sebou, hlavne v aute. Je toho vela, len ma nenapada vsetko naraz.

nonemy
415 příspěvků 4.12.16 08:34

@TerezaFin Sporák (i další věci, např. vodu, vytáhlé el. spotřebiče, zda je opravdu zamklé…) jsem kontrolovala také, jedná se o obsedantně-kompulzivní poruchu. Já s tím bojovala a je to mnohem, mnohem lepší. Doporučuji také, velmi často se to zhoršuje věkem (a není to opodstatněné).

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.16 09:21

@nonemy Před odchodem kontroluju žehličku a žehličku na vlasy. Ale u mě spíš než obsedantně kompulzivní porucha, to bude touha nepodpálit barák a nesponzorovat ČEZ. :-D

nonemy
415 příspěvků 4.12.16 09:42

@KoraKora Tak pokud se podíváte, vidíte, že to je ok a jdete, tak to je opravdu pouze touha nepodpálit barák :) Pokud na to při kontrolování šaháte, počítáte, či se vracíte, protože nevěříte vlastním očím, tak už to je ob.kom. porucha.

TerezaFin
794 příspěvků 4.12.16 10:03

@nonemy ja som uz par krát nechala zapnutý sporák, a raz som dokonca nechala aj hrniec a v ňom vodu, odišla som náhle z domu a keď som sa vrátila voda uz bola skoro vyvarena, stihla som sa len tak tak v podstate vrátiť. Preto kontrolujem

Paris1789
3960 příspěvků 4.12.16 10:16

Kupuji si stejné oblečení, například tuto zimu mám čtvery identické černé kalhoty a osm šedivých trik s dlouhým rukávem a to nosím pořád.
Protože když mi něco sedí a cítím se v tom dobře, jdu si to hned koupit znovu.

EmilyG.
1061 příspěvků 4.12.16 10:42

@Paris1789 mám to stejně. když mi to sedí koupím si to většinou jednou v černé, druhé béžové nebo šedé, pořád dokola si kupuju bílá tílka v HM a objednávám bílá trika s dlouhým rukávem v Lindexu.

nonemy
415 příspěvků 4.12.16 20:26

@TerezaFin Hm, tak to potom jo. To potom není porucha, ale roztržitost ;) Ale už asi ne roztomilá, ale nebezpečná :)

nonemy
415 příspěvků 4.12.16 20:27

@Paris1789 @EmilyG. To vůbec není špatný, to bych mohla zkusit také a nemusela bych stále shánět chybějící věci.

EmilyG.
1061 příspěvků 4.12.16 22:06

@nonemy já nosím pořád dokola úzké černé kalhoty. Pletené černé šaty. Kardigany pod boky s kapsama. klasické bílé košile s límečkem. Bílá trika a tílka dospod. Černý svetr do véčka. Parku s kapucí. Klasický černý kabát. Hladké černé kozačky, kotníčkové boty, lodičky.

EmilyG.
1061 příspěvků 4.12.16 22:08

@Paris1789 mě inspirovala, ty nejlepší černé kalhoty jsem objevila v HM.

kobylkalucni
232 příspěvků 6.12.16 19:39

Je úchylné si představovat, jak ti, co spamují fóra nevyžádanou neplacenou reklamou hoří v pekle?

EmilyG.
1061 příspěvků 6.12.16 23:09

@kobylkalucni není, já je v mých představách propichuju pekelnýma vidlema, jsemť taková stařenka milosrdná.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.16 23:13
lela75
516 příspěvků 7.12.16 11:17

Miluji cervene kabatky - a pritom cervene tricko nebo svetrik bych si nekoupila - nemuzu byt v cervene cely den, ale na kabatku se mi libi, ze vynikam v tom cernem davu a jaksi svitim. Take miluji barety a cepice, detem stale nejake kupuji, to nevyjde tak draho. A take porad kupuji nejake platene tasky, to je taky mor…kdyz jdu nakupovat a zapomenu tasku a igelitka je tak hnusna…

chioo
292 příspěvků 7.12.16 12:37

Ha, já jsem trochu „úchyl“ na Vánoce…mám je a všechno to kolem hrozně ráda. Letos jsme první dárek koupila v červenci, nakupování dárků je jediná forma nakupování, která mě baví, jinak beru nákupy jako nutné zlo. Fakt ráda zdobím stromečky a vytvářím výzdoby (i v tomto jsem vyhraněná - ujíždím na hvězdách a vločkách a bílé barvě), ráda peču cukroví, zbožňuju všechny ty vánoční vůně a úplně nejvíc všechna ta vánoční světýlka (zase jsem trochu vybíravá - neuznávám barevný a vadí mi, když někdo kombinuje teplé a studené odstíny). No, takže moje „úchylka“ má teď sezónu ;-)
Jo a když mi dáte prst před nos, nedokážu do něj tím nosem nožďuchnout :-D Mám teorii, že jsem v minulém životě byla tuleň v cirkuse a měla číslo s míčkem na nose… ;-)

ming_xing
1324 příspěvků 7.12.16 15:41

Jako mala jsem bytostne nenavidela knofliky, uplne jsem se jich stitila. dnes uz me to celkem preslo, ale kdybyste mi dali krabici plnou volne nasypanych knofliku, tak v ni budu hrabat rukou s dost velkym sebezaprenim. nikdy jsem neprisla na to, proc tomu tak je..
jinak piju zasadne zcela varici kafe i caj, chodim s hrnkem po byte a v 95% pripadu ho nechavam nekde stat nedopity.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek