Ada a Peklo v ČT - Týden v regionech

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
stric
762 příspěvků 8.1.13 12:31

@DonChichot A ten randál, co dělá rostoucí tráva. Jaro musí být obzvláštní utrpení

ofeliet
429 příspěvků 8.1.13 12:39
@DonChichot píše:
Já bych potřebovala slyšet o něco hůř! Slyším úplně všechno a stresuje mne to. Někdy se přistihnu, že závidím své známé, které stačí vypnout nasluchadlo.
A navíc mám zřejmě absolutní sluch a každý falešný tón mne také vysloveně bolí.
Někdy se mi zdá, že svět je plný nesmyslného hluku. Miluju ticho.

To je s odpuštěním, debilní reakce. Chcete mít sluchovou vadu!?

Lanevra
371 příspěvků 8.1.13 12:44
@Ada Pekelná píše:
Ale asi by to chtělo hodně retro styl, neumím si ji představit v běžném šatníku.

Zdravím
Ano, hodně retro styl by zhruba tak odpovídal tomu, co mám doma a co nosím. Tak jako tak pelerína je v Brně, já jsem z Prahy, takže se budu usilovně přesvědčovat že ta napěchovaná skříň mi stačí (stejně furt nemám co na sebe). Každopádně děkuji za zájem a reakci.

Agrafína
251 příspěvků 8.1.13 12:51

Mně oproti většině přijde, že Adě tenhle účes vyloženě sedí. Líbila se mi i v krátkých vlasech, ale tohle je takové uvolněnější a působí to strašně mile.

JedovatéHádě
350 příspěvků 8.1.13 12:57

@Ada Pekelná Taky ses mi moc líbila, i to video bylo zajímavé. Jen tedy mi vždycky přijde vtipné, jak se tam snaží natočit svého hosta jak dělá běžné věci-v tvém případě jak chodíš po městě a rozhlížíš se po ulicích… což musí být hrozně zvláštní. Ale povedlo se ti to. Jinak jsem spokojená s tvou novou filozofií-dělám si to podle sebe a ne co by asi chtěly čtenářky-v tom možná byl základní problém, příliš ses tím nechala ovlivnit. Tak jen tak dál!

xIvet
272 příspěvků 8.1.13 13:16

Já musím taky přilít trochu chvály do ohýnku, moc ti to Ado slušelo, přímo úchvatná dáma. Nad kabátem ochám už od včera.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 13:44

@ofeliet
Asi zřejmě neslyšíte tak dobře, jako já, takže se do toho neumíte vžít. Kdybych ale já o každé nepochopitelném pro mne příspěvku napsala, že je de. ilní, muselo by se to tady mentály jen hemžit. Viděla jste někdy psa nebo kočku, jak reaguje na randál ohňostoje? Takhle přesně se cítím taky.
Neumíte se ovládat? Když nechápete, prostě nereagujte, je to snadné.

defilenaiguille
2824 příspěvků 8.1.13 14:05

@Ada Pekelná
Mně trápilo od dětství ráčkování. Němčinářka na gymplu si toho z nějakého záhadného důvodu všimla až po dvou letech a zeptala se mě, jestli se snažím mluvit s německým přízvukem. Když jsem jí objasnila, jak to je, tak se mě snažila přesvědčit, ať začnu chodit na logopedii (v dětství jsem jí bezúspěšně absolvovala). Definitivně jsem svoje trauma hodila za hlavu, když mi jeden můj nápadník vyprávěl, že se na mě vyptával u mého kamaráda a ten mojí charakteristiku uzavřel slovy:… a roztomile ráčkuje. A ve francouzštině se mé „královské er“ krásně ztrácí, takže Francouzi zaregistrují max. slovanský přízvuk ;-)

jajkaz
163 příspěvků 8.1.13 14:05

.

Příspěvek upraven 11.10.16 v 07:05

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 14:14

@ofeliet @jajkaz
Pochopila bych ty vaše pohoršené reakce, kdybych to přála někomu jinému než sobě. Proč bych si nemohla přát, co chci, klidně sluchovou vadu? Však si taky něco přejte, mně to vadit nebude.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 14:17

@defilenaiguille
Doufám, že jste si všimla, že mnoho významných osobností ráčkuje: Václav Havel, Karel Schwarzenberg, Věra Chytilová… a další.
Mně osobně přijde ráčkování ne-li sexy, tak aspoň zajímavé.

Marvie
82 příspěvků 8.1.13 14:31

Jinak těch sykavek bych si bez upozornění ani nevšimla, a i když jsem si to tu přečetla, musela jsem je docela hledat.
Protivné je mi když si člověk šlape na jazyk, to vážně nemám ráda. Dospělý člověk má umět mluvit. Když se vás někdo zeptá: „Nevíte jefffftli uff vypfffali termín na tu fffkoufffku?“ tak mu nejspíš nerozumíte ani slovo. To je na logopeda, a ne sotva slyšitelné sykavky, nebo ráčkování, které člověk skoro ani nepostřehne…

waw
336 příspěvků 8.1.13 14:42

@DonChichot Když už se přirovnáváte k těm zvířatům - můžete se naučit ten randál ignorovat (stejně jako se to mohou naučit třeba ti zmiňovaní psi).

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 17:00

@waw Žádnou radu jsem od vás nežádala…

waw
336 příspěvků 8.1.13 17:52

@DonChichot Aha, takže jste chtěla jenom politovat..

Dalmitka
1819 příspěvků 8.1.13 18:33

@ofeliet - chápem úplne presne, ako to Don Chichot myslela, cítim to vlastne skoro presne tak. Ale chápem aj Vašu reakciu, koho všetky zbytočné zvuky „nemučia“, tak asi by reagoval ako Vy. Ale príspevok Don Chichot nepokladám za „debilný“, len hovorí o naliehavej potrebe ticha - niekedy si aj ja myslím, že najväčším luxusom je TICHO.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 18:39

@viktorka_od splavu @Fae @Ada Pekelná Kaji se za svoji nevědomost.

ofeliet
429 příspěvků 8.1.13 18:45
@DonChichot píše:
@ofeliet
Asi zřejmě neslyšíte tak dobře, jako já, takže se do toho neumíte vžít. Kdybych ale já o každé nepochopitelném pro mne příspěvku napsala, že je de. ilní, muselo by se to tady mentály jen hemžit. Viděla jste někdy psa nebo kočku, jak reaguje na randál ohňostoje? Takhle přesně se cítím taky.
Neumíte se ovládat? Když nechápete, prostě nereagujte, je to snadné.

Já jen myslím, že pokud se, co se týče sluchu, vejdete do kategorie „zdraví“, měla byste děkovat Bohu. Asi jste nepoznala, co to je být celoživotně mimo tuto kategorii.

ofeliet
429 příspěvků 8.1.13 18:49
@Dalmitka píše:
@ofeliet - chápem úplne presne, ako to Don Chichot myslela, cítim to vlastne skoro presne tak. Ale chápem aj Vašu reakciu, koho všetky zbytočné zvuky „nemučia“, tak asi by reagoval ako Vy. Ale príspevok Don Chichot nepokladám za „debilný“, len hovorí o naliehavej potrebe ticha - niekedy si aj ja myslím, že najväčším luxusom je TICHO.

To je něco jiného, mě taky všechny zvuky ruší, nikdy si nepouštím radio, používám špunty do uší, když si chci doma zarelaxovat a opravdu nic neslyšet. Ale chtít mít zdravotní vadu, jak píše Don Chichot, mi připadá, promiňte možná pro někoho neuchopitelný výraz - bezbožné.

Dalmitka
1819 příspěvků 8.1.13 18:56

@ofeliet - v takom kontexte a v takých súvislostiach to zase chápem úplne presne, ako to myslíte Vy.

Olinka
2582 příspěvků 8.1.13 20:18

Tak se přidám ke kritice líčení, bylo extrémně tvrdé a Adu postaršilo o několik (desítek?) let. Bohužel vypadala - kór v kombinaci s županovitým kabátem (který sám o sobě není špatný, ale osobně bych si ten střih nekoupila, protože se svou postavou bych v něm vypadala skutečně jak v županu) jako svěží padesátnice a ne jako třicátnice. Ale je možné, že výrazný makeup byl zvolen jen proto, aby tvář vynikla, no každopádně se to nepovedlo.
Jinak jste, Ado, velmi milá a sympatická po všech stránkách. Až mě to po tom věčném plivání jedů v článcích překvapilo ;-)

Judith11
1171 příspěvků 13.1.13 10:39

Ado, strašně vám to slušelo! Kabát naprosto dokonalý, vy si tento „županovitý“ střih můžete dovolit. Líbilo se mně, že jste v tom kabátu taková minimalistická a ležerní.
Vlasy vám takto taky sluší, je to takové mladistvé a hravé.
Celkový projev moc pěkný, bylo to nenucené, přirozené.

RenataRen
512 příspěvků 13.1.13 10:55

Tak v tomhle se mi Ada moc líbila. Jak už někdo zmínil, taky se mi zdá, že jí sluší černá. Ona asi bude zimní typ, že?

Roseline
2319 příspěvků 13.1.13 12:55
@RenataRen píše:
Tak v tomhle se mi Ada moc líbila. Jak už někdo zmínil, taky se mi zdá, že jí sluší černá. Ona asi bude zimní typ, že?

Také mi Ada připadá jako zimní typ - ovšem nejsem odborník přes barevnou typologii, takže je to pouze můj laický názor.

Hanach1
16 příspěvků 15.1.13 19:30

Pobavilo mě to gesto s „palcem dolů“ ke konci, kdy kolem projdou dvě „bundy“ :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek