Ada a Peklo v ČT - Týden v regionech

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Atlacoya
2790 příspěvků 6.1.13 15:46

Mně se nejvíc líbílo jak šla pomalu po České ulici a pražila kolemjdoucí pohledem. Ještě to chtělo koště do ruky a je to pravá zlá domovnice jak vyšitá (vím, že šlo o nadsázku pro kameru!). :)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.1.13 16:08

Mně se to teda líbí, v rámci možností toho pořadu samozřejmě, supr
@Ani myslím že už to tu bylo zmiňováno, Ada má nějaké zdravotní omezení, a tady ho myslím zvládla dobře. výraznější líčení mi nevadí, i když bych možná trochu ubrala na sytosti/lesku rtěnky, a účes je fajn, ne každý má silné husté vlasy a kamera je nemilosrdná…
@Ada gratuluju k úspěšné medializaci projektů a přeju ať se daří

EJK
270 příspěvků 6.1.13 16:09

@Sarka.ste Šál prehnúť na polovicu a do vzniknutého oka jeden koniec previesť vrchom a druhý koniec spodom. Dnes väčšinou každý vopchá oba konce do toho oka naraz.

Ophelie
1140 příspěvků 6.1.13 17:09

Ado, velmi vám to slušelo. Moc se mi líbilo i nalíčení.

Katy_S
65 příspěvků 6.1.13 17:17

Tento styl oblečení se mi na Adě líbí (poprvé z jejích vystoupení v TV a fotek v novinách), ale zdá se mi, že ji něco zbytečně zestaršuje, zřejmě vlasy (které má podle mě prostě nehezké a neslušivé k jejímu obličeji, ale asi si je nechává dorůst, tak jsem zvědavá, co vymyslí časem), nebo barvy líčidel. Ale styl líčení jinak super.

Fae
71 příspěvků 6.1.13 23:35
@Ani píše:A pak bych ještě doporučila logopedii

Ada má sluchovou vadu.

Ale „dneska“ se mi líbila zatím nejvíc.

janiiiv
781 příspěvků 7.1.13 00:19

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 02:20

Sieglinde
266 příspěvků 7.1.13 03:37

Obleceni se mi libi, mejkap vubec. Bud vyrazne oci nebo rty, sestro!
A zpatky k puvodnimu oboci.

U me porad vede tehdy ten obrazek ve vyrazne modrem svetru a cernou salkou/satkem na vlasech, tusim v nejakem casopise ci novinach

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 10:30

To je ale hrozné, jak chodíte v tom Brně oblečení! Myslím kolemjdoucí a ne Adu.Ta byla normálně, nenadchne neurazí. Ale okolo chodily jen samé džíny a sportovní bundy. Nevím jestli to nevnímám, ale myslím, že v Praze to tak není.

Khajka
506 příspěvků 7.1.13 10:37

@ionicera Ale je, stačí se rozhlédnout po ránu v metru. Akorát, že sportovní boty letos vystřídaly kozačky, ve kterých je těch džín narváno nepočítaně ;-)
Na druhou stranu musím přiznat, že se tu najde i spousta jinak oblečených lidí, záleží, na co se zaměříte - zda na nešvary či inspiraci. Dokud jsem mamince neřekla, že působíme tak trochu jako národ lyžarů či vysohohorských turistů, tak to moc nevnímala…

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 10:39

@Khajka Je fakt, že hledám inspiraci.Ale v té reportáži bych nenašla ani jednu.

Khajka
506 příspěvků 7.1.13 10:43

@ionicera Ono to tak asi bylo myšleno ;-)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 10:50

Že by zastavovali lidi lépe oblečené a nepustili je do záběru? To se mi nezdá.

Khajka
506 příspěvků 7.1.13 10:51

@ionicera Spíš sestříhali…

Dorenika
464 příspěvků 7.1.13 11:06

Ten kabat je super ale mne by sa asi viac pacili uzsie nohavice, inak ked uz hovori ze peklo bude mat stale co robit za nou ide taky pan v rifloch a oranzovej sustacke :D

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 11:11

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 17:21

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 11:52

Ta černá pelerína Vám, Ado, moc slušela.

Fialové kafe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 14:33

Takový kabát v je v ČR běžně nevídaná záležitost, moc vám slušel Ado.

Majka22
333 příspěvků 7.1.13 17:52

Oblečení tentokrát o poznání lepší než v minulosti, zato líčení rozhodně chválit nelze.

Staniela
75 příspěvků 7.1.13 19:06

Pro mě jste skvělá! Celá a vždy! Moc se mi líbily perly, ráda je nosím, nosila bych je více, ovšem na běžné denní nošení+malé dítě-lehce nepraktické. Ale pokusím se to nějak vyřešit :)

Marvie
82 příspěvků 7.1.13 19:44

U vlasů mě sice taky napadlo, že Adě přidalo roky (ale čert ví, kolik jí je vlastně let?), nicméně všechno ostatní se mi líbí. Ada není umělá, to je na ní hezké. Pracuje s tím co má, takže žádné příšerné nalepené příčesky ve vlasech, zmalovaná tapeta na obličeji, hanba, která se schovává za „extravaganci“.
V tomhle mě vlastně Peklo dost poučilo - pracovat s tím, co mám a nečekat, až zhubnu pár kilo, až budu mít delší vlasy, až se mi zahojí beďár na čele - můžu a měla bych se upravit hned teď!

bestia
2300 příspěvků 7.1.13 19:55

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:59

defilenaiguille
2824 příspěvků 8.1.13 08:03

V kanceláři se mi Ada moc líbila - černé šaty (svetr?), perly, účes i líčení. Venku dostaly vlasy asi vlivem vlhkého počasí a větříku trochu zabrat, tam mi připadaly neupravené. Hrozně se mi líbila v tom růžovém, co si zkoušela v kabince, sedlo jí to jak střihově, tak barevně. Perly na denní nošení nejsou úplně obvyklé, ale byly super!

Ada Pekelná
973 příspěvků 8.1.13 11:25
@Lanevra píše:
Já chci tu černou pelerínu co si tam Ada zkoušela!

Možná ji tam ještě mají :) Točili jsme v Unimodě na Zelňáku. Ale asi by to chtělo hodně retro styl, neumím si ji představit v běžném šatníku.

@Sarka.ste píše:
Krásně uvázaná šála, to bych taky chtěla umět. :-)

Začneš, jako bys chtěla běžně omotat - vepředu přiložíš na krk, vedeš dozadu, překřížíš, vrátíš se dopředu, jeden konec protáhneš jako oko mezi šálou vepředu a krkem, druhý do toho strčíš, voilà.

@Ani píše:
A pak bych ještě doporučila logopedii, když si vzpomenu na svoje traumata z dětství a na to, jak mi furt maminka tvrdila, že mám příšerné sykavky

Logopedii si můžu aplikovat sama, mám ji vystudovanou (neboj, praktikovat ji nebudu, prostě nebyla jiná kombinace s oborem, který jsem chtěla). Sykavky bohužel lepší nebudou, slyším je totiž jinak než normální člověk, a kdybych je vyslovovala správně, bylo by mi to enormně protivné. Naštěstí ten sigmatismus není tak příšerný, o čemž svědčí to, že ho většina lidí nevšimne nebo ho přejde jako drobnost.
(Toto není naštvaná reakce. Nevadí mi o tom mluvit. Kdyby někdo potřeboval poradit se sluchem, může mi klidně napsat SZ :) )

@defilenaiguille píše:
Hrozně se mi líbila v tom růžovém, co si zkoušela v kabince, sedlo jí to jak střihově, tak barevně.

Taky jsem si to koupila ;)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 11:58

Já bych potřebovala slyšet o něco hůř! Slyším úplně všechno a stresuje mne to. Někdy se přistihnu, že závidím své známé, které stačí vypnout nasluchadlo.
A navíc mám zřejmě absolutní sluch a každý falešný tón mne také vysloveně bolí.
Někdy se mi zdá, že svět je plný nesmyslného hluku. Miluju ticho.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek